Jump to content

ipad un internets caur usb modemu.


 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Pašreiz darba vajadzībām izmantoju portatīvo datoru + attēlā norādīto usb modemu.

Reiz steidzoties uz darbu gadījās, ka bīju piemirsis datoru mājās. Pie ļoti lielas veiksmes vecrīgā pa ceļam uz darbu satiku draugu kurš piedāvāja izlīdzēt ar savu ipad.Tākā darbā dators man pārsvarā ir nepieciešams tikai web lapu izmantošanai viss noritēja lieliski un paliku patīkami pārsteigts par ipad ērtumu. Es nodomāju kapēc man nenopirkt kādu no ipad.

 

 

Problēma.

Man darba vieta piedāvā bezmaksas LMT usb modemu kuru varu lietot darba vajadzībām (nesēžu offisā, internets vajadzīgs dažādās vietās rīga). Taču cik sapratu uz iPad nav iespējams izmantot šadu interneta pieslēgšanas veidu caur usb, tiek izmantotas kautkadas SIM kartes. Vai varbūt es kļudos, būšu pateicīgs , ja kāds zinošaks izskaidros kā man labāk darīt, vai arī aizmirst par savu ieceri pāriet uz ipad un turpināt  nēsat līdzi 2 kg smagu portabli.

 

xLa2uDc.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kur problēma izņemt no tā modēma sim karti un ielikt ipad? Protams, ja tas tavs ipad ir 3g/4g versija nevis tikai wifi.

Cits wariants - kāda Android planšete + root + OTG + PPP Widget un vari slēkt savu USB modēmu.

Labots - elxnis
Link to comment
Share on other sites

Jēziņ paldies. Ir tur tiešām SIM karte iekšā

Nekad nebīju domājis, ka to štruntu vispār ir iespējams ataisīt.

Link to comment
Share on other sites

Tik kādā LMT centrā būs jasamaina uz micro-SIM + adapteri (ja kādreiz tomēr gribi lietot USB modēmā)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...