Jump to content

Parunāsim par Baltcom


Red
 Share

Recommended Posts

Papļāpāsim par Baltcom (nejaukt ar Balticom!)

 

Beidzot laikam esmu nobriedis pieslēgt patstāvīgu netu (līdz šim kooperējos ar kaimiņiem), bet šādu tādu iemeslu dēļ sliecos uz normālu neta pieslēgumu pašam :)

 

 

LTK - laikam nederēs, jo lētākais nets viņiem ir 6,** Ls - (bijušie 2Mbit, tagad 5 Mbit)

 

Baltcom piedāvā "līdz" 250 Mbit - cena 9,10 Ls

 

Protams atslēgas vārds ir - līdz :) Ja realitātē ir kādi 20 up un down, domāju ka ir vērts maksāt 9 nevis 7 Ls.

 

TV nav aktuāls.

 

Pie zemūdens akmeņiem ir līgums uz 2 gadiem (šobrīd ir viens lētais LTK neta pieslēgums citā pilsētā, ar  nu jau beztermiņu), frāze - līdz, un cik dzirdēts, ar stabilitāti jamiem ir pačābīgi...

 

Pie plusiem varu uzskaitīt savā skatījumā statisko IP.

 

Pilsēta - Ogre

 

 

P.s. LTK optika nav pieejama, Baltkoma truba jau gozējas kāpņutelpā...

 

Any comments? :hi:

Labots - Red
Link to comment
Share on other sites

Manā rajonā Rīgā skaitās līdz 50 Mbit, reāli ap 70-100 Mbit, ar stabilitāti bija tikai pāris mēnešus problēmas pagājušajā rudenī, kad mājā Balticom sāka piedāvāt savu netu un kabeļtelevīziju atsevišķi. Katrā konkrētā vietā situācija varētu būt atšķirīga, bet, ja piedāvā 250 Mbit, tad jau būs NGN tīklu pievilkuši. 

Link to comment
Share on other sites

NGN it kā ir. Bet nu kā zināms - "līdz" vienmēr ir bijis veiksmīgs mārketinga triks. Ir arī reāli līgumā atrunāts garantētais minimālais ātrums, nez?

Link to comment
Share on other sites

Vai tad Ogrē vietējo ISP nav - mans vienmēr saka, atbalsti vietējos - nevis monopolistus. Ja nav izvēles, bet jāizvēlas, tad protams Baltcom.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Domā OIC? tad labs jautājums no kurienes šie paši ņem platjoslu, tak ne jau no Rīgas netu fleškās ar pastniekiem nēsā... :mrgreen:

 

Cenas ruļļit :>

 

xs6rcf6mar7m2ty247n0.jpg

Labots - Red
Link to comment
Share on other sites

Vai ta šiem līgumsods tik 20 Ls ? O.o

Link to comment
Share on other sites

 

 

Cenas ruļļit :>

 

izskatās pēc ceļojuma ~10 gadus senā pagātnē vai arī esi pagrābis kaut kādu biznesa pieslēgumu

turklāt tas viss neizskatās pēc vada bet gan gaisa



un vispār neuzskatu, ka tavai čīkstēšanai ir kāds pamats, man 10 minūšu attālumā no vecrīgas ir opcija tikai ltc :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Es nečīkstu, tikai izpētu visus apstākļus ;)

 

Speciāli priekš nnoname - tarifi ir no OIC je b ogres interneta centrs.  - paskatījos pēc Kitai ieteikuma, lai būtu, ko pasmaidīt :>

Link to comment
Share on other sites

Palasi pats ;) Oic.lv    :p



Nnnoname, kas īstenībā ir gana reāli - jamie paņem no lielā provaidera netu un bliež caur CAT5, uzmetot pa vidu kkādus repīterus / rūterus. Galarezultāts tāds arī sanāk. Arī LTC Pisnessa klases nets kur nav optikas maksā 25 Ls par 20 Mbit :>

Link to comment
Share on other sites

vienīgais pozitīvais tajā visā ir download=upload, bet ja par tēmu, kaut kad senāk atpakaļ darba sisadmins bija lietojis baltcom, atsauksmes galīgi nebija pozitīvas, man aizdomas ka tev nāksies sakost zobus tāpat kā man :grin:

Link to comment
Share on other sites

Sisadminam jau visādi VPN utc brīnumi, ko es max gribu ir atvērts 80 ports. Usjo :)

Link to comment
Share on other sites

labiitis

Baltcom serviss ir pakaļā, izskatās pēc krievu kantora. Kad man bija interesanti pingi un kaut kāds mistisks liels ienākošais WAN, man zvanot ieteica izslēgt firewall. Es tad teicu, lai ieslēdz smadzenes... Pēc 4 dienām apsolījās sataisīt iekārtas mājas bērniņos... Katrā ziņā labi, ka tas ir lēts, bet ja nokaitinās būs jāpieliek tie pāris lati un jāpāriet uz lattelecom optiku 1.

 

Pierīga.

