Jump to content

Nokia lumia 520


FreeT
 Share

Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • CAP

    10

  • Nettwerk

    8

  • Gestapo

    9

  • kellerman

    9

Žaks Noriss

Vai tik WP ar 512 MB RAM neskaitījās kaut kādi ierobežoti aplikāciju ziņā... iespējams ka ne visas aplikācijas strādā. Meklē google.

Link to comment
Share on other sites

Šādā cenu līmenī vairāk par 512 Mb RAM tu nedaūsi. Kāda spēle varētu arī neiet, bet visādi citādi problēmāmmm nevajadzētu būt. WP ar 512 MB katrā gadījumā strādās stipri raitāk par Android ar tādu pašu dauduzmu.

Link to comment
Share on other sites

kellerman

Kā ar ekvalaizeri mūzikas plejerim? Ir 3rd party softi?

Un kas tur viņam īsti ir tam WP8 ar to multitāskingu?

Pats domāju X2-02 nomainīt pret šo Lumnia 520, ar īsu baterijas darbības laiku un fm-transmittera zudumu rēķinos :D Andrīti negribu, WP8 liekas much more vienkāršāks un ātrāks (kaut gan esmu linuxists gribu ko vienkāršu). Vispār apnika, ka X2 nav laba kamera, GPS un wifi. :)

Labots - kellerman
Link to comment
Share on other sites

kellerman

Jēga maksāt +100LS lai paņemtu 720 vai 820 jau droši vien nav liela. 620tajā man nepatīk 3.7'' ekrāns vs 4.0'' (520)

Link to comment
Share on other sites

620 arī kamera ir baigais draņķis, savukārt 520 ir viena no labākajām 5Mp kamerām viedtālruņu tirgū.

Lumia 520 ir ļoti labs price/performance viedtālrunis un tajā cenā neko labāku noteikti nedabūt.

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

Es atkal biju lasījis kaut ko citu - ka tā kamera neesot nekas diez ko labs, un arī ekrāns stipri iepaliekot no 620

Link to comment
Share on other sites

kellerman

Jā, ar to ekvalaizeru (un dalbī didžital) esot brīnumi :D Itkā ar pāris specifiskiem austiņu modeļiem ejot. :D Visādi citādi laba cena, labs telefons.

Labots - kellerman
Link to comment
Share on other sites

Gan akrāns, gan kamera noteikti būs labāka 520. modelim, bet 620 ir, piemēram, priekšējā kamera, zibspuldze, NFC, kas attiecīgi nav 520.

Link to comment
Share on other sites

kellerman

620 jau ir arī dolby digital un ekvalaizers.

Man patīk, ka 520 ir lielāks ekrāns, daudz saka ka 4.0'' esot neērts, 620tās 3.7'' esot daudz parocīgāks rokā turot. Kā tur ir?

Labots - kellerman
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Pie 4.5 collām jāsāk satraukties, ka nevar sasniegt.

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

Man 4.7 vēl liekas normāli :)

Jāni nerunā muļķības, 620 ir true black matrica un augstāks ppi.

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

Tieši tā 520 pēc savas definīcijas ir visādu xperia miro un galaxy fame, jebšu android low end konkurents, kamēr 620 konkrētu ar Android midrange. Nu nebūs 110ls dārga truba labāka par tās pašas firmas 150ls ražojumu

Link to comment
Share on other sites

kellerman

 

 

bet 620 ir, piemēram, priekšējā kamera, zibspuldze, NFC, kas attiecīgi nav 520

Vienīgāis man nepatīk, tāds brīnums, ka nav ekvalaizers, pārējās šeit uzskaitītās fīčas nevajag.

Vēl interesanti, 620tajai zibspuldzi var izmainot kā lukturīti?

Link to comment
Share on other sites

martinno

Lasot šito, sanāca vēlme nomainīt iTelefonu... laikam būs jāpaņem 520 vai 620 un jāpatestē astotie logi :)

Link to comment
Share on other sites

Žak, nu i lāpsta Tev :)

 

Man 4" ir robeža...

Es no Lumias 800 3,7" un iphone 4s 3,5" pārsēdos uz note 2 5,5". Cita rakšana :D

Link to comment
Share on other sites

raivix95

Apskatos lasīju, ka ekrāns 520 esot diezgan draņķīgs - kontrasti mazi. Bet visādi citādi esot diezgan normāls aparāts. :)

Link to comment
Share on other sites

kellerman

Varētu būt. 800tā jau ir pavecs modelis, tam droši vien WP7.X. Diez kā būs pēc gadiem pāris ar apdeitiem šitām lumnijām (520, 620, 720, 820, 920) ?

Šis bij tas, par ko uzdūros tam brīnumam par EQ http://www.gsmquest.com/1968/can-we-expect-dolby-sound-enhancement-on-nokia-lumia-520

Atšķirībā no 620 laikam nebūs kompasa.

