Jump to content

kāzuss ar zīmes darbiibas zonu juusu padoms?


 Share

Recommended Posts

Nu gudrinieki, īpaši tēmas autors, kuram no bildē redzamajiem ir priekšroka, kurš krustojumu šķērsos pirmais? :taunt:

Luksafori noplīsuši, mirgo dzelteni, visiem autiņiem ieslēgtas zilās bākugunis.

auto-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zux

    16

  • Volodja Zavituškins

    8

  • e = d

    10

  • ricardo99

    32

Kā ASV krustojumos ar Stop zīmēm pieņemts - pirmais brauc tas, kurš pirmais apstājās.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

 

 

kuram no bildē redzamajiem ir priekšroka, kurš krustojumu šķērsos pirmais?

 

LV protams ka melnā mašīna jo tajā lielāks kungs sēž iekšā. :D :D :D

 

Bet principā tas kas tagad notiek uz mūsu ceļiem - es to savādāk kā par teroru pret šoferiem nosaukt nevaru! Tiek vicināts karogs ar uzrakstu "Satiksmes drošība" un čakarēti šoferi. 

Kāds zina kaut vienu ceļa posmu kur pēc remonta (jā LV vietām arī ceļu remonti mēdz notikt :D ) ir palielināts atļautais braukšanas ātrums, kas principā būtu loģiski - ceļš uzlabojies! Bet nē - es zinu kaudzi ar vietām kur pēc remonta atļautais braukšanas ātrums ir samazināts! Pilnīgs nonsenss ir salabota Valmieras šoseja. Pilsētās tiek ņemtas nost 70 zīmes, liktas 30 bezjēgā, arī uz maģistrālajiem ceļiem,tiek "paplašinātas" pilsētu robežas - daudzās vietās pa mežu jābrauc uz 50 - redziet apdzīvota vieta. (piemēri Sigulda, Līgatne, Augšlīgatne) Uz šosejām - agrāko 100 un 110 vietā tiek likts 70. Bezjēdzīgi stāvēšanas ierobežojumi ne tikai Rīgā bet arī daudz kur citur... Utt, utjp.... 

Link to comment
Share on other sites

raiviss

par pēdējo bildi:

tas jau noteikumos rakstīts, ka ja citi likumi nestrādā un nevienam nav nekādas priekšrocībās pret citiem, tad krustojumu šķērso vienojoties, kurš pirmais.

 

p.s. citi teiks, nē! pirmais izbrauc bembis, tad pārējie.

 

bet ko darīt, ja visi vienādi bembji? :D vienādas bikses? vienādi stroķi? tāpa't beigās jāvienojas, kurš pirmais

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

Ja labi ielūkojas, tad zīmes darbība domāta 200m, tā darbojas kopā ar brīdinājumu par skolēniem

Labāk ielūkojies CSN grāmatā! Tādi padomdevēji, ka apdi*sties var...

 

Runājot par autoru, tur vispār nav variantu, jo viņa intelekta spējas nevelk pat gramatiku. Viņš tak pat iesniegumu un prasību nav spējīgs uzrakstīt tā, lai kāds to vispār saprastu!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Robert777

esmu tēmas autors ricardo99 tik rakstu no sava cita profila jo ar so profilu nevaru ielogoties google noblokeja epastu del ip adreseem jo celoju.

Nu tad pec gandriz 2 gadiem viss ir beidzies ...

Vispirms dazas nianses cik "labi" un "profesionāli" strādā mūsu tiesu sistēma un tad jau nebūs pārsteigums par gala rezultātu...

menti savā atbildē nekādus pretargumentus  par krustojumu neuzrakstīja tik frāzes par to ka radars verificēts darbinieki kompatenti utt...

1ās instances tiesa 2reiz sūtīja pavēsti uz deklarēto adresi lai gan rakstīju iesniegumā citu adresi jo bieži ceļoju un lai radinieki varētu painformēt kad vēstule atnāk. Nu tik daudz smadzeņu viņiem nav lai saprastu kur pavēste jāsūta...

rezultāts 1ā tiesa lietu neizskata jo es redz neesot ieradies uz sēdi...lēmums nav pārsūdzams bla bla bla...

es pārsūdzu apgabaltiesā un vinnēju un lietu izskata par jaunu.

