Jump to content

Apple iPhone iOS 6.0 - 6.1 Jailbreak


*M3
 Share

Recommended Posts

6.1 un 6.1.1 ir Exchange bugs, kas ēd bateriju. Bet ja to neizmanto, tad nevajadzētu nekam traģiskam būt. Turklāt, ja JB izmanto, lai atslēgtu nevajadzīgu sviestu, tad baču var ietaupīt.

 

Pastāstiet, kā bez Windows/OSX var uztaisīt updeitu no jailbreakota 6.1 un 6.1.2! Nekā? Nevar un-jailbreakot kaut kādīgi?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • DJWoX

    5

  • martinno

    32

  • kirils

    15

  • *M3

    32

Top Posters In This Topic

Sveiki. Tātad par cik lietoju iphone jau kādus 2 mēnešus, tad man sāk prasīties vairāk aplikācijas, un tās protams ir maksas, un maksāt es čist negribu. Bet vai ir iespēja uzinstalēt jailbreak, bet ja kkas notiek tad viņu izdzēst un nest uz garantiju? Un kas vispār man jaainstalē lai varētu tos appus kačāt? Cerams būsiet atsaucīgi un palīdzēsiet! Pirmā reize man šī.

Link to comment
Share on other sites

Pieredze ir un diezgan nepatīkama.

 

Un ar elektronisku devaisu var notikt jebkas. Iespēja = 50/50... tobiš, vai nu būs jānes uz garantiju, vai nebūs.

 

Ja reiz Tu tik ļoti par to satraucies, tad labāk neko nedari.... Jo taisot JB var arī sačakarēt telefonu.  :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, esmu nesis iPhone uz garantiju ar bijušu JB. Vienkārši pirms vešanas uz garantiju veicu restore un tas arī viss. Paņēma un salabotu atdeva atpakaļ. 

Link to comment
Share on other sites

Tici vai nē, bet viss štokos  :smoke: Vai arī man paveicās? :D, jo nezinu kāda tur tā garantijas politika attiecībā uz šo visu pasākumu, bet cik zinu ka veic pilnu restore tad neko nevar īsti uziet.

Labots - *M3
Link to comment
Share on other sites

fiksais24

sveicinati.man ir radusies problema.  choms nopirka Iphone4 pirms dazziem menessiem.pirka amerikaa bija piesaistits vietejam amerikannu operatoram.vinnss vinjaa ieladeja IOS 6.1  un atblokkeeja vinjam stradaja LMT simkarte latvijaa. bet problema tada es no vinja nopirku to mob bet Tele2 karti nebiju provejis ielikt. tgd atbraucu uz asv un domaju ielikssu savo tele2 piesleguma karti es ielieku vinju-un man neiet. 

es kad ielieku karti man prasa sim kartes PIN es ievadu un tad man izmet lodzinju kura raxtiits SIM Failure es nospiezzu tad OK un nekas nenotiek.aukssaa kreisajaa stuuriitii  kur jaradas zonai ir raxtits Invalid SIM .  tad es ieeju uzstadijumos un skatos tur kur raxtits ICCID tu raxtits ICCID  No SIM.  BET TAD JA ES PANJEMU PEC SIM KARTES IELIKSSANAS PARSTARTEJU IZSL UN IESL TAD MAN AUKSSEEJAA  KREISAJAA STURITII KUR JARAADAAS ZONAI IR RAXTITS no service. UN TAGAD KAD IEEJU UZSTADIJUMOS KUR RAXTITS ICCID TUR TGD RAXTITS IR ICCID   8937 1024  2100 0305 ....   tadjautajums tad ko tas varetu noziimeet kapec vinss man nedod zoonu-vins tak manu sim karti panjam vane?jo tak pieprasa pin kodu vinjas. ko man dariit?? esmu viilies:(

Link to comment
Share on other sites

tagad tu esi asv? 

iespējams kad tad tas telefons ir bloķēts jebkurā ASV tīklā un tu nevari piereģistŗēties pie vietēja operatora, 

Apsveicu ar padārgu ipod ;) 

Link to comment
Share on other sites

fiksais24

esa esmu tgd asv bet tuliit braukssu apakall uz lv un gribu lai man Tele2 ietu. tik nezinu kapec te man Tele2 neiet.  bet LMT latvijaa gaaja.  man no latvijas nokia ir. man ari nebija vinjai zona kad ieliku tele2 karti bet tad iegaju uzstadijumos kur it tiikli izvelejos T-mobail  uzspiedu to un automatiski manai tele2 simkartei zona pilna paradijaas te amerikaa.domaju ka ifonam tapat kkur jauzsleedz bet nezinu kura vietaa var parslekt...   latvijaa LMT tiiklaa gaaja kaa pulkstenis...

Link to comment
Share on other sites

kirils

iphone to dara iekš settings->carrier. kamēr esi ASV, labāk par 250 latiem nopērc legālu, jaunu, nebloķētu iphone4. savu veco LV pārdod kādam, kas grib lietot LMT tīklā!

Link to comment
Share on other sites

fiksais24

Nav man tads carrier  dazzas ocijas vienkārši nav pec parinstelessanas visu yootubi esmu apgiezis otraadi bet nekaa...

Link to comment
Share on other sites

martinno

 

pec parinstelessanas

Pārinstalēji iPhoni? Moš viņam bija softwarisks unlocks uz tīkliem... 

Link to comment
Share on other sites

kirils

ja nav "carrier", tad nav (atpazītas) simkartes iekšā.

Link to comment
Share on other sites

fiksais24

es toch nezinu kas vinjab bija un kas ir un ko iepriekssejais ipassnieks sadarijis bet vinju priekssaa redzeju ka latvijaa LMT sim karte gaaja un viss bija ok.tele2 proveju te asv un neiet-tulit braukssu apakall uz LV ja tur neies tele2 tad bus japariet uz LMT bet bnegribas:(

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...