Jump to content

Tumbas priekš 25m2 istabas līdz 100Ls


Recommended Posts

Sveiki, Boot.lv lietotāji.

Vēršos pie Jums pēc palīdzības par tumbu iegādi priekš ~25m2 lielas istabas. Varbūt, Jūs varat ieteikt kādas tumbas, kuras maksātu līdz 100Ls un būtu pietiekoši kvalitatīvas. Dārgākas nevaru atļauties, jo esmu students. Cik jau esmu šeit lasījis, tad prasa, ko tev vajag - basu vai skaņas kvalitāti? Nu man, personīgi, patīk, ka ir bass, bet ne pārspīlēti liels, vajag dziesmām dzirdēt vārdus arī! :D

Tumbu izmēram nav nozīme, jo istaba, kurā ir paredzēts tās novietot ir diezgan tukša!

Paldies par atsaucību jau iepriekš! =]  

Link to comment
Share on other sites

Partyman

 

Varbūt, Jūs varat ieteikt kādas tumbas, kuras maksātu līdz 100Ls un būtu pietiekoši kvalitatīvas.

Diemzel naksies Tevi apbedinat,jo tadas  nav(varbut jau pats busi nojautis)...

Link to comment
Share on other sites

Verneris
(labots)

:D jaaprotams nav :D Viss, kas zem 10k ir suuds!

Debiilie melomaani!

Labots - Verneris no Rīgas
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisG

Nu visdrīzāk, es neesmu dzirdējis tiešām kvalitatīvu audio sistēmu mazā telpā, bet draugam ir divas 70w tumbas, kuras pirktas par 50ls un mazās koju istabas sienas rībina diezgan labi, priekš manām ausīm izklausījās, tā tīri neko! :)

Link to comment
Share on other sites

Partyman
(labots)

Debiilie melomaani!

Ludzu piemerus,nevis apvainojumus,seit ir nopietnu viru forums,nevis urlu saiets...un vispar,kur tads pokemons te uzradies... :)

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

osscar

nu tad ss.lv - rrrs90,rrr sakta,  koda un citi lētuči.

Link to comment
Share on other sites

osscar

cilvis prasa lēti - tauta iesaka :D  vēl var ņemt kādu jaudīgāku dator tumbu komplektu - nevajadzēs pastūzi.

cilvēki ar piezemētām prasībām ala Vernera kungs var izbaudīt savu dator tumbu hifi un nepostēt topikos par tēmām no kurām nav sajēga.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

kuras maksātu līdz 100Ls un būtu pietiekoši kvalitatīvas.

rrr s90, citu variantu neredzu 

Link to comment
Share on other sites

Tornis

Eu, pilnmēness tak jau garām!

 

Cilvēks tak nepateica, vai vēlas kojas rībināt (tad S90 ir tas, ko dakters parakstījis), jeb mūziku mērenā skaļumā paklausīties (piemēram, mani Phonar, kurus nu jau vair i nemaz tā negribu pārdot).

Link to comment
Share on other sites

Konstatators
(labots)

Un cilvēks arī nav pateicis vai viņš grib jaunas, vai der arī lietotas. Jo jaunas tiešām nu būs pašvaki, ja grib iegriezt un ir kaut mazākās prasības pret kvalitāti. Vienu no diviem vēl var mēģināt atrast, abiem ar 100 nepietiek... A lietoto tirgū jau nu gan var atrast pilnīgi noteikti. Vienkārši vaig opreģeļitsa vai autora vajadzību apmierināšanai derēs kaut kas no datortumbeļu klāsta, ko nu te daži ieteica, vai vajag kaut kādas lielākas bumbbum kastes + pastūzi. A varbūt autoram jau pastūzis ir? Tad vispār viegli, ss'ā tač tādā cenā var atrast viskautko - jaunāka vai vecāka RRR produkcija, Estonijas, tad figurē pa kādam studijas monitoru pārim (tiem gan ar to basu būs kā būs, vismaz salīdzinājumā ar RRR) u.tml. Tādām prasībām būs OK...

 

Nu kas šitādām vaines? Izmērs pieklājīgs, skaņa arī droši vien tā neko  http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/loudspeakers/bohnc.html

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Jautājums - Edifier ir nedzirdēta tēma un viņi taisa 2.0 sistēmas. Vai tā 2.0 sistēma būs labāka, nekā, piemēram, citas firmas (microlab, creative utt) 2.1 sistēma, kurā ir gan tumbas, gan subis? (priekš PC)

Ar ko atšķirsies skaņa? Mazāki basi?

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

100ls tiešām ir ļoti maza nauda. Ja pastiprinātājs nav, tad S-90 + sakarīgs lietots pastiprinātājs sanāks nedaudz virs 100ls, bet kojām tas jau būtu tīri ok. Lai kā negribētos ieteikt datortumbas, bet uz 100ls ko daudz labāku kā tās microlab 7C nedabūt, būs labs variants. Pašam kādreiz bija 3C, ir ok par tiem ls. Kojās neko izcilāku nevajag.

