Jump to content

Iesācējs par minimālām izmaksām vēlas sagatavoties NHL sezonai. (Atjaunots!)


Janis 9
 Share

Recommended Posts

Sveiciens visiem forumiešiem! Satelīt dzīvei šobrīd esmu piesaistīts tikai ar to, ka man ir Tricolora oriģinālais šķīvis + galviņa un tricolora SD dekoderis.Bet vēlos iet tālāk, bet tā kā man nav diez ko lielas finanšu iespējas, tad vēlos iziet uz maksimāli lētāko, bet strādājošo variantu. Esmu liels hokeja fans un cenšos maksimāli daudz sekot līdzi NHL. Jaunā NHL sezona sākas 1. oktobrī un uz to laiku vēlētos būt sagatavojies tās vērošanai. Un jā, es esmu iepazinies ar šo topiku: http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/142453-hokeja-skatisanas-iespejas-satelit-televizija/

Par dekoderi:
*Nepieciešama iespēja Wi-Fi rūtera uztveršanai un medus tecināšanai..
*Nepieciešama iespēja skatīties HD kanālus (savienojamība ar HDMI).
Nekādas extras vai ko citu itkā man vairs nevajag. Pieturos pie devīzes, jo lētāk, jo labāk, bet, lai strādā kā nākas!
Varu pirkt arī lietotu variantu par lētu naudu, bet, lai funkcionē kā nākas protams! Vēlētos redzēt konkrētus variantus!

Medus:
Tātad ja man ir vajadzīgais dekoderis.
Tad.. kas un par kādām cenām man vēl jāpērk klāt dekoderim, lai varētu tecināt medu?

Vajadzīgie kanāli priekš NHL vērošanas:
Tātad vēlos, lai būtu iespēja redzēt maksimāli daudz NHL spēles un cik pagājušosezon izsecināju,
tad plašāko klāstu jeb laikam pat gandrīz visas spēles piedāvā tikai Viasata kanāli.

*Viasat Sport (gribētos HD versiju)
*Viasat Hockey (gribetos HD versiju)
*Viasat Xtra 1/2/3/4/5/6/7/8 NHL
*Viasat Xtra FNHL 1/2/3/4/5/6

Kā noskaidroju tad man jāķer būs Astra 4A un tad tur būs visi šie kanāli + vēl vairāki citi labi kanāli - http://www.flysat.com/astra4a.php


Kāda varētu būt pati izdevīgākā mēneša maksa šiem kanāliem un kur ko tādu var dabūt?
Vēlētos redzēt konkrētus paku variantus ar cenām un kanāliem!

Klāt gribētos vēl Tricolor pilnu HD komplektu ar visiem kanāliem, tas cik dzirdēju gadā izmaksā tikai 5,20Ls

Šķīvis un galva:
Šobrīd ir oriģinālais tricolora šķīvis.. Tas derēs/nederēs? Itkā jau tas Astra 4A laikam esot tuvu tricolora satelītam..
Galviņas - tās var pirkt i-netā vienalga kādas vai arī ir kaut kas jāievēro?
Un kādu vēl pribambasus man piepirkt? kaut kāda jauna uzparikte jāpērk kur var uzlikt divas galvas? kas būtu izdevīgākais variants?

Tas ta kā iesākumā būtu viss pagaidām, ar nepacietību gaidu jūsu ieteikumus un palīdzību :)

Ar cieņu Jānis.

EDIT: Šeit attēli ar šķīvja tagadējo izskatu:
post-96598-0-38581300-1374761957_thumb.jpgpost-96598-0-06094900-1374761972_thumb.jpgpost-96598-0-18743100-1374761978_thumb.jpg

Labots - Janis 9
Link to comment
Share on other sites

Astra4A 4.8E nu nepavisam nav tuvu Eutelsat 36.0E grādu pavadonim. Uz lielu antenu var uzlikt kopā, taču nav vēlams. Tā kā liec vai nu otru antenu vai arī nomaini to pret kādu wavefrontier T90 (arī neesmu pārliecināts vai priekš šīs nebūs par lielu attālums un arī izmaksas būs stipri lielas).

Uz Astra4A galvu vajadzēs gan Universālo.

Arī diseqc slēdzis būs vajadzīgs lai varētu pārslēgt galvas. (Ja uztvērējs būs uz Enigma, tad labāk iesaku kādu no diseqc1.1 slēdžiem)

Īsti nevaru saprast kāpēc jāmocās ar kaut kādu Tricolor, ja NTV + ir pieejams uz tās pašas antenas...

Labots - Aivis2
Link to comment
Share on other sites

MartiniB

veelmes par dazhiem simtiem neliimeejas ar veelmi izteereet dazhus desmitus

 

\/ia$at Sport un \/ia$at Hockey vairs nepienaakas baltijas abonentiem,

pirmo var dabuut no Krievijas(HTB+) uz 36East otrais pienaakas tikai Skandinaavu skatiitaajiem

 

\/ia$at HD no medus poda ir baigais retums, jo kartes atsaiste ir pagalam kompliceeta,

bet nav nieiespeejama kaa tas tagad ir ar Tricolor HD un tuuliit buus ar Sky.UK

 

p.s.

schiivis no foto prasaas uz Getlinjiem - saburziits tak

Link to comment
Share on other sites

Tricolor HD redzams tikai ar operatora ieteikto uztvērēju pa Ls 25 gadā    http://pult.lv/product/gs-8307-tricolor-tv-mpeg-4/     Citu iespēju pašlaik nav.

