Jump to content

LED lampiņas - kur izdevīgāk pirkt?


jam
 Share

Recommended Posts

v-tac it kā ķīnietis, bet vēl nav nobeigušās neviena izmantoju pie sensora, tualetē, koridorā tiek ļoti bieži slēgtas iekšā, ārā.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Vai tiešām tas osrams ir tik labs, lai to pirktu? Tak cena par par 1/3 dārgāka par ne tik krutu zināmu brendu, bet spīd tāpat. Pagājušā nedēļā nopirku istabā gaismekli ar 12 x 5W LED spuldzēm un secināju, ka nav vērts pārmaksāt - noliec blakus divas spuldzes un izvēlies, kas patīk labāk. Pirms 2 gadiem pirktā ķīniešu LED tagad blakus izskatās tāda miroņgaisma, lai arī tolaik vēl bija pietiekami "silta". 

 

var iegrābt normālus osramus
Labots - Mezavecis
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Biju cenu klubā un šitādas te sapirku uz akciju, jo gaismeklim vajadzēja kaudze ar E14.  Mazo vatu galā izvēle ir liela. Ja ieskatās ledakcijas.lv, tad ar tiem pašiem 470lm cena grozās ap to pašu ciparu, bet nav zināms kā spīd un cik spīd. 

http://cenuklubs.lv/lat/iveikals/led_moduli/Spuldze_Neolux_CLB40_5_5W827_E14.html

Link to comment
Share on other sites

Biju cenu klubā un šitādas te sapirku uz akciju,

Skaidrs, paldies.

Gribi teikt ka cenuklubs nedaudz labāks nekā tās ledakcijas,lv veikals ?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Es tik daudz spuldzes neesmu nopircis, lai varētu teikt, ka labāks. Vienkārši tur arī ir kaut kāda izvēle un pats labākais, ka ieskrūvēta vesela rinda ar spuldzēm un var redzēt kā spīd. Šitās lietas internetā var pirkt, ja esi redzējis dabā.

 

Ja vajag LED >12W, tad tikai specializētās bodes, jo ne Depo, ne K-Rauta, ne cenu klubā nekas jēdzīgs nav. Vai arī maksā kosmosu.

Link to comment
Share on other sites

Diez vai cenuklubs labāks, jo viņi tirgo visu sākot no alhōla un beidzot ar zālespļāvējiem. Turklāt šaubos, ka tur var pārbaudīt visus eksemplārus vai nav miroņgaisma.

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs apmēram bet nu jo dziļāk mežā jo vairāk malkas.

 

Nu spuldzes vajag apmēram uz +- 12W. Nedzīvoju Rīgā, uz vietas te skatījos maksā ar kosmossu, 11 eiro +-, nu ok nav kosmoss bet......

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Viss stāsts sākās ātrāk, kad biju aizgājis nopircis 1 12W LED spuldzi pārbaudīšanai (arī kaut kādu noname). Spīd jau labi, bet izgaismošanas leņķis ir nekam nederīgs. Arī izmēri ir tādi, ka ne kur katrā vietā var iebāzt. Ieskrūvēju pāris esošās sienas un griestu lampās, secināju, jāpērk jauna lampa vai jāpaliek pie tā kas ir. Eksistē 360 grādu LED, bet kvalitatīvas un jēdzīgos gabarītos atrast ir neiespējami.

