Jump to content

Veļasmašinas izvēle, BOSCH WAQ-28461SN vs AEG L-60060SL


gugi
 Share

Recommended Posts

Labs vakars!

 

Pēc 18 gadu lieliskas kalpošanas izbeidzās mana AEG OKO Lowomat 6525 veļene, šobrīd gana steidzīgi nepieciešams iegādāties jaunu. Esmu noskatījis divus modeļus un īsti nevaru pieņemt lēmumu, kura tad būtu labāka Bosch vai AEG, varbūt ir kādam, kas līdzīgs lietošanā vai varat ieteikt ko labu +- 300,-Ls robežās?

 

http://www2.neoshop.lv/velas-masina-bosch-waq-28461sn-waq-28461sn.html#.UbXtqdj4JW4

 

http://220.lv/lv/sadzives_tehnika/velas_masinas/no_prieksas_ladejamas_velasmasinas/veas_masna_aeg_l_60060sl?id=347507

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

es ņemtu AEG tīri tāpēc, ka pēc garantijas detaļas būs lētākas nekā BOSCH'am. a tā, kvalitāte abiem līdzīga varētu būt.

Link to comment
Share on other sites

Man pirms kāda gada izbeidzās arī vecā AEG OKO Lavamat 47000

Vietā paņēma Bosch WLX 24462 BY, kalpo labi, pagaidām nekādu problēmu nav. Tgd skatos, ka šajai cena krietni zem 300

Labots - kicker
Link to comment
Share on other sites

smartdevil

Ja skatās no taupības viedokļa, tad ir jēga pārbaudīt vai ir ātrais mazgāšanas režīms - 30min. Vismaz man 80% gadījumu veļa nav jāberž no traipiem. Tikai uz ātro jāizmazgā.

Senčiem ir nedaudz vecāks Bosch, kuram jebkuru veļu maļ vismaz 1.5h.

 

Donkeyhot

Esi pārliecināts par to, ko runā? Cik es zinu, tad Siemens ir overpraisots, bet līdzvērtīgs Bosch. Kvalitāte tā pati, bet vismaz 50ls pa virsu par to pašu funkcionalitāti.

Labots - smartdevil
Link to comment
Share on other sites

Nu, kurš pirmais?

 

 

MIEEELEEEEEEEE! 

:pooh_door:  :crazy_pilot:

Labots - Cosmos
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Pastāstiet man, kas tajā MIELE ir tika labs, ka man to vienmēr iesaka, kā 'uber alles'.

Mazgā eļļas traipus bez ķīmijas, vai?

Labots - _dunduks_
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

guntis5, un aizsardzība pret sablīvējumiem sūknī? Ja mājās garspalvaini zvēri, tad neticās, ka mieles sūknis ir tik universāls, ka tiek pats bez iejaukšanās tiek galā ar spalvu kušķiem. Jau esošai zanussi, ik pa laikam nākas taisīt vaļā un tīrīt. Līdz šim sūknis šādos gadījumos bija sakarsis, bet no ierindas nav izgājis. Samsungs gan ar šādu bēdu vēl sliktāk tiek galā un dažu gadu laikā noklājās. 

Labots - Skrandainais
Link to comment
Share on other sites

Ir tāda aizsardzība pret ūdens noplūdi (kaimiņus lai nenopludinatu),ūdens padeves šļūtenes gala ir elektromagnetiskais varsts.Kaķa un suņa nav,ja būtu tos veļenē nemazgātu,sūknis pagaidām vel griežās.Galvenais vis klusi griežās.Smags gan maita 110kg

Labots - guntis5
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

guntis5, nekļūsti smieklīgs ar "ļoti noderīgu" funkciju. Smagums arī nav fīča. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...