Jump to content

ihpne4 crash pēc update


Andris24
 Share

Recommended Posts

Sveiki, vakar uz sava iphone 4 caur itunes uzliku jaunāko itunes piedāvāto iOS update, pēc update mans ābols parādija erroru un izslēdzās ... tgt kad cenšos ieslēgt tālruni, ābols saka, ka update nebijis veiksmīgs, vienīgā opcija man ir nospiest ''ok'', īsāk sakot, tālruni nav iespējams ieslēgt.

 

Ko man darīt šajā situācijā ?

 

Vai iespējams uztaisīt kkādu backup pašrocīgi ? vai reinstalēt softu pašrocīgi?  un kā to pareizi izdarīt?

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Es izlasīju ļoti kārtīgi...

Ņemot vērā, ka Tu uzdod šādu jautājumu, tad ar likumu būtu jāaizliedz tādiem kā Tu, veikt darbības, kuras neproti.

 

Tu nebaidies, ka vari visu vēl vairāk sačakarēt un pēc tam telefonu sūtīt uz miskasti?!

Link to comment
Share on other sites

Lai cilvēks mēģina, ja jau ir tik gudrs.

 

Sagooglē to kā dabūt iPhonu DFU modā un tad slēdz klāt pie itunes. Un pamēģini updeitot atkal, vai arī liec restore.

 

Labots - Malis
Link to comment
Share on other sites

Tātad, ja ne mainas vainas pēc telefons ir nokāries un ar ābolu kā sugu man iepriekš nav bijušas nekādas darīšanas, Doktors DAFUQ domā, ka neprotu pārlaist softu ? neesi kkāds matemātikas skolotājs 2. paaudzē ?

 

jautāju, kā pašrocīgi uztaisīt recovery, jāizmanto itunes vai jameklē kkāds disks , jautajums bija zinošam cilvekam, kurš ir spējīgs paveikt kko pats, nevis dundukam ar garantijas lapiņu :)

 

Paldies MAILam :)

Labots - Andris24
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...