 

TasEsmuEss Edifier taisa arī 2.1 sistēmas, lai nebūtu ne pa tēmu, visu atradīsi šeit - http://www.boot.lv/tehnika/apskats-edifier-s530d-2-1-skanas-sistema

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

martinno

Domāju, ka viens ceļš šeit ejams - lietotas RRR.. līdz simtiņam var atrast ļoti daudz piedāvājumus un arī skanējums apmierinās.

Link to comment
Share on other sites

imho tās Microlab 7c būtu baigi ok variants pa 100ls. 2 skaņas avoti,pults,izskatās dārgākas kā ir un skan tīri pieņemami. Gabarīti arī pateicīgāki kā S-90.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Partyman, atmosties, autoram vajag kojām, tas nozīmē pēc iespējas lielāku spl. Otra liela atdot 100ls par skandām un, tad slēgt klāt pa tiešo skaņas kartei ? :D

 

Tās diamond 9.1 skan tīri pieklājīgi cenai, bet ne kojām.  

Link to comment
Share on other sites

AndrisG

Es neesmu teicis, ka man tumbas vajag kojām. ;) Pastūža arī man nav:( Mūzika noteikti tiks atskaņota no datora (visdrīzāk). Tumbas var arī būt lietotas, galvenais lai skan normāli. Cik saprotu, tad vislabāk, Jūs man iesakat ņemt rrr s-90.

Link to comment
Share on other sites

90nieces - liels smags un neērts pasākums 25 kvadrātiem

 

Protams, ja vajag max bum bum tuc tuc, tad jā, bet savādāk iesaku skatīties uz kaut ko no Microlab 2.0 sērijām

Link to comment
Share on other sites

Nē, neiesakam gan. Cita lieta, ka tev būs vajadzīgs pastiprinātājs. Ja vēlies bliezienu, tad S90 un kaut kāds pastiprinātājs. Ja vēlies labu skaņu, tad labas plauktinieces + normāls pastiprinātājs, bet tad budžets velk uz 120 Ls (piemēram, manas teorētiski pārdodamās Phonar plaukta skandas ~ 70Ls + Marantz PM-63, kas normāli ietu uz 60Ls, bet komplektā atdotu par 120); Pieļauju, ka uz vatiem 40-50 arī pie Long John atrastu kādu pastiprinātāju, skandas pa ss.lv ar var sameklēt. Cita lieta, ja gribi datortuNbas, tipa visus logitečus un Ko, tur neko nevaru palīdzēt, jo neuztveru tos nopietni. Kā piedeva datoram - ok, bet mūziku lai klausītos.. laikam ne :)

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

Melvins

...es vispār neizprotu tā īsti cilvēkus, kuri iesaka datortumbeles mūzikai.

Tas produkts pārsvarā ir paredzēts Jo-tūbei un MP3, pamatu pamatos.

 

Normāls komplekts sākas no atsevišķa pastiprinātāja + plauktiniecēm (vismaz).

Un tikai tad mēs varam sākt runāt par kaut kādu mūzikas atskaņošanas kvalitāti.



ps: un arī ieteikumiem.

Link to comment
Share on other sites

Partyman

ja muziku atskanos no datora vai nav labak pirkt arejo skanas karti+plauktinieces?

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

 

...es vispār neizprotu tā īsti cilvēkus, kuri iesaka datortumbeles mūzikai. Tas produkts pārsvarā ir paredzēts Jo-tūbei un MP3, pamatu pamatos.

 

1. Es, toties, neizprotu cilvēkus, kuri spriež par to, ko nav dzirdējuši. Runa jau ir tikai par normālām datoru akustikām (skat. iepriekš).

2. Ja puikas meklē kaut ko lētu, tad nevajag uzspiest kaut ko lietotu, viņi tāpat to nespēs novērtēt. Līdz tam ir jāizaug.

Link to comment
Share on other sites

 

ja muziku atskanos no datora vai nav labak pirkt arejo skanas karti+plauktinieces?

pastiprinātājs tāpat vajadzīgs 

Link to comment
Share on other sites

Melvins

Stepseli...

Nu kā reiz esmu dzirdējis - pašam pie datora ir pieslēgti tie paši Microlab'i :) 2.1 - sānu mazi skaļrunīši koka kārbās (vidiņi ar nelielām augšām), lielākā kārbā viens bass + atseviški šai uzpariktei visai klāt nāk pastiprinātājs (droši vien, ka uz vienas mikrenes).

 

Nu... neskan tas normāli, kā parasta standart-stereo sistēma ar plaukta tumbām :)

Neskan.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Piekrītu lietotājam stepselis, līdz visam ārējam un atsevišķam ir jāizaug. Pagaidām jau vislabāk izskatās tornis piedāvājums, ja nauda neatļauj, tad tās microlab solo 7c, vari aiziet uz veikaliem paklausīties, uz tiem 70ls ir labs variants, kā pirmais komplekts, izaugsi, to nopārdosi pa savi 50ls un ņemsi ko kvalitatīvāku.

