Jump to content

Pamat plates atjaunošana?


paligs1773
 Share

Recommended Posts

Labdien .

Stāvēja kompis ar vaļā vāku....

Mazais meistars  mans puiks, klusām piezagās  nolauza 4  elektrolītus.

 Jautājums kur var atrast shemu platei??

Varbūt kādam ir tāda plate var pierakstīt tilpumus???

 

C105BV

C57BV

C162BV

C47BV

C9BV

post-81586-0-57163600-1371536684_thumb.jpg

post-81586-0-35053800-1371536727_thumb.jpg

post-81586-0-37062500-1371536748_thumb.jpg

post-81586-0-54536200-1371536768_thumb.jpg

post-81586-0-25024700-1371536787_thumb.jpg

post-81586-0-73222300-1371536806_thumb.jpg

post-81586-0-24205400-1371536833_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pieļauju ka lētāk būs iegādāties jaunu dēli



kaut kādas manāmi apsvilušas pēdas uz tā dēļa

Link to comment
Share on other sites

 

 

Mazais meistars  mans puiks, klusām piezagās  nolauza 4  elektrolītus.
 

es zem galda :lol:

pizdets-podkralsya_1324730928.jpg

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Amazons, varbūt absolūtie nejēgas varētu paklusēt? Vai Tu maz zini kas ir kondensators un cik tas maksā? Tāpat arī nekādu sviluma pēdu tur nav, tikai netīrumi.

 

paligs1773, internetam neiedomājies vispirms pajautāt? Šeit jau ir čupa atbilžu rokā, ja ne visas. Pašurī vēl pa internetu un gan jau redzēsi visus.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

"Vai Tu maz zini kas ir kondensators un cik tas maksā?"

da neko viņi nemaksā, varu iebērt tādus saujiņu..  bet nodedzis varbūt viss kau kas...

 

Intel-D510MO-DualCore-1MB-1.66GHz-2xDDR2

Labots - Tubus
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

paligs1773

Vīri viss jau labi  es atradu arī izskatu .

 

Plate nav  degusi puika(mazdēls) aplauza un atnesa parādija man  vectēvam mākslasdarbu.

 

Viss oc  tikai pašiem kondiķiem tilpumus nezinu.

Divus pa logu izmeta.

 

tur tas knifs. Kompis nav slēgts iekšā  pēc mazdēla remonta.

Link to comment
Share on other sites

 "Tubus, Tu stulbs vai izliecies?" - pēc eksotiskiem augļiem nogribējies? :sarkasms:

Labots - Tubus
Link to comment
Share on other sites

Inspektor Cap ej atsities pret sienu demagogs. Acīmredzot kapeikpišana ir tavs hobijs un neko nejēdz no izmaksu aprēķināsanas. Paskaidrošu sīkāk - šajā gadījumā remonta izmaksas var sasniegt pusi produkta vērtības bet labs rezultāts vēl netiek garantēts. Jo mēs nezinām cik vēl smd komponenti ir cietuši. Pieņemu ka ar pirkstiem viņš tos kondiķus nenoplēsa

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Tubus, un kā pats nosauksi cilvēku, kurš ieliek pamatplates bildi ar skatu no augšas, kad runa ir par kondensatoru nominālu uzzināšanu? Pat "cirvis" būs par maigu! Un vēl tas cilvēks, kad es iebilstu citam par lielām izmaksām, it kā apstrīd mani ar "da neko viņi nemaksā". Tu pat diskusijai nespēj sekot!

 

Amazons, kondensatori maksās Ls 1-2, darbs tur ir pus stundai, kas arī ir daži lati. Ja lodē līkrocis, tad viņam tas būs grūti un ilgi, un tādēļ viņš prasīs lielu naudu. Vai arī, ja lodē ekonomists grūtgalvis, kuram gribās saņemt naudiņu par neko. Ja lodē pats, tad vispār par velti. Bildēs ir skaidri redzams, ka ir "nomontētas" lielās detaļas, ko var paņemt ar roku. Tiesa, bez kondensatoriem vēl 3. bildē ir nomontēts arī kvarcs Y1CK. Bet nu arī tas ir sīkums, ja rokas taisnas.

Link to comment
Share on other sites

1. Nu es ieliku no augšas lai būtu skaidrs par ko vispār iet runa, citādi tās miglu bildes bija diezgan neinformatīvas un fragmentāras... vispār googlī nekas daudz par viņu naf... ja jau tev ir kondiķu tuvplāni tad neturi sveci zem pūra bet cērt galdā, veco zēn :t_p_o_n_e:  

 

2. Tie kondiķi tiešām maksā NEKO, nu te uz acīti apmēram 820uF/6.3 un 470/10V low-ESR (da poh, cik esmu mērījis nesaskatu atšķirību no GS). 

Mikroelemntu pārlodēšana mājas apstākļos (piemēram winbond BGA čipa) var būt diezgan neveiksmīga, tātad jāiet pie meistara... Parādi man meistaru kurš būs gatavs ņemties ar to plati pa 1-2Ls??? Pa tādu naudu viņš tevi pasūtis tālu-tālu...

 

Protams vienmēr var mēģināt pašam...

 

3. Par tukšu uzbraukšanu bez pamatojuma pēc jaunajiem drastiskiem noteikumiem var dabūt banānu, tpc neizliecies jau pats par 

 

Tu stulbs vai izliecies?
Labots - Tubus
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Tubus, tas Tu te man esi uzbraucis ar savu trulumu un nespēju LASĪT uzrakstīto!

