Jump to content

Tumbas un sabūfers mājai.


stx
 Share

Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Konstatators

    10

  • Partyman

    19

  • alusbundza

    22

  • stx

    30

Top Posters In This Topic

Posted Images

Te vienkārši autors grib stereo pāri, subi, to visu jūgt pie resīvera un kapāt pirtiņā...

 

...it ka autoram nav pretenziju ari pret 5.1 sistemu un resiveri vajag izmantot ta,ka tas ir domats...ieteikumu daudz,bet autoram izskatas zudusi interese par sho temu... :)

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

Par RRR SM-300, tas ir s90 vēl sūdīgāks izpildījums. tad jau labāk ņemt vecās s90d piemēram.

Link to comment
Share on other sites

Nu taadaam S90 tapat nebuus nekaadas mega rezerves aara tusinjos. Cita lieta, ka gan jau tuulinj sabruks ljautinji virsuu ---- ja nodegs, nopirks naakamaas, jo biezaa slaanii, un leeti ..... Bet tad ko mekleet helpu forumaa, nesaprotu. ss.lv un aidaa

Link to comment
Share on other sites

Guest biivers
t ka autoram nav pretenziju ari pret 5.1 sistemu

 

 

Km lai būtu? Samet visus bubinātājs (a tur jamo ir daudz), vienā čupā, pa virsu uzliek subi (vēlams uz sāna, jo tā izskatās Tieasto cienīgāk) un aidā. Vecie skolas biedri kas atnāk uz pirtiņu būs sa'jus'ma. Tak mega tubas, daudz, 1x2m (labākajā gadījumā) "steķis". Tas tak disko sound.

 

Autoram interese nav zudusi, jams vienkārši tagad putrojas visā tajā kas te sarakstīts.

 

Tāpēc, autor - kāda aparatūra Tev ir tagad, ko gribi pirkt un cik ~Ls tam esi ar mieru atvēlēt. Kādi izmantošanas mērki?

 

un te mēs izdzirdēsim - mājas kiono skaņa + dārza pārtiji ar 80 colvēkiem. Gribu iekļauties cenā līdz 200Ls, Subi arī gribu. Vēlams lai performē kā 80 gadu CCCP alumīnija membrānu skaļruņi, 300 litru noformējumā, bet vēlams kaut kādā nebūt 40 litru kabinetā. Vai varu izmanto 12000w auto pastiprinātāju PC barokli?

 

edit: IMHO, kamēr cilvis pats nepasaka visu no A-Z, tad ieteikt te NEKO NEKAD NEVAR! Katram ir savs subjektīvais skatījum, dzīves gājums n'shit, bet nekas objektīvi nav. Protams, netērējams jau savu naudu, kur nu vēl tādam, kam lācis ne tikai pa ausīm nogājis, bet arī kārtīgu brūno tur atstājis... A cilvēkam ta palīdzēt gribas... vismaz man... :/ 

Labots - biivers
Link to comment
Share on other sites

Viens ir skaidrs - nekas nav skaidrs. Katram te savs viedoklis un pamatā par stereo pastiprinātāju un s90 (kas gan mani īsti neinteresē)

Nu, veči, man vajag sākumam divas daudz maz sakarīgas front tumbas. Pēc komentāriem skaidrs, ka subis ir lieks, bet man jau liekas, ka par skādi nebūtu gan :)

Pirms Pioniera man bija Sony resīvers ar visu Sony 6.1 sistēmu + Sony subis, viss jau bija labi, bet sagribējās ko jaudīgāku, jo tās 6.1 tumbiņas bija ļoti mazas, bet kopā ar subi skanēja pietiekami labi.

Saucat mani kā gribat, bet šie komentāri tā arī nav spējuši sniegt man pietiekamu informāciju par to uz ko labāk skatīties.

 

Esmu gatavs atdot par 2 front tumbām 150 - 200 ls ( jaunas vai labas lietotas).

