Jump to content

LMT "Brīvība" datu pārraides ātrums pēc 50 MB izlietošanas


Birokrāts
 Share

Recommended Posts

androidz
Vot, es dzīvoju nezonā tikai 20km no Rīgas. Kad atbrauc ciemos kādi Tele2 vai Bites lietotāji, tad jāskrien ārā vai uz 2. stāvu, lai varētu runāt pa telefonu. Lieki piebilst, ka šo nets arī ir nelietojams. Tas pats stāsts ir ar Triatel. Tāpēc tiek lietots tikai un vienīgi LMT.

 

Pats esmu rūdīts LMT lietotājs, lietoju gan brīvību, gan darba izsniegtu pieslēgumu! Ar to pārklājumu nav viss tik viennozīmīgi. LMT manuprāt tiešām ir labākais, bet mani sencīši pārcēlās uz tele2, jo tas ir vienīgais, kas viņu sādžā normāli ķer, un tiešām nav jāskrien ārā no mājās, lai parunātu pa telefonu. Es gan skrienu un kāpju kombainā.

 

p.s. sarunu kvalitāte ir tiešām pakaļā! Zvanot uz visiem operatoriem, un iespējams pie vainas ir fcuking kabatas telefondatoru zvērudārzs... ar visādiem pusgataviem Androīdiem un vēl visādām operētājsistēmām. Tīram testam vajadzētu divas vecas nokia trubas ar series 40 OS... būtu interesanti.

 

p.s.2 Pie LMT turos vairāk aiz ieraduma... Nekādu reālu labumu salīdzīnājumā ar citiem neredzu. Lai kā arī gribētos.

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • CAP

    7

  • Fruzz

    7

  • viesturs0711

    7

  • e = d

    5

Top Posters In This Topic

Posted Images

Arnis2002

bet vispā par ko ir cepiens - starpība starp visiem operātoriem -4-5 aliņi mēnesī ?!  :mrgreen:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

androidz

Ē pārbagātie gudrīši, katrs, lai pats tiek skaidrība ar saviem izdevumiem/ienākumiem! Elementārs piemērs. Ģimenē 3 trubas. 3x3 = 9ls mēnesī. Gadā attiecīgi 108ls. Un 3 brīvības = 3x7=21 ls x 12 = 252 ls! Gadā ietaupījums 144 ls. Ja kāds teiks ka 144 ls gadā nav nekas vērā ņemams, tas ir vai nu tčibriks vai nu dzīvo norvēģijā. 

Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Kaut kā pēdējā laikā būtā dominē krāniņmērīšana. Provokācijas nabags/ bagāts, gudrs/ dumš, utt. Mašīnas arī labas, sliktas utt. Moš miesas švakas/ stipras arī būs?

 

Katrs ņem, kas tam izdevīgāk pēc dzīvesvietas utt. Tiešām nav skaidrs> par pārklājumu un slodzi te >1000 skaidrojumu publicēts, 5 gadu garumā. Līdzīgi win/linux,  audi/bmw utt. labs/ slikts.

Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Pareizi, ka Neaprobežojas.  Desmit citiem provokācijas neizdevās, bet boņuks smuki paņēma ar gliemezīšu mājienu ceļu topikā. Kādreiz kādam izdodas.

Nu, nesāks te drukāt par algu, par darba apmaksātiem telefoniem utt.

Kam kurš ērtāks, to lietos.    ggg97 jau pareizi piezīmēja – ticību kari,  un cilvēki piefiksēja – daudzi personisko atrašanās vietu un situāciju attiecina uz visiem citiem cilvēkiem.

Link to comment
Share on other sites

androidz
@androidz, Viss neaprobežojas tikai ar sarunu tarifiem.

Noteikti, ja viss aprobežoties ar sarunu tarifiem, LMT paliktu bez klientiem...

 

Par internetu pēc 50 MB:

1) besī tas ka jāver vaļā tā WEB lapa! Es saprotu mārketings utt., bet reāli besī! Jo WEBu vispār trubā nelietoju.

2) pēc 50MB internets ir lēns, traki lēns. Bet labi ka vispār ir.

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

@@androidz, kāds vēl mārketings? :D tev grūti uzspiest uz pārlūka ikonas un nospiest vienu pogu? LMT vismaz neļauj pārtērēt limitu un iebraukt nezināmās izmaksās.. pēc limita sasniegšanas un ļauj izvēlēties. Pārlūks tāpēc, ka caur to ielādē lapu, kura ir saistīta ar LMT sistēmu, kas arī tālāk tev pieslēdz tavu izvēli.

