Jump to content

Tumbas un sabūfers mājai.


stx
 Share

Recommended Posts

Tātad - paturpinam! Kā kau teicu, ka pirkšu RRR, tad tas tā arī tika izdarīts. Nopirku lietotas SM-300. Esmu diezgan apmierināts, visiem skeptiķiem un pastiprinātāju pielūdzējiem, varu apgalvot, ka mans resīvers kustina viņas ĻOOOTI LABI, bet ir viens bet - nevienai no abām tumbām neskan pats augšas pīkstulis un nezinu kāpēc. Varbūt kāds defekts vai varbūt esmu settingos kko sapaidījis. Izskatās, ka tās tumbas nav diez ko mocītas, jo vizuāli izskatās labi un skaļruņi arī negrab, bet tik tie pīkstuļi..... Kādam ir kādi varianti?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Konstatators

    10

  • Partyman

    19

  • alusbundza

    22

  • stx

    30

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu ja piikstulis neskan, tad tas vai nu nav piesleegts vai ir nodedzinaats.

Resiiveris tak nevar atsleegt tieshi piikstuli vienu pashu. Un diezvai resiiverii buus kaada LPF fiicha, kas nogriezh piikstulja diapazonu :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

kevins

Vēl ir viens variants gan - to pīkstuļu tur nemaz nav. Ir šādi sludinājumi redzēti iz sērijas "Pārdod IDEJĀLAS s90, topī superrr, basssi afigenij, dinamiki iemīcīti, bet nokrāsoti sarkani, pīkstuļu nav, bet skaņai netraucē! Pērkiet! YO BABES"

:sarkasms:

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

kaadu treble. pieliec roku priekshaa piikstulim un saproti, ir piesleegts/ kautkas skan vai nee

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Var jau būt vēl tāds variants, ka autors saņēmis savas sm-300, priekā iegrieza "ručķā" un resīveris iegāja "clipā" un paņēma līdzi pīkstuļus :)

 

Pats svarīgākais, ka esi ko nopircis, un tēma virzās uz priekšu. Pieķer vēl no boot.lv lietotāja šo http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/loudspeakers/bmjfd.html un viss.

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Kā lai viņus pārbauda, ar testeri mērīt pretestību?

akdievs, vai tad ausis nav?

to taču momentāli var dzirdēt, ka neskan pīkstuļi 

Link to comment
Share on other sites

Pats svarīgākais, ka esi ko nopircis, un tēma virzās uz priekšu. Pieķer vēl no boot.lv lietotāja

 

tipa,poh...ka kautkas skan vai ari neskan ? :) ...un jaa,tas tapetes ar magonem ir jau kautkur saistiba ar pionieriem redzetas...

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

He, he man līdzīga situācija - nu jau vairākus gadus ķeblīša funkciju pilda šāds te (tik iepriekšējās revīzijas modelis).

 

Izskatās šādi:

post-57831-0-39285800-1360137933_thumb.jpg

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Kur lai meklē tos pīkstuļus? Ir kādās bodēs dabūmami vai tikai RRR veikalā uz restaurāciju vedami? Pieliku pīkstulim strāvu no 1,5V baterijas, bija pilnīgs miers, nekādas dzīvības.

Labots - stx
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Laikam jau šitie http://www.radiotehnika.lv/product_info.php?cPath=651&products_id=2833

Kā redz, tirgoti vismaz netā vairs netiek. Varbūt RRR bodē Imantā vēl kāds pa kastēm mētājas.  Zvani vai brauc, jautā. A citur tu to sūdu nedabūsi. Vienīgi pēdējais variants ir ko piemeklēt pēc parametriem līdzīgu, ja toč original nav dabonams.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

ta tev kādas citādākas tās sm300? šīm jau nu izskatās pēc tiem pirmajiem..

P.S. A ja tumbas šādas, tad taču pastāv tāda bišķi iespēja, ka lielo meistaru līkās rociņas jau pirms tevis ir kaut ko mainījušas un sen vairs tur nav oriģinālie pīkstekļi, espešeli ja nav neviena paša uzraksta. Lai arī juceklīgi, RRR vismaz kaut ko parasti uzliek... :)

rrr-sm300.jpg

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

Dr.Autor!Tev tak latvieshu valoda rakstijam:nekadus rrr!neklausiji?un kadel tagad atkal prasi lai dodam padomus?

Link to comment
Share on other sites

Partyman, tagad jautājumi no vispusējiem ir kļuvuši ļoti konkrēti - tikai par un ap RRR, vismaz šobrīd. Un esmu sapratis arī to, ka forums nav īstā vieta, kur jautāt: ''ko man ieteiksiet?'' Katram te ir savs viedoklis, viens orta ieteikto noliek, nod..š, utt.

Zinu, ka RRR nav tās labākais, ka arī ne sliktākais variants. Un kā pagaidu variants - vispār ļoti labs manām vajadzībām. Skan jau forši, tik tie pīkstuļi vajadzīgi, bet vismaz šobrīd tos pīkstuļus kompensē centrālā tumba.

 

 

Konstator - man ir tādas paša, tikai melnas un pīkstuļi tomēr ir savādāki. Nekas nav līko roku tūnēts, korpusā pīkstuļu vietas ir smuki izfrēzētas, viss kā no rūpnīcas. Pīkstuļi ir 100% tādi paši kā manis pievienotajā bildē (arī bez uzrakstiem).



