Jump to content

Dators 400Ls robezas


anonim
 Share

Recommended Posts

Inspektors Caps

Pamatojums šim Tavam uzbraucienam? Ne jau es šeit salīdzināju absolūti nesalīdzināmus procesorus! Cilvēkus performance procesoru segmentā interesē tikai cena/veikstpēja. Tikai absolūts cirvis var vispār iedomāties salīdzināt Ls 85 vērtu procesoru ar Ls 145 vērtu.

Link to comment
Share on other sites

 

Tikai absolūts cirvis var vispār iedomāties salīdzināt Ls 85 vērtu procesoru ar Ls 145 vērtu.

 

Kāpēc gan nesalīdzinat, ja piemēram tik jaunā un prasīgā geimā kā CRYSIS 3 viņš performē labāk :)

Link to comment
Share on other sites

un 85% pārējo spēļu gandrīz 2x sliktāk par savu gandrīz divreiz lētāko cenu :)

galvenais neaizmirst uzdzīt uz kādi 5Ghz lai individuāla kodola performancs kaut cik pietuvojas neuzdzītam i3 kodoliņam

un uz kastes obligāti lielo uzlīmi 6-core !!!11 

bet tumšajos pārdomu brīžos jāaicina Ironmenis pie autora ciemā ik pa brīdim uzspēlēt jauno un prasīgo Krīzi un mierināt un mierināt.

 

Vai, piedodiet, nevis mierināt bet - "Tro lo lo" :)

 

cena/veiktspēja? Kur gan, ar iebūvēto grafiku vienīgais :)

Labots - Zh
Link to comment
Share on other sites

 

un 85%

 

Ja es spēlēju 85% Bf3 MP, kur Fx-6/8 par savu cenu performē labāk neka dārgākie intel, paņemot vel klāt Crysis3 utt..tad kur problēma, es nezinu, varbūt kāds spēle tomb raider un iejūtas vecenes lomā, priecajoties par intel.Par gaumi nestrīdas :)

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Kāpēc gan nesalīdzinat, ja...

Nē, Tavam paurim tomēr nepieleca - performanci salīdzina tikai vienādā "svara" (cenas) kategorijā!

 

 Ja es spēlēju 85% Bf3 MP

varbūt kāds spēle tomb raider un iejūtas vecenes lomā

Un ar ko blenšana uz virtuālas sievietes krūtīm ir sliktāka par Tavu trulo trah-da-da-dah?

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

 performanci salīdzina tikai vienādā "svara" (cenas) kategorijā!

 

Kāpēc salīdzināt vienā cenu kategorija, ja tiek izkabināts 60Ls dārgāks CPU no pretējās frontes :)

Labots - IronMan
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...