Jump to content

Acer aspire one 756


baltrim
 Share

Recommended Posts

Un kāpēc lai jauns netbooks nedarbotos??

Ikdienas lietotājam būs ok.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Fenomenāli, ka paņemt šo "netrabook'u" un Win8 atsevišķi ir lētāk, nekā ar OEM.

Jebkurā gadījumā, ja ir tiešām doma par portatīvu datoru, šis ir vienīgais, ko var ņemt. 15 collu datori, kas sver 2,5kg, nav portatīvi, bet cenu kategorijā virs 250 labāk gaidīt Haswell.

 

Jā, ir lietojams. Ātrums apmierina/ir kāds gaidīju, bet tas gan ar papildus 2GB RAM, ko uzreiz ieliku (un SSD tur, protams, nav).
Vienīgais, pie kā nevarēju pierast, ir touchpad. Parasti lietoju laptop'us vispār bez ārējās peles, bet šim neaizgāja. Tās gan var būt manas greizās rokas.
Gribētos arī lielāku bateriju, mūsdienās tomēr laptops, kas 6h nevelk, nav laptops.

Starp citu. Kas tieši tur ir tik ļoti apgraizīts? Vienīgais, kas man nāk prātā, ir USB3 neesamība, 150Mbps 2,4GHz WiFi, un viens mikrofona/austiņu caurums.

Ieteiktu arī paturēt tādu rokā, vismaz nesen Elkor veikalos bija (tiesa gan, ar Sandy nevis Ivy), tad var saprast vai nav iebildumu pret tastatūru un ekrāna spilgtumu.

Principā pastāv alternatīva, ASUS X301A ar 2,4GHz Ivy Pentium (ir cilvēki, kam tas var noderēt), bet tur RAM vai HDD uzlabošanai ir jāizjauc laptops, un ir tikai viens RAM slots (tātad nav divkanālu RAM).

Labots - Charlie
Link to comment
Share on other sites

 

 

Baigi apgraizīts, bet tomēr arī baigi lēts.

Vai tad tur ir kas tāds par ko vajadzētu maksāt vairāk?

Link to comment
Share on other sites

Vai tad tur ir kas tāds par ko vajadzētu maksāt vairāk?

Nē, nav. Bet cena vismaz ir pilnīgi adekvāta, atšķirībā no daudziem citiem laptop'iem. Par to vien ir jāpriecājas. Nesaprotu, kā var maksāt par 2,5kg "portatīvajiem" ar 3h baterijas darbības laiku, vai 500Ls portatīvajiem kas pat 17W CPU nespēj normāli nodzesēt.

Pirms gandrīz diviem gadiem pirku savu laptopu – pilnvoltu Core, baterija sešām stundām (Web+Word), 1.7kg&13'', 2x4GB RAM, 430Ls. Atrodiet tādu tagad.

 

Un jā, 225Ls par laptopu, kas dara visu nepieciešamo, un ir patiesi portatīvs (neskaitot aķa ietilpību), ir saucama par "lētu".

Labots - Charlie
Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet cena vismaz ir pilnīgi adekvāta, atšķirībā no daudziem citiem laptop'iem.

Jā, cena protams ir laba, tīri ņemams :)

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Es tā arī augstāk izteicos: "priekšmets līdzīgs datoram, lēts", tāda tā doma bij. Vienam , otram te grūtības ar uztveri.

Link to comment
Share on other sites

kārbu ar 1,5 seleriju es nesauktu

Salīdzinot ar 200Ls planšeti?

 

Word strādā, Flash strādā, smagas AJAX lapas strādā, HD video dekodē. Ko vēl vajag?

Es pat nesen patestējos, man tas 1,5GHz Ivy Celeron sanāca nedaudz ātrāks par 2GHz Core 2. Tādu laptopu ir pilns.

Pat daudzi ultrabook'i 350-450Ls klasē ir ar 1,8GHz i3. Kas faktiski ir tik kādu 10-15% veiktspējas pieaugums. Neredzu nevienu sūdzamies.

 

Es nenoliedzu, ka spēles nespēlēs un video kolekcijas nekonvertēs. Šaubos, ka kādam varētu nākt prātā, ka 225Ls 11,6'' laptops ir ūber darbstacija.

