Jump to content

Nokia lumia 520


FreeT
 Share

Recommended Posts

Tiesam seit nav neviena kas uz wp8 lietotu viberu un skype?

 

Ir noveersti tie gluki ka kamer tu neieej aplikacija notifikacijas reti kad paradas tiesi viberam. Un skype backgroundaa vispar neiet.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • CAP

    10

  • Nettwerk

    8

  • Gestapo

    9

  • kellerman

    9

Varbūt tas ir duos gļuks..

Tas tik tiešām ir kāds gļuks, kuru tev kā savas dāmas vecim būtu jācenšas novērst ;)

 

maiss, gadījumā notifikācijas nestrādāja ar ieslēgtu battery saver?

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

 

 

bet kartes ir nokačājamas visas un var lietot manuālai navigācijai, maršruta sastadīšanai etc..
 

Man E52 noškai ir navigācija - ielādēju kartes un braucu, kur gribu.

Īsti līdz galam neizprotu to - manuālo navigāciju!

Variet paskaidrot?

Link to comment
Share on other sites

itanium, nekad nēēsmu slēdzis viņu pat iekšā.

Ģimene vel ir viena lumia ari ar wp 7.8 un tai arī ir tāds pats gļuks ar viberu.

Gribētu dzirdēt no kāda wp8 lietotāja ka ja piemēram nedēļu nēēsi gājis iekšā viberā un tev kāds kautko atsūta tad tev uzreiz parāda ka ir kautkas atsūtīts. Nevis tākā tagat man. Ieej viberā un tad jā sāk rādīt ka ir atnākušas ziņas. Tāda sajūta ka viņs aiziet takā sleepā.

Skypam vispār uzreiz kā "nolaid viņu zeme" "bacgroundā" tā viņs apstājās. Kad ieej viņa iekšā viņs gādu brīdi lādējas rādot ekrāna uzrakstu resuming. Tas nozīmē ka viņs iet gulēēt.

Jautājs ir tāds vai uz wp8 arī ir tā?

Link to comment
Share on other sites

Ar skaipu vispār ir interesanti.... Tā kā man datoram ir win8, tad man arī skaip konts ir piesaistiits live akountam un ir tā, ka līdzko tu esi ieinstalējis skype un pierakstījies ar savu profilu tā telefonam pārstaj darboties FB čats un viņš vairs nedarbsies līdz neizdzēsīsi skype no telefona...Nekas arī nemainījās pēc Amber update...

 

Nav it kā problēmas abus aparātus aptaustīt veikalos.... ja jutīsi nepieciešamību pēc AMOLED, labākas kameras un "neplastmasīgu" korpusu, piemaksāsi to naudu... ātruma un funkcionalitātes ziņā viņi praktiski neatšķiras...

Link to comment
Share on other sites

520ai ir pieejama Baltijas valstīm.. pārējām būs jāpērk, bet kartes ir nokačājamas

Savaadi,paaris ned atpakaljaa biju pie zviedriem un maps straadaaja.Vai see arii ir Baltijas valstu sarakstaa? :-o

Link to comment
Share on other sites

moš ir iekšā visas valstis ap Baltijas jūru?

 

jej bogu nu sit mani nost nerubīju - vai es Vācijā ar savu 520 nevarēšu atrast ceļu uz aptieku vai tankštelli? Kaut man arī būs iekačāta Vācijas karte? Tobiš ko ar veco E52 mierīgi to izdarītu!

Link to comment
Share on other sites

@@Cunami, t.i. Nokia Maps.. Navigācijai ir atsevišķa aplikācija Nokia Here Drive, kura 520 darbojas tikai reģionāli, LV gadījumā tās ir Baltijas valstis. Savukārt nokačāt tu vari visas kartes, vai vajadzīgo valstu un izmantot iekš Nokia Maps un manuāli, izveidojot maršrutu atrast sev vajadzīgo vietu, tik nebūs tipa tās navigācijas kā tomtom utt, kura darbojas tajā Here Drive/Drive+

angliski tas ir šādi:

 

Quote
What is the difference between Nokia Maps and Nokia Drive in my Nokia with Windows Phone?

Nokia Drive is an application for voice-guided drive navigation. Nokia Maps is a map application which shows your current position and interesting places around you. Nokia Maps provides also routing information for planning a route to remote destinations.
p.s. http://en.wikipedia.org/wiki/Here_%28Nokia%29#Windows_Phone_8


@@maiss, @@itanium, gan jau telefonam ir ieslēgts "enerģijas taupītājs", kurš arī neļauj programmām darboties fonā. Papildus atļaujas var paskaties iekš Programmas//uzdevumi fonā, tur būs saraksts un attiecīgi programmai būs norādīts vai atļauj vai bloķē iespēju darboties fonā, kad nav ieslēgts enerģijas taupītājs. Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

@@maiss, pie instalēšanas nav kaut kādas atļaujas iedotas, tāpēc arī ir problēma. Pamēģini pārinstalēt.

