Jump to content

viedtālrunis 250-300 Ls


Recommended Posts

Sveiki,

 

Ir pienācis laiks nomainīt savu 6 gadus veco tālruni pret kaut ko mūsdienīgāku un jaudīgāku. Ir neliela pieredze ar Android telefoniem, citas OS nav lietotas.

 

Šobrīd svārstos starp sekojošiem variantiem:

 

Samsung Galaxy S III

Sony Xperia V

HTC ONE X

 

Kādas atsauksmes par šiem telefoniem un ko kuru šiem (vai varbūt arī kāds cits modelis) Jūs varētu ieteikt? Pārsvarā no telefona papildus funkcijām tiks izmantots - kamera, mūzikas atskaņošana (arī radio), internets, navigācija + gan jau arī vēl kāda funkcija atrastos'. Gribētos, lai telefons ir kādu laiciņu  "konkurētspējigs" uz citu fona.

 

Paldies!

Labots - JTX88
Link to comment
Share on other sites

No nosauktajiem iesaku S3, ka mazliet lētāku alternatīvu nexus 4, vai lg optimus 4x. Kā daudz lētāku zopo c2, umi x2, thl w8+ vai iocean x7.

Link to comment
Share on other sites

S3 funckiju ziņā, manuprāt, ir ļoti labs, bet esmu dzirdējis negatīvus komentārus (baumas) par pašu korpusu. Kā ir ar paša telefona izmēriem, nav pa lielu ikdienā nēsājot bikšu kabatā?

Link to comment
Share on other sites

Jan4yks

xperia v, ja nepatiks, pa lēto atdosi Man

Link to comment
Share on other sites

Cilveeks

Man ar kādu laiku atpakaļ bija izvēlne - xperia v vai SIII. Paņēmu SIII, nenožēloju. Sākumā jau likās, ka baigā lāpsta, nepierasti, bet tagad jau esmu pieradis un jau kaut kā nekomfortlabi ir turēt rokās tos mazos telefonus. Kā es līdz šim varēju iztikt ar mazu ekrānu? :)

Telefons tīri labi ievietojas bikšu kabatā, pat gandrīz vai nejūt viņu tur.

 

 

Xperia v pluss ir tas, ka viņš ir mitrumizturīgs, bet ja ar telefonu netaisies gulēt vannā, tad ieteiktu SIII.

Link to comment
Share on other sites

iesaku nokia 920 cena ap 330-340 interneta veikalos, plusi labaka kamera  ar optisko stabilizaciju(nav pieejama lidzigas cenas androidos), var lietot cimdos , loti labas kvalitates ekrans un korpuss(nesaprotu kapec Samsung nevar piemest 10 centus par labakas kvalitates plastmasu korpusam ...) bus updates uz nakoso ms mobilo os versiju ...

Link to comment
Share on other sites

koko_lv

@EEE, @labitis īpāši diži nekas  nav mainījies 2012 un 2013 gada tehniku dzelšos. 

Link to comment
Share on other sites

Леший

 

 

iesaku nokia 920

 

 

OneX un SIII ari nav jannakas paaudzes tehnika

Troll detected.

 

Par tēmu:

 

Nexus 4

++

Link to comment
Share on other sites

 

 

bus updates uz nakoso ms mobilo os versiju ...

 

To pašu Nokia tieca, kad tika izlaista Lumia 800 un pārējie. Un ko beigās pircēji ieguva? To pašu 7.5 ar iespēju mainīt flīzēm izmēru. Jā ļoti aktuāls jauninājums. :)

 

Bet ja par tēmu, tad Nexus 4. Man personiski nepatīk S III izskats. 

Link to comment
Share on other sites

labiitis
(labots)
@EEE, @labitis īpāši diži nekas  nav mainījies 2012 un 2013 gada tehniku dzelšos. 

 

Nu 1GB ram android telefonu nevajadzētu ņemt, ka zin ko gada beigās google izlaidīs kā 5.0, lai gan htc onex drošvien to neredzēs tāpat dēļ slinkajiem inženieriem. Tas pats nexus4 parāda tendenci.

