Jump to content

Lattelecom DLS'am ātrums pielikts?


kellerman
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Vakar browzēju Lattelecom mājaslapu un ievēroju, ka DSL internets ekonomiskais gan viens pats, gan kopā ar TV, telefonu vai abiem vairs nenāk mazākā ātrumā kā 5Mbps.

http://lattelecom.lv/majai/internets/DSL_internets/

Man laukos DSL's ar telefonu ir, neesmu kādas 2 nedēļas internetu tur lietojis, bet šķiet, ka ātrums vēl joprojām 2Mbps. Kā citiem? Man jau izskatās, ka tur kaut kas visam pa druskai ir pielikts klāt, jo ekonomiskais točna visu laiku bija 2Mbps.

Arī vienam vietējam bezparoles rūterim ar tādu pašu pieslēgumu joprojām 2Mbps.

Labots - kellerman
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Nekas tur nav pielikts klāt, tas draņķis kā bija tā ir lēns kā sūds 2mbps apmērā

Link to comment
Share on other sites

nnoname

lattelcom mārketinga guru tak vismaz reizi gadā nomaina pakalpojumu nosaukumu un parametrus, esošajiem klientiem gan no tā nekāds labums nerodas

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

A jēga no internets 1 pa 12ls, ja starpība būs 1mps mazāk bet pa 5ls dārgāk. Un internets 3 un 4 vēl labāks, cenas vienādas

Labots - Domugrauds
Link to comment
Share on other sites

nnoname

Tad nu šis tāds pieklājīgs žests un paldies par līdzšinējo lojalitāti.

 

haha, melot ltc mārketings prot

Link to comment
Share on other sites

postal1188

Jūs nejēgas ja neko nezinat un nejēdzat tad nevierinit muti! čista dusmu parāva! VECAJIEM KLIENTIEM NEKĀDU IZMAIŅU nav, BET SAUKĀR JAUNAJIEM GAN IR JO LATTELECOM IR UZLABOJIS SERVISU UN DSL INTERNETS STRĀDĀ KRIETNI LABĀK, MAN ŠOBRĪT IR DSL 6MBT/S UN UPLAD IR 2 MBT/S!

Pirmstam bija 8 mbt/s kautgan tāds pidāvājums jau sen bija pazudis no lapsas un aktuālā dsl piedāvājuma un ar šo ātrumu uplad man bija apm 0,45 mbt/s takā uzinat pirms piepļūtat forumu ar savām glupajām iedomām!

Link to comment
Share on other sites

Šodien bija aicinājums epastā apstiprināt jau no līguma pielikumu, un izskatās, ka Mājas komplekts 3 10Mbps vietā tagad ir 15Mbps, vismaz speedtest.net tā uzrāda. Par ikmēneša maksājuma pieaugumu gan nekas nav minēts. Varbūt ir/būs kāda vēstule paskastītē. Beigsies lietus, jāpaskatās.

Labots - falck
Link to comment
Share on other sites

Mājas komplektam 1 Max ātrums ir 6 mbit un min 3 mbit. Jautājums kādu ātrumu tad viņi man ikdienā vidēji nodrošinās pēc līguma noslēgšanas? Cik saprotu tad tagad var noslēgt beztermiņa līgumu?

Link to comment
Share on other sites

ne tikai ātrums pielikts.. bet arī cenas.. un ne tikai DSLam, bet arī citiem pakalpojumiem :D mjā.. nu nekas.. man vēl pusotru gadu miers.. :D

Link to comment
Share on other sites

Touareg

Kā jau LTC forumā aizsāku Ekonomiskā interneta ātruma un cenas paaugstināšanas tēmu tā arī te atbildu Jums, ka visiem gan jaunajiem, gan esošajiem klientiem sākot ar 01.07.2013 tiks paaugstināts ekonomiskā interneta lejupielādes ātrums no 2Mb/s uz 5Mb/s.

