Jump to content

Zibspuldzes izvēle.


Armiins
 Share

Recommended Posts

Vēlos iegādāties zibspuldzi, bet nezinu, kura no šīm ir labāka - Nikon Speedlight SB-910 vai Metz 58 AF-2.

 

Kādi ir Jūsu ieteikumi?

 

Paldies!

Labots - Armiins
Link to comment
Share on other sites

Esmu lasījis info, bet tas neko daudz nedod, jo neesmu redzējis to pielietojumu(rezultātu).

Pats neesmu mēģinājis ne vienu, ne otru, tādēļ ceru uz Jūsu ieteikumiem.

Link to comment
Share on other sites

Gan jau oriģinālā būs labāka/savietojamāka. Tik nez vai vajag pašu krutāko no modeļiem, varbūt pietiks ar SB-700.

Link to comment
Share on other sites

Vienlīdz labi var strādāt ar jebkādu zibspuldzi, ka tikai pārlādējas sakarīgā laikā. Labāk ņem orģinālo visādu nesaderību un gļuku iespējamības novēršanai. Uzreiz iesaku ieķert sakarīgus aķīšus. Eneloop XXX (melnie) mani pārsteidza ar to, ka pārlādē zipeni ātrāk par krutākajām Duracell baterijām. Tā kā, ja ir noteikts budžets un krutākā zipene knapi palien zem tā, tad iesaku paķert varbūt ne pašu krutāko zipeni, bet kādu modeli zemāk + piepirkt sakarīgus aķīšus ar sakarīgu lādētāju. Ja budžets nespiež, tad šai tēmai īsti jēgas nav - ņem visdārgāko un pāris komplektus dārgākos aķīšus.

 

Pēc pieredzes ar Canon, jaudai diži lielas nozīmes nav. Līdz šim nav gadijies, kur 430ex nepavilktu un sapņotu par 580ex, ka vot ar to būtu kā reiz. Vai nu var ar zipeni vai nevar. Nav tik cacisks pasākums kā ar objektīviem.

Labots - klf
Link to comment
Share on other sites

Nu tādā gadījumā, tad SB ņem. Pašam ir SB800 (Nikon D80) un tāpat izmantoju kādus 60% no iespējām. Tur protams ir arī jāskatās cik profesionāli Tu fotografē. Priekš manis SB800 ir par labu, bet tā kā man bija nauda, tad paņēmu ko krutāku.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...