Jump to content

iPhone 3GS Jeilbrake problema!


Alex2517
 Share

Recommended Posts

Daru visu ta ka radits pamaciba

Palaižu caur redsnw un paņemu izveleto sistemu kuru atbalsta 3gs ,viss tiek daits lidz tai vietai kur daudz visadu tekstu uz melna fona,un tad paradas ši kļuda code signature for shared cache failed with errno=7.. Kas var palidzet? un nevar neka uzlkikt sistemu!

Link to comment
Share on other sites

Alex2517

Ko meģinu uzlikt?



Viņš iet,iesledzas,ir jaizvelas valoda,reģions,un tad prasa aktivaciju caur Wi;Fi vai iTuns bet iTuna paradas -  

We are unable to continue with your activation at this time.

Please try again later, or contact customer care.

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

Nobrikoji savu Āboltrubu, apsveicu. Meklē rokā kādu servisu vai darboni ss.lv, lai par desmitnieku tev to aparātu atdzīvina. 

Es no pieredzes varu ieteikt šito krieviņu - 22389332. Viņam mazs būcenis uz Deglava ielas. Pie viņa gan es savam pirmajam iphonam mainīju stiklu, gan kolēģis savu atšuva no tīkla piesaistes. Strādā ātri.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Gan jau ka varētu, ja gribētu... 

Gaidi - moš kāds labvēlis uzradīsies :)

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

Ar tavām spējām labāk neiesaku turpināt - savādāk tiešām varēi par papīra presi izmantot. Labāk noziedo tos 10Ls, un dzīvo mierīgs.

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

Tu lasīt nemāki? Tev tak saka - nobrikoji pāršujot FW.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Vot es netieku gudrs - tērēt laiku un palīdzēt Tev vai ignorēt?!

 

Kāpēc šuj ar redsnow? Piesiets kādam tīklam?

Link to comment
Share on other sites

Alex2517

Es aiznestu uz remontu ja nedzivotu 80Km no rigas,5ls labak samaksatu neka te čakaretos!!!

 

Es paņemu izdzest visus kontakstus un parejos datus,un telefons nokaras,saku lasit i-neta par to jeilbrake,ta nu saku ņemties ar redsnow un iOS 

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

Tā vietā lai vienkārši caur iTunes uztaisītu factory reset. Njā, puis - tu zobus arī caur dupsi birstē?

Link to comment
Share on other sites

Alex2517

Nu izsteniba ja,tikko,no rokas,iegaju general settings un peņemu dzest,un nu šaize sanaca!!!

 

 

Arnolds Piepe - netelo gudro,este jautaju palidzibu neviis tavus stulbos komentarus!!! Tos sev vari pataupit ja nav ko ieteikt !!
Link to comment
Share on other sites

Citēju vienā foorumā rakstīto:Kapēc neveikt "Jailbreak?". Pirmkārt, kā jau minēju, tas ir nelegāli. Otrkārt, liela iespējamība, ka sabrucināsi savu ierīci, tā atteiksies strādāt. Kā arī, vari necerēt, ka tev ierīci labos, ja gadījumā tā atteiksies strādāt.

Labots - Gača
Link to comment
Share on other sites

Alex2517

iPhone2,1_6.1.2_10B146_Restore, iPhone2,1_6.0.1_10A523_Restore, nevienam uz iOS6 negrib palaist redsnow

Link to comment
Share on other sites

martinno

Nu tak viss jau sen ir noticis - no Tava sakāmā labāk nepaliks...  :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Alex2517

Tieši ta :D Es netieku skaidriba ar tavu iedoto linku :D gribeju izmeginat uz iOS 5 kuru palaiž bet neiebraucu kas tur domats :D

Link to comment
Share on other sites

Citiem zināšanai noderēs, varbūt, ja nebūs gudri, tad lai staigā veseli!  :D

Labots - Gača
Link to comment
Share on other sites

Tas iphons gadījumā jau nebija jailbreakots? Šitādas problēmas parasti sākās, ja jealibreakotu iphonu grib vienkārši noresetot.

Link to comment
Share on other sites

Pirmais ir tas, ja gribi dabūt viņu pie dzīvības, tad tikai pieslēdzot iPhonu caur DFU. Ja nezini tad googlē, kas tas tāds. Un par versijām, skaties savā redsnow vai kādā tur pamācībā un seko pa punktiem, ja nemāki sagooglēt, tad nu visādi brīnumi var būt.

 

Nezinu vai caur iTunes resetojot būtu gājis, ja telefons jau bija jailbreakots, bet nu to neuzzināsim.

Link to comment
Share on other sites

martinno

 

Tas iphons gadījumā jau nebija jailbreakots? Šitādas problēmas parasti sākās, ja jealibreakotu iphonu grib vienkārši noresetot.

 

 

Protams, ka bija - savādāk pie šāda iznākuma netiksi :)

 

 

gribeju izmeginat uz iOS 5 kuru palaiž bet neiebraucu kas tur domats

Tas nesanāks - vienīgā firmware ar kuru strādās ir 6.0

Ja Tu neklausīsies ko Tev saka, tad es negribēšu palīdzēt. 

Link to comment
Share on other sites

Alex2517

es ar redsnow darbojos un maku ;) un DFU ar maku dabut,bet nekas nemainas ar to erron kļudu



Bac es tak nejedzu,neesmu tik attistits iPhona liets,ja nevelaties palidzet tad nevajaga ;) Paludzu palidzibu,nevelieties,varat to nedarit :)) Pds par to pašu ko izdarijat 

Link to comment
Share on other sites

martinno

Tak es nesaku, ka negribu...

Es Tev saku ko darīt, a Tu dari pavisam ko citu. 

Link to comment
Share on other sites

Neesmu īsti lietas kursā, bet ar snowbreeze errorus man liekas, ka varēja sataisīt, nezinu kā ir ar jaunākajiem iOS.

 

P.S.


es ar redsnow darbojos un maku

Ja māki, tad neprasi pēc padoma

Labots - Malis
Link to comment
Share on other sites

Alex2517

To saitu ko iedevi,es neizsprotu viņu domu ;) angļu nav 100% spec ;) 

 

Un caur redsnow nezinu kaapec viņš nevienu no iOS 6 negrib palaist :)

Link to comment
Share on other sites

martinno

 

Un caur redsnow nezinu kaapec viņš nevienu no iOS 6 negrib palaist

Kurus iOS 6 esi izmēģinājis? 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...