 

Vislabākais rezultāts ir ar daudz maziem LED uz visām pusēm, turklāt vēl ar izkliedētāju, lai nespīd acīs.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Eksistē 360 grādu LED,
Vai ko nejauc, šito var nodrošināt tikai GU9 lampas. Man Ķīnas spīd jau 6-7  gadus, kauns ir teikt par kādu summu pirku, jo tagad par velti viņas dot  No apmēram 100 ir izdegušas 3 un man vēl LED līnijas griestos ir iestrādātas, bet tas jau atkal kādam nebūs labi, viss strādā uz 100%, nu es jau pirku to laiku lētāko ķīnieti, ja kadam ir interese un esiet manā pusē varu parādīt un izstāstīt! Pie mums tagad ir pat ļoti labas cenas, pirksi ķīnā 100, būs lētāk, bet garantija?
Link to comment
Share on other sites

rememberme

Es nopirku kuponos pardesmit šīs, ar 4 diodēm.
https://www.kumi.lv/lv/akcija/led-spuldzes-gu10-no-visional-premium-kvalitate-sanem-lidz-90-mazakus-rekinus-par-elektribu-2?saleref=230
Gaismas krietni vairāk par iepriekšējām 35,50,60 w halogēniecēm. Tik neapmierina spīdēšanas lenķis. 7 spuldzes haotiski izmētātas pa griestiem 7 m2 lielā virtuvē un ir tumšās vietas. Labi, to vēl varētu sakārtot, izkārtojot spuldzes, saliekot pa 1 spuldzei uz kvadrātmetru, bet tagad zūd ekonomija ~10x6w buus 60w (nu jau runa par viesistabu). Tad kaada jēega likt 10 ledus ? Varbūt tad vienu prastu 60w kveeldiegu spuldzi pa vidu un miers ? Gribas moderni, gan ekonomiski un arī labu gaismu gribas. Par cik 4 istabu 75 m2 jāpārvelk visi vadi meklēju sakarīgu risinājumu. Veikalā teica, E27 patrona jau esot vēsture un uz tādām apgaismojumu cenšās vairs netaisīt. Kādas spuldzes un uz kādu patronu tad lai liek ?
 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Veikalā teica, E27 patrona jau esot vēsture un uz tādām apgaismojumu cenšās vairs netaisīt

 

Kas tas par veikalu un kā sauc to tupo pārdevēju? 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Mefistofels

Es mājās visās lustrās esmu salicis šīs spuldzes: http://cenuklubs.lv/lat/iveikals/led_moduli/Spuldze_LED_7W_E27_CLAOpal_638lm_3000K_360_.html

 

Uz vietas veikalā varbūt neizskatās tik gaišas kā pārējās, tomēr, gaismas atdeve ir pietiekama, jo viņas spīd 360 grādu lenķī.

 

No sākuma nopirku paprovēt dažas - ieliekot lustrā nav iespējams atšķirt no kvēlspuldzes - silta normāla gaisma. Esmu ļoti apmierināts. Viņas ir ekvivalentas 40wt kvēlspuldzei, man ir lustras, kur tieši tādas vagaja.

 

Led spuldžu gaismas kvalitāte, ja salīdzina ar spuldzēm, kas bija pirms 2 gadiem vispār nav salīdzināma, beidzot ir pienācis mirklis, kad LED var nebaidoties lietot kvēlspuldzes vietā.

Labots - Mefistofels
Link to comment
Share on other sites

Mazliet offtops

Ja gribu parastas 100W kvēlspuldzes vietā analogu, HVZ, halogēnu?,viņa patērēs mazāk?

Sākas tumšais laiks,tapēc aktuāli.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Nu cena jau smieklīga, bez maz jāsāk regoties ebajā.

 

Cik tad ilgi kalpo šie ebaja brīnumi ? ir kādam no šī tirgotāja?

Link to comment
Share on other sites

Pats mājās saliku kaut kādas itāļu LED spuldzes (Itāļi savu brendu palaiduši) . 2 gab 11w siltās LED spīd spožāk nekā 4gab 100W kvēlspuldzes vai 2 gab Osram 25W ekonomiskās. Gaisma ir silta un ļoti mājīga sajūta ir,. Maksāja ap 4EUR gab, bet ir tā vērts.

Link to comment
Share on other sites

Man tās atveda. Man dažas palika liekas, varu iedot pārbaudīt vai der.

