Jump to content

Iphone 4 čarkst zvanot


rabbitman
 Share

Recommended Posts

Sveiki, es nesen nopiku no rokām iphone 4 mobīlo. Kad pārbaudiju, viss strādāja un bija labi. Bet pēc kādas stundiņas kad vajadzēja zvanīt, sākās problema. Kad es runaju pa telefonu ar kādu, mani nedzird gandrīz, tikai čarkstoņu ( tādu kā piem., kad vecs telefons pie rādio sak čarkstēt no rādio viļņiem vai no kā..) kas varētu būt par vainu? Vēl pamaniju to, ka ierakstot video, neierakstās skaņa bet tākā vējš pūš izklausas, bet "Voice memo" ieraksta skaņu un visu labi dzird.. Kas varētu but par problēmu? Savādāk neviens nedzird mani zvanot,tādi kā viļņi tās skaņas čarkst..

 

Paldies. :)

Link to comment
Share on other sites

rabbitman

Biju mēģinājis jau taisīt restore, nekas nemainijās. Bet itkā mikrafons iet,ja jau balss ieraksts iet,vienigi video neieraksta skaņu, dīvaini. Doma bija varbūt kaut kas ar antenu? Jo itkā dzirdēt kaut ko dzird, bet tie trokšņi pretigie rādio viļņi tākā.

Link to comment
Share on other sites

Tālrunim ir divi mikrafoni, viens atbild par video skanas ierakstu, bet otrs par sakaru dzirdamību takā varētu būt, ka tieši tas otrs ir bojāts

Link to comment
Share on other sites

rabbitman

Aiznesu uz remontu, itkā kaut kas ar antenu un mikrafonu pateica. Būs jānes labot. Paldies par atbildēm.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...