Jump to content

meklēju videokarti spēlēm


muldoņa
 Share

Recommended Posts

Negribu īpaši daudz maksāt - gribētos atrast kaut ko ar labu price/performance :). Tādu konkrētu cenu griestu nav, bet virs 100 Ls jau baigi lauž pirkt :D

Pašlaik lietoju galīgi švaku HD3850, nupat sāk gribēties mainīt. Ideāli būtu kādu lietotu cenā ap 50 ls, jo no jaunajām šajā cenu diapazonā nekas neuzrunā :D.

Bet, ja nu kādam ir kāda dārgāka bet labāka karte, arī varētu apdomāt :).

Link to comment
Share on other sites

Nu bet draudziņ, mums tak jāzina pārējās pc sastāvdaļas, lai kaut ko ieteiktu, ja Tu tupi uz P4 ar 2x512mb rāmi, tad labāk paliec vien pie esošās kartes. Cik atceros, tad 3850 nāca arī uz agp slota.

Link to comment
Share on other sites

nu, pieņemot, ka viss pārējais specs sader, tad tajā cenā jaunu 7770 vai 7790, vai kādu lietotu 7850, 660, etc. Ja gribi par latiem ~50, tad par neko labāku kā lietotu 7770 vari necerēt.

 

@rmanda variants nav slikts, bet tā būs dx10 karte.

Link to comment
Share on other sites

Pēc tā ka crysis 3 attiecās atbalstīt zemākus directx par 11 tad es neskatītos vairs uz vecajām kartēm.

Link to comment
Share on other sites

Pēc tā ka crysis 3 attiecās atbalstīt zemākus directx par 11 tad es neskatītos vairs uz vecajām kartēm.

Tas nu jādomā autoram ko šis spēles. Par 50 ls nekas ļoti labs nesanāks. 

 

Runājot par DX nav tur nekāda lielā atšķirība ir pat tādas spēles kur DX9 izskatās labāk nekā dx11

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

Nu jā tas protams atkarīgs no autora, kādas spēles viņš gribēs spēlēt.
Bet es pats biju šokā, ka crysis 3 izlēma pat dx10 neatbalstīt, jo pēc steam datiem skatījos ka ļoti daudziem useriem nav dx11. Smukāk vai nesmukāk nav tomēr tik svarīgi vai atbalsta vispār spēli.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Runājot par DX nav tur nekāda lielā atšķirība ir pat tādas spēles kur DX9 izskatās labāk nekā dx11
 

proof.

 

Kura normāla spēle uz dx9 izskatās labāk kā dx11?? protams, viss ir atkarīgs no tā, ko spēlē, bet vienalga ņemt kaut kādu vecu karti nav nekāds prāta darbs, ja vien pavisam drīz nav plānots jau nākamais apgreids.

Link to comment
Share on other sites

draudziņam un pārējiem - sor, ka nepierakstīju par PCI-E, par AGP sen jau aizmirsis esmu :D

par pārējo, nu nav tā, ka viss baisi slikti, bet nav arī speciāli spēlēm vākts tas dators: 

CPU: Phenom II x4 B45 3.1 GHz uz AM3

RAM: DDR3 8Gb

PSU: labs 500W, divi cietņi viens DVD, itkā vairs nekā rijīga nav. 

 

Ko spēlēšu - tas nav zināms, jo pašlaik nekas tā īsti nepatīk. Vienīgais, ko puslīdz spēlēju, ir WoT, un itkā jau esmu pieradis pie low settinigiem, bet nu varbūt ka gribu labāk, tikai nezinu :D. Taču pieļauju domu, ka mēģināšu arī citas spēles, bet nu nav obligāti nepiеciešams uz max :).

 

Pašlaik ir variants, kas laikam vislabāk patīk - HD6950 par vairāk kā 50 ls, bet mazāk kā 100 :D

Labots - muldoņa
Link to comment
Share on other sites

Ko tauta saka par HD6950 + 500W baroklis?
Būs ok, vai jādomā jaudīgāks?
Baroklis ir Blue Storm II: http://www.jonnyguru.com/modules.php?name=NDReviews&op=Story&reid=84
Netā barošanas jaudu kalkulatori rāda variantus no 365W līdz pat 620W manai konfigurācijai. Tiesa, tieši savu proci atrast neizdodas un nezinu arī viņa max jaudu.
Mana konfigurācija ir augstāk, nocitēšu:
 
 

CPU: Phenom II x4 B45 3.1 GHz uz AM3

RAM: DDR3 8Gb

PSU: labs 500W, divi cietņi viens DVD, itkā vairs nekā rijīga nav.

