Jump to content

iphone 4 atblokeshana


fiksais24
 Share

Recommended Posts

Ko nozīmē tas Unbrick date(first un last)?

 

Piekrītu abiem augstāk redzamajiem komentāriem :D

Link to comment
Share on other sites

fiksais24
(labots)

huvinjzin kas ko kaa sso info man vienaa remont vietaa izdrukaaja vel pietam pa 5ls:)   

kas tur tajaa lapaa tik diivains auni?



karoch ja pauris rukaa majas apstakllos to var izdariit-jums laikam pa maz info :pooh_go:

Labots - fiksais24
Link to comment
Share on other sites

martinno

 

karoch ja pauris rukaa majas apstakllos to var izdariit-jums laikam pa maz info

Ja Tev būtu pieteikami daudz prāta, tad nemaz šis pavediens nebūtu tapis. 

Link to comment
Share on other sites

fiksais24
(labots)

nav jau-tapec prasu:D

 

drunk_lizard    tad man jamauc uz zviuerdriju?:D

var te vai nevar neviens paliidzeet?

vau jums tikai patiik te spamot un gurdri [slēpts]?

manam gevey karti ari nevarot ieinsteleet...

Labots - fiksais24
Link to comment
Share on other sites

Jēga Tev bija to bildi printēt pa piečuku, ja nezini pat kas uz viņas ir?!

 

Pēc manām zināšanām pats atbloķēt nevari, jo basebands noteikti nav saglabāts vecais un iOS6 neesmu redzējis, ka kāds kodētu vaļā. Tā kā kulies vien uz Zviedriju un tur varēsi visus par auniem saukāt.

 

Mans jautājums paliek aktuāls:


Ko nozīmē tas Unbrick date(first un last)?

 

Intereses pēc gribētu zināt ko tas nozīmē.

Labots - Malis
Link to comment
Share on other sites

fiksais24

vinnss strap citu bija atkodeets-2menessus nebiju lietojis un  nu neiet vairs-nezinu kas pa lietu.nezinu ko jus tur briinaties-visim kam esmu nosuutijis sso lapu visi saprot ap ko iet runa. dvi servisi sola pa 90ls atcodeet viens pa 70ls jo esot  vinnss uz dargo tiklu kodeets-es ne nieka no tiem suudiem nejeedzu:) iedomaajos mossk kads vel leetaak var....

Link to comment
Share on other sites

Tad kā ir, var telefonu nobloķēt pa lēto un pa dārgo? :D

 

Es saprotu, kas ir uz tās tavas 5ls lapeles rakstīts(un saprotu ap ko grozās lieta), izņemot tās divas rindas par to unbrick. Varbūt tavi saprotošie čomi var Tev pastāstīt un pēc tam ieraksti forumā, ko tas nozīmē, man interesē.

 

Un varbūt pastāsti kāpēc vairs neiet tas telefons, tā vienkārši stāvēja tos 2 mēnešus plauktā un vairs neiet?

 

 

Tas jautājums par to unbrick(?) nav tikai fiksajam, varbūt kāds cits zin ko tas nozīmē.

Labots - Malis
Link to comment
Share on other sites

fiksais24

ok nakam reiz kad braukssu uz to servisu uzjautaassu. 

bija taa viss gaaja perfekti draugs atkodeeja.ieliku LMT sim viss gaaja viss zaibiss- es iznjemu to sim laukaa aizbraucu uz ameriku meginaju ielikt savu Tele2 piesleegumu un pakallaa- kartes pin panjem kartes datu uzstadijumos arii paraadaas bet no service zonas vietaa raada un met kkadu kartes klluudu aaraa.atbraucu uz lv aiznesu meistariem vinji saka ka tikai parkodessana der-un idevu vinju uz parbaudi pec 2dienam kad gaju pakall vinji prasija 5ls par parbaudi un iedeva man to lapu.taada taa situaacija...  

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

BL** nespēju noturēties...

Ko analfabēti ar tādu spriest/rakstītprasmi var meklēt Štatos???

Drunk_Lizard varētu papildināt...

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt, ļoti grūti salasīt un saprast tavu domu fiksais, tāds ''interesants'' Tev tas rakstības stils. Te nav sejasgrāmata vai twitteris, pacenties nedaudz saprotamāk. (Konstatators jau pasteidzās :D )

 

Nu skaidrs! Tu telefonam kādus update neesi taisījis? Un pagaidām izskatās, ka vismaz Es nevarēšu palīdzēt. Šaubos, ka tie čaļi arī atkodēs par tiem 90Ls.

Labots - Malis
Link to comment
Share on other sites

martinno

 

atbraucu uz lv aiznesu meistariem vinji saka ka tikai parkodessana der-un idevu vinju uz parbaudi pec 2dienam kad gaju pakall vinji prasija 5ls par parbaudi un iedeva man to lapu.taada taa situaacija...

Apjāja kā mazu ezi - šito info var dabūt par 1$ vai arī, iespējams, ka bez maksas... 

Link to comment
Share on other sites

fiksais24

njaa-raxtiit vairs neprotu,atziissos.plluuteeji :yahoo:

agraak bija bez makas tgd jamaksaa-liepaajaa nav daudz servisu,tpc gaju uz tiem passiem kas ir.

Link to comment
Share on other sites

Fiksais, pēc tava nika liekās, ka esi 24 gadus vecs, bet pēc rakstīšanas dotu 17.

 

Bez servisa varēji to visu noskaidrot par 1$, pat nebūtu uz kaut kādu kaktu kantori jāiet.

Link to comment
Share on other sites

fiksais24
(labots)

iphone atkodeets viss kulee!miikstie datorgalvas   :rus_roulette:

Labots - fiksais24
Link to comment
Share on other sites

iphone atkodeets viss kulee!miikstie datorgalvas

 

Nu gudriniek, tad stāsti kā tika atkodēts, ar kaut kādu turbo SIM, caur operatoru vai kā?. Ja to nevari izstāstīt, tad pasaki, kur un par kādām naudām to izdarīji, lai nākamie var zināt.

 

Laikam neesmu vairs lietas kursā, kā atkodēt jaunāko iOS. Bet nu par mīkstajiem jau nevajag saukāt te visus.

Labots - Malis
Link to comment
Share on other sites

fiksais24

man vienkārši patiik juusu stāstisana,es normali tikai pajautaaju.a te ble sunji norej.nah man te kko tgd staastiit ko kaa tika atkodeets. ja juus man te pisat praatu...

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Slēdzu tēmu sakarā ar to, ka autors ir totāls analfabēts.  

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...