 

1. Izlasi diskusiju pirms gvelz - es jau ieliku linku!

2. Izlasi diskusiju pirms gvelz - es esmu tas, kurš saka, ka kondensatori neko nemaksā! Apskaties, ka autors runā par vairākiem kondensatoriem, un iemācies visu kondensatoru cenas saskaitīt kopā. Izlasi arī to, ka autors saka, ka kondensatori "nomontēti" nestrādājošai platei un pēc tam tā nav bijusi ieslēgta!

 

Lūk Tev arī pamatojums "titulam"!

Link to comment
Share on other sites

Njā... un kas notiek ar elementiem aiz kondensātoriem kad plati ieslēdz?!!!

 

 

 

nespēju LASĪT uzrakstīto!
tiešām nespēju
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

un kas notiek ar elementiem aiz kondensātoriem kad plati ieslēdz?!!!

 

 

Plate nav  degusi puika(mazdēls) aplauza un atnesa parādija man  vectēvam mākslasdarbu. ... Kompis nav slēgts iekšā  pēc mazdēla remonta.

Ej mācies lasīt!

Link to comment
Share on other sites

tad jau 95% ka viss čikiniekā,  :on_the_quiet2:  protams, ja pieļaujam ka standby nebija ieslēgts

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Standby režīmā visi DC-DC konverteri uz plates ir izslēgti un pat nesaņem strāvu no PSU.

Link to comment
Share on other sites

visu cieņu, bet nekas.... gan jau te vēl D_L nāks izkārnīties

Link to comment
Share on other sites

All-marss

Zēni,nu ko kaujaties,it kā tā būtu jūsu plate!

Bez meistara rokas te neiztikt,jo opim diez vai izdosies vajadzīgās detaļas sameklēt un, vēl jo vairāk,ielodēt īstajās vietās.Protams,ja vien šī diskusija nav kārtējais feiks.

No savas pieredzes varu teikt,ka,piemēram,ar pirkstiem nolauzt kvarcu ir gandrīz neiespējami un, ja zeperis ir lietojis palīglīdzekļus,tad plates veselība vairs nav prognozējama.

Bez tam,plate jau nu tiešām nemaksā kosmosu un vieglāk ir nopirkt jaunu vai lietotu un atjaunot kompi bez kreņķiem un liekiem izdevumiem.

Link to comment
Share on other sites

paligs1773
Inspektors Caps

Paldies  tev par ātru palīdzību.

tautieši neceliet vētru, kompis iet rekur no šamā rakstu.

Kas attiecas par opi - tad visu mūžu lodēju.

Kondiki nāca no citas mātes - cena 0

darba bija 30 ninūtes.

jaunajam meistaram ir atkāl multenes un pamac  domāt - kā vākus noņemt(lielākā kļuda bija atstāt vāļā - kad istabā bērns 3 gadi vecs)

 

Tikai mieru vīri. Visiem paldies. tēma slēgta.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Jā. tēma slēgta, kas apakšā raksta tam uz mēles (*&^.

Labots - sald.ice
Link to comment
Share on other sites

Protams, kastrēt, nošaut var vēlāk, ja kaite turpināsies.

Link to comment
Share on other sites

Adminu "risinājums" neļaut jaunbiedriem veidot jaunas tēmas, ir veiksmīgi rezultējies pie tā, ka notiek "kakāšana" vecajās tēmās.

 

Sieg Fail! :>

Link to comment
Share on other sites

Nevaru, bail lēkt, kājas salauzīšu.... :>

 

(Jdat, es kā labs un pozitīvs cilvēks šodien tev visu piedodu :) )

Es esmu reģistrējies 101 forumā, dies vien zina, kuriem pw atceros

 

23 posti no 2009 gada ir fŌkin jaunbiedrs :>

 

Laikam jau izlaboja ierakstīto, bet nu..

Labots - Red
Link to comment
Share on other sites

Miera nav? Pavaicāt kāds procesors der konkrētai mātesplatei un vai tai pašai mātesplatei var pievienot ssd disku tagad skaitās krimināla stulbība.

 

P.S. un kas tad ir ka tikai 23 posti, neesmu jau jaunā tipa Moderators kuram jālien katrai mucai par spundi savācot nedēļas laika gada normu piepļūtot katru rakstu ar spamu.

Link to comment
Share on other sites

Pāriet uz rupjībām ir tavas Moderatora tiesības DL. Es nestrādāju kādā datoru salikšnas/izjaukšanas kantorī un attiecīgi man nav jākaunas par to ka neesmu 100% pārliecināts ko var un ko nevar uz savas pamatplates salikt. Es ikdienā strādāju ar datoru, jā, bet uzlaboju vai iegādājos jaunu reizi 3 vai 5 gados. Varu paprasīt vēlreiz sev aktuālās lietas.

Kāds ir jaudīgākais vietējā tirgū atrodamais procesors kuru var uzlikt uz šīs plates - MSi 790GX-G65.

Vai šai platei var pievienot SSD ja viņa atbalsta tikai SATA 2.

 

Ja dēļ šiem jautājumiem ir vērts celt trauksmi tad tik uz priekšu. Priekšlikumi mani pakārt vai kastrēt iztaisīja smaidu, tāda old scool asprātība, gluži kā jaunībā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...