Labots - muldoņa
Link to comment
Share on other sites

būtu jāpietiek, bet es vienalga skatītos uz jaunas 7770 vai 7790 pusi, jo tās rij uz pusi mazāk, bet performē pavisam līdzīgi. Ja negribi maksāt attiecīgo summu par jaunu karti, ņem lietotu 7770.

precīzāk par cik ir tā lietotā 6950?

Link to comment
Share on other sites

un kur var nopirkt lietotu videokarti, kura iznākusi tikai pirms gada? man šķiet uz tādu vēl kāds gads vismaz būs jāpagaida

par līdzīgu ar 6950 performēšanu vispār greizi nošauts, bet 500w baroklim būtu jāpietiek ar galiem, jo viņa pie max slodzes neēd vairāk par 200w, neticu ka pārējais kompis aprij 300, 2x mazāk izklausās tuvāk patiesībai

Link to comment
Share on other sites

nu, 7770 un 6950 performē nemaz ne tik atšķirīgi. Protams, skatoties pēc spēles. Ja nepiekrīti tam, tad 7790 performance ir pavisam līdzīga 6950.

atrast lietotu 7770 nemaz nebūs tik neiespējami, jo es kādu jau esmu manījis.

katrā ziņā, lietota 6950 par kādiem latiem 80 noteikti ir sliktāks variants par jaunu 7790. bet ko es varu zināt, autors jau lietotās kartes cenu neatklāja.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vienīgais, ko puslīdz spēlēju, ir WoT, un itkā jau esmu pieradis pie low settinigiem

Tā, to spēli nespēlēju, bet vai tad online spēli HD3850 nevelk uz MAX uzstādījumiem, pie tam ar tavu proci??!

Paskaidrojiet man.

Link to comment
Share on other sites

Tā, to spēli nespēlēju, bet vai tad online spēli HD3850 nevelk uz MAX uzstādījumiem, pie tam ar tavu proci??! Paskaidrojiet man.

HD3850 to spēli nevilks uz max arī procesoru tur vajag labu 2 kodolu pie vainas ir daudzie spēlētāji kas to visu noslogo.

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

Nu viņam ir 4 kodoli (tas takā po), mistisks procis gan, vismaz pēc norādes. Bet tomēr! World of Tanks tik daudz prasa? Taču nē!

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

bet es gan nesaprotu, kā vispār kādu world of tanks var spēlēt. Kaut kādai geimera pašcieņai taču būtu jābūt..

Link to comment
Share on other sites

bet es gan nesaprotu, kā vispār kādu world of tanks var spēlēt. Kaut kādai geimera pašcieņai taču būtu jābūt..

Ko tu pats spēle sim city ?  :mrgreen:

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kaut kādai geimera pašcieņai

 

lol, kas tas tāds

 

 

 

HD3850 to spēli nevilks uz max

 

uz kādu max, 1024x768 vai 5760x1080? autors manuprāt nav uzrādijis savu lūrāmkasti

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu viņam ir 4 kodoli (tas takā po), mistisks procis gan, vismaz pēc norādes. Bet tomēr! World of Tanks tik daudz prasa? Taču nē!
Jā viņa prasa it sevišķi ja gribi spēlēt uz stabiliem 60 fps. Ar 4 lēniem kodoliem nepietiks vajag 2 ātrus.
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ko tu pats spēle sim city ? 
 

nē, un katrā ziņā arī ne WoT.

es visus starcraft, warcraft, wot, lol etc 'geimerus' nemaz par geimeriem nesauktu, lai gan pašiem jau šķiet, ka ir tas ir baigais hardcore.