Via$at HD redzams tikai no dažiem stropiem ne pārāk stabili.Iesaku uzlikt otru šķīvi uz

 4,8E un nopirkt normālu uztvērēju, piemēram, šo  http://www.pult.lv/product/vu-duo2/     :showoff:

Link to comment
Share on other sites

(labots)
un nopirkt normālu uztvērēju, piemēram, šo http://www.pult.lv/p...ct/vu-duo2/

Es saku, ka šobrīd ir štruntīgi ar naudām un vēlos nopirkt pa maksimāli lēto resīveri kurš uztver rūtera wi-fi priekš medus. Bet Tu man piedāvā resīveri pa 355Ls.. neies krastā priekš manis šobrīd..

 

P.S. Kāds var lūdzu notestēt šo? vai varbūt kāds ir testējis jau?

(te bija foruma noteikumiem neatbilstoša saite)

 

sarakstā teikts, ka itkā ejot visi izņemot HD kanālus :D

bet vai tie ir meli vai taisnība? vai tiešām viņiem ir Viasat Xtra 1 ?

 

EDIT: laikam jau tiešām saraksts ir tikai, lai maldinātu..

aizsūtīju viņiem epastu, lūk atbilde:

hi sir

that list is not updated and i can't be sure if we have them all

best thing to do is get a trial and check which ones are open

thanks, customer support manager

Labots - Rudiger
foruma noteikumu pārkāpums
Link to comment
Share on other sites

Jāni, lētākais man zināmais, normāli ar medu strādājošs uztvērējs Icecrypt 1600CHD, Y-Group bāzē maksā 35Ls(Analogs Amiko Mini HD pult.lv 46Ls).Protams, Wi-Fi USB puļķi atbalsta, lai gan es; pieredzējis lietotājs, nekad neesmu sapratis tiekšanos pēc tā par katru cenu, kur lielu loģiku nesaskatu, liekot, tad jau nepieciešamības gadījumā blakām uztvērējam daudz universālāko, piemēram Zyxel NBG-416N(AP Client-Repeater)

Link to comment
Share on other sites

Jāni, es jau tikai rakstīju-ja vari pacelt :showoff: Tas ir labākais pašlaik pieejamais uztvērējs un vairs nemaksā baisu naudu kā kādreiz DM8000 ap Ls 1000 !

  Forumā daudzreiz rakst;its, ka labāk izvēlēties ,,zelta vidusceļu,,-uztvērēju uz Linux, lētākie ir Spark 7111 (GM990, Amiko Alien 8900) ap Ls 60 -70.Tas atbalsta arī WiFi un 3G puļķus

, kaut gan jebkurā gadījumā drošāk ir novilkt LAN vadu un lietot rūteri.

  Ar pašiem lētākajiem uztvērējiem ir tā, ka var būt jāpiemeklē strops vai arī softs, lai kanāli normāli atvērtos.Arī softa atbalsts parasti ātri beidzas...

  Izvēle katra paša ziņā! Jā, par medu un stropošanu forumā atļauts runāt tikai tīri teorētiski un hipotētiski! Ja kas interesē konkrēti, lūdzu rakstīt privāti!!!

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Šobrīd esmu apstājies pie tā, ka meklēju 85-90cm šķīvi. Kura klāt jau ir pievienotas divas galvas ar regulējamu to turētāju! (ar pēc iespējam ekonomiskāku cenu)

Ja kāds kaut ko var piedāvāt, lūdzu, droši! :)

Labots - Janis 9
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Sveiks Janis,

 

Kadu sat aprikojumu iegadajies? Vai izdevas ieklauties zemo izmaksu kategorija?

 

Manuprat ja visu nepieciesams iegadaties no nulles, tad viena sat skivja un attiecigi lidz 3-4 lnb versija varetu ieklauties ap 70 latos. Ar nosacijumu, ka pats visu uzstadi un noregule.

Link to comment
Share on other sites

pieņemu , ka tev ir nets, ja jau raksti šeit. ieej www.nhl.com 

 

sameklē piedāvājumu. apmēram par 100 zaļajiem visas spēles + extras. https://gamecenter.nhl.com/nhlgc/secure/gclsignup?intcmpid=gcl-gccompare

 

 nu var jau pirkt viasat , maksāt  par medu , bet vai kāds tev pieāvā to servisu ko nhl? tu domā ka medu vai viasats tev piuedāvā lētāk?

p.s.  fani , ibio.

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc jāuzrok vecs topiks? Jā viss sanāca. Domā es nezinu, kas ir gamecenters un cik tas maksā?

Skatos NHL par 1,30Ls mēnesī visas spēles tiešraidē ar šāres palīdzību.

 

Šobrīd Gamecenter nevienam īsti nav vajadzīgs, jo tiem kam nav satelīta tāpat var redzēt visas NHL spēles tiešraidē caur vlc playeri.

 

p.s.  fani , ibio.

:withstupid:

Labots - Janis 9
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...