 

2) lēns.. un ir.. pietam bezmaksas.. gribi ātrāk.. pasūti par 0.71ls vēl 50mb..

Link to comment
Share on other sites

A man plašā apkārtnē LMT vienīgjam, tāpat Triatels, dzīvoju cepuri kuldams, jo vairāk "taupītāju" pārvāksies pie citiem operatoriem, jo man "resnāka truba" atliksies  :)
Vislabāk man patīk viena paziņu ģimene, kas pa logu redz LMT torni, bet visi kolektīvi pārgāja uz Biti, kopš tā laika ne vairs sazvanāmi, ne arī internetā sastopami, jo, cik saprotu, saņēmās biezos telefonus un saslēdzās ilgtermiņas līgumus :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
viesturs0711

Nevaru atļauties lietot Teli vai Biti dēļ viņu augstajiem balss sakaru tarifiem. LMT pagaidām man ir vislētākais. Intermetu pēc 50MB iztērēšanas lietot var. Pumpēt nevar, ziņām, ēpastam un navigācijai pietiek.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

uz visiem tīkliem

 

Nevari gan. Piezvani kaut vai uz Microsoft atbalsta tālruni un aprunājies kādu pusstundu (10 minūtes kamēr sagaidīsi savienojumu un 20 minūtes tavai problēmai). Tev rēķins pieaugs gandrīz par vēl trīs latiem. Mēnesī kādas 2 vai 3 tādas sarunas... tā kā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bet, kad piezvanīsi meitenēm vai zēniem uz 9xxx servisa numuriem, rēķins pieaugs vēl dramatiskāk, neatkarīgi no operatora...

Labots - ggg97
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Manieres, dārgais, manieres.

 

 

 

Nevaru atļauties lietot Teli vai Biti dēļ viņu augstajiem balss sakaru tarifiem. LMT pagaidām man ir vislētākais. Intermetu pēc 50MB iztērēšanas lietot var. Pumpēt nevar, ziņām, ēpastam un navigācijai pietiek

 

 

Šajā postā cienījamais Lattelecom darbinieks jau nevarēja ierakstīt, ka viņam jāzvana uz microsoft atbalsta dienestu? No privātā mobilā jāzvana? Ge (DX) acīmredzot nav jāzvana uz šādiem specifiskiem servisiem, un viņam viņa operators sanāk izdevīgāks.

Link to comment
Share on other sites

Pag! Vai tad ms latvijā nav 800 sērijas numurs, bezmaksas no visiem tīkliem?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

ka viņam jāzvana uz microsoft atbalsta dienestu?

 

My bad, nepieminēju. Privātās vajadzībās protams no sava telefona.

 

 

 

Pag! Vai tad ms latvijā nav 800 sērijas numurs, bezmaksas no visiem tīkliem?

 

Windows aktivizācijai ir bezmaksas 800tās sērijas numurs,  bet sarunai ar atbalsta dienesta operatoru ir CSC Telecom.

Link to comment
Share on other sites

Privātās vajadzībās protams no sava telefona.

 

 

Var būt šeit pajautā? Gribas redzēt Tavu līmeni.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
Var būt šeit pajautā?

 

Par līmeni grūti spriest. Visu mūžu mācos. Kad būšu beidzis mācītīes, būšu "otrā pusē". Pa lielam vairāk ir jautājumi par produktu aktivizāciju, downgreidu un licencēm. Googli ar māku lietot... It kā.

Labots - viesturs0711
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Šomēnes nezinu, bet iepriekšējā mēnesī arī izdevās pārtērēt 50MB (pieslēgums Mūsējie) - rezultātā, interneta indikācija trubai bija (H/3G/E), bet reāli nets nebija. Pat ne tie 64 Kb/s lejupielādei, 16 Kb/s augšupielādei. Iespējams ka tiešām piegriezuši pasākumu.

Sms par pārtēriņu gan ātri atnāca. :D

Link to comment
Share on other sites

Esmu novērojis ka pēc 50 MB iztērēšanas nets pazūd. Atnāk SMS. Atveru jebkuru web lapu (kaut z

abakforumu) pārlūkā un mani redirektē uz LMT lapu, kurā es varu izvēlēties ko darīt tālāk: Piepikt klāt trafiku, vai izmantot netu pa velti bet ar ierobežotu (64/16 kbps) ātrumu.

