Jump to content

Eurorabbits legit ?


zeratuls
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Vēlējos uzzināt ko vairāk par šo http://eurorabbits.com/

Cik šī kompānija droša un legāla. Vai nav kāda jauna lohatrons utt.

Cik internetā nepētu, tāda sajūta ka vakar tikai būtu atvērusies šī kompānija. Kaut kā skopa ar to informāciju.

Varbūtt ir kāds google zvērs un spēs saost pēdas :)

Paldies jau iepriekš.

Vienkārši ceru ka viņi tiešam ir nopietni čali.

 

Labojums:

 

 SIA “ELBIG GROUP” , reģ.Nr. LT 204972219, ko saskaņā ar izdoto pilnvaru pārstāv

SIA „MIERLAUKI”, reģ.nr. LV41203042690, valdes priekšsēdētājs Ivo Vanags

 

Paldies jau iepriekš :)

Labots - zeratuls
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Pārlieka slavināšana rada pamatotas aizdomas. Knapi gads kopš firmas reģistrācijas pagājis un firma stāsta brīnumu lietas un megapotenciālu. 

 

Kaut vai kļūdaina info:

 

oficiālā saitā

 

 

Oficiālais dīleris Latvijā  

JSC „Merlauki“

Gibulu pogats, Talsu novads, Latvija

 

 

 

lursoft

 

 

 

Uzņēmuma pilns nosaukums: SIA "Mierlauki" Reģistrācijas numurs: 41203042690(Skatīt ES PVN reģistrā) Reģistrācijas apliecības numurs: Nr. K123121. 09.01.2012 Reģistrācijas datums: 09.01.2012 Juridiskā adrese: Talsu nov., Ģibuļu pag., "Mauriņi"-1, Latvija
Link to comment
Share on other sites

Neliels labojums

 

 SIA “ELBIG GROUP” , reģ.Nr. LT 204972219, ko saskaņā ar izdoto pilnvaru pārstāv

SIA „MIERLAUKI”, reģ.nr. LV41203042690, valdes priekšsēdētājs Ivo Vanags

Link to comment
Share on other sites

Nu es kādreiz audzēju trušus - tas bij sen(padomju laiki).........

Bet tas teksts " ...........piedāvā pilnu biznesa ciklu,kurā ietilpst mini-fermu uzstādīšana, servisa apkalpošana, vaislas trušu-akselerātu piegāde,kombikorma piegāde un gatavās produkcijas uzpirkšana....."

Vot kā ar to uzpirkšanu būs? :stink:

Tas teksts atgādina seno laiku "biznesu" ar to austersēņu audzēšanu....

Link to comment
Share on other sites

''nekādu slimību un vakcinēšanu'' = lohatrons

Link to comment
Share on other sites

Sazinies, palūdz līguma paraugu. Tad vēl palūdz, lai iedod kontaktus ar esošiem klientiem. Aizbrauc uz vietas pie tiem paskaties, kā tur viss notiek. Vēlams noķert kādu "melnstrādnieku", ar to parunāt. Vēl vari ieiet/iebraukt pie kaimiņiem, pajautāt, kā ta kaimiņam sokas ar trušiem.

Tas tā, ja pašam bail riskēt no nulles.

Link to comment
Share on other sites

canis_lupus

Zeratuls - apsveicami, ka esi izraudzījies ātri palaižamu un ātri nolikvidējamu nozari! Pilnīgi piekrītu Gints_lv viedoklim, jo šie lopiņi pamanās ātri vien ierut kādu nelāgu bacili un tad tik sāc skaitīt kritušos...

Varētu paspriest ar šiem kadriem par tā eirorabita patiesumu - http://www.skirnestrusis.lv/biedri.html

Link to comment
Share on other sites

Pie esošiem jau biju, ferma liela un ruka. Bet vel nav atnacis razas laiks, tapec kontrolbrauciens bus, pec kontrol razas pirkuma :)

Kapec nevajag vakcinet, jo eko trusis, tira gala utt. Bet par slimibam spekulet var, vai tas ir vai to nava, esošie brāļi ir Lietuva, tur gan bus japadoma.

 

Nu pagaidam apstāšos pie varianta, ka papētīšu ka siem eurorabbits veicas LV, un ar to pirkšanu. Protams cik daudz slimo neslimo truši, to es nezinu vai tie saimnieki teiks.

Link to comment
Share on other sites

Neprasīji cik jaunizceptam fermerim izmaksāja uz doto brīdi,kamēr lopi būros ? Viss tak bij japērk no firmas,avansa jau diez vai deva no iedomātās peļņas.

Link to comment
Share on other sites

Nu cik izmaksāja daudz.

700 eur 1 buris.

Vaisla trusis 1 gab 45 eur.