Labots - kellerman
Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

Nekad neesmu gan kompasu telefonā izmantojis, bet vai tā vispār ir liela nepieciešamība?

Debespuses, domāju, ka katram būtu jāmāk tāpat vien noteikt :)

Link to comment
Share on other sites

kellerman
Kam vajag kompasu, ja ir kartes?!

Labs arguments, tomēr ne vienmēr var kartes aizstāt ar kompasu, piemēram, meža vidū? Meža vidū ieslēdzot gps/kartes sākumā būs nedaudz jāpaiet kādā virzienā, lai saprastu uz kuru debespusi ej. Ne tā? :)

Bet nu pa lielam ņemot, jā, sīkums. Mani vairāk uztrauce ekvalaizera neesamība, to varētu daļēji risināt ar WH-208 ausīm, ebayā itkā oriģinālās ~9usd. Pēc principa tajās ausīs kaut kur būtu jābūt kādam čipam, elektronikai, ja reiz ekvalaizers/dolby surround filtrs strādā tikai ar konkrētām nokias ausīm.

Interesanti kā ar baterijas darbības laiku, ja salīdzina ar nākošajām - 620, 720 ....

 

Visi jau mudina ņemt androīdu, bet man kaut kā baigi negribas ņemt telefonu, kura ražotājs nav nokia. Nokia tomēr ir nokia. Vispār man WP8 liekas ērtāk lietojams par androīdu. Ja nokia ražotu telefonus ar andrīti, tad atkal būtu par ko padomāt.

 

Vēl man baigi interesē Waze uz WP8. Šķiet developeri kaut ko veidojot...

Labots - kellerman
Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu ar ko Nokia labāks par citiem ražotājiem? Es tā labāk ņemtu android. Pašam lietojot likās, ka wp ir domāts priekš sīkajiem.

 

Um manām vidējā izmēra plaukstām nav nekādu problēmu lietot 4,7 collas ar vienu roku. 4.3 vispār ir super ērti. 3,2 vispār liekas nelietojams. Tā kā 520 ir ērtāk lietojams nekā 620.

Link to comment
Share on other sites

martinno

 

 

Es tā labāk ņemtu android. Pašam lietojot likās, ka wp ir domāts priekš sīkajiem.

Drīzāk tiem, kuri telefonā nemeklē nekādas ekstras un grib vienkāršu OS...

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

 

 

Es tā labāk ņemtu android. Pašam lietojot likās, ka wp ir domāts priekš sīkajiem.

Īsti vīri bekapus netaisa, braucot bremzē ar kreiso, un abs drošinātājus rauj ārā!

Link to comment
Share on other sites

Pašam lietojot likās, ka wp ir domāts priekš sīkajiem.

 

 

Tieši sīkajiem nederēs, jo spēlīšu un citas drazas ne tuvu nav tik daudz cik andrītim...der cilvēkiem kuriem vajag ātru un stabīlu OS bez liekiem pribambasiem ;)

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

kellerman

 

 

620 ir pilnvertiga Nokia navigacija, 520 apgraizita.

Bezmaksas kartes tikai 1 valstij? Vai ir vēl kas? 

Link to comment
Share on other sites

Es jau kādu gadu lietoju 800 lumiu. ar wp 7.8.

 

Teiksim tā. Labs, ērts, uzticams.

 

Bet ja kāds lieto aplikācijas kā whatup un viber tad ir švaki. Jo Vaibers baigi gļučī. Kamēr tu neiej viņā, viņs reti kad pasaka ka tev kāds ir kautko atsūtijis.

Skyps arī backgroundā neiet.Iet tikai kad viņs tev ir kā primārais logs atvērts.

Nezinu kā ir ar wp8. Kāds varbūt var padalīties.

Labots - maiss
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Sveiki BOOTieši! Man lielas bēdas – mans pēdējais sakarīgais biznesa klases pogu telefons Nokia E52 iet uz galu, pēc pāris neveiksmīgiem kritieniem gļuko no vienas vietas! Kā rezultātā acis metu uz W8 platformas Nokijas ražojumiem – 520, 720, 820. Cenas attiecīgi 100LS, 180LS, 170LS Baigi nevaru saprast kuru ņemt… toč dilemma! Būtiskākās atšķirības laikam ir procesorā, RAM, un kamerā. Ā un protams 820 ir ar 4G – tas ir reāli izmantojams pasākums Latvijā? Vai vēl jāgaida, kad tā tehnoloģija attīstīsies? Pa lielam 720 no 520 praktiski identiski (pēc iekšām) telefoni vienīgi 720 čut lielāks un ar gorillu uz stikla. Tātad jautājums kuru 520 vai 820 un vai tiez 70LS kas ir cenu starpībā būs tā vērti, vai nosacīti mazais 520 netiks galā ar visām labajām aplikācijām? Kā tur ir ar to veiktspēju? Interesētu Jūsu subjektīvais viedoklis -pieredze, jo cik noprotu esat ap šiem abiem diezgan čamdījušies un W8 platformu lietojuši - patreiz man viedo tel. lietošanā praktiskas pieredzes nav! Pat nezinu kādai ellei būs jāiet cauri kamēr apradīšu ar bakstāmo telefonu, ar veco vēl varēja kabatā piezvanīt un sms uzdrukāt tā, ka neviens pa to nezin un protams baterija – 5 dienas bez problēmām turēja!!!! Īsāk – palīdziet izvēlēties 520 vai 820?

