Jump to content

Kompis negrib draudzēties ar Windows OS


cFix
 Share

Recommended Posts

Labrīt! Uz veca PC esmu saskāries ar tādu problēmu ka dators nevar restartēties kad tas ir nepieciešams, esmu izmēģinājis windows xp/vista/7 OS, visur viens un tas pats pie restart vienkārši aiziet lidz Windows is shuting down... un iesalst, tāda pati situācija ir pat pie pašas windows instalācijas kad ir ielādēti faili uzrakstās ka būs auto restart pēc 10sek, pajiet laiks un iesalst uz vietas, nekads restarts nenotiek ventilatori,baroklis,hdd turpina griezsties , bet pele un klaviatura vairs nedeg. 

Vakardien paprovēju Linux OS, uz tās viss smuki restartējās.

Esmu mēģinājis vissko, pielikt citu HDD, citu barokli, citu videokarti, izņemt ramus un pamainit, nekas nelīdz. Uz mātes kondensātori nav uzspūtušies,šodien atjaunoju biosu , bez rezultātiem.

 

Datora parametri:

Plate GIGABYTE GA-G33M-S2

Procesors: Intel Core 2 Duo E6300 1.86Ghz

Videokarte: MSI N240GT

Ram: 2x 1gb Apacer un 2x 1gb Hynix, visi 667mhz

Lūdzu palīdziet

Labots - cFix
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mezavecis

    7

  • Grossmeister

    8

  • nnoname

    7

  • cFix

    28

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mezavecis

Izklausās pēc mātes plates defekta. Derētu paskatīties log failos un procesos, kas ir pēdējā darbība, uz ko viņš apstājas.  

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Bet ja būtu mātes plates defekts tad uz Linux OS ari nedarbotos restart, izstāsti lūdzu sīkāk kur un ko man skatīties.

 

 

post-95782-0-96420400-1376373512_thumb.jpg

Labots - cFix
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Iesākumā paanalizē Event Viewer

Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Tas ir tad, ja linuksis viņam iet no cietā OK. Ja no CD?

Ja uz cietā uzkrāmē un viss OK, tiešām būsi spiests lietot linuksi.

 

Man uz vienas vecas kastes ar vindai MB pīkstulis pīkst pie kļūdām, arī verot ciet doc.

Linuksī - viss klusu un ātri notiekās.

Labots - wersa
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nelietošu Linux, instalēju tāpatās lai pārbaudītu vai restart darbosies, man nekas nepīkst, viss ir kārtība, kompis strāda ka vienmēr strādājis, tik ar to restart ir problēmais, gribu atrisināt.

Es tā saprotu ka man japievērš uzmanība tiem Error lauciņiem iekš Event?

 

Pie description uzrāda šito, bet tas laikam nebūs tas..

The TeamViewer 8 service terminated unexpectedly. It has done this 1 time(s). The following corrective action will be taken in 2000 milliseconds: Restart the service.

 

The Computer Backup (MyPC Backup) service failed to start due to the following error:

The service did not respond to the start or control request in a timely fashion.

Labots - cFix
Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Pričom tīmvīvers, tu jamam slēdzies attālināti klāt, ko?

Vai kā šito saprast?

 

Ja paša PC, ņem un izrubī  remūti iestatījumos un pamēģini tad.

Varb vindulī sačakāts kāds serviss.

Link to comment
Share on other sites

Neslēdzos atalināti, vienkārši uzmet eroru, es nezinu kāāaapēeēc.

 

remūti iestatījumos un pamēģini tad.

vari izskaidrot detalizētāk? 

Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Ko detalizētāk? A?



Kādas izcelsmes vindulis?

Administrative tools, -  sameklē un atslēdz remote registry.

Ņem internāta kabeli laukā no PC.

Paprovē bez šāmā darboties ar PC.

Nekas, atnāks skrandainais,  vecākais programmētājs un papētīs tavu problēmu.

Link to comment
Share on other sites

Izskaidro man, ko tu gribi lai es daru, es nesapratu tavu frāzi. 

Ja paša PC, ņem un izrubī  remūti iestatījumos un pamēģini tad.

kas ir remūti? un vispār kādi iestatījumi? izsledzot pc es tik varu piekļūt biosam, vai ne tā ? :D

Link to comment
Share on other sites

ja nebūtu tas pēdējais mulsinošais teksts par tīmvīveri, tad ieteiktu nomest pates biosu uz optimizētajiem defaultiem un pamainīt sata/ide kas nu tur tev ir kabeļus, bet tagad neko nevar saprast, tev  tās visas instalācijas ar slipstrīmotu tīmvīveri vai?