Bariba pa 0.45eur/kg

 

Kopsumma saskaitiju ap 200 + - buru.

Link to comment
Share on other sites

700 EUR viens būris??? 

 

Kas viņš no zelta tasīts? Laukos atceros kad audzējam trušus bija sanagloti būri no dēļu galiem un drāts režģiem. max izmaksas pāris ls + darbs. Un neko - siens iekšā un truši auga bez problēmām. 

Labots - ronalds_
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

OO!!! Nu pa cik gadiem pēc biznesa plāna vispār var atpelnīt ieguldījumus? Reālais biznes te izskatās tikai būru un trušu pārdevējam :) .Riska pakāpe uz ieguldījumu milzīga.Fermerim.

Link to comment
Share on other sites

Nu pēc maniem aprēķiniem atpelnīt visas investīcijas var ap 1.5-2 gadiem.

Atrāk nekā ja celtu un uzturētu savu kafeinīcu, vai datorveikalu :)

 

Galvenais man neaizmirst nosvērt tajā saimniecībā trusi, vai viņš pietiekoši uzņemas svarā.

Link to comment
Share on other sites

Es tur saskatu piramīdas pazīmes un truši pēc būtības tur galīgi nevienam nesatrauc.Biznes jau balstās uz aprīkojuma tirdzniecību.



140000 Eiro tikai pa būriem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu palurot ligumu, 5 gadus, viņi uzpērk visus trušus ko esmu realizējis, paši atbrauc.

Cena tada un tada. Grūti spriest :).

Mustdienas ar šo visu, nezini vairs kam ticēt, pat ja otrā galā ir reals pasūtījums.



CIk būrus tu saskaitiji ? Ka sanāca summa 140000 Eiro tikai pa būriem.

Pašam doma bija sākt ar 40.

1 būris nodrošina 30 trušus.

Link to comment
Share on other sites

Divus semestrus dabūju mācīties lopkopību, tur visi metieni un tempi ir krietni pārspīlēti. Turklāt truši ir jūtīgi pret dažādām slimībām un audzēt trušus bez vakcinēšanas vairāk par 4 būtu neprāts. Daļa trušu slimību pārnēsā odi/dunduri/citi vampīri bez vakcinēšanas jau pirmajā sezonā daļa apkritīs

Un arī gaļas iepirkšanas cena liekas pārspīlēta.

 

Vecāka gadagājuma biedri moš atceras lohatronu ar tām ģipša flīzēm un zābaku pēdiņām, kas griezās deviņdesmito sākumā? :sarkasms: Lieku pīpju paku uz to, ka šitas ir tāds pats, shēma ļoti līdzīga. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile

nu, ir līgums Tev ar SIA. 5 gadus SIA pērk trušus. Nu un nobankrotē SIA. Leiši atrod Latvijā jaunu partneri, kuram, kāds pārsteigums, valdes priekšsēdētājs tas pats kadrs. Loģiski, ka jaunais SIA neko nezina par veco garantēto iepirkumu, bet piedāvā Tev jaunus būrus, tikai par puscenu - toties trušus pirks 10 gadus, atpelnīsi arī pirmos zaudējumus...

Link to comment
Share on other sites

Pie esošiem jau biju, ferma liela un ruka. Bet vel nav atnacis razas laiks, tapec kontrolbrauciens bus, pec kontrol razas pirkuma :)
Pieļauju,ka pāris fermas tiks veiksmīgi uzturētas ar labiem finansiāliem rādītājiem! Dēļ jaunu klientu piesaistes. Un to nu būs no malas ne iespējami gandrīz noskaidrot.
Link to comment
Share on other sites

Bet interneta cik ne skatos, neko negatīvu par šo saimniecību neatrodu.

Ņemot vērā ka Lietuvā šo saimniecību ir ap 300 gab. Latvija ja nemaldos šobrīd 2-3

Par eurorabbits domaju, nevis vienkarsi trusu audzetavu

Labots - zeratuls
Link to comment
Share on other sites

versatile

Mājas lapa pilna ar gramatikas kļūdām un tukšām sadaļām. Teksti dīvaini. Man muguras spalvas ceļas gaisā, tos lasot.

Atgādina herbalaifistus, eastconus un pročuju figņu.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Viņu lapu es vispār neskatījos un neiedziļinājos, jo tur viss uz ātro veikts un updteiti netiek veikti regulāri.

Mani vairāk vispar interneta vidē interese sudzibas utt.

Neko negatīvu krapniecisku vai vel ko es vienkārši neatrodu.

Cik ar savu juristu nerunaju par šo lietu, saka ka viss tīrs i līgums i firma nopietna. Vienīgi pieklibo pārstāvji, kas pārstāv arvalstis to firmu.



