Jump to content

iOS 7 un WWDC 10-14. jūnijs


*M3
 Share

Recommended Posts

Ikonas tiešam brutāli nospiestas izskatās.  :D

Drošvien viltīgais plāns, lai zemapziņā pārvilinātu pieradinātākos android lietotājus

Labots - Svekris
Link to comment
Share on other sites

HOONIGAN

Ieliekot telefonā iOS 7 patīk - aplikācijas automātiskā apdeitošana, pavelkot no apakšas uz augšas parādas kontrolpanelis, Bezgalīgas mapes 3x3 (3 līnījās 3 kolonās stāv aplikācijas..), AppStar vairs nav tas Geniuss, bet tagad rādās Near Me..,

bet pagaidāt, kā mīnusu redzēju divus - Pirmā kļūda, arī šīs divas ( Pirmā bilde, Otrā bilde.)

Link to comment
Share on other sites

martinno

Es itkā nekādas kļūdas pat nemanīju, bet nu uz 4s lēns kā hvz kas... Vakar atjaunoju uz 6.1.3 - liekas, ka lido kā raķete.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nu tā vēl ir beta un nekāds brīnums tas nav, ka šis iOS 7 strādā kā zirgs ar lauztu kāju. Jāgaida kāda 3. beta vai GM.

Labots - *M3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Arnolds Piepe

 

 

bet nu uz 4s lēns kā hvz kas
 Tik traki? Es kā reiz apsvēru ideju paspēlēties, bet tagad jau sāku pārdomāt.

Man vēl daži jautājumi, ko slinkums gūglēt - vai visi vizuālie izskaistinājumi (it sevišķi pseido-3D paralakses wallpaper un līdžigie arī ir pieejami šajā betā)?

Link to comment
Share on other sites

martinno

Nu pirmā beta bija drausmīga. Otro neesmu licis, bet iespējams, ka pa weekendu uzlikšu - iespējams, ka ir labāka.

A tas pseido 3D bija pirmajā - ja godīgi smuka štelle :)

Link to comment
Share on other sites

martinno

Uzliku - strādā raitāk nekā pirmā beta.

Tā kā, ja ir vēlme paskatīt - droši liec virsū.

 

P.S.

Es uz kādām pāris dienām atstāšu un paskatīšos kā ir lietošanā ikdienas apstākļos.



EDIT

Paldies, pat 24h neizturēju :) Tikko savajadzējās ātri nofočēt - camera apps uzstartējās un nofrīzoja...

 

Aiziet restore uz iOS 6 :)

Link to comment
Share on other sites

ios 7 beta 2 pat pusstundu nenoturējās uz mana Iphone 4. Ja Final release arī būs tik bremzīga uz viņa, tad vilkšu ar ios 6, kamēr vien uz viņa nāks aplikācijām apdeiti. Menuči jau visi forši, flashlights fiksi pieejams. viss jau smuki. ikonas tik tādas bērnišķīgas. Katrā ziņā nebija tāds prieks kā pārejot no Android 4.1.2 uz 4.2.2 (Galaxy Tab 2).

Link to comment
Share on other sites

Es ar biju uzlicis 4s 7.0 beta2. Jāpiekrīt tam, ka nu smagnēji iet. Lai gan, ko var gribēt no 512mb ram. Iespējams, ka gm versijā būs kas savādāk, jo man tur gļuki līda ārā baigi daudz.

Link to comment
Share on other sites

Šodien nogaršoju Beta 3 uz iPhone 4, nu jau sāk iepatikties. Salīdzinot ar beta2, telefons ir normāli lietojams, ātrums gaaandrīz kā 6.1.3. Nekādus artifaktus 3h laikā spaidot un mīcot visu, kas iespējams, novērojis neesmu. Tagad jau sāku fanot un gaidīt GM.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Cilvēks Parastais

Izmēģināju Beta 6 uz iPhone 4.