 

Pieslēgums: brīvība, truba ar andrīti un attiecīgu hromu.

Link to comment
Share on other sites

Oho. To joku ar tarifa apstiprināšanu nemēģināju, jo nezināju + browseri trubā reti kad izmantoju.

Nākamreiz pārsniegšu limitu, pamēģināšu caur browseri pasērfot netā.

LMT jau arī gudri. Nekur nereklamē, ka browserī ir jāapstiprina kaut kāds tur tarifs. :D

Link to comment
Share on other sites

Tā arī ir,jāizvēlas ,lietot ātrāku netu par naudu ,vai piekrist līdz mēneša beigām lietot lēno netu.

Labots - u233
Link to comment
Share on other sites

 

 

LMT jau arī gudri. Nekur nereklamē, ka browserī ir jāapstiprina kaut kāds tur tarifs.

 

Kāds ir gudrs, kāds nē. SMS saturu katrs interpetē pēc sava gīmja līdzības un saprašanas. Nezināšana tevi neatbrīvo no atbildības. Ja nemāki, tad pats vainīgs nevis operators vainīgs. Viņiem naudiņa kaut kā jāpēlna, tāpēc arī ir triks ar apstiprināšanu. Ja nu kādam vajag vēl dažus desmitus MB telefonā. VIL pats personīgi to visu izdomāja un uzkodēja. :D 

Link to comment
Share on other sites

Par savu nezināšanu esmu lietas kursā un par to ka vienu mēnesi pārtērēju netu, pat neraudu. :D

LMT virzienā cepiena nav. Viņi godam nodrošina netu bez papildus samaksas, kamēr pārējie tik painformē un ļauj dragāt tālāk. Pats idiots, neizmantoju browseri, kas saliktu visu skaidri pa vietām. :D

Link to comment
Share on other sites

Kā jau visi mūždien aizņemtie - epasti, sinhronizācijas (kontaktu/kalendāru), utt. Šad tad pabrowsēju webu caur opera mini (iespējams tāpēc neizlīda LMT logs ar jautājumu par tarifiem, ka webu caur proxy dzenāju).

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Šad tad pabrowsēju webu caur opera mini

 

Caur operu arī man tas paziņojums nelec laukā (uz andrīša), izlec tik tad, kad caur iebūvēto pārlūku browsē.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Kanibaals

Iemetiet kāds to apstiprinājuma saites URL, man tādu neparāda, pēc limita iztērēšanas piedāvā tikai apstiprināt vienu no diviem tarifiem.

Link to comment
Share on other sites

iemesti linki nedarbosies, ja esi iztērējis limitu, tad atver pārlūku un tad arī atvērsies piedāvājums turpināt lietot bezmaksas ar samazinātu atrumu vai pirkt nākamo pakāpi..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Kanibaals

Mēģināts nav zaudēts, ko ar to linku darīt jau pats izpētīšu. Man neparādās lietot ar samazinātu ātrumu.

Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

Kaut kā ir sanācis, ka pēdējo gadu laikā ir sanācis iztestēt visus mūsu operatorus un lielāko daļu viņu piedāvājuma.

 

TRIATEL – dārgi, lēni, nestabili un mokoši. Ja gribas nošauties skatoties, atvainojos, gaidot, kad ielādēsies youtube klips – izvēlieties šo pieslēgumu. Pings baiss, ātrums baisāks, BET ir dzirdēts, ka saistībā ar frekvenču un tīkla specifiku, šos te zemos ātrums viņš spēj nodrošināt stabili, arī teiksim pārvietojoties ar auto/vilcienu. Atskaitēm, gps sistēmai tas iespējams der, mirstīgajam ne visai. Varu piebilst arī, ka ir izmēģināti gandrīz visi Triatel modēmi, rūteri utml. Vislabāko rezultātu deva mazs un smieklīgs usb puļķītis... oh the irony.

 

BITE – nezinu, kādas Jums ir problēmas ar zonu – man tā nav problēma. Dzīvoju gan Rīgā, gan 30km no tās, kā arī darba specifika liek braukāt pa visu LV teritoriju. Pēdējā laikā nākas saskarties ar to, ka bitīte sāk pārsist mūsu slaveno LMT.... Bites internets ar dažādiem modēmiem ir devis labus ātrumus pa Rīgu. Jā – tikai 3g, bet viņš arī strādā, gan centrā, gan pilsētas nomalē. Tikai cenas/izmaksas ir salīdzinoši augstas. Uz leju 5-10mbitus var salasīt. Sliktākajā gadījumā 3..

