Jump to content

3GS unloka iespejas


Dzenn
 Share

Recommended Posts

Jau pirms kāda laika kā izrādijās vēlak jelbreikotam un unlokotam 3 GS uzliku jauno ios 6.0.Nu labi noliku pagaidām to jaunieguto ipadu malā un kādu bridi neķeros tam klāt.
Velāk eksperimenta pēc uzliku tetereto redsnowa jailbreiku un atakl noliku malā.

Vakar uznāca luste ar to paņemties tad nu daungreidoju basebandu no 6.15.00 uz 15.04.13 un gribēju jau saglabat so bb versiju un  likt jauno ios versiju + unthetereto evasion jailbreiku  un atlokot ar ultrasnow,kad pekšni izradijās ka tieši vakar iznāca jaunai nu jau ios 6.01.03. Ar kuru laikam vel ultrasnow nedraudzejās

tagad sēžu un nevaru izlemt, ko darit.

 

varianti kuri man nāk pratā:

palikt pie tetheret redsnowa jailbreika ar savu 6.0 versiju un meģinat ultrasnow un ultrasnow fixer.

atrast kaut kur kreiso 6.1 vai 6.2 versiju un uzlikt to, veikt unthetereto jailbreiku un atkal ultrasnow.

gaidit vel laiku kad ultrasnow atbalstis šo ios versiju un tad veikt visu minēto.

vel kāds varints?

Link to comment
Share on other sites

Vai tad viņus tik sūdīgus taisa?

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu, kur problēma. Uzliec 6.0, džeilbreiko, anloko un lieta darīta. Lietojams telefons, jaunākā IOS. Pats joprojām lietoju 3GS ar 5.1.1. Nekāda vaina. Nebiju arī sekojis līdzi džeilbreika jaunumiem:)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Sveicināta tauta! ASV biju iegādājies iphone 3gs 16 gb. Dotais telefons bija piesaistīts pie AT&T sakaru operatora. Veicu jailbreak un unlock ar blackrain palīdzību. (laikam, es vairs īsti pat neatceros, jo tas bija tik ļoti sen - kādi 3 gadi atpakaļ). Šodien nodomāju apdeitot to uz versiju 5.1.1 bet vai tas vispār ir iespējams ? 

Mana telefona versija ir 4.1(8B117)

Lūdzu pieredzējušu cilvēku padomu.

Labots - lektor18
Link to comment
Share on other sites

Man būtu bail to darīt :) turklāt ātrāks jau viņš no jaunās sistēmas nepaliks. Ja nu vienīgi kāds apps uz 4.1 neiet, tad to būtu vērts darīt...

Link to comment
Share on other sites

Nezinīts

Sveiki es vēlos pirkt iphone5 no apple mājaslapas. Mans jautājums ir vai es varēšu sazvanīties ar citiem ja nopirkšu to ar at&t un likšu iekšā LMT simkarti? lūdzu palīdziet!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...