Link to comment
Share on other sites

 

 

es visus starcraft, warcraft, wot, lol etc 'geimerus' nemaz par geimeriem nesauktu
Es jau arī neatzīstu šos bet WoT nav ne vainas. 
Link to comment
Share on other sites

Nu, par spēļu gaumi nestrīdēsimies, es par WoT baigā sajūsmā ar neesmu. Vienu laiku vispār biju pametis, tagad atsāku :D. Ja uzliek uz settingiem, kas nav minimālie, gadās, ka ieraustās svarīgos brīžos, kas nav interesanti. res 1980x1080 laikam bija. 1980 tok, par augstumu neesmu drošs. 24" monis.

 

Savukārt par to cik kurš kruts geimeris, man pofig, es spēlēju sev ne citiem, nav atšķirības, ko kāds uzskata par krutu vai nē. Tanki kā tādi patīk (gan jau lielai daļai džeku/vīriešu patīk) un to spēli uztveru nedaudz kā kādu realitātes projekciju :D

 

HD6950 ir par 70 Ls. 

Ja var ticēt  http://www.videocardbenchmark.net/gpu_list.php, tad 7770 nav ne tuvumā 6950. Var jau būt ka tur ne tie testi, nezinu, es tajā sarakstā parasti meklēju nezināmu karti, jo ērts un liekas pietiekami nopietns.

Vēl redzēju gtx470  par 65Ls tepat, bet laikam rijīgāka un ne tik laba kā 6950.

Link to comment
Share on other sites

res 1980x1080 laikam bija. 1980 tok

1920x1080

 

 

 

to spēli uztveru nedaudz kā kādu realitātes projekciju

Man lielāka realitātes sajūta ir 1. personas šūteri. 3. personas šūterus nevaru ciest. Tanki ir savādāk, tur tieši prasās no malas. Sīkais rubī. Un maita kaimiņš aiz sienas reizēm pa pjaņi naktī uz skaļo ieslēdz.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja var ticēt  http://www.videocard...t/gpu_list.php, tad 7770 nav ne tuvumā 6950
 

nav jau gan gluži tā, ka nav ne tuvumā. Nevar taču īsti gribēt, lai mid range karte būtu ātrāka par high end karti, ja tā ir tikai vienu sēriju vecāka.

 

ja lietota 6950 iet par Ls70, es tavā gadījumā ņemtu jaunu 7790. Es arī apšaubītu tava cpu spēju pilnībā izmantot 6950.

Link to comment
Share on other sites

Cik dotu par šādu(gadu lietotu)? 

1GB GDDR5 PCIE16 GTX460

Labots - jakslis
Link to comment
Share on other sites

Nu, jaunai kartei pluss - garantija. Vai ir vēl kas labāks kā 6950? Cena tomēr 7790 ir ap 90 Ls, cik skatos (pret 70Ls par 6950). Un, cik saprotu, viņa ir švakāka par 6950. 

Par to, ka procis nevilks, to jau redzēs. Jebkurā gad., pie vajadzības to proci var upgradot.

 

Vienkārši es sekoju līdz karšu modeļiem utml tikai tad, kad man vajag mainīt un, ļoti iespējams, kaut ko līdz galam neredzu.



 

 

Cik dotu par šādu(gadu lietotu)?  1GB GDDR5 PCIE16 GTX460

Grūti teikt, es tās cenas baigi nepārzinu. ss.lv paskatījos, ka pa 50 - 80 tirgo. Drīzāk jau tu izdomā pa cik gribi pārdot un tad es domāšu vai gribu pirkt vai nē ;). Garantijas lapa ir saglabājusies?



Un ko pie šī visa varētu teikt par HD7850? Salīdzinājumā ar HD6950 vai HD7790.

Link to comment
Share on other sites

7850 > 6950 / 7790

stock 7850 performē tikai mazliet labāk par 6950, bet patērē stipri mazāk elektrības. Pie kam, 7850 var ļoti smuki OC-ot, bet par 6950 to nevarētu teikt. šķiet, ka 6950 varēja unlockot uz 6970(diezgan riskanti, manuprāt), bet tas tāpat nesasniegs augsti klokotas 7850 performanci.

Link to comment
Share on other sites

Galu galā tika izlemts par labu Sapphire HD7850 jaunai. Biku vairāk nekā gribējās tērēt, bet nu lai jau būtu :).

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...