Link to comment
Share on other sites

Agrāk biju provējis ar Skype.

Kad šamais bija nolaists zemē, varēja pieņemt tikai zvanus.

Par saņemtajām ziņām nekādu paziņojumu nebija.

 

Un es vēl joprojām stāstu par wp7.8

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

CAP tev ir bijis wp7.8 ? ( vai tik tu necenties zilet kafijas biezumos )

 

Ja atmina nevil tad no marketplace uzstadot vins prasa atlauju par uzstadisanu un viss. Varetu but ari ka sad tad vel prasa piekluvi gps. Bet tas ari viss. Ar to jau wp atskiras no droida un ios - ar savu vienkarsibu.

Link to comment
Share on other sites

Nokia Here Drive navigaacija taada diivaina. Un reizeem tu pat iisti nevaru uztaisiit marshutu, jo piemeram atverot here drive pirmais ko raada, ir tas kur tu atrodies. Un tu gribi gala merkji Ventspils un konkreetu ielu, nu nesanaak jo raada ka nav taadas. Tas ir uz Samsung Ativ S. Taapeec labaak man patiik Navigon Europe, tur ir pa pilsetai ielai, majas numuram un uzreiz paraada 3 variantus, atliek tik izveeleeties.

Link to comment
Share on other sites

Ja. Tas gan ka nokijai pie savas navigacijas japiestrada.

 

1. Bezsaites galapunkta meklesana.

 

2. Marsruta alternatiivaam.

 

3. Marsruta planosanu.

Link to comment
Share on other sites

Man ir Lumia 620, Skypu gan īpaši caur telefonu nelietoju, bet nu uzinstalēts viņš ir, kā kāda jauna ziņa, tā ikonai blakus parādās cipars. Vēl pašā Skypā opcijās var uzlikt, lai signalizē par jaunām ziņām. Strādā arī tad, kad skype nerādās pie atvērtajām progām (man liekas WP8 skype visu laiku fonā strādā)

Vispār ieteiktu arī 620 kā variantu, viņam ir Here Drive +, tā kā Navigācija būs visur, kā arī ir priekšējā kamera un zibspuldze, ko var izmantot arī ka kabatas bateriju (baigi labā lieta). Un ekrāns ir spilgts un labi saredzams pat saulē

Link to comment
Share on other sites

Nez Lumia 620 nenjemtu. Tikai taapeec ka Nokia applikaacijas pieejamas. Samsung Ativ S buus paaraaks, HD Amoled, 1Gb RAM, 16Gb iekseja atmina + lidz 32 sd karti var ielikt. Vienmer telefonaa buus vieta. Un pie visa cenaa daudz patiikamaaks.

Labots - ProBook
Link to comment
Share on other sites

@CAP Pie vidējas lietošanas 2 dienas var izvilkt

@ProBook Nu tas Samsungs ir 40 Ls dārgāks. un kas vainas Nokias aplikācijām?

Link to comment
Share on other sites

Labāk pirkt samsung ativ s pa 155ls, nekā nokiju.

Link to comment
Share on other sites

RHS par to jau runaaju, ka labaak Samsung Ativ S. Kaa jau augstaak rakstiiju Ativ S buus tehniski paaraaks. Pats lietoju un jaasaka lai arii modelim buus 2 gadi, Samsung izlaizj atjauninaajumus savaam applikaacijaam diezgan aktiivi. Arii tiek sanjemti atjauninaajumi no Microsoft. Ieskaitot peedeejo GDR2. Un driizumaa buus GDR3, jeb WP 8.1. Tikai labaakaas atsauksmes.

Link to comment
Share on other sites

Sagadījies nopirkt un atvest Nokia Lumia 520, kurš piesaistīts O2 tīklam. Padalieties pieredzē par tā atsaistīšanu un lietošanu latvijas tīklos (tagad neļauj). Atradu ebay tirgo unlockus(kodus). Cik tas ir reāli?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Labāk pirkt samsung ativ s pa 155ls, nekā nokiju.
 

 

Šim nebūs Nokia karšu - tobiš sakarīgas navigācijas un priekš manis 4.8" collu ekrāns būs pa lielu!

