Jump to content

Rūteris iet ,bet no internet access


htrc
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Jau pāris dienas cepos par savu rūteri. Pienāca ziemassvētki liku egli un vadus nedaudz izrāvu no lattelecom virszemes kastītes. Liku kā vien gribu iekšā ,bet kā interneta nav tā nav. Rāda kad wifi ir pieējams ,bet no internet access. Mēģināju restartēt entās reizes , arī iekš rutera ip adreses ieiet ,bet visas ip kuras rakstīju neviena nedod man pieēju. Kāds var ko ieteikt ,lai vel var ko izprovēt?

 

Rūteris: CANYON 11g AP Router


Ar cieņu , htrc

Link to comment
Share on other sites

Restartēji,kā 30/30/30 ? vai tikai piespiedi restart.Vads preizajā ligzdā. Rūtera menu ar vadu tiec?

Link to comment
Share on other sites

darklight

Bet ar vadu no rūtera? Un ar vadu no LTC modēma? Modēms vispār strādā? Rūtera vads pareizajā modēma ligzdā (kā jau augstāk jautāja)?

Link to comment
Share on other sites

Restartēju gan ar pogu ,gan arī izņemot strāvas vadu un gaidot minūti. Dators ir pievienots ar vadu no ltc kastītes. Pie rūtera iet cits vards no ltc kastītes. Datora ip adrese ir 78.84.154.52 ,bet rūtera adrese visu laiku mainās kad skatos connection settings. Modems strādā ideāli rāda kad ir internets ,bet piekonektējoties klāt nevienā lapā netieku rāda kad nav interneta pieēja.

Link to comment
Share on other sites

Modēms tas ir ltc kastīte? Bet tur viss šancē ideāli ,jo no turienes iet gan televīzja , gan internets stacionārajam datoram.

Link to comment
Share on other sites

Tad no datora netiec rūtera IP un menu?Ja rūters nomests uz rūpnīcas uzstādījumiem uzliec datoram iegūt ip automātiski un saki,kas notiek.



Vai dators jo projam pieslēkts Latellekom modēmam :)

Link to comment
Share on other sites

darklight

Viņš jau tā kā teica, ka tiek... Rūteris tiešām pareizajā modēma caurumā iesprausts? Internetam ir 1. un 4.

Labots - darklight
Link to comment
Share on other sites

Ir iesprausts viss pareizi kā arī tagad viss iet no ltc kastītes ,bet ne rūteris. Man jau iekš settingiem ir automātiskā ip adrese ieķeksēta.

Link to comment
Share on other sites

datorā -

Start -> Run -> cmd

komandrindā ipconfig /release

kompi nost no LTC kastes, klātt rūteri tajā pašā vadā, kompi pie rūtera.

Kas notiek ?

Link to comment
Share on other sites

Mafij tevis piedāvāto variantu nespēju tagad realizētēt jo portatīvais nav pieējams. Bet tagad esmu ticis iekš 192.168.1.1 lapas , galvenā problēma tagad ir lietotājvārds un parole. Esmu izmēģinājis tik daudz ko. Restartēju rūteri velreiz ar cerību kad paroles nebūs ,bet tad kad skatījos tīkla settingus rādija savādākas ip adreses pat servera nosaukumu apollo.lv ,bet kā interneta lapās negāja tā negāja.

Labots: Esmu uzkodis paroli , varbūt kādam ir kādas idejas ,kur man tur ņemties lai varētu nokonfigurēt viņu. Pamēģināšu pats ,bet ja kādam ir kādas strādājošas idejas , lūdzu padalaties.


Labots 2: Ir viss strādā paldies liels par palīdzību esmu jūsu parādnieks. Tiešām liels paldies. :)

Labots - htrc
Link to comment
Share on other sites

Izraujam visus interneta vadus no rutera, piespiežam un paturam aizmugurē reset pogu.

No Lattelecom modema 1 vai 4 porta liekam interneta vadu uz rutera wan portu, no rutera LAN 1 porta vadu uz datoru.

Datorā atveram Internet Explorer un adreses laukā rakstam 192.168.2.1 lietotājvārds - admin, parole - 1234 konfigurējam rutera uzstādijumus pēc savām vajadzībām.

Link to comment
Share on other sites

Manam CANYONAM bija specifiska ieēja jeb - guest / guest. Tas ja nu kādam ir tāda pati problēma. Viss tagad iet uz urrāa. Paldies velreiz!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...