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

Nu vietējo tirgotāju labums- 2gadi garantija. Pirksi pie ķiniešiem.... . Tiem Ledakcijas labums, ka uz vietas var paskatīt cik soži spīd, vai tonis ir tīkams . Mīnuss- šiem faktiski, nav 3500K . Ir vai nu 2700 ( kas pa manis, ir par dzeltenu) vai 4500 - nu nav miroņgaisma, bet tomēr gribās nedaudz siltāku. Par ''firmu'' spuldzēm- bieži gaismas atdeve ir sliktāka kā ''ķiniešu'' . Cits jautājums, vai tik ilgi kalpos, bet pie cenu starpības labāk divas nefirmas kā bienu osram.

Link to comment
Share on other sites

LED pats par sevi dod cold vai warm?

nihuja nesaprotu

Link to comment
Share on other sites

Jebkurā gadījumā pērc Osram, Philips vai no name neviena nenokalpos pat pusi no norādītajām stundām... Ja tiešām LED spuldzes degtu tās maģiskās 30000 vai 50000 stundu spuldzes mainītu sirmā vecumā, jo kvēlspuldzes ar nieka 1000 stundu darba mūžu ik pa gadu diviem...

Link to comment
Share on other sites

LED pats par sevi dod cold vai warm? nihuja nesaprotu

 

Viss atkarīgs cik Kelvini

 

1,000K Candlelight Red/Yellow Very Warm

2700K Conventional Lamp - Yellow Warm

3000K    Warm White

4000K Halogen/CFL - BlueWhite

5000K   Cool White

6000K   Daylight

10,000K Blue Sky - Blue Very Cool

 

saturīga informācija:

http://www.integral-led.com/education/warm-white-or-cool-white

Labots - Puucis
Link to comment
Share on other sites

Gada sākumā sapirkos ledakcijas.lv pa kādi 80 EUR un visas spuldzes smuki deg un ne sliktāk par Philips un Osram, kuri man arīdzan ir tik 2X dārgāk maksāja. Iesaku uz to veikalu aizbraukt un uz vietas apskatīties. Ir viņiem ar lumenu mērītājs - var dabā pārliecināties par atdevi. Vienīgais - liela jēga no 12W spuldzēm nav, jo stapība ar 10W ir minimāla.

Link to comment
Share on other sites

K-Rauta ienākušas warm white Kanlux LED spuldzes ar 1050lm, 10.5W. Maksā 5.99 EUR uz akciju. Agrāk bija tikai līķu baltās. Domāju labs price/performance, jo gaisma līdzīga 100W parastai.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

GU9 ir tikai halogēnas. Tās mēdz nākt komplektā ar visādiem krutiem gaismekļiem, bet bez ekonomijas. Es biju domājis šādas 360 grādu LED. Vismaz populārie veikali tādas netirgo.

 

LED-Birne-rot-E27.jpg

 

 

 

Vai ko nejauc, šito var nodrošināt tikai GU9 lampas.
 

 

Es līdz šim neesmu sapratis, kam ir šādas spuldzes domātas. Pilnīgi ne praktiskumam, jo jauda parasti ļoti maza.

 

213213697_5dcdd4e4-a182-48c6-92ef-ab6f78

Link to comment
Share on other sites

 

 

K-Rauta ienākušas warm white Kanlux LED spuldzes ar 1050lm, 10.5W. Maksā 5.99 EUR uz akciju

 

Baig neticās tie lumeni - derētu nomērīt...

 

 

 

egrābu šādas 10 gab. http://www.ledakcija...-vt-1853-detail

 

Nu tieši šīs arī izmantoju - pagaidām sūdzību nav. Gaisma kā no ~75-80W kvēlspuldzes, pie tam mīlīga.

 

 

 

Es līdz šim neesmu sapratis, kam ir šādas spuldzes domātas. Pilnīgi ne praktiskumam, jo jauda parasti ļoti maza.

 

Hipsteru un dizaina padarīšana - neiedziļinies. ;) 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...