Youtube lūru, vēl šo to, citi audzētāji vienkārši pašu būri iegādājas un par realizāciju cita virzienā domā. Vismaz Uralos.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Viņu lapu es vispār neskatījos un neiedziļinājos, jo tur viss uz ātro veikts un updteiti netiek veikti regulāri.

Pirmā nenopietnas kompānijas attieksme. Ir uzņēmumi, kas kaut ko tādu var atļauties, bet...

 

Neko negatīvu krapniecisku vai vel ko es vienkārši neatrodu.

Par MMM arī kādu laiku neviens nesūdzējās.

 

Vienīgi pieklibo pārstāvji, kas pārstāv arvalstis to firmu.

Nepieļauj domu, ka tāds tādu atrod?

 

audzētāji vienkārši pašu būri iegādājas un par realizāciju cita virzienā domā.

Nu, ja būra cena liekas adekvāta un ir zināms, kur grūst to gaļu pēc tam... Kādēļ ne? Bet savu binesu būvēt uz otra solījumiem nekad neiesaku. Savs bizness jau pēc definīcijas ir, pirmkārt, paļaušanās tikai uz sevi un savām spējām.

Link to comment
Share on other sites

Kur grūst gaļu, ja es pērku trūšus un barību, automātiski jāslēdz ar viņiem līgums ka es tikai viņiem pārdodu, nekādām trešajām, pusēm.

Ja tikai būri, tad būri.

Nu cik es papētīju dzīve to būri apcamdīju. Baribai, sienam, udenim rezerves uz nedēļu, udens apsildāms, metāla konstrukcija zemāk, sūdi visi krīt leja spaini.

 

Nu papētot to materialu, esmu strādājis finieri, ja tieši tieši pēc plāna visu pašam uzbūvēt, es domāju max iekonometu kur 100-150ls par būri. 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pieļauju,ka pāris fermas tiks veiksmīgi uzturētas ar labiem finansiāliem rādītājiem!

es ar trušu audzēšanu jau nodarbojos 7. g. (+ - 500 gb.), esam Latvijas šķirņu trušu asociācijā, piedalāmies visās izstādēs (Rāmavā, pagājušo gadu decembrī bijām Leipcigā, dabūjām kausus un medaļas), var teikt zinu gandrīz visu par trušu audzēšanu un trušu turētājiem Latvijā, ļoti daudzus pazīstu personīgi, 

intresantākais ir tas, ka neko par šiem neesmu dzirdējis, kaut gan viņi darbojas manā rajonā

Link to comment
Share on other sites

versatile

Par realizāciju - plānu B jau nu vajadzētu.

 

Man tā shēma liekas tāda - tirgojam būrus par afigenno piķi. Pretī apsolām pirkt trušus par cenu virs tirgus cenas.

Lai spētu samaksāt, pārdodam vēl būrus.

Shēma strādā, kamēr ir būri, ko pārdot. Respektīvi, ienākumi no jaunajiem ražotājiem aiziet vecajiem par gaļas uzpirkumu.

Tā kā gaļa nav īsti nevērtīga, tad piramīda var strādāt ilgi, ja to saprātīgi vada.

Problēmas, kas var rasties - piramīdas organizatoriem nav kur grūst gaļu. Pasliktinās kopējā piramīdas finansu plūsma, visi vienā vietā.

Vai arī - nesanāk vairs atrast nevienu, kam būrus nopārdot. A par gaļu ta jāmaksā.

Vai arī - bizness aiziet, safanojas liels bars cilvēku, sapērkas būrus, īpašnieki ar piķi notinas. Negribu neko sliktu teikt, bet ja "māte" sēž Lietuvā, es būtu 10x piesardzīgāks. Tur citas biznesa metodes :)

Labots - versatile
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundža, Tu kā dzērājs audzētājs, pastāsti pie viena par iepirkuma cenu un cīņu ar miksomatozi bez vakcinēšanas. Man tas viss pēc kaut kāda sviesta izklausās.

Link to comment
Share on other sites

Man tā shēma liekas tāda - tirgojam būrus par afigenno piķi. Pretī apsolām pirkt trušus par cenu virs tirgus cenas. Lai spētu samaksāt, pārdodam vēl būrus. Shēma strādā, kamēr ir būri, ko pārdot. Respektīvi, ienākumi no jaunajiem ražotājiem aiziet vecajiem par gaļas uzpirkumu. Tā kā gaļa nav īsti nevērtīga, tad piramīda var strādāt ilgi, ja to saprātīgi vada. Problēmas, kas var rasties - piramīdas organizatoriem nav kur grūst gaļu. Pasliktinās kopējā piramīdas finansu plūsma, visi vienā vietā. Vai arī - nesanāk vairs atrast nevienu, kam būrus nopārdot. A par gaļu ta jāmaksā.
Precīzi mans viedoklis pa šo biznesu! Labāk pat pateikt nevar :)
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
alusbundža, Tu kā dzērājs audzētājs, pastāsti pie viena par iepirkuma cenu un cīņu ar miksomatozi bez vakcinēšanas. Man tas viss pēc kaut kāda sviesta izklausās.

