Jump to content

Milzīgs telefona rēķins


imaginaryenemy
 Share

Recommended Posts

Guest wersa

taskmenidžerī izpēti kas par procesiem.Nepēti lielo log failu.

Uzkrāmē

firevalli un nočeko, kuras programmas prasīsies uz internātu. Panem tās IP,kam slēgsies klāt...un iebāz gūglē.

Labots - wersa
Link to comment
Share on other sites

 

tāpēc ka vinš ir forum vecbiedrs un zinošcilvēks atšķirībā no tevis neJANIS tirlililininini... 

 

Ak tā, man gan šī te [konkrētā] rīcība liecina par to, ka šī persona ir nevis zinošs cilvēks, bet gan atklāts un nekaunīgs spameris, kurš ja vien būtu parasts lietotājs sen pa saviem tizlajiem ierakstiem būtu saņēmis attiecīgas sankcijas.

 

VIL atbildei šai tēmā nav pilnīgi nekāda sakara ar problēmu un tā ir bezkaunīga LMT reklāma (un cik saprotu VIL ir LMT darbinieks), pieņemu - neapmaksāta.

 

Man ir pilnīgi pajāt, cik jauns vai vecs biedrs šeit viņš ir, bet pieņemot, ka noteikumi visiem ir vienādi, VIL rīcība šeit jau kārtējo reizi atbilst pa visu spamam un vienkārši klajam stulbumam.

 

Es, protams, nestrīdēšos par to, cik labs cilvēks viņš ir un cik daudziem viņš te ir izpalīdzējis, jo tā tas varētu arī būt, bet viņa ieraksti attiecībā uz operatoriem ir stulbi un būtībā šeit tādiem nebūtu jāatrodas, lai kas viņš [VIL] arī kādreiz te būtu bijis.

Labots - neJANIS
Link to comment
Share on other sites

Tev nav po***, vienkārši ignorē tos postus, kas nepatīk. Iedzer alu varbūt pāries dusmas...

Link to comment
Share on other sites

Savam androidam vispār noslēdzu mobīlos datus un uzliku 2g tikai. vēl nevienu baitu nav novilcis no mobīlā tīkla. izmantoju tikai wifi. Pēc mobīlā interneta jūtu vajadzību labi ja reizi pusgadā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...