 

Nesen biju Bites salonā un pastāstīja man par Nokijas fiču - HD voice. Ir tā ka, tā darbojās tikai tad, kad zvanītājam un zvana saņēmējam ir šādi tālruņi un tas darbojās tikai bites tīklā! Tā kā baigais pluss tas nebūs! 

Labots - Cunami
Link to comment
Share on other sites

pirms mēneša bij dilemma dāvināt sencim 720 vai 820, izvēlējos 720 deļ lielākās baterijas. Bišk viņu palietoju un salīdzinot ar 920 nav vis tik plūdena darbība, jo īpaši navigācija, vienreiz pat uzkārās. Šobrīd visticamāk ņemtu 820, cena tā pati ka 720 bet rams 1 Gb un pilnā navigācija, kaut arī - nedaudz piemetot jau var dabūt 920 - pavisam cita klase 

Link to comment
Share on other sites

nigerskijs gangsterskijs

<p>Nezinu kā citiem, bet es esmu nelaimīgs 520 Lumias īpašnieks, galvenie trūkumi:</p>

<p> </p>

<p>1) Nav nekāda veida kā noskaidrot cik daudz datu ir patērēts, tādu aplikāciju atrast neizdodās, iebūvēts nav.</p>

<p>2) Microsoft izstrādātajai Youtube (man tas ir svarīgi) aplikācijai vienkārši nefunkcionē, pie jebkuras darbības izmet paziņojumu "Something hapened but we dont know what". Visas pārējās storā atrodamās apilkācijas ir ar reklāmām un pēc ~10 dienām pārstāj funkcionēt un liek maksāt.</p>

<p>3) Virtuālā klaviatūra neizmanto visu ekrāna platumu horizontāli, mainīt to vai arī dajebkādus iestatījumus nav iespējams.</p>

<p>4) Telefona tačskīrns mēdz uzkaŗties un nav iespējams atbildēt uz zvaniem, palīdz sabloķēšana atbloķēšana</p>

<p>5) Normāli lietojami web pārlūki nav iespējami, IE mēdz pie lapām ar daudz bildēm vienkārši paŗstartē telefonu (jā jā WP nekad nekarās un nebremzē.... b**hit)</p>

<p>6) Sinhronizējot darba e-pastu 2 reizēs no 3 tiek atgirezts Error Code 80072F30, ar piebildi ka tas esot tāpēc ka ir izslēgti mobīlie dati (arī kad nav izslģti), darbojos mājās un darbā ar dažādiem Wifi. Var jau būt ka adminam līkas rokas, bet nu visas pārējas ierīces e-pastus sinhronizē bez bēdas.</p>

<p>7) Nav iespējams piekļut failu sistēmai, rezultāts tāds, ka izdzēšot foto no telefona atmiņas tie kaut kādā mistiskā veidā paliek telefonā, un nav atrodami ne pieslēdzot pie PC ne kā citādi, bet telefona foto pārlūkā stāv un pēc izdzēšnas nākamo reizi atverot to programu atkal ir turpat. Palīdzēja tikai pilnais reset.</p>

<p>8) Nav iespējams atrast nevienu bezmaksas (baidos ka maksas arī nē) funkcionējošu video plejieri, VLC neeksistē, telefons pats praktiski nekādus video nespēlē.</p>

<p>9) PDF failus reizēm telefons redz, reizēm neredz (vienus un tos pašus), norādīt protams programai kur tie SD kartē atrodās nevar, jo neeskstē jau nekāds failu pārlūks pat idejiski.</p>

<p>10) utt...jau dusma rakstīt</p>

<p> </p>

<p>NEVIENAM, kam viedtālrunis ir vajadzīgs vairāk kā Zvanīšanai, un ja patīk darboties ar to ideotisko kalviatūru sms rastīšanai neiesaku pieļaut tādu KĻŪDU un iegadāties tālruni ar WP8. Varbūt vienīgi ja ir dzels nervi un gribās tos pārbaudīt. <strong>Nespēju noticēt, ka biju tāds idiots un to nopirku.</strong></p>

<p> </p>

<p>Andoroīda iebremzēšana (iepriekšējie 3 bija androīdi) un reizēm gļukošana tagad reāli leikās nieks, jo WP arī čakarējās + ar to nav iespējams pastrādāt.</p>

<p> </p>

<p>Spēles uz telefona nekādas nespēlēju, bet iespējams, ka tās strādā normāli, ir kaut kāda XBOX aplikācija, bet gan jau, ka ir tāda pati jebļa kā ar pārējām lietām.</p>

Labots - nigerskijs gangsterskijs
Link to comment
Share on other sites

1) Data Sense

2) Man funkcionē gan uz 520 gan 925... pamēģini Metrotube kā alternatīvu...