 

Šobrīd man ir tik daudzu nīstais resīvers Pioneer VSX 827 (kaut gan man pašam dikti patīk un netaisos viņu tirgot, lai nopirktu pastiprinātāju + 4 gab s90 ko pjankā pievemt + piečurāt)

 

Mans mērķis  5.1 sistēma, taču sākumam man vajag 2 front tumbas un ,iespējams, subi.

Labots - stx
Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

Labi - 200Ls var arī atrast pāri ar stereo akustikām, bet...? Tev ir labs pastiprinātājs? Droši vien ka nav. Tev ir resīveris, kas ir paredzēts draivot mazas tumbiņas un padot signālu uz subi. Jo, redzi, redzi... redzi... jepte, kur es te paliku... Nu jā, ja gribi labu stereo pāri, tad par tādu būs arī attiecīgi jāiegulda + labs pastiprinātājs. Un te jau var variēt (tīri par akustiku), attiecībā no power/quality viedokļa. Bet atkal... ar ko tad to darbināsi... resīveris nu īsti nebūs tas dampis... Nu nevar Tev tagad kāds pārdos savas Carwin Vega mājas tumbeles un gaidīt, lai Tu būtu priecīgs jamās klausoties no tā kas Tev ir.

 

Cita lieta, ja gribi ieslīdēt dīvāna un uzlikt kādu sev tīkošu ierakstu.

 

Problēma ir kā visiem. Gribu lēti. Gribu kvalitatīvi tumsiņā zem segas ar sievu @sexy time. Tajā pašā laikā grasās griezt ručkā un purināt drēbes ar 40hz basu.

 

Kaimiņš kā reiz pārdod magnātus, grib kaut ko ap 230Ls. Tu tādas gribi pirkt? Tu gribi??1

 

edit: takš par 5.1 sistēmu Tev teica, skaties kaut vai to pašu Jamo lēto galu, Skanēs. Pēc laika piepirksi klāt arī kaut ko vairāk. I centrus, i plauktenieces, subi... Tad no dajebkā var skatīties, ja jau reiz vjag 5.1. Vien;igais, skatīties vajag gudr;akas lapās, nevis salīdzini.lv. Tur no akustikas pārdod tikai ļoti sūdīgu mainstrīmu.

Labots - biivers
Link to comment
Share on other sites

nee,autors ir strange man...perk resiveri,bet sexy tumbas Koda komplektu par nieka 105 Ls pirkt negrib,grib tikai divas...tad kadel resiveri pirki???

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Esmu gatavs atdot par 2 front tumbām 150 - 200 ls

par šito naudu var nopirkt ebajā lietotas Monitor Supreme 2000 ,priekš pirtiņas, bet tavs resis tos nepavilks , vajadzēs stero pastūzi ar vismaz 100 w uz kanāla (lietots no zēniem šajā forumā aptuveni - 70Ls), subi nevajadzēs, jo basi būs ojojo

resi turi tālāk no pirtiņas, labāk istabā pie TV

Link to comment
Share on other sites

Neesmu nekāds audio guru, bet vismaz daudz maz esmu noformulējis savas vēlmes, bet skaidrāks nekas nepaliek. Ko iesaka viens, to otrs uzreiz noliek, utt.

Tad atkal jautāšu es: pavilks mans resīvers 2 gab rrr SM-300? Tam klāt man subi vajadzēs? Ko labāk pirkt : rrr SM- 300 (lietotas, 100ls) vai Pioneer CS 7070 (jaunas, 150ls)

Labots - stx
Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

Es nezinu kas tām SM-300 ir iekšā, bet to pio es nepirktu. It īpaši ņemot vērā, ka 5070 desas sastā no kaut kā šāda. Nekad. Tad labāk ņem tās savas RRR un liecies mierā. Pēc tam pārdosi kad paniks. Nopietni.

Link to comment
Share on other sites

es ta parekinaju,ka tas Koda man pasam sak patikt...piem.ss.lv labu resiveri var nopirkt par 120-150 Ls+labs blue-ray pleijeris 120 ls= letak neka vidusmera plastmas inbox kinozale...