Link to comment
Share on other sites

Man ir pieejama 520 820 un 925 lumija

galvenās 820 priekšrocības būs AMOLED ekrāns, tavs pieminētais 4G, kā arī kvalitatīvāks "fīlings" un kamera

mīnusi ir tādi, ka 820 ir diezgan drukns un smags

IMHO es njemtu 720 625 vai 925 tieši dēļ tā, ka vinji nav biezi..

WP priekšrocība ir tā, ka ātruma atšķirība praktisk nav jūtama, vai tā ir 520 vai 925...

Link to comment
Share on other sites

Hau, cunami, ja Tu esi tas pats Cunamix, ja neesi, tad neko :>

 

820 nav spaidīts, bet 520 tiek lietots kādu brītiņu, pēc androida relatīvā haosa liekas kārtīgs un sakarīgs telefons, visa vadība intuitīva un ātri saprotama, biežāk lietojamās funkcijas ir viegli un ātri aizsniedzamas, nevis kā andritim, kuram līdz viesabonēšanas ieslēgšanas izvēlnei jau ir tulzna uz pirksta uzberzēta. Jāatzīmē, ka kameras kvalitāte ir ok, salīdzinot ar citiem tās cenas telefoniem - krietni pārāka. 

Pat nezinu, ko kaitinošu pateiktu, nu moš divi tādi sīkumi - nevaru atrast normālu web pārlūku, jo IE īsti nepatīk, bet citu lāgā nav. Vēl baterija tur labi, ar pāris pļāpām un epastiem dienā var novilkt pat visu darba nedēļu, bet tikko ieslēgsies gps, tā truba jau būs jābaro tās pašas dienas vakarā. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Hau, cunami, ja Tu esi tas pats Cunamix, ja neesi, tad neko :>
nu nebūšu gan :) un tad neko!

 

ir vel viena lieta 520 un 820 svaru kausos - navigācija.

520 būs tikai Baltijas valstis, pārējās, ja pareizi saprotu, jāpērk.

HERE Drive+ būs tikai 820 - pilnā versija, lai gan bieži neceļoju varbūt max reizi gadā, bet tomēr noderēs! Moš ja ņemu to 520 plus tura apmēram Ls15 un ir pilnā navigācija... 

 

Tehniski 820 modelis ir krutāks... bet cena! Kā man besī šī dilemma!

Kā ar to RAM 512MB vai 1GB man jau tas telefonos liekās kaut kas anormāli daudz!

Vēl jautājums WAZE - kā ar to? Skatos veikalā ir betas versija kačājama? Kāds lieto, kā strādā ir gļuki vai nav? Dēļ tā ka google to kantori nopirka, pat nezinu vai attīstīs līdz galam WAZi W8 platformām...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pats pirms apmēram mēneša pārgāju no Nokia E51 uz Nokia Lumia 520.. īpaši nemainot lietošanas paradumus baterija tur 4-6 dienas (bez jokiem) Ikdienā telefonam ir izrubīta datu pārraide/gps/wifi u.c. pribambasi, kā arī uzlikts 2G.. Kad vajag, ierubīt ir ļoti viegli un nav jāpārstartē mobilais kā tas ir androidiem priekš datu pārraides.

 

Brālis savukārt nesen nozagtā N8 vietā iegādājās Lumia 820.. grūti pateikt vai diži labāks.. viss jau atkarīgs no tavām vajadzībām, ko lietosi, ko darīsi utt..

 

Viennozīmīgi kā E52 aizstājējs arī Lumia 520 ir pat tīri ok. No LTE šobrīd un tuvākos gadus īpaša plusa nebūs un visdrīzāk par to tāpat būs jāmaksā atsevišķi.

 

Navigācija 520ai ir pieejama Baltijas valstīm.. pārējām būs jāpērk, bet kartes ir nokačājamas visas un var lietot manuālai navigācijai, maršruta sastadīšanai etc..

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kad vajag, ierubīt ir ļoti viegli un nav jāpārstartē mobilais kā tas ir androidiem priekš datu pārraides.

Ko?

Link to comment
Share on other sites

@@itanium,

dāmai ir galaxy s duos.. ikdienā datu pārraide ir izslēgta, kad ieslēdz bez restarta nesāk darboties. Varbūt tas ir duos gļuks.. bet tādu esmu novērojis.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...