Jump to content

Amiko mini HD nekvalitatīva bilde


Kraks
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Nopirku aparātu Amiko mini HD, palaidu, viss darbojas, bet SD bilde ir nekvalitatīvāka (tumšāka, nav plūstošas kustības, varbūt arī miglaināka, blāvāka un.tmldz.) nekā dreambox 500 klonam. Televizors jauns Philips 6087. Kas varētu būt par iemesliem (HDMI vads, aparāts brāķis, vai vēl kas cits, vai tas ir normāli :))?

Link to comment
Share on other sites

Uzliku pēdējo versiju 1.5.15. (nezinu vai tas spark, tāds nekur nav uzrakstīts :)), video uzstādījumus pamainīju, bet pamatā liku auto  

Link to comment
Share on other sites

 Maz gan kuram tāds uztvērējs šeit būs...

Tomēr pērkot TV par ~> 400 naudiņām, sat HD uztvērēju par ~>40 arī reti kurš iegādājās...

Un ja bilde vēl sliktāka nekā dreambox 500 klonam...

Tāpat tam uztvērējam var būt tikai orģinālais softs un kāds tas ir, tāds ir...

Maini vai pērc vismaz Amiko Alien 8900...

Link to comment
Share on other sites

Redzams pa gabalu, kad tas ir ali3606 veidojums. Pameklē alternatīvos softus iekš gisclub.tv adresē. Varbūt kaut kas labāks sanāks ar bildi. Jā, un neaizmirsti par labo bonusu no programmistu puses, kad maksas kanālu ierakstītās pārraides varēsi skatīties tikai uztvērējā.

Link to comment
Share on other sites

Paldies par atsaucību. Izskatās, ka kopumā problēma atrisināta - bilde ir ļoti laba. Precīzi vainu pat nepateikšu, t.i. pārspraudu HDMI vadu pa jaunu citā ligzdā, pārliku uzstādījumus no auto uz 1080/50, un aizgāja. Vienīgi ar televizoru nācās regulēt gaišāku bildi, jo Amiko mini HD tādas regulācijas iespējas nav, bet bilde liekas nedaudz par tumšu. Tēma izsmelta :) 

Link to comment
Share on other sites

Man arī ir tāds pats verķis. Bija man 1.4.96 EMU versija uzliku 1.5.15 EMU - nu vienkārši softs lēnāk šancē utt. tpc uzliku atpakaļ un paliku pie 1.4.96 EMU.(ievēroju gļuku ka uz 1.4.96 EMU uz dekodera spīd 2 zaļas lampas a uz 1.5.15 tikai viena) Itkā uz īsu brīdi vēl 1.5.13 notestēju un lkm  norm šancē, bet negarantēju. Par bildi nesūdzos, kgan man it SD teļļuks. Iet labi, bet retu reizi restartējas pats no sevis vai slēgājot kanālus ielago, varbūt tas ir dēļ medus.nez. Priekš 50Ls aparāta ir tīri ok un viens sat meistars kurš lika man sat un šo uztvērēju, teica, ka labāk ņemt kvai šo amiko ķīnieti nekā dreambox, jo viņš esot testējis un teica, ka caur Dreambox ir sūdīgāka ekrāna kvalitāte!
Nestrīdos, neizsaku to pārāk nopietni, varu arī maldīties, tikai izsaku savu viedokli! :)

Labots - sadavimo
Link to comment
Share on other sites

meistars kurš lika man sat un šo uztvērēju, teica, ka labāk ņemt kvai šo amiko ķīnieti nekā dreambox, jo viņš esot testējis un tica, ka caur Dreambox ir sūdīgāka ekrāna kvalitāte!
Par E2 uz ne dreambox aparātiem daļēji var piekrist,bet nē E2 uz Dreambox.(bet šeit jau visu izsaka budžets)
Link to comment
Share on other sites

Par E2 uz ne dreambox aparātiem daļēji var piekrist,bet nē E2 uz Dreambox.(bet šeit jau visu izsaka budžets)

Varbūt, nestrīdos, bet man amiko mini hd apmierina un nav īpašas vajadzības uz OS, jo ja gribu pasēdēt youtube vai netā, priekštam ir domāts pc. Vienīgi interesē kādu filmu caur flešu palaist, kurš ir pieejams. :) 

Link to comment
Share on other sites

manā gadījumā visādas iespējas ir iebūvētas televizorā, piem. ierakstīšana vai atskaņošana no/ar USB, pielēgšanās netam vai mājas tīklam (cik tās izmantošu vēl nezinu), tāpēc arī ņēmu vienkāršāku (lētāku) aparātu.   

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Nu, tajā Amiko ir tikai pāris plusi:

1. ražotājs viens un par kvalitāti nav tik daudz jautājumu, ka tai drazai, kas par dm500 saucas.

2. Ir hdmi

3. Var pieslēgt Ralink wifi usb - piem. tplink 727 usb adapteri.

4. Interfeiss pierasts, tiem, kas lietojuši openbox.

5. Kompakts - var pielipināt aiz tv un nav lieku kašteļu un vadu.

Tas arī viss, Nekādu pieslēgšanos mājas tīklam, filmu skatīšanai, nekādu papildus fīču nav un nemaz nevar vēlēties - tas ir aiztājējs dm500, nevis VU+ vai dm500hd! Ieraksts, kā jau tika minēts ir savdabīgs - atskaņojams tikai ar pašu uztvērēju, vai arī ķīmiķojams konvertējot.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

, vai arī ķīmiķojams konvertējot.

kā to saprast? varbūt kāds zin kādu konvertu ar kuru iespējams būtu atkodēt ierakstu? :) 

Link to comment
Share on other sites

varbūt kāds zin kādu konvertu ar kuru iespējams būtu atkodēt ierakstu?

 

Pameiģini ts doctor

Link to comment
Share on other sites

Pameiģini ts doctor

 

nejiet. :( Viņš PIDU nespēj atrast un rāda, ka ir vai invalid vai blocked.

Labots - sadavimo
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
andreits

paņēmu šo amiko mini hd se kolēģei, gribēju pie sevis mājās visu salikt, bet nekādi nevaru viņā tikt iekšā caur ftp (caur rūteri)! Eju caur dcc, parole root root, netieku. Kas par štelli? Mēģināju filezillu, arī neiet.

Link to comment
Share on other sites

Tufjord
andreits

Ok, liels paldies, nekad nebiju saskāries ar nelinuksīgajiem :)

 

Paspēlējos, viss sanāca vienkārši, ērti un bez problēmām. Teikšu godīgi, pašam ir pa 350 eur pirms 3 gadiem pirkts oriģinālais dreams 500 hd, nu nav nekas šim ķīnietim sliktāks! Vajag ierakstu - lūdzu, pieliec usb puļķi un viss rakstās bez kaut kādām tur pievienošanas operācijām (tā arī man to uz dream nav izdevies līdz galam panākt, pirmo reizi pēc pievienošanas atpazīst, pēc izslēgšanas vairs nē), bez muļķīgiem esata konektoriem,  tāpat ķīnietim ielej softu un visi kanāli, kam jāveras ar softcam arī bez jautājumiem atveras, drīmam liec tur to softkamu vai nē, strādā viņš vienā reizē no 10. Un normāls mediaplayeris ķīnietim ir, spēlē visu,kas novilkts torentos + vēl tur aplikācijas. Patīkami.

 

Man kā userim parastajam vienīgie drīma plusi ir tomēr labāka bilde (es gan setingos neesmu iedziļinājies pagaidām) un iespēja telefonu vai kompi izmantot kā pulti mājas tīklā, ja pults pazudusi :D

Labots - andreits
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...