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Tad atkal jautāšu es: pavilks mans resīvers 2 gab rrr SM-300? Tam klāt man subi vajadzēs? Ko labāk pirkt : rrr SM- 300 (lietotas, 100ls) vai Pioneer CS 7070 (jaunas, 150ls)

priekš mazas telpas jau kaut kāda skaņu ārā dabūs, bet ja vasarā gribēs izlikt pagalmā, tad būs pašvaki, un subi vajadzēs noteikti 

Link to comment
Share on other sites

Paldies Biiver, nu viens ir skaidrs, Pioneer tumbas atkrīt, tad jau man modinātājam skaļruņu magnēti ir nopietnāki.

Vai tiešām neviens neko daudz maz sakarīgu neieteiks??? Ņemt to pašu SM-300 vai SM-1000???



Partyman - Tu tiešām domā, ka tā Koda būs daudz maz ok? Bet subi gan vajadzēs, ne?

Link to comment
Share on other sites

Partyman - Tu tiešām domā, ka tā Koda būs daudz maz ok? Bet subi gan vajadzēs, ne?

 

Ja ir resiveris,viennozimigi vajag subi,tas Koda gan megini vispirms paklausities...un nemot vera cenu varbut nemaz negribesi neko vairak meklet...subi gan nemaceshu ieteikt,kad busi ticis skaidriba ar skandam,tad uzraksti PM Kevinam un nemot vera visus tehniskos datus,gan jau atradis ko ieteikt...

...un galvenais:runa tak ir par pirts priekškambari...

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

stx, aizej pie kāda paklausīties kaut ko... domājams, arī tepat forumā atradīsies kāds, kas sakārtos savu mitekli un ļaus paklausīties kā kaut kas skan... k-vai rrr, utt. Vismaz es ticu, ka ir tādi cilvēki kuriem nav žēl... protams, labs alus komplektā + sarunas par dzīvi.

Link to comment
Share on other sites

Es labprāt visus apstaigātu ar alu un klausīdamies visvisādas tumbas, bet neesmu gluži no Rīgas.

Nesmejaties vīri, bet man ar liekas tas Koda komplekts daudz maz ok un tam vēl piemest kaut kādu subi un varbūt pat beigās diezgan ok.

Labprāt jau iegādātos tumbas par 500ls un vairāk, bet šovasar tai pašai slavenajai pirtij ir jāpabeidz otrais stāvs, kur vien jau aizies vismaz 2000 ls.



Tik pērkot to Koda komplektu neviens man nedos to notestēt, tāda laimes spēle vien sanāk. Bet runājot par SM-1000 un SM-300 tad atkal forumā domas dalās, personīgi man liekas, ka SM-300 ir labākas, gan korpusa materiāls, gan bass (kā nekā 10kg starpība uz tumbu).

Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

Ar to laimes spēli ir tā... daudz maz ciešamas plaukta tumbeles maksā ap 130Ls par pāri... Tad parēķini pats, kas sanāk, ja sadala to "daudz maz ciešamo uz tām visām kastēm, subi...". Nu nevar uztaisīt lēti, labi... bet nez, man 5.1 nekad nav bijis... nemāku ieteikt. Es vairāk ņemu no tehniskās puses: Piemēram -> 150Ls = divas mazas plaukta akustikas. Skan +/- labi. Tātad, par 250Ls nevar nopirkt divas priekšas, centru, subi un satelītus aizmugurē... Nu nevar viens ražotājs piedāvāt kaut ko daudz maz klausāmu tādā cenu kategorijā, bet savukārt cits, daudz vairāk, daudz "labāk" par bik vairāk cenas... Te tiešām ož pēc kaut kāda labi saglabāta RRR S-150 un miers. Gan skanēs kaut kā, gan varēs iedot rorēs. Pēc tam var arī domāt, ko gribas vairāk.. kvalitāti, jaudu...abus divus... Katrā ziņā, ar kaut ko ir jāsāk, bet ne jau ar tādiem komplektiem, kas maksā zem minimuma... nu nē - neviens nav atcēlies price/performance.

Link to comment
Share on other sites

To Alusbundža: esmu no Valmieras.

Biiver, ir Tev taisnība!  Tad moška paķert tās SM-300 (labāk nekā SM-1000) un pagrabināt kādu brīdi, ja galīgi nepatiks, gan jau pārdos, ne tā?

Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

stx, ņem vērā arī šo komentāru. Es gan nevaru īsti komentēt abas puses, kas ir kas, bet... to pašu S90 dzīvē esmu redzējis, zinu kas ir iekšā, esmu arī ar lodāmuru filtru bakstījis... katrā ziņā, tur ir zināms ko var sagaidīt, bet, vai tās SM-300 būs kas labāks? Diez vai. Es pat teiktu, ka tie paši vēži (skaļruņi), tikai citās kulītēs (kastēs). Un cena.... tā arī ir lielāka... pat par lietotām.

 

Hm, vai tad Tev nevienam čomam mājās nekādas tumbeles nav? Nav ko paklausīties un no kā izdarīt secinājumus?

 

Bet nu, ja akurāti gribas un vajag, tad ņem tās pašas SM-300. Varbūt nebūs zenīts audio jomā, bet skanēs un kā jau teicu - to varēsi arī pārdot tālāk, bez liekiem uztraukumiem: "ashj, kuram tādas vajadzēs..."

Labots - biivers
Link to comment
Share on other sites

Man pašam ir vecās s90 4ohm un radiotehnika u 7111 patiprinātājs, tiesa gan jau 8 gadi neizmantots, bet kādreiz jau likās, ka skan zvērā. Tāpēc jau es ar tā spītīgi turos pie tā rrr. Saprotu, ka laiki iet un lietas manās. Un nav man neviens čoms kritis uz mūziku, nevienam nav nekādu stereo sistēmu, tā, ka es pats ar neko daudz labāku par rrr neesmu klausījies. Ē, vēls vakars jau - iešu nu gulēt, Turās vīri - turpinam šodien, tikai vēlāk!

Link to comment
Share on other sites

Pieslēdz to RRR pastūzi un paklausies kā skan - to basu nevar salīdzināt ar resi... Pats tagad sāku atcerēties, ka pirms gadiem 10, kad bija RRR pastūzis un S50, augšējie kaimiņi bija nelaimīgi un muzonu daudzstāvenē varēja just vēl 5 stāvus augstāk.

Tagad ar resi +/- tādā pašā skaļumā knapi aiz dzelzs durvīm kaut ko jūt...

Link to comment
Share on other sites

Konstatators
RRR S-150


RRR S-150SM-300 būs kas labāks? Diez vai. Es pat teiktu, ka tie paši vēži (skaļruņi), tikai citās kulītēs (kastēs). Un cena.... tā arī ir lielāka... pat par lietotām


ja ņem s90, tad vislabāk tās vecākās, kas uzskatāmas par s90 parastajām (35Ac-212 utml) vai s90 ar burtu D ja nemaldos. Tām, lai par 2/3 bija tāpat skaidene, tā vismaz bija normāli apfinierēta un bija normāls biezs finiera front panel, nebija tik jūtīgas pret apkārtējo vidi, mitrumiem u.t.t, kas, ja nes ārā, ir neizbēgami. Savukārt šitās visas s150 h150 un viss, ko RRR sāka dragāt klonējot vecās, ir viena vienīga ar švaku līmplēvi aplīmēta skaiduplate. Brrrr...
Vienā pasākumā labi redzēju šķirbu, uz galda stāvēja tās s150 un kāds kaut ko dzeramu izgāza pie tām, nepagāja ilgs laiks, kad skaidene jau bija uzpūtusies un + korpusā savienojuma vietā izveidojās šķirba (nehermētisks korpuss vietā kur tas nav paredzēts) un vispār, viss tur bija nesmuki un slikti...
Link to comment
Share on other sites

Tad moška paķert tās SM-300

 

Tev tak shobriid esot taas pashas s90, prieksh kam tad tev veel njemt shiis ????? Nesaprotu ... Varbuut tad iepeerc veel 2 paarus ar s90, leetaak sanaaks ???? Shajaa cenu kategorijaa no griidas akustikaam NEVIENA nebuus ar veeraa njemamu rezervi vai tesienu. Vari par to pat nesapnjot. Savukaart kautkaadas PRO leetaa gala kashteles, nju --- iespeejams jau ka der tiem kam laacis uz ausiim, kaut tpt ausiis grieziisies ....

