Jump to content

McAfee Security Scan Plus


Armands732
 Share

Recommended Posts

erikonkulis

instalēji kādu no adobe produktiem?

Link to comment
Share on other sites

Armands732

Man vajadzēja instalēt adobe flash player, lai varētu atjaunināt spraudņus, kā rezultātā laikam uzinstalējās arī McAfee. Vēl viens jautājums, kā var aktivizēt spraudņus?? Piemēram, runājot par Shockware flash, lai viņu atjauninātu vajag lejuplādēt adobe flash player, to izdarējis, mēģināju palaist, bet nekas neparādās

Link to comment
Share on other sites

Armands732

Lejuplādēju to shockwave playeri, bet nekas nemainās. Tāpat uzrāda, ka tie spraudņi ir novecojuši

Link to comment
Share on other sites

Jautājums.. kur tev nekas nelaižās? Kādā mājaslapā?

Link to comment
Share on other sites

Tiem, kuri jāatjauno spied atjaunot.. aizvedīs uz attiecīgā izstrādātāja mājaslapu.. ja pašam nekas nav saprotams, tad labāk vispār nelīst klāt.

Link to comment
Share on other sites

Tufjord

Labi,kas tieši tev nemainās,ko nevar atskaņot? No kurienes tas materiāls ,kas prasa atjaunināt.

Link to comment
Share on other sites

Armands732

 ailē, kur raksta mājas lapu adreses ir sarkans lego klucītis ar tekstu- daži spraudņi jūsu drošības nolūkos ir deaktivizēti, jo ir novecojuši.Zem šī teikuma uzspiedu- meklēt atjauninājumus, kā rezultātā parādās https://www.mozilla.org/lv/plugincheck/  ar programmām, kuras ir jāatjauno. Lai viņus atjaunotu man vajag lejupladēt attiecīgi jaunākās programmas, to izdarot ,nekas nemainās,spraudņi nav atjaunoti.

Link to comment
Share on other sites

avarons

 

Lai viņus atjaunotu man vajag lejupladēt attiecīgi jaunākās programmas, to izdarot ,nekas nemainās,spraudņi nav atjaunoti.

Instalēt lejuplādēto flash playeri mēģināji?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Armand, WinXP? Man šķiet ka līdzīga problēma uz XP ar FF, flash spraudnis nelikās un viss. Tagad sēžu uz W8 izmēģinājuma ver., patreiz slinkums pārestartēties uz XP, jo neatceros vai atrisināju problēmu. Vai tik nebija ka, ar jaunāko FF pati atrisinājās. Neatceros, 2 mēn. pagājuši.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
kreiček

 

 

Un? Kas tad bija?

es arii gribu zinat, kas beigas bija par vainu, ar tik lielu intresi, sen nebiju neko lasijis :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...