trušus dzīvsvarā var notirgot +- 1,50 Ls/kg, ja pašam ir kautuve, tad 4 - 6 Ls/kg

vaislas materiāls jāvakcinē pavasarī,  aprīlī



miksomatozi

šo slimību pārnēsā odi, tad, jau iznāk, ka piedāvātajos super būros odi iekšā netiek 

Link to comment
Share on other sites

4-6 Ls/kg tas ir patērētājs par tādu cenu pērk vai lielāks uzpircējs? 

Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Man kā ar trušiem nesaistītam cilvēkam - cik sver viens trusis un cik no tā truša pārdodamus kilogramus gaļas var dabūt? Gribas uzrēķināt uz kalkulatora aptuveno naudas plūsmu.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
4-6 Ls/kg tas ir patērētājs par tādu cenu pērk vai lielāks uzpircējs? 

 

es visus tirgoju pa 4 Ls/kg, bet daļu no manis nopērk pārpircējs, kas tālāk tirgo pa 6 Ls/kg 

 

 

 

cik sver viens trusis

 

gaļas truši četros mēnešos sasniedz ap 2 kg kautsvarā, barojot ar sienu + mieži + trušu kombikorns 

 

4 Ls/kg priekš ražotāja ir normāla cena, ja trusis nav jātur ilgāk par četriem mēnešiem

Labots - alusbundža
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

No šitā te trusis neaug 2-3x ātrāk, nekā parasti vajadzētu būt? :) Vienkārši ienāca prātā sižets kā vista no cāļa izaug 2 mēnešos. 

 

trušu kombikorns 
Labots - Skrandainais
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Moderators 1001049 raksti Atrodos:Mežoņciems Intereses:Zinātne, IT, CRM/ERP Pievienots Pirms minūtes No šitā te trusis neaug 2-3x ātrāk, nekā parasti vajadzētu būt? alusbundža, on 01 Feb 2013 - 14:55, said: trušu kombikorns   

vis ir atkarīgs no vaislas materiāla, es piemēram ņemu tīršķirnes māti (kalifornijas) un krustoju ar tīršķirnes (vīnes zilais) un iznāk tie saucamie ''akselirāti'', kas aug straujāk nekā vecāki,

trušu kombikornu pērku no Bauskas kombikornu rūpnīcas ''Mūsa'',

protams, ka aug, mazajiem trusēniem barība tiek dota 2 x dienā

Link to comment
Share on other sites

vai deva no iedomātās peļņas.
Tā ar neviens nepateica vai invertāru dod no tās firmas kredītā vai par saviem līdzekļiem jaiegādājas?

P.S. Uz to skatos no biznesa viedokļa,nekā potenciālais audzētajs.



valdes priekšsēdētājs Ivo Vanags
Bet labākais pa jaun izcepto prezidentu twitter.
Link to comment
Share on other sites

Pareizāk laikam būtu akcelerāti, bet tas nu tā.

Vēl jau interesants piedāvājums http://www.invex.lv/lv/news/7

ko par to saki, šķirnes trušu audzētāj no Latvijas šķirnes trušu audzētāju asociācijas, kurš piedalījies Leipcigā un saņēmis medaļu (tā tika visiem, kuri piedalījās) un kausus (tie gan nebija), bet bija kas cits!:-))))

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

neko es nesaku, ņem un izmēģini

vienīgi to, ka 10 000 Ls ir liela nauda un neticu, ka to tik ātri var atpelnīt

 


Gatavās produkcijas priekšrocības: 

 

  • ekoloģiski tīra diētiska gaļa bez smakas, pateicoties tehnoloģijai un izmantojot naturālo barību bez hormonālām piedevām un augšanas stimulatoriem; 
  • zema pašizmaksa;
  • garantēts noiets par fiksētu cenu (LVL 12 par trusi).

 

 

nekad nevienam trusim nav manījis kaut kādu smaku

 

 

12 Ls par trusi? nekur nav redzēta tāda cena par gaļas trusi

tad jau te visi trušu audzētāji stāvus bagāti paliks

Labots - alusbundža
Link to comment
Share on other sites

Es piekrītu visiem, kuri uzskata šo piedāvājumu par totālo sviestu!

Ja uzrakstīsi, ka interesējies par viņu piedāvājumu, saņemsi tādus aprēķinus, ka nezināsi kur naudu likt! :shok: , vai tiešām tam kāds arī tic? Es ceru, ka Latvijā tādu čok, čok nebūs! :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...