 

Es tā arī augstāk izteicos: "priekšmets līdzīgs datoram, lēts", tāda tā doma bij. Vienam , otram te grūtības ar uztveri.

Aber, jautājums paliek neatbildēts: kas tur ir baigi apgraizīts?

Cilvēkiem, kas apdomā, vai šādu laptopu ir vērts pirkt/ieteikt citiem, ir ļoti svarīgi zināt atbildi.

 

Ar ko tas nav dators? Jā, tur nav Retina klases IPS. Jā, tur nav CrystalWell. Jā, tur nav pilnvērtīgs SSD+HDD. Jā, tur nav 3x3:3 5GHz WiFi un iebūvēts 3G. Jā, tur nav Displayport un USB3. Jā, tur nav apgaismota klaviatūra. Jā, tur nav 70Wh baterija. Taču viss šis attiecas uz "nav līdzīgs darbstacijai", nevis "nav līdzīgs datoram".

Labots - Charlie
Link to comment
Share on other sites

 

 

man tas 1,5GHz Ivy Celeron sanāca nedaudz ātrāks par 2GHz Core 2

 

šis, ja godīgi, uzdzina ķiķi, bet nu ja gribās pašam sev attaisnot pirkumu, nevar iebilst

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Pietiks ieiet tādos, kā delfi.lv ar kaudzi fleša un viss kļūs skaidrāks.

Link to comment
Share on other sites

 

 

argumenti tipa selerija vs i3 gan smieklīgi

Tur ir Ivy Bridge Celerons. Ivy bija tas mirklis, kad pie mērenām frekvencēm energopatēriņš nokritās dramatiski, un attiecīgi 17W proču frekvences – izteikti izauga (Pentium/Celeron/i3 gadījumā izauga bāzes frekvences, i5+ gadījumā izauga faktiskās frekvences).

 

Kā rezultātā Celeron 1007u@1,5GHz noteikti būs tikpat ātrs, un brīžiem pat ātrāks, kā Core i3-2357M@1,3GHz. Par gadījumiem, kad palīdz HyperThreading vai AVX, es, kā jau minēju, nerunāju.

Link to comment
Share on other sites

ja jis pavelk strongholdu, tad vajadzētu paņemt, ar nākošo gadu laikam nebūšot, tikai paplātes

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Spēlēts gan uz viņa netiks,tas ir zināms,konvertēts arī nekas netiks,mājām un viss,nets+filmu palūrēt.....piesaista tas,ka operatīvo var palielināt līdz 8gb....un tūbē paskatījos,labi jaucas ārā,visam var klāt tikt un iztīrīt.....

Labots - baltrim
Link to comment
Share on other sites

 

 

piesaista tas,ka operatīvo var palielināt līdz 8gb

Tur nedaudz jāuzmanās. SODIMM ar 8 čipiem abās pusēs izrādījās par biezu malai tuvākajam slotam (atdūrās vākā).



 

 

es saprotu, ka tu tagad mierini sevi, paturēt rociņu arī vajadzēs?

Kad vairs nav nekā jēgpilna ko teikt, tad...

 

BTW, uzlaidu pārlūku benchmark T7200 un 1007u. Rezultātu atšķirība Sunspider (~350), Kraken (~4000) un Octane (~7000) ir mazāka par svārstībām viena kompja ietvaros (t.i. gan uz T7200, gan 1007u Octane bija ap 6700-7300).

Link to comment
Share on other sites

šis, ja godīgi, uzdzina ķiķi, bet nu ja gribās pašam sev attaisnot pirkumu, nevar iebilst

Kas tev uzdzina ķiķi?

  • Passmark šim celeronam ir vairāk papagaiļu nekā t7200
  • Super Pi rezultāts +- tāds pats
  • wPrime 1024 M arī +- tāds pats
  • Grafiskais kodols šim būs daudz jaudīgāks par tā laika x3100, kas bija visbiežāk sastopami ar inteļiem

Laiks iet uz priekšu un tehnoloģijas attīstās.

 

Un ar 2006. gada t7200 ikdienas lietotājam ir atliku likām

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...