Jump to content

alternatīva skype


zeds
 Share

Recommended Posts

Pēdējā laikā Microsoft ir izdarījis visu lai es beigtu vēlēties lietot skype. Ar katru versiju viņa kļūst arvien sliktāka un sliktāka. Punktu visam pieliek windows 8 versija, kura man riebj jau ļoti spēcīgi.

 

Varbūt kāds kurš jau ir gājis visam cauri var ieteikt kura no skype alternatīvām ir labākā un kāpēc:

1. ar video zvana iespējām

2. darbojas uz vairākām platformām - vismaz windows,mac un iOS ,Android.

3. optional - nezog manu trafiku citu lietotāju ērtībām un kuru var daudz maz kontrolēt caur FW.

4. optional  - ērta un viegli atrodama failu sūtīšana un čats.

 

P.S. Es protams esmu iegooglējis "skype alternative" (gtalk,jitsi,ekiga utt) bet dotajā dzīves brīdī man ir pārāk maz laika lai personīgi visu izpētītu un notestētu - varbūt vismaz uzzināšu ko nav vērts mēģināt.

Labots - zeds
Link to comment
Share on other sites

Forumisimus

Ar Skype alternatīvām nevar sazināties ar citiem skaipistiem, tas visu pasākumu nogalē. Bet, no lielajiem ir mēģināts Google Talk un MSN, pēdējo daudzi ārzemju paziņas lieto, GTalku tikai pāris ļautiņi. Pārejie mazāk zināmie klienti nav mēģināti. Tik un tā 99% Latvijas tikai Skype lieto.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

skype ir viena no retājām programmām, kas sasaista gan tīklu, gan protokolu, gan aplikāciju vienā vārdā.

tad nu, manuprāt:

.) labākais protokols ir XMPP

.) labākie pakalpojumu sniedzēji, kur reģistrēt kontu ir Google vai Jabber.org (vai galu galā paša taisīts serveris)

.) labākā aplikācija.. man uz linux simpatizē šie: empathy, pidgin. vēl arī ekiga esot labs.

 

foršā lieta, ka katrs cilvēks var izvēlēties savu klientu un viņi visi ± runāsies savā starpā.

 

 

 

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pēdējā pusgada novērojumsi sazinoties no Lv ar ārpus LV, pārsvarā ar skandināviju, SKYPe ir traki bugains, lieli traucējumi, nestabilitāte. 

Tai vietā lietoju Gmailā iestrādāto gan video gan audio zvanu, kvalitāte krietni labāka vismaz uz tām valstīm kur es zvanu.

Lietoju gan no androida gan no w7, abos gadijumos skype pakāš gmailam.

tas tāds mans novērojums.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Jā 6. kautkāda versija riebjas, turpmāk izmantošu 5.9 cik vien ilgi varēšu + 6.xx kretinē ka logus nevar sadalīt, ir viens liels klucis ko samazināt nu nekādīgi nevar vai nemāku

Link to comment
Share on other sites

"ilglaicīgi reālā alternatīvas būs standarta protokolu implementācijas, bet sakarus-infrastruktūru nodrošinās daudzi"

tas ir XMPP?

 

runājot par klučiem un skype deklučošanu... http://kirils.org/skype/

zinu, ka forumā ir vairākas (t.i. vairāk par 1) sejas, kam pietiek zināšanu, lai palīdzētu projektā - iesaistieties!

Labots - kirils
Link to comment
Share on other sites

Stepselis
... kura no skype alternatīvām ir labākā...
 

 

Lietot kādu no vecajām versijām! Man vēl joprojām lietošanā 4.2 versija, un viss ir kārtībā.

Link to comment
Share on other sites

Man uz Sony Ericsson bija uzmocīta kkāda veca Skype versija, bet pirms dažām dienām atklāju, ka tā vairs nestrādā. :D Nebrīnīšos, ja M$ pamazām nolaidīs podā visu Skype. :D

Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Kaut kad, pāris daudz gadus atpakaļ tika lietots Pidgin klients Linux versijā. Šķiet, laikā, kad vēl pašam Skype īsti nebija video zvana iespējas, tā kā par video zvaniem nevarēšu pateikt. Likās itin ērts un vienkāršs (jo vienuviet varēju komunicēt gan ar IRC'iešiem, gan Skype'rastiem), tajā pašā laikā ar stipri plašu atbalstīto protokolu skaitu. Pieļauju, ka uz šo brīdi ir arī video zvanu iespējas. 

Link to comment
Share on other sites

Es lietoju GTalk pārsvarā, un nav nekādu problēmu. Skype Linux versija uz 64-bit kaut kāda kareklīga un ne visai uzrunā. Starp citu Skype ir daudzu lielo pasaules Universitāšu melnajā sarakstā, dēļ trafika laišanas caur tuvākajiem datoriem. Respektīvi lietot jau it kā ļauj, bet tikai sarunu laikā, pēc sarunas ir jāizlogojas. 

Link to comment
Share on other sites

Jā 6. kautkāda versija riebjas, turpmāk izmantošu 5.9 cik vien ilgi varēšu + 6.xx kretinē ka logus nevar sadalīt, ir viens liels klucis ko samazināt nu nekādīgi nevar vai nemāku

 

 Skats - kompaktais skats

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Zed, tu varbūt esi uzlicis to skaipa versiju, kas atrodama W8 marketā?
Man ar darbā win 8 uzlikts un no sākuma spļāvu zilas ugunis ieraugot uz desktopa to debīlisko skaipa versiju, bet ir jau iespējams uzlikt arī "klasisko" skaipu uz Win 8 un dzīve turpinās, tik jāpačakarējas mazdrusku, jo M$ grib iemānīt visu laiku savu nelietojamo marketa appu.