3) Gaumes jautājums, man atkal liekas neērta Galaxy S2 klaviatūra

4) Nav gadījies

5) Arī nav gadījies, ir, kad pie patiešām smagām lapām izmet no IE retu reizi, bet reti..

utt...

 

Pēc tava apraksta spriežot tev ar to telefonu kaut kas īsti nav.... Kur pirki?

Link to comment
Share on other sites

nigerskijs gangsterskijs

Pirku Bites salona, var jau būt, ka dzelzis ar vainīgs, bet OS ir manuprāt sūdīga un stāstīšu to visiem, kas man jautā par WP. Toties mana kolēģe lieto HTC ar WP8 un ļoti apmierināta, viņai gan nekad nav bijis cits viedtālrunis. Otram kolēģim 620 Lumia iegādāta 1a.lv nosprāga pirmajā dienā, nu jau mēnesi telefons atrodās "garantijas" remontā, pēta vai kolēģis viņu pareizi ņēmis no kastes laukā un spiedis ieslēgšanas pogu, mainīt vai attdot naudu 1a atteicas (cits stāsts).

 

Ps. Paldies par padomu ar Data Sense, kad izdosie viņu atrast notestēšu, WP "app store" meklētājs ir brīnišķīgs, šo es redzu kad ierakstu divus šos vārdus sērčā

hojcsxur932787vtiwm0_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Data Sense naak cau Windows update. Taa nav dabuujama marketplace. Skaties vai tavam telefonam nav atjauninajums. Nokiam to sauc Amber, paareejos telefonos GDR2.

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt Data Sense ir iespējams uzlikt tikai, ja ir GDR2 update, kur viņš jau nāk defaultā....

 

Nu pamēģināji, nepatika, tagad nopērc Androīdu par tādu pašu naudu un mēģini...  Pats bieži esmu Ventspilī (studēju), varu apskatīt tev to telefonu kādreiz...

Link to comment
Share on other sites

Uzliec GDR2 update un būs tev Data Sense. Re kā, 2 biedri pasteidzās ;)

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

nigerskijs gangsterskijs

Žēl, ka mans telefons zem apdeitiem stāsta ka ir Up-to-date, nevaru atrast ne amber ne data sense. Pag Jums ir 520 Nokia vai jūs izlasījāt netā ka tāds Data Sense eksistē? Kad tikko nopirku šo telefonu tagad atceros ka biju uzracies šim rakstam un beigās nācās pievērst uzmanību pēdējam teikumam

Piezīme Pakalpojumu Data Sense nepiedāvā visi mobilo sakaru operatori.

http://www.windowsphone.com/lv-lv/how-to/wp8/start/use-data-sense-to-track-data-usage

Link to comment
Share on other sites

Data Sense naak ar Windows Phone apdeitu. Data sense straadaa ar jebkuru operatoru kam ir limits vai nav limita, tu domu nesaprati pareizi. Nu ja esi nopircis kaadam operatoram piesaistito, tad taalaakais ir tikai atkarigs no operatora vai apstiprinas Amber atjauninajumu tavam tel.

skatam sheit: http://www.nokia.com/global/support/software-update/wp8-software-update/availability-in-europe/

Labots - ProBook
Link to comment
Share on other sites

nigerskijs gangsterskijs

 

Nu tā jau skaisti, bet risnājuma ta nav, un tas jau nav vienīgas, tas ir prinicpiāli, jo gandrīz ar jebkādu funkcionalitāti ir šāda vai cita jebļa, gan jau kaut kāda HVZ kāda apdeitā arī PDF varēs atvērt, bet tas nav normāli un ieteikt es šādu sistēmu nevienam nevaru un to nedarīšu. Pat simbiānis bija man subjektīvi škita labāks. Telefons nav piesaistīts nevienam operārtoram.

 

Latvia

 

Product

 

Description

 

Latest version

 

Lumia Amber update

 

Lumia 520

 

Country variant

 

1030.6409.1314.1002

 

Waiting for approval

 

Link to comment
Share on other sites

Data sense bites tīklā darbojas, taču tikai ar gdr2, vai tas ir pieejams LV, jāskatās nokia lapā. Solīts līdz septembra beigām. Updeiti šķiet nāk pēc valsts, kur paredzēts tirgot, nevis uzstādītā reģiona.