Link to comment
Share on other sites

nu vispār jau balticom arī ir caurmērā krievu kantoris, taču tur par attieksmi un servisu galīgi nevar sūdzēties, nevajag te tagad ģeneralizēt

Link to comment
Share on other sites

Autor, tu labāk uzzvani uz to OIC, jo cenas izskatās nereālas. Mazajiem ISP iet grūti, tie bieži webus neapdeito. :D

 

nnoname, a vispār ar ISP vispār lielākoties ņemās krievi. :D nemaz nerunāsim par interneta veikaliem. Itkā atpazīstams neostore,lv man zvana un sāk ar mani runāt krieviski, ka vaš tovar njedostupen. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Esmu neapmierināts ar Baltcom pakalpojumiem. Neadekvāts, žīdīgs kantoris!

Link to comment
Share on other sites

Par OIC ko red raksta, tās bija cenas WIFI pieslēgumam - tur vienkārši neviens nav webu updeitojis. 

 

Balticom ir nopircis lielāko daļu Ogres provaideru, tā kā daudzstāvenēs ir izvēlē LTK vai balticom. 

Link to comment
Share on other sites

ronald, baltcom un balticom nav gluži viens un tas pats par spīti tam, ka pēdējais pieder pirmajam

Link to comment
Share on other sites

iespējams, ka esmu pārklausījies baumas, bet vairākus gadus atpakaļ bija runas, ka baltcom nopircis diezgan daudzus mazos provus

ja tās tiešām baumas, jo labāk

Link to comment
Share on other sites

Pirka, pirka. IP nopirka, IZZI tagad, ZB.lv u.c ar kuriem nav bijusi darīšana.

 

Balticom iet pats savu ceļu. Diezgan veiksmīgi manuprāt.

Link to comment
Share on other sites

Mūsu miestā arī viens vietējais provaids pagāja zem Baltcom. Neesmu čaļiem jautājis cik izdevīgi tas bija, bet sacījās, ka tagad liela stingrība no augšas utt. Klientu gan diži vairāk nav palicis.

Link to comment
Share on other sites

Man LTC 50mbps optika:

post-149-0-10530600-1380743330_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

bet vairākus gadus atpakaļ bija runas, ka baltcom nopircis diezgan daudzus mazos

 

Ir ir. Jūrmalā šis vietējo Groteks un vēl vienu mazo kantori pārpirka.

 

 

No paziņām par Baltcom negatīvas atsauksmes nav dzirdētas. Cenas lētas, tik supports retu reizi varēja būt labāks.

Link to comment
Share on other sites

Tāds netipisks jautājums.

 

Manā miestā bija IP, Baltcom nopirka. Vakardien skatos Baltcom savā lapā ielicis savu piedāvājumu miestam.

tātad 50Mbit/s pa 9.10

Domāju, moš šie optiku pievilkuši, zvanu, parunāju (attieksme dīvaina bija, moš iztraucēju ēst), šamie apgalvo kad tas esot DSL.

 

Lūk jautājums, vai 50Mbit iespējams dabūt pa DSL? man kautkā liekās nereāli.

Pieļauju scenāriju, kad optika miesta vidū un no turienes velk vīto pāri, tad varbūt iespējams, bet šie saka, kad Optikas nav.

 

Paldies

Link to comment
Share on other sites

nav vienalga, ar kādu tehnoloģiju viņi tev pakalpojumu nodrošina? ar dīzeli var dabūt lidz 20 down/2 up

teorētiski pat 50 down, bet neesmu dzirdējis ka kāds lv tādu piedāvātu

Link to comment
Share on other sites

Es brīnumiem neticu, ja saka kad DSL, tad manā skatījumā, tas ir kas dīvains.

Man itkā nav vienalga maksāt par vienu, bet saņemt ko stipri citu, no spriežot pēc informācijas viņi to nespēj īsti nodrošināt.

Link to comment
Share on other sites

Pajautā vai tava māja atrodas mini ngn zonā.

 

Neesmu manījis dīzeli ar 20 up.

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

EEE

Esi pārliecināts par korekto topiku? 

Šeit Dīzelis ir domāts kas cits.

 

Par topiku, jā zinu, kad Dīzelis ir līdz 20, tapēc brīnos, pie kam LTC Dīzelis te vairāk par 10 nedod. 

Iespējams Baltcom piedāvā 3 dīzeļa, katru pa 20 šķiedras un tad pluso, kā te daži labi Procesora kodolu hercus :)

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Lūk jautājums, vai 50Mbit iespējams dabūt pa DSL? man kautkā liekās nereāli.

 

Tas viss ir reāli. Jūrmalā vienam kantorim bija tāds kā individuāls piedāvajums un tur V-dīzeliim ātrumi bija 90mbit/s down 40mbit/up. Tavs piecdesmitnieks nekas dižš nav.

Man vienā mājā testējām maksimāko iespējamo ātrumu (līdz centrālei tikai 1km), sanāca 60/30 down/up. Adsl maksimums laikam sanāca 25 Mbit/s uz leju.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...