Jump to content

Lenovo Thinkpad E520 neiet wi-fi


čaks
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Man ir radusies problēma - "Access point" tiek uztverts, bet nav iespējams piekonektēties. Kad nebija uzinstalēts wifi draiveris, pat neuztvēra neko. Uz kompja griežas Windows 7. Ja iesprauž interneta vadu, tad viss strādā. Device manager uzrāda tikai vienu neeksistējošu draiveri. Tas pieder nezināmam "devaisam". To nav iespējams atrast arī tad, ja laikā, kad ir pieslēgts internets ar vadu, spiež "update driver" - vienkārši neatrod.

Kāda varētu būt problēma?

Link to comment
Share on other sites

Ka tikai daļu no studenta stipendijas dabūtu... Saprotu, ka tas ir principa jautājums un tie 10 Ls nekāda lielā nauda nav, bet nu garām. :)

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Pie citiem acces pointiem vari piekonektēties?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Varbūt pamēģini rūteri pa jaunam nokonfigurēt. Uzliec atvērtu tīklu un skaties kas tad notiek.



Lai gan varētu būt arī tā kā D_L saka

sjobriideejais visdriizaak nestraadaa ar wpa2-psk...
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Snukurins, autors raksta, ka nevar piekonektēties AP. Tātad lapsis AP SSID redz un problēma ir citur.

Link to comment
Share on other sites

Unknown device problēmu atrisināja "power management" draiveris. Device menidžerī viss rādās pieinstalēts. Rūterī vaina nevar būt, jo citi var piekonektēties. Un signāls ir ļoti labs. DL noteikti ir taisnība, tikai nesaprotu, kāpēc tad man piedāvā nepareizu draiveri... Lenovo forumā palasījos, ka cilvēkiem arī ar citiem modeļiem ir bijis līdzīgi un tur zinoši ļaudis palīdzēja atrast pareizo draiveri ar Hardware Ids palīdzību. Arī es jautāju pēc palīdzības, bet vēl neviens nav atbildējis. It kā es arī kaut ko goolgē atrodu, bet tas nav no ražotāja mājaslapas, tāpēc neriskēju.

Ja nu kādam ir taisnākas rokas un ir vēlme palīdzēt, tad šeit būs Hardware Ids:

PCI\VEN_8086&DEV_0084&SUBSYS_13158086&REV_00

PCI\VEN_8086&DEV_0084&SUBSYS_13158086

PCI\VEN_8086&DEV_0084&CC_028000

PCI\VEN_8086&DEV_0084&C_0280

 

P.S. Vai http://www.driveridentifier.com ir uzticama vieta, no kurienes ņemt draiveri? Vai šis būs īstais?

 

Labots

 

Hmm... piekļuves punktam bez paroles arī nekonektējas, bet tur pie vainas varētu būt vājais signāls.

Labots - čaks
Link to comment
Share on other sites

Uzliku šo un nu neaizsargātajam izdevās piekonektēties, bet manam joprojām ne.

Hmm... mēģināju tikt rūterī caur defaulto 192.168.1.1 (Linksys WRT120N), lai gan default gateway uzrāda citu, kam arī mēģināju piekonektēties, bet arī nesanāk.

 

Labots

 

Oficiāli paziņoju, ka esmu idiots. Es vadīju nepareizu paroli... pietrūka viens simboliņš.

Paldies visiem, kuri rakstīja šajā postā!

Labots - čaks
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...