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Nesapņo par citu mēslu pirksanu, paker pa kadi 50-70ls no boot.lv biedriem stereo pastiprinataju, kas kartigi kustinas tas s-90 un viss. Pirtiņai uz tādu platibu būs okey.

 

Esi reals, un nesapņo. Pie sāda iznakuma(S-90 + lietots stereo pastiprinatas) visu varesi ari pardot neko daudz nezaudejot, ja domasi uzlabot sistemu.

Link to comment
Share on other sites

Kaspar 12, Tu esi kā ieķērusies plate - mal vienu un to pašu visu laiku. Nu, negribu es to pastiprinātāju un man vienalga, ka viņs spēs pavilkt kaut desmit S90.

Link to comment
Share on other sites

Nu tad sēdi un klausies savu sūda resīveri, kurš skan sliktāk kā pirmspubertātes sīču tjūningots U-101.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nu nav jau teikts, ka ja tu atradīsi kādu RRR ražojumu, da tos pašus S90 klonus, kam ir 8 omi, ka arī tad tavs resīveris viņas spēs kustināt uz 100%. Nu kustināt kustinās, bet varbūt tā atdeve salīdzinājumā ar brangu stereo aparātu būs vien kādi 60%. Tev to vajag, it sevišķi tad, ja taisies arī ārā izstiept savu reizi? Bass ļoti ticams ka no šāda budžeta reša nebūs tik sulīgs kādu visi gaida no tām s90 un kādu arī viņas dveš, pieslēgtas pie normāla pastūža. Bet nu enīvejs, vibor za vami, provēts nav zaudēts. Trobeli iespējams arī sacelsi pietiekamu, nu vismaz sākumam.

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

Es jau ar domāju, ka palikšu pie sākotnējā varianta, pie kādām no rrr tumbām + rrr sabūfers. Tas ir visatbilstošākais manam šābrīža budžetam un, ja nu galīgi nepatiks, tad pārdošu un domāšu par citiem variantiem. Paldies visiem par viedokļiem un palīdzību!

Topiku var slēgt.

Link to comment
Share on other sites

Ja nebūtu šis autora tekstiņš: "Visu šito gribu salikt guļbūves pirtī. Apskaņojamā telpa nav liela, apmēram, 15 m2, bet gribas, lai ir ar rezervi, kad varētu tās tumbas izlikt pagalmā un vasarā kādu pikniku apskaņot", tad jau varētu ieteikt šīs frontālās KODA skandas no komplekta : http://servo.lv/ProductDetails.aspx?item_id=543 , jo centrs un aizmugures jau pārdotas. Pāris varētu maksāt Ls 106 (jaunas).

Bet. lai arī cena nav dārga, es tās nepozicionētu  pirts baļļuku apskaņošanai. Ar atbilstošu subi un prātīgu izvietojumu telpā , tās varētu būt sākums budžeta kinozālītes veidošanai. Ja autors grib "bumsi bumsi" pirts telpā, tad jāpērk pāris "pro" plastika kastes un var rībināt uz nebēdu. 

Link to comment
Share on other sites

Sapratu,ka JJP ir Koda dileris?Varbut ieteiksiet kadus vadus un cik tas izmaksatu 5.1 komplektam?Ka ari kadu subi Jus rekomendetu?Ta ka gluzhi inbox plastmasu negribas,jo ari blue-ray pleijeris ir ,bet ipashi majas kinozalei ari tereties negribu(labak vairak ieguldu stereosistema)tad lai paklausitos savus muzikas dvd ir doma par Koda...

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Šitamais JJP kantoris jau Kodu vairs neizplatot, tie, ko tagad šur tur mana tirgojam, esot laikam kaut kādi noliktavas pārpalikumi... Kodas vietā esot kaut kāds cits līdzīgs, ar diezgan amizantu nosaukumu, neatceros ar kādu..

Ā, taga Kodas vietā esot Taga audio :D

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...