Jump to content

Kuru disku WD10EZEX vai ST1000DM003?


Taksis
 Share

Recommended Posts

Sveicināti!

Mēģinu izdomāt kuru no cietņiem pirkt:

SEAGATE HDD SATA 1TB 7200RPM 6GB/S 64MB (ST1000DM003)

vai

WD CAVIAR BLUE 1TB SATA3 7200RPM 6GB/S 64MB (WD10EZEX)

 

 

Atradu šo to citos forumos,

http://www.tomshardware.co.uk/forum/298500-32-barracuda-st1000dm003-blue-wd10ezex

http://www.overclock.net/t/1380142/wd-caviar-blue-ex-wd10ezex-or-seagate-barracuda-7200-14-1tb-st1000dm003

http://www.overclock.net/t/1333135/seagate-barracuda-st1000dm003-vs-western-digital-blue-wd10ezex

 

bet interesē arī forumiešu pieredze.

Varbūt kādam, kas nodarbojas ar garantijas remontiem, ir statistikas dati par "noplīšanas" biežumu?

Labots - Taksis
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Es, vadoties no ilggadējas pieredzes, WD nepirktu, pat ja man ar bisi šautu virsū. Ja kāds apgalvo, ka WD ir normāli diski, tas tikai nozīmē, ka viņi no mēsla bezgalīgajā pakāpē iraid palikuši vienkārši par mēslu :) Raptori - tā i cita opera... Vārdu sakot, no manas puses te pat izvēles nav, Seagate un miers.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
(labots)

Janka, cietie diski ir laimes spēle, kur viena brāķīga partija sačakarē iespaidu par ražotāju kopumā, un tas nenozīmē, ka WD ir slikti, bet Seagate ir labāki. Visiem ražotājiem gadās mēsli. 

 

Tur tā bēda, ka kvalitāti redzam pēc 1-2 gadu lietošanas. 

Labots - Skrandainais
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

WD savulaik bira > 90% garantijas laikā neatkarīgi no partijas. Vienkārši un totāli. Verdikts - sūdīgākie diski. OK, tas bij krietnu laiku atpakaļ, bet kad ne pārāk sen atkal vienu strēķīti iepirku, tīri intereses pēc, atkal atbirums jau pirmajos mēnešos. Nu, nemainās iepriekšējais verdikts :) Jā, lietoti un biruši ir visu firmu ražojumi, bet pamatā saprātīgās robežās. Nu, par Hitachi vēl sliktus vārdus teiktu, bet trakāki par WD tomēr nav.

Link to comment
Share on other sites

kellerman
(labots)

Man gan labs WD Black trāpījies, 7200rpm, 2.5", nogriezies 8 mēnešus portatīvajam un viss okey, arī SMART's ok. Ātrums arī ļoti labs, lasīšana no 130 uz leju. Savlaik tika pirkts... 5400rpm vietā...

Tikai interesanta viņiem formatēšana.

Labots - kellerman
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Samērā nesen skatījos veiktspējas testus, un šis konkrētais Seagate disks bija pašā topā (ātrāki bija tikai Raptori un SSD). Tā kā par Seagate man pašam arī ir tikai tie labākie iespaidi, tad es iesaku to.

Labots - Vilx-
Link to comment
Share on other sites

nnoname

 

 

WD savulaik bira > 90% garantijas laikā neatkarīgi no partijas. Vienkārši un totāli.

 

avotu varētu lūdzu uzrādīt?

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

WD blue gan nevajag ņemt. Parējie WD varbūt arī nav tik slikti, green sērija tur gan neietilpst. Savulaik Maxtor bija topā, bet nu vieglas smiltis...

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Manā pārskatāmā apkārtnē lietošanā ir vairāk par simtu WD diski. Kalpo brīnišķīgi.

No Seagate lietošanas atturos- skaļi un nobrūk pēc pāris gadiem.

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Par Seagate..., tie nebija gadījumā SeaMax?

Link to comment
Share on other sites

IMHO runas par to, kurš HDD brends vairāk brūk nost, ir jau 10 gadus nokavējušas savu laiku. Šodien VISI diski ir klusi un uzticami. Tehnoloģija ir gana atstrādāta jau.

Link to comment
Share on other sites

Volters

Pret Segate. Esam pa garantiju šogad nomainījuši jau vairākus segate. Būtībā tie ir vienīgie, par kuriem pēdējā laikā klienti sūdzas. Pat lētie hitači nemirst tik ļoti.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka
(labots)
avotu varētu lūdzu uzrādīt?