Lietu izskata rakstveidā šoreiz, tiesa vairs negrib čakarēties un aicināt mani uz sēdi...

lieta zaudēta tipa radars verificēts menti kompatenti nu šādi vispārīgi argumenti utt arguments par ko mēs te diskutējām ir krustojums vai nē vispār netiek skatīts...!!! Par šo vispār ne vārda lai gan iesniegumā tas bija mans galvenais arguments ar pievienotu shēmu utt.

tālāk... pārsūdzu...2014.g vasara

lai gan pārsūdzu CSDD jau nobloķē tiesības un parādās atzīme par sodu

zvanu uz tiesu lai sūta CSDD info ka pārsūdzēts un uz laiku kamēr izskata lietu noņem sodu

nekādas reakcijas...

tas pats bija kad pārsūdzēju 1ās instances tiesā CSDD tiesības nobloķētas ... menti aptur grib likt sodu par to ka ar bloķētām tiesībām braukāju... es saku ka esmu pārsūdzējis tie negrib klausīties pēc ilgām pārrunām šie noskaidro ka tiešām pārsūdzēts un izraksta brīdinājumu par gaismām (pēc tam es gan sapratu ka tas ar bija fuflo jo led lukturi apakšā dega es biju noparkojies ļoti tuvu citam auto un uzreiz neredzēju, autiņu biju tiko nopircis tāpēc nebiju pārliecnāts kad ar mentiem par gaismām skaidrojos bet pēc tam sapratu ka led gaismas - toč dega jo slēdzis visu laiku uz auto bija un nebiju to aizticis) karoč kārtējais "uzmetiens no mentiem"

Apgabaltiesa 2014.g decembrī atraksta ka lietu skatīs 2014.g janvārī :D :D :D

raksta ka skatīs rakstveida procesā droši neviens negrib čakarēties ar pavēstēm un lai es velti muti nedzesēju ātrāk to štelli nodarīt un miers mājās...

 

lieta zaudēta...

arguments par krustojumu:

policija bija pareizajā vietā vieta nav jānosaka līdz metriem ātrums konstatēts zīmes darbības zonā policija kompatenta un uz citiem argumentiem tiesai nav jāatbild pamatojums ar  kādu tur Eiropas cilvēktiesību pantu... es neesot iesniedzis nekādus pierādījumus utt, shēma ar krustojumu laikam neskaitās un video kur redzams ka ātrumu mēra aiz manis pieminētā krustojuma ar laikam neskaitās. ...

 

secinājums pat viņiem nav nekādas sajēgas ir tur nav tur krustojums šitāda tipa "argumentāciju" es pirmoreiz lasu,

to varētu pirmklasnieks uzrakstīt nevis pieaudzis tiesnesis... nu nav jau brīnums ja laiks iet atpakļ viņuprāt un uz pareizu adresi pavēsti nejēdz aiszūtīt uz lietas skatīšans laiku nejēdz noņemt sodu CSDD pat pēc zvanīšanas viņiem utt...

 

Vēlreiz atkārtoju sevi par eņģeli neuzskatu man tik gribējās līdz patiesībai aizrakties un dzirdētu jēdzīgu argumentāciju kāpēc tas ir/nav krustojums.

 

Pa manam ir jo no kleistu ielas es nevaru redzēt ka tur būtu tupiks ar pagalmu stāvvietu utt ka tur var tikai iebraukt un pa to pašu vietu tikai izbraukt. Izbraukt uz kleistu ielas tur var apbraucot 30 zimi no dammes ielas...


21o3dwn.jpg

Labots - Robert777
Link to comment
Share on other sites

Pārdomas par racionālismu. Pārsniedzot ātrumu var iegūt dažas minūtes - jautājums cik pēc tam minūtes vai drīzāk stundas tiek zaudētas rakstot forumā, skaidrojoties ar iestādēm, apmaksājot soda kvītis.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Būtu labāk šo laiku tērējis atkārtoti apmeklējot pamatskolu.

Ja tā ņem pa Rīgu vari visur vilkt uz 90km/h, jo ir celiņi,  pa kuriem var nokļūt Rīgā neredzot zīmi apdzīvotas vietas sākums.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...