Jump to content

Rūteris TP-LINK nestrādā kā vajag


zozeppe
 Share

Recommended Posts

Nopirku rūteri TP-LINK TL-WR740N. Uzinstalēju no CD viss kā instrukcijā, bet neta nav, ne portatīvais ne planšetē neiet, kaut gan wifi atrod un ļauj sakonektēties, bet tālāk nekā. Var būt ka pakalpojumu piegādātājs (manā gadījumā IZZI) bloķē netu? Uz portatīvā man Windows 7 un virs tā tīkla logo ir tāda dzeltena izsaukuma zīme, kad agrāk slēdzos klāt pie citiem wifi, tādas nebija un viss gāja, bet šeit ko darīt? kāds var palīdzēt?

Labots - zozeppe
Link to comment
Share on other sites

a kur uzzināt paroli un kodu? tur piedāvāja arī ar paroli un kodu, bet nezināju kur lai tādu ņemt!

Link to comment
Share on other sites

jā, internets iet vislaik un bija, kad piesēdzu vadu kompī bez rūtera, nets iet, bet kad ieslēdzu vadu rūterī un no rūtera kompī, tad nav. pārmeklēju līgumu, bet tur diemžēl nav, laikam pareizāk būtu pierakstīt izzi un painteresēties viņiem, jo kompī atradu tikai kodu, parole ir slēpta un nevar iekopēt. un par to ppoe, nezinu kas tas ir, bet katru reizi kad ieslēdzu kompi man jāpieslēdzas pa jaunam connect un tur parādās ka tas ir ppoe, nezināju ka tas ir tik šausmīgi kad ir ppoe :D bet paldies par palīdzību, tagad vismaz zinu kādā virzienā meklēt!

Link to comment
Share on other sites

Nu, nez, man radiniekam bija rakstīta parole līguma pirmajā lapā, vidū, nedaudz pa kreisi, kā nu uzstādītājam ar viņa trīcošo rociņu sanācis.

Izzi supports nav diennakts?

Dodos sust...

Labots - Xirx
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Hirenā kaut kādi password viewer tūļi bija , nezinu vai šim gadījumam derēs , tad jāmeklē disks un jāskatās .

 

Ja negribās provaidera naktsmieru traucēt , var aplūkot šito - http://www.nirsoft.net/utils/dialupass.html

Labots - Grossmeister
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Zvanam uz IZZI uzticības tālruni un miers.

Labots - viesturs0711
Link to comment
Share on other sites

Manuālis jau nu ir rakstīts saprotami pat priekš priekš maskačkas gopņikiem. Pamēģini gan noklonēt MAC adresi, kā jau d_l rakstīja. KAut gan no IZZZI visu ko var sagaidīt )))

Link to comment
Share on other sites

Piezvanīju uz izzi, iedeva visus datus ko vajadzēja, tagad esmu bez vadiem :p 

Paldies visiem kas piedalījās! ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...