Avots esmu es - tai laikā akurāt datoru servisā strādāju, bija tāds kantoris VAR, tad Microlink. Jap, riktīgi sen. Bet brāķa baisais percents - fakts.

 

 

Man gan labs WD Black trāpījies

Tieši tā - trāpījies :) A vot Tu nopērc diskus 20, un tad runā par statistiku :)

 

Te Maxtor pieminēja - vot, tur var asaru notraukt :) Tie tiešām bij namber van...

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

nnoname

ā, tad tu runā par 20 disku statistiku, mhm, tad jau gan būs vien jātic...

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Tas jau būs komercnoslēpums, nekur neviens šādu statistiku neizdod. Viss tik no mutes mutē... :mda:

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

 

 

ā, tad tu runā par 20 disku statistiku, mhm, tad jau gan būs vien jātic...
Tu tiešām esi jefiņš, vai izliecies? Par 20 diskiem es runāju no šodienas viedokļa, atbildot cilvēkam, kur priecājas, ka viņa WD šancē. Man atkal paka sabira. Savukārt, kad strādāju VARā, kad tie 90% nāca atpakaļ, - VARs apkalpoja teju vai visus valsts kantorus, plus vienkārši tirgoja kā detaļas arī, apdomā, kādi apjomi gāja cauri.
Link to comment
Share on other sites

nnoname

nu tad par kādiem apjomiem ir runa doh? simts, tūkstots, divi tūkstoši? tā tavuprāt ir vērā ņemama statistika, ņemt par pamatu viena mazumtirgotāja datus? pats šobrīd par jefiņu izliecies, nav nekad it ražošanas vēsturē bijis brāķa procents 90% nevienai komponentei, pat slavenajiem nvidia čipsetiem, nevajag taču melst blēņas

Link to comment
Share on other sites

Volters

Man, piemēram, nekrata bojājumu statistika, ko kaut kāds tur ievācis uz 1000 diskiem. Mani krata tas, ka no 10 diskiem, ko esmu nopircis tieši es, 4 ir aizgājuši pie dieviem. Protams, būs kāds kekss, kam no šiem 10 diskiem visi darbojas, bet ko man tas maina? Uzlabo reitingu? Nefiga! Vienkārši pasūtu citus, kas nāk zem cita nosaikuima, ar kuriem man nav jāčakarējas. Lūk statistikas reālais atspoguļojums.

Link to comment
Share on other sites

kellerman
(labots)

Patlaban viens beigts WD Blue un viens tāds pats Seagate Momentus stāv plauktā.

Tagad cīnīsies kuram vairāk beigtu disku sakrājies? :D

Labots - kellerman
Link to comment
Share on other sites

Charlie

Man ir krājumos bijuši beigti Samsung, Seagate, IBM, Fujitsu, Hitachi, WD. Nesen izsviedu visu, izņemot dažas disku plates.

Vienīgā firma, ko esmu lietojis, bet nepaspēja pievilt, ir Conner :D

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Lielākā kļūda ir tagad veselam baram saklausīties basņas un iepirkt vienu cietā diska modeli. Ja būs brāķi, tad visi masveidā spamos.

Link to comment
Share on other sites

Taksis

Mjā...

Paldies par komentāriem un atsauksmēm.

Tā jau man likās - cik garš, tik plats - vienvārdsakot "laimes spēle" :)

 

Šad un tad mēģinu pasekot arī Newegg.com pircēju komentiem.

Arī tur, ik pa brīdim var lasīt - "died after x months" gan par vienu, gan par otru.

 

Seagate - http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16822148840&Tpk=st1000dm003

WD - http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16822236339&Tpk=WD10EZEX

Link to comment
Share on other sites

raiviic

 Vienīgā pareizā pieeja - ņemt to, kam lielāks garantijas laiks un atteikties no "īsta vīra" statusa, bet visiem datiem regulāri veidot kopijas. Man piemēram, viss svarīgais glabājas divos eksemplāros un ar to pietiek. Tagad, kad 1 un pat 2TB ārējie HDD ir par smieklīgām cenām, tā nav problēma.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Par WD varu teikt tikai labus vārdus. Vecajā datorā lietoju vienu 8 gadus, ietu vēl tagad, bet nolaužu ķepiņas vai kā viņas sauc (IDE disks) Tagad ir Caviar Blue SATA2. Pirms kāda laiciņa likās, ka nobeigsies, sāka stāties, bet tagad viss kārtībā, nezinu kā tas notika.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...