 

Partyman šodien ne savā ādā ? Tādi ieteikumi velk uz 200ls :D

Melvins tu jau arī spried pēc savas izaugsmes, protams, ka tādas neskan tik labi salīdzinot ar labu sistēmu, bet vidusmēra latvietim tādas var likties pat ļoti ok.

 

Autor, kas ir tavs etalons? Ko lieto pašreiz, kas nepatīk, kas patīk ? 

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Melvins

Stepseli... tā jau ir kasīšanās pie vārdiem :)

Lai normālu "pumpi" iedabūtu - tomēr vajag pastiprinātāju (kā Jelgavas ivo teica).

 

Ja nevajag "neko" - tad lai dators aces pārgiezis kaut ko pumpē austiņu vai mazu skaļrunīšu virzienā ;)



Jā!,

lamājiet mani, bet 100Ls ietvaros sanāk:

1) kāds RRR U-101 vai U-7111 (vai 7115, vai 7116, kas nu tur bija),

2) S-50 vai S-90 (atkarībā no vizuālā stāvokļa, nolietojuma).

Šī ir labākā izvēle par šiem 100Ls.

 

Un šo visu var klausīt acis pārgriezis... Un būt Laimīgs (nosacīti).

Link to comment
Share on other sites

Partyman

 

Partyman šodien ne savā ādā ? Tādi ieteikumi velk uz 200ls

Kapec?kaut gan vispar ari manejam(dv6-1260sn) ir loti laba iebuveta skanas karte(laikam),jo ar harman kardon sounsticks 2,skan pat loti labi...



Student,nenokave!Varbut uzradot studentu apliecibu nokaulesi uz 90 Ls! :)

http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/dynamics/beckcd.html

Link to comment
Share on other sites

Partyman, te gan jāskatās- ja students ilgi kaulēsies, pa to laiku, kamēr kaulējas, cena var uzkāpt arī uz 110 vai 120.. :D

Link to comment
Share on other sites

AndrisG

Esmu no tiem cilvēkiem, kas visu mēģina lēni un kārtīgi izplānot, tā kā nav jēgas man piedāvāt uz sitiena pirkumus, jo tumbas pirkšu ātrākais jūnija vidū! Bet par visu šo jau sāku domāt laicīgi!

Kaspar12, tā kā audio sistēmas man ir diezgan tumša bilde, vienīgais ko varu pateikt ir tas, ka tagad mūziku klausos uz Philips mūzikas centra, kuram virsū ir uzlīmēts 2x120w! :D Kad ieslēdz maxsound, tad jau skan diezgan normāli, vienmēr vecie bļaustās, ka ir pārāk lieli basi, bet man gribās vairāk, tāpēc vēršos pēc padomiem! 

Link to comment
Share on other sites

 

vienmēr vecie bļaustās, ka ir pārāk lieli basi, bet man gribās vairāk, tāpēc vēršos pēc padomiem!

Iemītniekiem nepatīk jau esošais troksnis. Tu gribi vēl lielāku?

Link to comment
Share on other sites

 

vienmēr vecie bļaustās, ka ir pārāk lieli basi, bet man gribās vairāk, tāpēc vēršos pēc padomiem!

 

Eh, vēl tagad atceros, kā man pēc tam sāpēja galva, kad nepilnu mēnesi atpakaļ braucu ar čomu uz laukiem, kur biju 2 + 2h spiests klausīties "basus", kas domājams, bija kādi +20dB ap 100Hz. :D

Kad iet runa par to, ka vecie bļaustās par to, ka ir pārāk lieli basi, 90% gadījumu, viņiem ir arī taisnība, imo!

Nu redz, cilvēks grib nopirkt jaunas tumbas un Nr.1. prasības, ko piemin ir- galvenais, lai kolbasītu.

Nu ko lai citu tādam iesaka kā vecas S90- labāk pēc iespējas vairāk pagrabējušas, jo tādām bass arī ir lielāks un vairāk izplūdis.. Kā arī varēs dabūt pa lētāku cenu. Der arī plastmasas datortumbas ar atsevišķu subvumferi (arī plastmasas- tie vairāk rīb), kur var kārtīgi uzgriezt "basus", lai maz neliekas. Šķiet, ka tas varētu būt labāks variants par S90, jo uz S90 basus ar +20dB neuzgriezīsi! Sorre, bet tādas manas domas..

Link to comment
Share on other sites

Partyman

nu te faktiski viss skaidrs,par velti pulejamies...

P.S.nu te vel vienigi savu galavardu var uzrakstit Kondensators un var slekt ciet sho "udeni"...

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Pāķimenis man deva vārdu, tad nu...

 

Kad ieslēdz maxsound, tad jau skan diezgan normāli, vienmēr vecie bļaustās, ka ir pārāk lieli basi, bet man gribās vairāk,

 

Lūk audiopedanti, te arī viss ir pateikts... Kādi te jauki Microlabi solo, kādas plauktnieces? Te taču kvalitāte mērās basos, tak što s90, kas tad vēl?

 

P.S. patiesībā labāk būtu pie Kevins, bet žēl, ka par šo naudu sanāks tikai filtrs vienai tumbai :sarkasms:

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...