Jump to content

Zopo firmas Androids


Ratz
 Share

Recommended Posts

Tā kā radusies vēlme iegādāties kādu ''andrīti'' sāku pārskatīt saulainās tautas lapas un visu kas tur apkārt....iepatikās daži eksemplāri no Cubota un zopo ražojumiem, tikai nēsu nekur redzējis atsauksmes par šiem izstrādājumiem. Varbūt kāds no foruma ir saskāries ar šo produkciju, interesē  kādas ir atsauksmes....

http://www.tinydeal.com/zopo-c2-android-421-gps-smart-phone-90cm-micro-usb-cable-p-101518.html

 

Link to comment
Share on other sites

Apskati- china-iphone.ru, 4pda.ru, gizchina.com, mysku.ru un youtube

Link to comment
Share on other sites

martinno

Neliels offtopiks - vai tiešām ir tik traki, ka jāpērk šitie Čainīzeru telefoni?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Personīgi domāju ka pamazām starpība starp firmu telefoniem un Ķīnas telefoniem izzūd. Tāpēc ka vairs gandrīz neviens firmas telefons īpaši ilgāk nenokalpo par puslīdz sakarīgu ķīnieti. Un nav ne par matu izturīgāki par ķīniešiem.

 

Tik daudz pazīstamu cilvēku kas ar vienu itkā mazu kritienu sašķaidījuši telefonus. Pašam ar ir gadījies sašķaidīt telefonu.

Nav vairs nokia 3310 laiki, kad pat kritiens no 5 stāvu mājas to telefonu nespēja iznīcināt.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Pasaulē ir tikai 7 salmi, pieci man un divi saimniekam - tā sīkstuļa saimniece Sprīdītī.

 

Pa lielam visu aparātus tāpat čaina liek kopā, brendīgajam andrim būs daudz maz kaut kāds suports un garantija, kamēr čainim tas viss iet secen. Nē nu pastāv variants pa garantiju sūtīt uz Ķīnu... bet saskaitot izmaksas un laiku - lētāk būs remontēt par maksu tepat Latvijā.

Link to comment
Share on other sites

martinno

@@viesturs0711 - lai liek kopā kaut Jelgavas pagrabā. Vairāk bija runa par supportu dajebkādu un garantiju. Un neticu, ka tas 250 bakšu vērtais nebrenda telefons būs līdzvērtīgs 250Ls vai Eur vērtam telefonam.  

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Par to supportu var pastrīdēties

daudzi brand telefonu ražotāji nemaz necenšās piedāvāt atjauninājumus piemērām Sony u.t.t

 

Tas ir viens no iemesliem kāpēc statistikās tik daudzi vēl lieto 2.3 android

 

Vienīgais dēļ kā ir vērts piemaksāt ir garantija

Labots - ricijs
Link to comment
Share on other sites

martinno

@@ricijs - ok, ražotājs var nepiedāvāt - nu i po...

 

BET, čainas telefonam nekad (es tā domāju), nebūs atbalsta arī no kreisajiem deviem, kā piemēram CyanogenMod... 

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

Kodolu skaitam nav nekādas nozīmes šajos aparātos. Tajos pašos testos divkodolu Galaxy S4 mini un HTC One Mini izliek šos Ķīnas 4 -kodolniekus.

Un vispār - ne jau detaļas ir galvenais, bet gan lietojamība - tas pats piektais ābols lietojamības ziņā izliek daudzus četrkodolniekus. Līdzīgi ir ar Galaxy Nexus pateicoties pieslīpētajai sistēmai.

Man principā ir pilnīgi nospļauties par to kas atrodas telefonā - galvenais lai ir labs ekrāns jo tā ir vienīgā detaļa ko redzu un, lai telefons būtu uzticams

 

P.S vienam krievu apskatniekam konkrētais žopo atnāca ar neejošu priekšējo kameru

Labots - Cilvēks Parastais
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
it.kroplis

Bija lietošanā man ZOPO C2.  strādāja ļoti labi. Trūkums bija tik GPS lēnā sameklēšanās. ~1min. Salīdzinājumā mans vecais Samsung NOTE 1 atrodas ~ 3 sekundēs.

Diemžēl trakojot Minskā hokeja hallē, tas neveiksmīgi izvēlās no kabatas un ar pašu ekrāna stūrīti atsitās pret grīdu(rezultātā plīsums). Nez vai var uz vietas dabūt jaunu ekrānu (pameklējot chinā cena tiem ap 100$). Tagad domāju vai ir maz vērts to labot. Domāju no tā sataisīt mājas webserveri + video novērošanu. Pieslēdzot klaviatūru Peli var vadīt bez problēmām ;)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Domāju no tā sataisīt mājas webserveri + video novērošanu. Pieslēdzot klaviatūru Peli var vadīt bez problēmām

 

Par šito varētu mazliet sīkāk? Kādas aplikācijas? Caur kādu interfeisu klavieri un peli?

 

 

p.s.

Es saprotu, ka visu var Tantei uzprasīt, bet ja nu cilvēks pudu sāls uz šito apēdis.

Link to comment
Share on other sites

Kas gan labs var būt no aparāta ar skanīgu nosaukumu Žopo :D

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Nju man bija savulaik iepirkts spēlēties "Card Reader+ HUB"

http://www.ebay.com/itm/USB-OTG-Adapter-Hub-SD-Card-Reader-for-Samsung-Galaxy-Note-10-1-/370804171411?pt=US_Memory_Card_Readers_USB_Host_Adapters&hash=item5655a6a293

 

izmēri 4cm x 4cm x1cm (ir 3xUSB2,MS,M2,SD,TF kartes)pieslēdzam usb klaviatūru, pele man microsofta bezvadu iespraužam raidītāju USB un varam vadīt savu telefonu ne sliktāk kā datoru. Turpinājumā protams vajadzēs ssh serveri palaist, lai var vadīt caur netu, + jāpiemeklē sakarīgs webservera apps. Domājams vajadzēs piepirkt USBtoLAN puļķi, jo wifi man nav pārliecības ka ilgtermiņā ir spējīgs stabili strādāt. Video novērošanai apps ir ļoti daudz dažādi, atliek tik izvēlēties sakarīgāko.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...