Jump to content

iPhone 3G 16gb vai HTC Desire?


rietumbloks
 Share

Recommended Posts

Labdien,

 

pašreiz esmu tādā situācijā, kad varu izvēlēties starp 2 telefoniem, bet nevaru saprast, kuru tad ņemt labāk un kurš būtu labāks?

 

Vai nu iPhone 3G 16GB vai HTC Desire?

 

Lūgums atsaukties un padalīties ar informāciju un pieredzi, lai es varētu atrāk nokļūt pie secinājuma un izvēlēties telefonu.

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

nevienu abi veci un nekas sakarīgi no jaunajam programmām bez crashiem neiet 

Link to comment
Share on other sites

Iphone 3Gs, ja vajag ko lētu un ciešamu.

Link to comment
Share on other sites

Piekrītu DAFUQ, 3G ir krietni par lēnu. Kaut cik ciešams ir 3GS, pats tādu lietoju. Bet arī tas jau ir uz robežas. aplikācijas regulāri jāver ciet, citādi kļūst neciešama bremze./ Par 3G runājot, pirkt nav vērts, ja pieejams par velti, tad vari paņemt. Tā kā 3G atbalsta max. IOS 4.2.1, tad liela daļa aplikāciju nav lejuplādējamas no AppStora, var, protams, šo to sameklēt torrentos. Multitāskings arī atkrīt. Defaltā šī opcija IOS 4.2.1 nav. Džeilbreikojot gan var iestatīt multitāskingu, bet tad aifons kļust neizturami lēns.

Par HTC gan neko nezinu, neesmu lietojis.

Link to comment
Share on other sites

rietumbloks

Lieta tāda, kad es varu vienu no šiem telefoniem dabūt pa visam jaunu for free, bet nevaru izlemt, kuru tad vēlos, tāpēc arī griežos pie Jums, lai Jūs mani apgaismotu un ieteiktu labāko.

Link to comment
Share on other sites

itanium

Tak noliec abus blakus un izvēlies : http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=2424&idPhone2=3077

 

Desire ir

  • lielāks ekrāns ar lielāku izšķirtspēju (kas zin, varbūt vēl AMOLED)
  • lielāks RAM apjoms
  • atmiņas kartes slots
  • ātrāks gan centrālais, gan grafiskais processors
  • teju 2 gadus jaunāks
  • pie vajadzības būs iespēja nomainīt batereju
  • Pēc youtube video spriežot, desire ar ICS darbojas visai raiti. 
  • slikta, bet tomēr 5 MP kamera

Pēc gsmarena - iphone nav pat filmēšanas iespējas. Batereju nenomainīsi. Visi desire +i ir iphone -usi.

 

Vēl jautājumi??

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

BilsPulmens

Te nu nevajadzēju ilgi lauzīt galvu. Desire ir tikai nedaudz tehniski novecojis, ja salīdzina ar citiem aktuālajiem lētā gala telefoniem. Paeksperimentējot ar ROMiem var viegli novērst tā galveno trūkumu - pārāk mazu vietas daudzumu aplikācijām. Bet protams, ja sainstalēs daudz aplikāciju, tik un tā būs bremzīgs, un uz jaunāko spēlīšu dzenāšanu var necerēt.

Savukārt 3G jau ir pavisam sena vēsture. Tik pat kā ņemt datoru ar Pentium3 procesoru. Pat pa velti nafig nav vajadzīgs.

Taču, ja interesē tikai zvanīšana ...

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Viennozīmīgi - HTC. Biedri augstāk plusus jau uzskaitija!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...