 

Nexus4 ir lielisks aparāts, bet ir viena lieta, kas mani kaitina, skaļrunis ir neveiksmīgi izvietots. Ja turi ar displeju uz augšu uz līdzenas virsmas diezgan kluss. Tiesa nesen sāka laist ārā ar modifikāciju, kur ir 4 pumpiņas, kas itkā rada mazu spraugu. Varu saderēt, ka bija tā pārņemti ar tiem orb un citiem wireless lādētājiem, ka kaut kā palaida šito garām.

 

p.s.

aizmirsu piebilst, ka varbūt pagaidi 15-17 maiju, jo baumo, ka google tagad maijā tajā konferencē var atjaunot nexus4 uz 32gb un 4g.

Labots - labiitis
Link to comment
Share on other sites

Vispār ar 1gb ram pietiek atliektiem galiem.

Link to comment
Share on other sites

Charlie

 

 

Vispār ar 1gb ram pietiek atliektiem galiem

Atliek paskatīties cik brīva RAM ir SIII, lai saprastu, ka ne uz ilgu.

Ja telefonam ir liels ekrāns, jaudīgs GPU un citas hw funkcijas ar daudz fiksēta RAM, un kaudzēm iebūvēta softa, 1GB ātri izbeidzas.

Ne bez iemesla saviem lētā gala phablet'am Samsung iedeva nevis 1GB, bet 1.5GB.

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_mega_6_3_i9200-5398.php

Link to comment
Share on other sites

ImissimI

Mēnesis ar Nexus 4.

 

Skaļrunis pašvaks.

Lēca grab - palasoties apkārt - tā jābūt.

Slidens - ja laikus modinātāju neatslēdz, tad nokrīt no nakts skapīša, ja piesprausts lādētāja vads.

Klavieres atvilktnei laika gaitā kādu 1-2% slīpums izveidojies un kamēr raksta telefons lēnā garā sāk savu gorilla-glass-slide un bams uz grīdas.

(respektīvi kaut kādu silikonu būs jāstiepj riņķī)

Bateriju tik viegli nebūs nomainīt, ja nu tāda vajadzība rodas.

Ja brauc ar 3G+GPS+Screen uz max+Charger+kaut kādas kartes - tad labi silst - un tas var novest pie battery caput.

Baterija varētu būt ietilpīgāka.

 

Automātiskā backlight regulācija varētu labāk strādāt. Tumsā varētu spīdēt blāvāk, saulainā dienā savukārt vajag spilgtāku.

 

Nē neesmu tagad uz gōgli apvainojies. Patīk tāpat man tas nexuss.

Link to comment
Share on other sites

labiitis

Nu mazliet samelojies, bateriju var viegli nomainīt - 4 skrūves. Bet par baterijas laiku ar kernel var uzlabot, bet viss atkarīgs kā lieto. Slīd gan tas stikls pamatīgi, bet ja liek plēvīti arī aizmugurē, tad nedaudz uzlabojas šis pasākums.

 

Aizmirsu vēl piebilst, ka ar šo var rootot un mainīt visu ļoti viegli, jo viņš tam ir radīts.Tagad ar kitiem un backup, 20min jau vari būt ar jaunu romu. Un daudzi ir tiešām interesanti un vērts pamēģināt.

Link to comment
Share on other sites

ImissimI

Mjā, būs jāpaeksperimentē ar kerneļiem un modiem.. palasījos, ka visu ko interesantu var dabūt gatavu.

 

Samelojos tiešām mazliet - average user tomēr vieglāk būs bateriju samsung g s3 nopirkt un nomainīt.

Link to comment
Share on other sites

Man pašam ir pēc parametriem līdzīgs telefons s3 ar 1gb ram. Nekad nav pietrūcis. Parasti brīvi ir 300mb. Ar s2 gan itkā pietrūka, bet tā laikam bija touchwiza vai konkretas programmaturas versijas del.

Link to comment
Share on other sites

Kā ir ar Nexus 4 un S3 baterijām? Esmu dzirdējis, ka Nexus tālruņiem ar to ir lielas problēmas, gribētos zināt kā tad īsti ir..

Link to comment
Share on other sites

Cilveeks

Un kas par problēmu ar S3 baču varētu būt? Iet rūkdama.

Link to comment
Share on other sites

nu par S3 baču neko īsti neesmu dzirdējis, bet par nexus 4 - stipri karst un vairāk par 1 dienu īsti netur - 22-24 stundas..

Link to comment
Share on other sites

labiitis

Protams baterijas darbības laiks atšķiras no lietojuma veida.