Man ir šādas: http://www.sisustus.ee/?cmd=gallery&pid=78985 pīkstulim virsū ir plastmasas rinķis piespiešanai. Kas tad īsti ir ar tiem omiem, derēs man tas 16 omīgais, jo pēc izskata un izmēriem ir 1:1 ar manējo?

Labots - stx
Link to comment
Share on other sites

OffTopic:

Kurš tur tos subwooferus tirgot taisās - atmet man PM ar cenu, a to nopirkšu pirmo mēslu, kas veikalā pagadīsies :D

 

EDIT: ai, Jums tie subji nav nekāds budžeta variants... Bet nu atmetat PM :)

Labots - DAFUQ
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nu nesaki vis, ka precīzi tādas pat, tā mana pirmā bilde laikam ir ar tā saucamo feisliftu (basinieki ar mazo putekļu aizsargu) un cits pīkstulis. Te tad laikam ir pirmā paaudze, itādas

Nu ja par to, ka nav uzrakstu, RRR malacis, nezaudē "līmeni" :D
Iespējams, ka vairs neraksta ar krāsu, bet līmē papīrīti ar modeli. Paskaties kā otrai tumbelei izskatās, moška tas papīrītis vienai tumbai ir nokritis un mētājas korpusa iekšā kaut kur. Nez, kaut kādiem apzīmējumiem no rūpnīcas jau nu bija jābūt.

Bet ja citus dabūt nevar, tad jau arī kāda vairs šķirba. Dabūsi vien pārtīt (edit pirkt tos 16 omu). Tik ja tin, atkal šaubas vai tur Imantā (pats RRR or RD akustika, kurš tur ar tām pārtīšanām ņemās, nav man skaidrs vēl šobaltdien) kāds sēž ar atplestām rokām un gaida, kad tu atnesīsi pīkstuļus, kuri arī momentā taps likti uz galda un činīti. Bet nu cerība, mirst pēdējā jeb kā bij tas otrs variants... :D

 

post-67478-0-68157500-1360176869_thumb.jpg

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

Uz otra pīkstuļa arī neviena paša uzraksta. Rīt paskatīšos varbūt Valmieras vietējā bodē var tos pīkstuļus dabūt, ja ne, tad piektdien aizbraukšu uz to RRR veikalu Kurzemes prospektā.

Link to comment
Share on other sites

tad piektdien aizbraukšu uz to RRR veikalu Kurzemes prospektā

 

...un rezultata izmaksas tikpat,cik jauki jauns gatavs 5.1 Koda komplektins...vai pat vel jaukaks jauns Jamo komplektins...ko shodien viens analoga topika gatavojas pirkt...

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

Nebūs tik traki! Tās SM-300 paņēmu par 55ls + vēl būs kādi 15ls par pīkstuļiem.

p.s. tas Jamo komplektiņš no analogā topika gan izskatījās kārdinošs.

Link to comment
Share on other sites

Ivo, intereses pēc, vai Tu apmēram esi apstījies par cik varētu aiziet tāds suPiķis kā Tev?

Labots - Luke
Link to comment
Share on other sites

Neesmu skatījies, jo īsti nezinu vai vēlos pārdot viņu - man ir pilns 5.1 komplekts no tās sērijas, tagad gan izvazāts pa visu māju.

Ir doma pamēģināt viņu pieslēgt komplektā ar mazajām plauktiniecēm, kas savulaik tika pirktas kā surround skaļruņi.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Ir doma pamēģināt viņu pieslēgt komplektā ar mazajām plauktiniecēm,

 

es pieslēdzu, labi skan, manējām surroundiem tikai sūdīgi pīkstuļi + subis

Labots - alusbundža
Link to comment
Share on other sites

Jūs to 5.1. nekad kopā neizmantojat?...

Sen jau secināju, ka nav nekādas jēgas no 5.1 un man pat reša vairs nav.

Link to comment
Share on other sites

Es tā padomāju, ka esmu gatavs par 209 Ls sastellēt un piedāvāt šādu ražotāja ieteiktu komplektu:

plauktinieces (lai nebaida nosaukums, vismaz S30 izmēros ir, nav tik mikro) Phonar Micro 2 (brūnas), statīvu man gan nav.

http://phonar.de/micro_2.php

un attiecīgās sērijas supis (mells) AS-100

http://phonar.de/as_100.php

 

oriģinālā sērija visa: http://phonar.de/archiv.php

un http://phonar.de/bilder/prospekt1.pdf

 

skan labi :)

Link to comment
Share on other sites

Es varētu piedāvāt vēl Phonar Center 2 arī no oriģinālās sērijas. Diemžēl tikai gaišā krāsā.

Link to comment
Share on other sites

Palasot fināla taisni radās tāda te vīzija: autors normālam mersim sastutēja pie kaimiņu Vasjkas garāžā taisītus spoilerus.
Radiotehniku, tāpat kā latviešu mūziku, var klausīties vienīgi tad, ja nekas labāks nav dabonams, vai esi baigi skops patriots-fanātiķis.

Link to comment
Share on other sites

Šodien dabūju pīkstuļus uz ziniet - man patīk kā skan tās RRR tumbas, sitiet mani nost, bet mani PATĪK.

Man vēl joprojām ir arī Sony 6.1 komplekts ar subi un viss kopā skan ļoti labi.

Bet vēl kārojas RRR X-line subis, ko šodien apskatīju, bet tas vēl var pagaidīt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...