Jump to content

Fotoaparāts neprofesionālim


janssunsanj
 Share

Recommended Posts

       Mūsdienu tirgū ir plašs klāsts, kurā ne-profesionāļi viegli apjūk, bet tad kāds ir viss optimālākais variants no digitālo fotokameru klāsta, lai fočētu dzīves mirkļus un dabu (vidi) gādā pārgājienā.

       Vai man der viss lētākais aparāts? Bet vai tad ar viņu nebūs apgrūtinājums ar dabas fotografēšanu, jo saule manuprāt ir stiprs traucēklis. Bet dzīves mirkļi, kuri notiek kustībā, vai tad bildes nebūs izplūdušas?

       Varat neieteikt tiešus aparātu modeļus, bet pasakiet vadlīnijas (sākot ar akumulatoriem un beidzot ar zibspuldzi) , pēc kurām izmeklēšu sev tīkamāko - digitālo fotokameru priekš neprofesionāliem, bet ar labu kvalitāti, kur cena ir līdz apmēram 80 LS (nu vairāk par 100 LS gan nē).

Link to comment
Share on other sites

Par to cenu visas būs aptuveni vienādas. Es izvēlētos kādu no Canon/Sony/Panasonic ražojumiem.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Paskaties kaut ko no Sony. Canon ziepji vairs neesot topā. 

Un neizmirsti salīdzināt izvelētos variantus - http://snapsort.com/compare

Es tā kā taisījos uz spoguli, jo gribējas labas bildes telpās - švakā apgaismojumā. Beigās paņēmu sony wx50( dēļ F2.6 - F6.3). Ir labi. 

Labots - dzincha
Link to comment
Share on other sites

janssunsanj
Beigās paņēmu sony wx50( dēļ F2.6 - F6.3). Ir labi.
KO nozime F2.6 - F6.3

 

Ir gan slinki cilvēki- iesāk jaunu tēmu, pat nepaskatoties, ka tādas atkārtojas regulāri... Kaut vai pēdējā:

 

es saku ka man jau modelus ar neieteikt bet gan vadlinijas (tas ir kads normals zoom butu, kads normala izkirtspeja) - vadlinijas,pec kuram varu ieiet , veikala uz izmeklet sev tikamako. jo es no kameram neko nejedzu, es pat nesaprotu nevienu apzimejumu kad apskatos aprakstus!!!!!!!!!!!!



zinu ka carl zeiss optika ir kruta un viss :(

Link to comment
Share on other sites

kāds ir viss optimālākais variants no digitālo fotokameru klāsta, lai fočētu dzīves mirkļus un dabu (vidi) gādā pārgājienā

Kaut kas no travelzūmu sērijas, t.i., zūms ir ap 10x nevis pieticīgie 3x vai 5x.

ar šādu zūmu varēsi nobildēt gan dabu, gan vārnu uz pils torņa.

Link to comment
Share on other sites

Autor, ja Tu no tā visa neko nesaproti, tad Tavai pieejai jābūt pavisam vienkārši:

1. Izdomā, cik esi ar mieru naudas iztērēt,

2.Nopērc par šo naudu to, kurš Tev vislabāk patīk.

3.Kad sāksi lietot, sapratīsi, kas ir kas, tad varēsi meklēt tādu, kas apmierina.

Link to comment
Share on other sites

janssunsanj

stepeselis un kur pec tam liksu veco:)?????

 

paldies vil tagad es zinu ka zoom ir jabut ap 10x, bet vai tas ir vienigais un svarigais parementrs- parejie var but jebkadi????

Link to comment
Share on other sites

vienigais un svarigais parementrs- parejie var but jebkadi????

Vēl ir izmērs, lai to var ielikt mazā somiņā pie jostas vai pakārt kaklā.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Un vēl lai krāsa piestāv nagu lakai.

Link to comment
Share on other sites

Kad man vajadzēja izvēlēties nākamo knipsētāju - sapratu, ka zoom vispār netiek lietots. Bet gaiša optika gan noder telpās(tipa f pēc iespējas mazāks) Ar 10 zūmu f būs 3.5. Ir piemēram canon s100, kuram f ir 2.0 un kuram skaitās laba low light spēja, bet zoom 4 vai 5x. 

Foto aparāta svarīgākās iezīmes: 

optika, tipa cik gaiša - F cipars. 

sensora izmērs - 1/1.7; 1/2.3; 1/3 vecākiem modeļiem. 

attēlu procesora versija - jo jaunāka paaudze jo labāk

režīmu klāsts - ziepja gadījumā noder.

Video režīms - jaunajiem ziepjiem hd video ir standarts. 

aparāta izmērs - mugursomā liekams vai kabatā iebāžams.

Labots - dzincha
Link to comment
Share on other sites

... un kur pec tam liksu veco:)?????
 

 

1.Tikmēr tas būs novecojis gan fiziski, gan morāli.

2.Nepērc dārgu!

Link to comment
Share on other sites

Es kā čaiņiks nopirku Sony H55 un esmu ļoti apmierināts. Tiesa, slikti apgaismotās telpās sakarīgi nobildēt man neizdodas. Zoom es bieži izmantoju darba vajadzībām un tas ir ļoti labs.

Link to comment
Share on other sites

paldies vil tagad es zinu ka zoom ir jabut ap 10x

Nu gan kritērijs. Es personīgi zinot, ka labu objektīvu ar "zoom" lielāku par 3x principā nav iespējams izgatavot uz visādiem megazūmiem skatos ļoti skeptiski. Daudz svarīgāk ir tas, cik mm ir platajā galā (jo mazāk jo labāk). A piezūmot vairumā gadījumu var ar kājām.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

janssunsanj
Kad man vajadzēja izvēlēties nākamo knipsētāju - sapratu, ka zoom vispār netiek lietots. Bet gaiša optika gan noder telpās(tipa f pēc iespējas mazāks) Ar 10 zūmu f būs 3.5. Ir piemēram canon s100, kuram f ir 2.0 un kuram skaitās laba low light spēja, bet zoom 4 vai 5x.  Foto aparāta svarīgākās iezīmes:  optika, tipa cik gaiša - F cipars.  sensora izmērs - 1/1.7; 1/2.3; 1/3 vecākiem modeļiem.  attēlu procesora versija - jo jaunāka paaudze jo labāk režīmu klāsts - ziepja gadījumā noder. Video režīms - jaunajiem ziepjiem hd video ir standarts.  aparāta izmērs - mugursomā liekams vai kabatā iebāžams.

 

paldies, jau var sākt meklet kadu modeli 



Nu gan kritērijs. Es personīgi zinot, ka labu objektīvu ar "zoom" lielāku par 3x principā nav iespējams izgatavot uz visādiem megazūmiem skatos ļoti skeptiski. Daudz svarīgāk ir tas, cik mm ir platajā galā (jo mazāk jo labāk). A piezūmot vairumā gadījumu var ar kājām.

 

ka (ar kadiem simboliem) apzimejas tas gals, kuram cik saprotu ir jabut pec iespejas mazakam

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...