Link to comment
Share on other sites

Lieto vecās versijas - nebūs problēmu. Tiesa, tas nolādētais Bils patstāvīgi mēģina mani piespiest jamās atjaunināt. Redz, vajag viņam, lai es reklāmas skatītos.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
... Bils patstāvīgi mēģina mani piespiest jamās atjaunināt
 

 

Kādā veidā? Man neko nemēģina piespiest, kad vienreiz pasaku NĒ.

Link to comment
Share on other sites

Nez ... es pat tofiku cepu par šo tēmu . Win& 64 bit .

Man pat neko neprasa un nejautā , kaut arī ir uzlikts lai par atjauninājumiem tiek vaicāts . Tik un tā , pēc nākamā restarta ir virsū jaunākaā Skype versija . Bez šumu i pisku

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
kaut arī ir uzlikts lai par atjauninājumiem tiek vaicāts

 

Bet tas jāizdara gan Skaipā, gan Win Updates.

Link to comment
Share on other sites

Nu bet protams - arī skaipā ir uzlikts neatjaunoties automātiski . Visādi izmēģinājos ar vairākām 4. versijām , tā arī galā netiku 

Link to comment
Share on other sites

Uz pašas Skypes atzīmēt lai nebūtu atjaunināšanās nav nekādas jēgas.  Izredzētās tautas pārstāvis Bils Skypes atjauninājumus ir iekļāvis paša Windows atjauninājumos. Un tas tiek darīts lai varētu kontrolēt ko Latvju bāleliņi skypā dara. Ne jau velti Microsofts Skypi nopirka, jo pirms tam daudzu valstu specdienesti plēsa matus no pakaļas par to ka skypi nevar atkost un redzēt ar kādu informāciju daži apmainās.http://trueinform.ru/modules.php?name=Video&file=article&sid=3987

Tam apstiprinājums ir kaut vai tāds fakts ka piemēram http://www.oldapps.com/skype.php?old_skype=93

visas vecās Skypes versijas nav vairs pieejamas. Tā kā tiem kuriem vēl ir saglabājušies veco versiju exe faii var priecāties. Bet vispār  viens no labākajiem risinājumiem ir Skypi vipār atinstalēt un pēc tam kaut kur iekopēt portāblo versiju(ja tāda ir pieejama)

Labots - Willy
Link to comment
Share on other sites

Stepselis
...atjauninājumus ir iekļāvis paša Windows atjauninājumos...

Nu bet taču nevajag likt visu pēc kārtas!! Man divreiz piedāvāja, divreiz uzliku Hidden, un ar to viss beidzās. 

Link to comment
Share on other sites

Var būt cilvēki var padalīties , kurš KB atbild par skaipu? Kaut gan ... ja pareizi atceros savas manipulācijas , es vairākas dienas ņēmos , un neleca ārā neviens paziņojums par atjauninājumiem - vienkārši atjauninājās un viss( kaut uzlikts bija , lai prasa) . Ja kādam interesē , man skype 4.23 exe ir saglabājies ;)

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Lietoju Skype 3.5 ar izslēgtiem apdeitiem un 4..Biznesa versiju, kam pēc noklusējuma apdeiti nenāk. Ir OK. Par sakariemar skandināviju gan nemācēšu teikt, jo man tur maz kam zvanīt. Visas versijas, nāca pēc ceturtās ir pilnīgs BS.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Nu nezinu, ar 3.5 un 4 busines versiju, atjaninājumi nav nākuši uz Win7x64. Ir uzlikti lai nāk automātiski.

 

Visādi izmēģinājos ar vairākām 4. versijām , tā arī galā netiku
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
tumsasgars

Ar skype alternativu imo.im(bb,veca symbian v,win phone,android,web versija) var rakstīt un sūtīt failus uz skype,vkontakte,fb utml.

Pastāv arī LV variants TIVI :-)

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu, kur problēma. Jūs to Skype pie sienas karat vai, ka izskats svarīgs? Kāda šķirba cik viņš klučains? Ja viņš savu funkciju pilda, tad kauču lai ar suņu sūdiem būtu dekorēts!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Uz sava portatīvā lietoju veco 3.8 versiju,jo pierasta,vienkārša un saprotama.Videozvanus pēdējā gada laikā nēesmu veicis,jo nav bijusi vajadzība.Ja vajag,tad izmantoju tikai skaņu.Nupat māsai arī uzliku veco Skype uz lielā kompja ar atsevišķu videokameru,bet šī negrib rādīt.Zvanu savam specam un viņš saka,ka vai nu vajadzīga vecāka kamera,vai jāliek jaunais Skype.Bet vai tad uz jebkādas Skype versijas nevar piedabūt jebkādu kameru?Ķēros pie sava portatīvā,lai pārliecinātos par kameras darbību un jutos pārsteigts,ka arī man video vairs nerāda.Palaižot iekšējo BisonCam viss notiek,kamera darbojas,bet uz Skype nekā.Ar kuru versiju tad sāk darboties kamera portatīvajam (Gauja) uz Win XP ?


Nesagaidot šeit atbildi,uzliku 4.2 versiju un video parādījās.Tā kā pats būšu ticis galā.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Paceļu topiku... Ko ieteiktu - varbūt ir kas jauns parādījies :D - skype nepatīk, apnicis. Skaips ir gandrīz visiem, gribas ko citu. :D Kas šobrīd ir labākās alternatīvas - vajadzīgs, lai varētu čatot, videozvans, sūtīt failus - viss.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Lai komunicētu, abās pusēs jābūt savietojamiem risinājumiem. Kas ir otrā galā par softu? Vajag maksas vai bezmaksas risinājumu? Diez vai MS Lync varēsi atļauties.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...