 

post-75496-0-63034700-1368268248_thumb.png

post-75496-0-65972800-1368268260_thumb.png

Labots - labiitis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

koko_lv

nexus 4 lietotāj ieliec vēl ekrānšāviņu ar ikdienas akumulatora darbības laikiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Iegādājos Samsung Galaxy S3 un baterijas darbības laiks nedaudz pārsteidz. Bez GPS un wi-fi lietošanas līdz pat 7 dienām ir noturējies. Tā, ka S3 baterijas nolicējiem nav taisnība..

Link to comment
Share on other sites

Jebkurš normāls android telefons ar atslēgtu pieeju internetam tur tikpat ilgi cik klasiskās pogu nokijas.

Link to comment
Share on other sites

labiitis

Jā, noteikti 4.7-5.0 displejs tur tikpat ilgi. 7 dienas tur izslēdzot vispār no tīkla un neieslēdzot displeju.

Link to comment
Share on other sites

Norchello

Iegādājos Samsung Galaxy S3 un baterijas darbības laiks nedaudz pārsteidz. Bez GPS un wi-fi lietošanas līdz pat 7 dienām ir noturējies. Tā, ka S3 baterijas nolicējiem nav taisnība..

Hvz,kā tu viņu lieto :shok: ,varētu teikt ka ieslēdz vienreiz dienā paskatīties cik plkst?

 

Es skatītos šobrīd no šiem :

Samsung Galaxy S III,Samsung Galaxy S IV, Samsung Note II,var pagaidīt arī Note III. HTC One

Labots - Norchello
Link to comment
Share on other sites

Nevajag jau pārspīlēt. Tikai zvanot mans ar 4.7 un 1900mah bateriju tur 10 dienas.

Link to comment
Share on other sites

Norchello

Galaxy S III lietoju jau gadu,ja lieto visu ko šis tel.piedāvā ,tad ilgāk par 1.dienu baterija netur.

Link to comment
Share on other sites

Tur, tur 10 dienas :)

Ieslēdz uzzvana un pēc tam turn off.

Link to comment
Share on other sites

Tās 7 dienas telefons bija izmantots kā telefons - ap 2 stundām balss zvani, pāris SMS un minimāli wi-fi. Pat mokot telefonu, tas nesprāgst vienas dienas laikā kā daži te bazūnē.



 

 

Galaxy S III lietoju jau gadu,ja lieto visu ko šis tel.piedāvā ,tad ilgāk par 1.dienu baterija netur.
 

 

tev GPS wi-fi un visas pārējās extra fīčas ieslēgtas 24/7? ekrāna spilgtums uz 100%? Ja tā, tad nav brīnums..

Link to comment
Share on other sites

Nu, bet tad kāda jēga no tā viedtālruņa un lielā ekrāna, ja jūs atslēdzat visas iespējamās funkcijas? Tad paņem Nokia pa 20 Ls un būsi ietaupījis pāris simtus. 

 

Man ir Galaxy S3, Wifi, GPS visu laiku ieslēgts, ekrāna gaišums ir automātiskais, fonā notiek 2 e-pastu, 3 sociālo tīklu sinhronizācija, bateriju nekad vairāk par 1.5 dienu nav izturējusi. 1 diena jau sen ir standarts priekš viedtālruņiem.

Link to comment
Share on other sites

Viedtālrunim ir jāpilda visas tās funkcijas, pa kurām Tu maksā.

Ja vienreiz dienā ieslēdz WIFI, atjaunojot laika prognozi, tad neredzu vispār jēgu izsviest naudu.

Link to comment
Share on other sites

Леший

 

 

Ieslēdz uzzvana un pēc tam turn off.

Neaizmirsti, ka ieslēgšanas laikā tiek patērēts ļoti daudz.

 

Tie visi stāsti par 7-10 dienām ir buļļu kakas.

Link to comment
Share on other sites

@@Леший, 3-4 dienas gan ir reāli.. arī mūsdienu androidam.. no sākuma gan viņi kā mušas atņirdzas pēc dienas.. bet akumulators nostabilizējas un tur ilgāk.. protams, viss atkarīgs ko un kā tu lieto. :)

 

Pats arī tagad plānoju iegādāties vai nu Lumia 520.. vai 620.. krutāku man neko nevajag..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...