Nedarbojās Google Translate un nepatika tas, ka ''third-party'' aplikācijas izmanto veco iOS 6 nevis iOS 7 tastatūru

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Man laikam nespīd.. Kā aktivēji? Caur iTunes vai caur WIFI? Man visu laiku Make sure your network is activated.

Link to comment
Share on other sites

Morgen - iOS 7 veiksmīgi uzstādīts uz 4s - sajūta tāda, itkā lietotu 5 gadus vecu Nokia... drusku besī "zoom" animācija atverot aplikāciju, bet nu, iespējams, pieradīs..

 

Naivā cerība, ka 4s "slimība" ar izdzisušo wi-fi un bluetooth labosies, izčibēja gaisā - joprojām dzīvoju bez wi-fi un bluetooth kopš 6.1.3 update...

Link to comment
Share on other sites

Tas ir tāpēc, ka WIFI čips pagalam. Tas čips atbild arī par bluetooth. Remonts no 40-70 ls. iPhone 3G tā bija izplatīta sērga.

Link to comment
Share on other sites

Mans īsais review - nolādeju domāju pilnīgas šausmas, palietoju pa dienu un tiklīdz piešāvos tā sāka viss apmierināt, tā laikam uz pārmaiņām vienmēr ir. Salīdzinot ar iepriekšējo iOS teiktu ka šis vismaz priekš manis ir parocīgāks. Visvairāk patīk panelis, kas nāk no apakšas ārā un pāreja no vienas programmas uz otru. Nepatīk ikonu dizains, mazliet bērnišķīgs vismaz priekš manis. Drošivien ar laiku būs vēl + un -, bet pagaidām esmu apmierināts.

Link to comment
Share on other sites

Mefistofels

Man draudzenei uz 4s 7ios iet ļoti labi. Savukārt man uz 4 ļoti, ļoti kūtri. Es pat neieteiktu likt. Paprovēšu vēl kādu laiku, bet izskatās, ka vajadzēs downgreidot uz 6.

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

Nezinu, man uz iPhone 4 iet tīri sakarīgi, ne sliktāk kā iOS6. Tiesa varbūt pie vainas tas, ka no 16GB man piepildīti ir tikai 2GB

Link to comment
Share on other sites

i4s, pirms stundas uzliku un man viss patīk un apmierina, pie tam viss intuitīvi ir pa rokai. vismaz man. kreilis. :D



 

 

avukārt man uz 4 ļoti, ļoti kūtri. Es pat neieteiktu likt. Paprovēšu vēl kādu laiku, bet izskatās, ka vajadzēs downgreidot uz 6.
 

Tevi jāapbēdina.

 

 

iOS 7 is a one-way trip.

Again, nothing new here, but for those who don’t know, once you’ve pulled the trigger, it’s iOS 7 or bust — you can’t downgrade to iOS 6.

Link to comment
Share on other sites

Dabūju paspaidīt uz 4 un 5 iPhoņa:

4 - likās manāmi bremzēts

5 - viss kā pa sviestu

 

Sāk līst ārā vecais stāsts kā iP 3G un iOS 5 :D

 

Savā saimniecībā esošo iP4 patreiz atstāšu ar 6.1.2

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Mefistofels

Šodien uzliku 7.02 un 4tais iphone palika ļoti, ļoti jūtami ātrāks, nav tik zibenīgs kā uz ios6, bet varētu teikt jau normāli lietojams. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Varu padalīties ar savu pieredzi, tātad jau kādu laiku iOS 7 ir lietošanā. Mani secinājumi ir tādi, ka uz 4S iOS strādā ļoti labi un bez nekādām baigām aizturēm. Taču uz iPhone 4 gan šis iOS 7 ir jūtami bremzīgs un ķeras pie gandrīz katras nosacītas darbības. No sava skatu punkta tiem , kas vēlās uz iPhone 4 šo iOS 7 , silti iesaku to nelikt. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...