Jump to content

Dazi sadi ieguvumi veicot upgreidu e 6600 procim


Roberts3
 Share

Recommended Posts

Lieta ir sekojosa izmantoju pc kuram ir veca gigabyte mb un cpu e 6600 klat pievienoti standarta 7200 hdd 400 w psu 1.5 gb ddr2 ram ir paredzets spelet lol un vel so to darit un vga seit ir geforce 9600 gt lietosana tada.

Paslaik neko fona nav iespejams darit tapec gribas upgreidot operativo atminu sitam daiktam tacu plate nelauj jo maksimums ir 2 gb ko var ielitkt ram.

Gribas ar laiku iepirkt i 3 treso paaudzi vai ari i 5 tresas paaudzes cpu tacu skatoties ss lietotus tik pat ka nemana.

Budzets uzlabojumiem ir aptuveni 100 ls tapec bija doma panemt plati ar lga1155 iemest celeron dual core proci salikt ram un parlikt vecas detalas no pc.

Man ieteica ka labak ir nemt jaunu plati esosam e 6600 cpu ielikt jaunus ram un nopirkt 60 gb ssd tadejadi uzlabot esosajam veiktspeju velak mainit plati un cpu tadejadi izmantojot esosas detalas.

Kuru celu izveleties ir doma kruto cpu un mb pirkt pusgada laika tacu ir nepastavigi ienakumi tapec neder ieteikums lai pakraj un noperk kruto mantu,

Rakstu loti haotiski tacu gribetos paslaik nopirkt ari lga 775 plati tacu nemaz tik liela izvele nav mos kadam ir kas pardodams ja plate ir ejosa esmu gatavs iegaties.

Ka jus rikotos ko izveletos lai iegutu risinajumu ?

Varbut ir ieteicamas komplektacijas ko var piedavat ?

Diemzel nevareju kvalificeties perkam sadalai jo parak reti ko te ierakstu,

Labots - Roberts3
Link to comment
Share on other sites

A vot pamēģini nerakstīt tik haotiski...

Teju vai neko nevar saprast un ir ļoti "smaga" vēlme tev ******/nepalīdzēt.

Tirgo veco mb/cpu/ram nost un pērc visu jaunu. Jaunie g5** Celeroni ir ātrāki par tavu e6600.

 

Par 100 ls sanāk g870 + 8 GB RAM + kkāda lētā MB

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Sveiks,

 

Es kā reiz nupat kā esmu savēris jaunu kompīti, atliek tik no vecā pāpumpēt visu vajadzīgo un tad būs pārdošanā šādas lietas pa demokrātiskām cenām:

Core2 Duo E6600 CPU - tas laikam ir jaudīgāks modelis kā tavējais.

Gigabyte plate (modeli precizēšu, kaut kāds 565DQ6 vai kaut kas tāds) priekš s775 + Kingston 4 Gb DDR2 RAM

Videokarte (modeli precizēšu), jaunāka nekā pārējā sistēma;

Samērā labs Chieftec baroklis (modeli precizēšu);

Thermaltake Soprano case (vecais modelis) - sudrabots ar 3 ventiem.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Man  interese dd3 ram cpu netaisos pirkt no vecajiem nevajag par mani nirgaties.

Ir doma nemts sito plati.

http://signe.lv/index.php?l=lat&s=product&id=1318340 23 ls

Ka labs ssd man liekas sitas.

http://ms.lv/?q=UutRzyfnz8xPa2LPr86YzyfnzBxnzXCva2LNzuxv 39 ls

Par ram vel nav nojausmas tacu videja cena veikala kadi 12 ls par noname 4 gb ram.

Ja ir kas labaks piedavajams esmu atverts labiem piedavajumiem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...