Jump to content

nepieciesams izturigs 1tb cietais disks 24/7


amfio
 Share

Recommended Posts

veletos izturigu 24/7 1tb cieto disku, kadu labak izveleties pie izdevigakas cenas, tadu kurs uzreiz pec garantijas nenobirs , vakar uzinstaleja windows un cietnis jau aizlidoja, samsungus garam , 6 gb nobirusi 6 gadu laika

Link to comment
Share on other sites

Vai nu neveicas tev vai arī kāds cits faktors (baroklis, nepastāvīga elektrība, vibrācijas, temp. utt.). Visi samsungi, ar ko man bijusi saskare iet daudz gadus un pagaidām vēl viss kārtībā.

Link to comment
Share on other sites

nu man  maja tuvu transformatoram taka latvenergo liels paldies par barosanas bloku visam elektroiericem nosvilinasanu, pat monitors nosvila , 

bet nu 6 samsungi bijusi nu vispar 7 , tad veletos pameginat ko labaku, 

Link to comment
Share on other sites

Tev ir palaimējies, jo samsungs vairāk cietos diskus neražo un gribi negribi nāksies lietot ko citu ... a ko?... tā ir laimes spēle var nobeigties jebkas, man ir beigti samsungi un WD bet ejošs Hitachi citiem droši vien otrādi ...

Labots - Dils
Link to comment
Share on other sites

amd 5400 + GA-F2A75M-HD2

tas ir ieksa tatad kadi priekslikumi labakam gan kvalitate gan pec cenas ? fismaz firmu iesakiet pec personigas pieredzes kuru par un kuru pret

Labots - amfio
Link to comment
Share on other sites

A kā tad Tev Latvenergo tur visu nosvilināja - augstspriegumu 230V līnijā ielaida, vai ?

Man piemēram darbā transformators atrodas tajā pašā ēkā kur darbavieta, bet dēļ tā, ka transformators ir tik tuvu, pēdejos 15 gadus nekas nav nodzedzis (par senākiem nezinu) un domāju, ka tuvākos 100 gadus nekas arī nenodegs. Vismaz es nezinu nevienu iemeslu, kā transformatora tuvums, var būt par iemeslu elektroiekārtu masveida bojāejai.

Jā, elektroiekārtas var sadegt no tā, ka kaut kur pa ceļam uz patērētāju pārtrūkst "nulles" vads, bet tam nekāda sakara ar transformatora tuvumu. Un pat tad, ja notiek tāds "nulles" vada pārrāvums, atbildība par elektroiekārtu bojājumiem gulstas uz gala patērētāju, jo ierīkot atkārtoto zemējumu lietotāja mājas nav Latvenergo pienākums.

Link to comment
Share on other sites

Ja problēmas ar elektrības kvalitāti, tad jāsāk lietot UPS. Tik laikam jāskatās kādu, jo dzirdēts, ka ne visi nodrošina nekvalitatīvas 220V barošanas labojumus.

Link to comment
Share on other sites

par elektribas 0 vadu liels paldies. problema tiks noversta. 

Bet kadu labak cieto nemt , vai pilnigi vienalga kadu firmu ? visi vienadi ? ir tac jabut vairak/mazak kvalitativiem, izturigakiem.

Ups bus jebkura gadijuma jo pc slegsu klat noverosans kamersas , bet to julija  pec divam algam, tatad par ups un kameram jautasu julija :D

Labots - amfio
Link to comment
Share on other sites

Cik lasīts no cilvēkiem, kas daudz strādā ar datortehniku, pa lielam visi ir vienādi. Skaties varbūt kādu kam ilgāk garantija un viss. Šķiet ka kaut kādiem bija pat 5 gadi, bet varu samuldēt (man atļauts :D), jo to tikai dzirdējis tiku, redzējis nē. 

Link to comment
Share on other sites

Divus diskus un saslēgt RAID 1 (softiskajā), ja jau tiešām dati rūp. Pirms tam noteikti ir jānovērš problēmas ar barošanas bloku un elektrības raustīšanos. Un jāatceras, ka RAID nav datu rezerves kopēšana (backup's).

Link to comment
Share on other sites

 wd red 1 tb 47 ls un 3 gadu garantija, pilniba apmierina

paldies



varetu ludzu noslegt temu citadi tirdzina nevaru ievietot ka tirgoju ram un video karti, paldies, hdd jau pasutits, paldies visiem kas palidzeja un piedalijas diskusija

Link to comment
Share on other sites

Sludinājumus var ievietot lietotāji, kuriem ir vismaz 25 ieraksti forumā, bet tēmu vari aizslēgt pats ("Tēmas moderēšana" -> "Slēgt šo tēmu").

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...