 

Lumia 620 nav ne vainas, lietošanā kopš februāra un patīk daudz labāk par androīdu. Protams, savi mīnusi ir kā pilnas pieejas trūkums failsistēmai. Taču gps darbojas labi, internets arī +- ok, epasta klients labāks un aplikāciju netrūkst.

 

Par 1a - tikko sievai tika iegādāts tur, un spriežot pēc valodām jamie velk pelēkos no tuvajiem austrumiem, līdz ar ko ieteiktu 2x padomāt, vai laba cena ir bez "dāvanām" defektu izskatā. Pats iegādājos no UK kad LV vēl nebija un problēmu līdz šim nav.



pdf lasīšanai ir gan iebūvētais lasītājs gan adobe reader.

Link to comment
Share on other sites

meklētājā Data sence nerāda, jo nav Tavam telefonam pieejams.

Principā lielākā daļa no Tavām sūdzībam bija arī man pirmo reizi lietojot wp8 un tas ir dabiski, jo lietas notiek savādāk nekā citās os. Atbildēšu no 920 lietotāja viedokļa.

 

1. Kamēr nav amber upadate Tele2 tīklā sūtu pieprasījuma sms par datiem - uz desktop uztaisīju flīzi ar attiecīgo kontaktu, it works.

 

2. Lietoju webisko versiju, viss strādā.

 

3. Virtuālā klaviatūra ir PAIN IN ASS, vairāk kā pusgads apkārt, klaviatūra ir neciešams sūdz, taisni tāpāt kā jebkura cita virtuālā klaviatūra, ko esmu mēģinājis, pogu qwerty vienīgais risinājums.

 

4. Pa 7 mēnešiem šķiet uzkāries divreiz.

 

5. Iebūvētais pārlūks IE nebremzē, man vienīgi pietrūkst forward pogas un ir kāda kaitinoša īpatnība, ka uzspiežot double tap lai pietuvinātu tekstu, bet lapa vēl nav pilnībā ielādējusies, pēc ielādes piezūmētais teksts vienmēr drusku nobīdās izejot ārpus redzamās ekrāna daļas un tas atkal jāpārzūmē. Ir arī alternatīvie pārlūki - piem. UC browser bet nēesmu mēģinājis.

 

6. Nelietoju epasta klientu.

 

7. Failu menedžera trūkums sākumā bija WTF, kā var nebūt - kur ir mani faili? Faktiski visi telefonā esošie faili ir atrodami un atverami ar atbilstošās asociētas aplikācijas palīdzību - ofisa dokumenti - ofisā; mūzika, video - pleijerī, pdf - attiecīgajā readarī u.t.t.

 

8. Pats neaizraujos ar video spēlēšanu telefonā, bet cik mēģināju tad ne visus avi atskaņoja, daži gāja bez problēmām, citiem meta erroru, acīmredzami neatpazīst visus kodekus.

 

9. Pagaidām nav bijušas problēmas ar pdf atvēršanu. Lietoju PDF reader.

 

 

Esmu lasījis ka ir tāds divu nedēļu likums: pārsvarā viss jaunais, kas liek mainīt ierastos paradumus cilvēkam nepatīk, tomēr nereti izrādās ka palietojot un pierodot sākotnējai nepatika pāriet, tomēr ja arī pēc 2 nedēļām nepatika saglabājas, tad pie vainas ir pārmaiņu izraisītājs. Iespējams Tev wp8 neder un jāatgriežas pie ierastās os. Personīgi ar WP8 esmu apmierināts un nākošo telefonu izvēlēšos ar šo os :)

Link to comment
Share on other sites

nigerskijs gangsterskijs

Jā viens gan, pat apgraizītā 520 navigācija strādā ļoti labi, to nevar noliegt, bet tā laikam ir nokias nevis Mircorosft vaina.

Man šis aparāts jau ir 2 mēnešus  pirmās divas nedēļas es tieši priecājos kā viss lido, pamazām tik sāk līst ārā blusas kas man nepatīk

Labots - nigerskijs gangsterskijs
Link to comment
Share on other sites

vilnz, citi pārlūki, UC ieskaitot, ir bremzīgāki par IE

nigerskij gangsterskij, paskaties iestatījumi/Par, kuras valsts modelis konkrēti skaitās tavs telefons, varbūt nemaz nav Latvijas. Manējais ir Somijas country variant, apdeitu saņēmu tad, kad tajā nokias lapā rādijās pieejams Somijai.

Ja tev ir Latvijas, tad Latvijai Amber uz 520 vēl nav pieejams, kad būs, varēsi arīnovilkt un dabūsi data sense

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...