Link to comment
Share on other sites

Touareg

 

 

sjobriid ljoti daudz kur tiek uzstaadiitas adsl3 centraales, kuras mieriigi nodrosjina down ~20mbps, ja ir daudz/maz sakariiga liinija un attaalums liidz centraalei nepaarsniedz 2-3 kilometrus.

Tad tas ir kaut kāds individuāls Lattelecom zemgalda piedāvājums līdzīgi kā 1Gb/s optikas pieslēgums.

 

 

izskatās, ka Mājas komplekts 3 10Mbps vietā tagad ir 15Mbps, vismaz speedtest.net tā uzrāda. Par ikmēneša maksājuma pieaugumu gan nekas nav minēts. Varbūt ir/būs kāda vēstule paskastītē. Beigsies lietus, jāpaskatās.

Paskaties gan lūdzu, jo man LTC pašapkalpošanās sistēmā noraidīja šādu informāciju.

Link to comment
Share on other sites

JoBo944

Cik runāju ar Lattelecom pārstāvi solīja, ka no 1.jūlija būs 5Mb/s un pie rēķina kaut kādi 80 sant klāt.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Viss atkarīgs no līnijas stāvokļa. Tā plus mīnus no 5 - 6 būs!

 

 

 

Mājas komplektam 1 Max ātrums ir 6 mbit un min 3 mbit. Jautājums kādu ātrumu tad viņi man ikdienā vidēji nodrošinās pēc līguma noslēgšanas?
Link to comment
Share on other sites

chronos

visu laiku lietoju mājas komplektu ar TV, telefonu un internetu 10 Mbit, bet kādu laiku atpakaļ pabrowsējot Lattelekom lapu atradu ka savam komplektam varu palielināt ātrumu netam līdz 20 Mbit un pilnīgi bez maksas. Dažu dienu laikā pēc pieteikuma klāt bija meistars ar jaunu modemu un internetam ātrums 2x lielāks par to pašu cenu.

Link to comment
Share on other sites

man tas pats, ātrums uploadam tagad 5megabiti un downloadam līdz 20, cena nemainās.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Paskaties gan lūdzu, jo man LTC pašapkalpošanās sistēmā noraidīja šādu informāciju.

 

Pastkastītē nekā nav, bet varbūt vēl būs. Ja būs - ierakstīšu (ja neaizmirsīšu). Salīdzināju līguma pielikumus. Vecajā rakstīts par 10mbps, jaunajā par 15mbps.

Link to comment
Share on other sites

man tas pats, ātrums uploadam tagad 5megabiti un downloadam līdz 20, cena nemainās.

 

Šķiet, ka man šis prieks nespīd, jo mājaslapā rāda ka nav pieejams manā dzīves vietā. Tur vajag citādākus kabeļus nekā parastajam 10mbps DSL?

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

kellerman

Nez cik būs jāpārmaksā, ja man ir ekonomiskais komplekts ar telefonu? Neatceros uzreiz cik bija jāmaksā iepriekš.

Link to comment
Share on other sites

Nomierinies ķirzaka, nevajag uzreiz apsaukāties, biju palaidis garām tevis teikto. :)

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
kellerman

Šodien pirmais datums, man tāpat vēl 2Mbps :pooh_go:

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Manliekas, ka no 1. jūlija, vismaz man vēstulē minēts jūlijs

Link to comment
Share on other sites

nevertell

A bet kāds var paskaidrot, kāpēc, kad pārgāju no ekonomiskā uz mājas komplektu hrenviņzin kuro, upload ātrums samazinānās četrkārtīgi? Ko es blyad varu iesākt mūsdienās ar pusmegabitu uz augšu ?

Link to comment
Share on other sites

kellerman

Ekonomiskajam nekad nav bijis vairāk par 512Kbps up. Droši vien tev bija tur kkāda haļava tas uploads :D

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Nu hujzin, man bij 2 mbit lejā un augšā. 

Un ja tā, tad kāds var paskaidrot, kāpēc augšupielādes ātrums ir tik pretīgi mazs ?

Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

pats dsl princips.

 

 

Digital subscriber line (DSL, originally digital subscriber loop) is a family of technologies that provide Internet access by transmitting digital data over the wires of a local telephone network. In telecommunications marketing, the term DSL is widely understood to mean asymmetric digital subscriber line (ADSL), the most commonly installed DSL technology. DSL service is delivered simultaneously with wired telephone service on the same telephone line. This is possible because DSL uses higher frequency bands for data. On the customer premises, a DSL filter on each non-DSL outlet blocks any high frequency interference, to enable simultaneous use of the voice and DSL services.

The bit rate of consumer DSL services typically ranges from 256 kbit/s to 40 Mbit/s in the direction to the customer (downstream), depending on DSL technology, line conditions, and service-level implementation. In ADSL, the data throughput in the upstream direction, (the direction to the service provider) is lower, hence the designation of asymmetric service. In symmetric digital subscriber line (SDSL) services, the downstream and upstream data rates are equal.

Labots - Arnis2002
Link to comment
Share on other sites

Šodien saņēmu vēstuli no LTC. Pamatojoties uz to, ka viņi visu laiku modernizē tīklu viņi man pie ikmēneša rēķina pieliks 0.40 LS. Tikai man no tās viņu modernizēšanas silts ne augsts un viņi var iet pupās. Ja vēl tiešām būtu pielikuši to interneta ātrumu vai tiešām izveidojuši tīklu, lai var izmantot jaunus pakalpojumus tad vēl. Āksti. 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Nevajadzēja mainīt pieslēgumu. Pirms maiņas būtu palasijis un sapratis, ka nekas vairāk par 512 tev nespīd. Iepriekšējais tev iespējams ir kaut kādā veidā pieslēgts bijis simetriskais DSL. Tādu LTC ar piedāvā, tik tur cenai citai vajadzēja būt.

 

 

 

A bet kāds var paskaidrot, kāpēc, kad pārgāju no ekonomiskā uz mājas komplektu hrenviņzin kuro, upload ātrums samazinānās četrkārtīgi? Ko es blyad varu iesākt mūsdienās ar pusmegabitu uz augšu ?

 

Man savlaik senos laikos Internets 1 ar ātrumu 4 mbit/s, 4mbit vietā bija 6 ar kaut ko.

Link to comment
Share on other sites

kellerman

 

 

Nu hujzin, man bij 2 mbit lejā un augšā. Un ja tā, tad kāds var paskaidrot, kāpēc augšupielādes ātrums ir tik pretīgi mazs ?

Nekad, NEKAD ekonomiskajam nav bijis vairāk par 512Kbps up, kādreiz laikam bija 128Kbps, kad nesen bija parādījies LTC internets. Ja tev bija 2Mbps/2Mbps, tad tev ir gadījusies kaut kāda liela haļava :D

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Ok veči nelecaties, man ekonomiskajam down bija 230kbps un up 50-60

Link to comment
Share on other sites

egidijus

Man no vakardienas jau ir 5 megabiti,pings arī tikai 8-10 ms.Paldies Lattelecomam,ka tik operatīvi visu izdarīja.

Link to comment
Share on other sites

Touareg

2747919338.png

Paldies Lattelecom, bet ilgi gan bija jāgaida ekonomiskā interneta ātruma paaugstināšanu, ja nemaldos gadus 4, diemžēl augšuplādes ātrums kā bija 0.5Mbit/s tā arī paliks.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

ĒĒĒ, man vēljoprojām nožēlojamie 2mb

Link to comment
Share on other sites

Touareg

 

 

Pēc ātruma un cenas mobīlais internets nav izdevīgāks?

Pirms ātruma paaugstināšanas, kad ātrums bija 2Mbit/s, tad man galvā bija visādas domas pat mobilais internets, BET DSL priekšrocība ir tā augstā stabilitāte un neierobežotais datu apjoms un, protams, arī cena.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...