Jump to content

Gamings ar publisku IP (ip-changer)


diilers
 Share

Recommended Posts

Labdien!

Iespējams tēma nav ļoti aktuāla visiem, tādēļ lūdzu nekritizējiet ;)

 

Neesu liels spēlmanis tomēr šad tad patīk cs paspēlēt un atcerēties vecos laikus.

Problēma ir tāda, ka lietoju mobilo internetu un kā jau var saprast esmu bloķēts (ban) visos serveros, jo kāds cits jefiņš ir spēlējis negodīgi vai runājis nepareiziem vārdiem.

Es saprotu, ka es varu atvietnoties un pieslēgties, lai iegūtu citu IP, bet šaubos, ka tas mainīs lietas būtību.

 

Vai nav kāda iespēja nomainīt serverī redzamo IP adresi? pimēram caur kādiem brīvajiem VPN utml...

 

Kādi padomi?

 

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

Lieto Onion Tor vai kādu citu Proxy klientu.

Vispār jau Tev laikam ir zināms talants uzrauties uz banotām IP, jo mobilajiem internetiem kā likums viņu ir vesela čupa, kas mainās rotācijā pastāvīgi. Paša puika tieši agrāk bija starā par šito 'blakusparādību' - kā kaut kur norāvās pa skaustu no spēles moderatora, tā puļķi no kompja izrāva, iesprauda, un atpakaļ pie nedarbiem.

Labots - Arnolds Piepe
Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

Par velti - reti vai... maksāsi kādam, iedos Tev aksesu uz servera caur citu IP... tisa gan, maksātājs neesi :/

Link to comment
Share on other sites

Par kuriem "visiem" serveriem ir runa?

 

bagem

wos

kso

pick

kopideja

.... http://www.gign.lv/server

 

 

 

tisa gan, maksātājs neesi :/

Tur tev pilnīga taisnība ... nekad nav paticis tērēt naudu spēlēm, jo tad jau es labāk nemaz nespēlēju :D

Nu pamēgināšu to TOR, bet tik pat labi var WIRESHARK uz kaimiņa wireless palaist :D

Labots - diilers
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...