Jump to content

ripseris1
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Man ir radusies neskaidrība, kā pareizi nokonfigurēt savu AirLive WL5460AP kā universālo wifi atkārtotāju

http://www.airlive.com/product/wl-5460ap_v2

modelis ir šāds man uz vietas.

 

Es vēlos otrajam mājas stāvam nodrošināt stabilu wifi signālu no pirmā stāva rūtera, kas ir pieslēgts pie kabeļa.

 

Uzstādīt režīmu uz universal transmitter un pieslēgt AirLive rūteri izdodas zināmā veidā, (SSID) es saglabāju AirLive - nemainu uz nosaukumu, kuru pārraida pirmā stāva rūteris. Caur site survey es atrodu sevis izvēlēto wifi tīklu un savienoju to ievadot drošības paroli (AirLive SSID es lieku tādu paša tipa paroli kā pirmā stāva rūterim).

 

Tālākā pareizā darbība man nav īsti skaidra-  pie TCP/IP es izvēlos  DHCP - SERVER mode (vai tas ir pareizi?)

Man paliek lauki, kur ir jāievada Default gatevay , Subnet Mask, DNS.. - vai šeit šie paramateri ir jāliek tādi, kādiem ir pirmā stāva rūterī - ar identisku DNS , Subnet un Default gateway?

 

Ierakstot identisku parametrus nekas nedarbojas - pie AirLive tīkla iekārtas pieslēdzas, bet nav interenta savienojuma, varu pieslēgties tikai pie Airlive rūtera paša.

'Ja atstāju Default gatveway 0.0.0.0 un DNS arī 00000 , tad kādu laiku man wifi tīkls nodoršina internetu, bet pa laikam kaut kas pazūd..

 

Galvenais jautājums, ko vēlos saprast - kādi parametri man ir jāieraksta wifi atkārtotājā, lai tas nodrošinātu signāla pārraidīšanu otrajā stāvā datoriem. 

Vai ir jāmaina kaut kur MAC adrese, kādam ir jābūt režīmam AirLive rūterim pie TCP/IP - ar DHCP...

 

Pats es netieku galā un nevaru saprast ko līdz galam neizdaru..

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
viesturs0711

DHCP atstāj Klienta režīmā. Visam tad būtu jāstrādā. 



Man visu laiku šis pats aparāts stāvēja kā atkārtotājs. Ja nebūs lauziens, tad rīt pa dienu pabakstīšu savu aparātu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...