 

LMT – ar šo izspiedēju kantori negribu vispār sasieties, bet darba politika piespiež man ar to sadzīvot. Sakaru kvalitāte pēdējā laikā ir kritusies drausmīgi, un lieto kādu trubu gribi – Samsung, vai vecu nokiu, saruna patrūkst, neizveidojas savienojums, pazūd otra sarunas puse u.tml. Dzīvojot pāris km no LMT galvenās ēkas – man reizēm nav zonas, un lai runātu ir jāiet pie loga...

Internets – te gan ir kāds labs vārds – 3g gan mani neiepriecina pārsvarā, bet tas jaunais brīnums ar 4... kaifs – nenoliedzami lieliska lieta – un cena arī ir OK, priekš tā pakalpojuma ko viņi nodrošina (tas mājas internetam), ja runājam par 4g planšetei – nu so so, cik tur 9 eiro par 2gb.... diezgan sālīti. Ja runājam par Edge un Gprs – nez, sajūta, ka vecā labā LTTC iezvanpieeja bija ātrāka.

 

TELE2 – reklāma skan labi, tikai interneta vietā tu saņem kko līdzīgu telegrāfa sakariem. 4G Rīgā 3 dienu laikā īsti neesmu noķēris. Ārpus galvaspilsētas sanāca pat līdz 15mbitiem ieskrieties, bet tas tad arī viss. Cena – 5gb@8,45eiro skan labi, bet pakalpojuma kvalitāte....Sakaru kvalitāte balsij – njam, škiet ka LMT jau zaudē šim kantorītim.

 

Tā kā nez, šobrīd lietoju gan bite, gan lmt, gan tele2 – verdikts sliecas par labu bitei, pat bez 4g, tā skaaru kvalitāte ir ok. Ir vietas, teiksim Biķernieku mežs, kur saruna pārtrūks gan LMT, gan bitei, tāpat kā 5km no Liepājas ir atrasti tumšie pleķi bez zonas, vai ar tās gara vājumu. Lietuvas pierobežā ar LMT uz Rīgu piezvanīt nevarēju, bite gan darbojās, tā kā grūti teikt, kas ir labākais un kas ne. Jāvērtē pašam, kas konkrētos apstākļos būs visizdevīgākais, jo visur viss stabili nedarbosies, ar garantiju :)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Izklausās pēc reklāmas un esi bijis dažās vietās Latvijā. Atbrauc pie manis uz ciemu arī 30km no Rīgas - Cenas purva apkārtne. Ja internets un zona būs labāka nekā LMT, tad es apēdīšu cepuri. Līdz šim visi viesi ar Biti skrien ārā runāt pa telefonu. Tāpēc mobilo sakaru testēšanai, lai kaut cik objektīvi būtu rādītāji, jāuzrāda konkrēta vieta, kur esi testējis. 

 

Dzīvoju gan Rīgā, gan 30km no tās, kā arī darba specifika liek braukāt pa visu LV teritoriju. Pēdējā laikā nākas saskarties ar to, ka bitīte sāk pārsist mūsu slaveno LMT....
Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

Kāds te ir saslimis ar reklāmu :D
es izstāstu savu pieredzi, ko man darīt, ja tā atšķiras no tavas? pakārties īsti netaisos :)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kāda reklāma? Es arī esmu testējis dažādus operatorus. Ja vistuvākais 4G tornis ir LMT, tad būs arī labāka zona. Nav loģiski?

Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

Es saku, par reklāmu - ka Tu domā, ka es kko cenšos reklamēt. necenšos. Un jā loģiski.
Piedod - precīzus datus tev piedāvāt nevaru... un jautājums par braukšanu nu nez.. ir sanācis pa gadu pa LV novālēt savus pārdesmit K kilometru, patīk arī mežā iebraukt un tā... Un reti kad ir bijis, ka tur ir kkas labs no intereta, dajebkur. Dajebkuram operatoram. 
 

Link to comment
Share on other sites

Nevari piedāvāt precīzis datus, kur esi pārbaudījis to zoonu ?

Nelej !

Bet vispār tev iesaku pamēģināt Flopy-Net pieslēgumu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...