Link to comment
Share on other sites

Biosam varat nepiekasīties, esmu jau ņēmis optimizēt defaultus, šodien atjaunoju biosu uz jaunāku, bez rezultātiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

izsledzot pc es tik varu piekļūt biosam, vai ne tā ? :D

 

LOL.

 

Nu atbildi beidzot, linuksis gāja no HDD vai live CD?

 

Pričom tur piesiešanās? Nekas, atnāks iecietīgāki, kam vairāk laika un pieredzes. Kaut ko palīdzēs saprast no PC.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Es ieteiktu testus veikt ar tīru svaigi uzinstalētu windows instalāciju bez jebkādiem papildsoftiem. Minētās servisu  kļūdas neietilpst šajā kritērijā.

Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Pirmā kļūda lai autors atbild, linuksu lietoja no live cd vai no hdd.

Otrā kļūda - velk uz motocikla ar auto motoru pusi.

Skrandainais lika tīru instalāciju sākt, tad izpildi ko liek.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Linux gāja gan no CD gan no HDD.

Es nesaprotu ko tu piesējies vīverim, vinš te nepričom čučila.

 

Mēneša laika esmu kādas 10reizes licis svaigais OS, sakumā tak rakstiju ka provēju gan xp, vista, 7.

Labots - cFix
Link to comment
Share on other sites

KĀ viņš ir nokļuvis SVAIGĀ windows instalācijā? gadījumā nelieto kaut kādus "uzlabotos" instalācijas diskus?

Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Tieši tā liekās.

Smadzeņu instalācija PC nekorekta.

 

 

 

Es ieteiktu testus veikt ar tīru svaigi uzinstalētu windows instalāciju bez jebkādiem papildsoftiem. Minētās servisu kļūdas neietilpst šajā kritērijā.

 

Izlasi, ko raksta IT specs ar lielu pieredzi un padomā.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Vaitad pēc svaigi uzliktas OS es nevaru uzlikt TiemWiever? :D

Es tak rakstiju ka esmu provējis vairākas reizes instalēt svaigas  Windows xp,vista,7 OS.

 

Pat pie windows instalēšanas man pie restart vienkārši iesalst, pajiet tas sekundes, uzmet lejā Restarting Computer un ķuš, restarts nenotiek.

post-95782-0-38138800-1376377138_thumb.gif

Labots - cFix
Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Nu tad ko bāz iekšā to tīmvīreri?

Labots - wersa
Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Citus  viņš neuzrādīja postos. Tikai vīveri...

Skrandainais jau uzrakstīja ko jādara.



Ātrā palīdzība drunk_lizard veidā būtu pašā laikā :) . Uzskatāmi paskaidrotu, kas un kāpēc.

Link to comment
Share on other sites

event uzrādija vairākus errorus, bet visu neliku, jo tie nav saistīti ar problēmu, vairakas reizes esmu parinstalējis kompi,xp, vista uttttt.  mēģināju no cita pc hdd ielikt.

Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

OMG, varbūt kāds ļoti pacietīgs pieredzējušais specs nomierinās un noinstruēs autoru.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Vai esošais windows ir instalēts uz šī paša PC? Vai instalācijas laikā nav gļuku? Ko rāda atmiņas testi, piemēram, Windows Memory Diagnostic? Vai gļuki izpaužas tīram windows tikko pie instalēšanas pirms draiveru uzlikšanas?

Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Autor, tagad lasi uzmanīgi, ko cilvēks raksta un atbildi. Mierīgi, prātīgi. :)

Link to comment
Share on other sites

wersa es tā redzu tev ir smagas problēmas ar saprašanu, lūdzu nestāsti pasakas vairs šitājā tēmā

 

Varbūt šis ir pie vainas "userenv error 1517?''



Jā, windows ir instalēts uz ši PC, instalācijas laikā nav nekādu gļuku, izņemot to ka restarts nenotiek (šis gļuks man ir vairāk kā mēnesi, iepriekš nekas tāds nav bijis). windows memory diagnostic uzrāda 0 error, viss tā kā būtu kārtībā. Pie tikko instalētas OS, kad vel nav uzlikti driveri, tas pats :(

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

mēģināju no cita pc hdd ielikt.

Tā , ieliku citu HDD , uzinstalēji uz viņa Windows , bet tās pašas kļūdas met ārā ? Ja tā , tad vismaz zināms , ka HDD pie vainas šoreiz nebūs . Tās tavas Windows instalācijas uz citiem PC ir uzinstalējušās un strādā normāli ?

Link to comment
Share on other sites

Es mēģināju arī no cita kompja paņemt hdd un ielikt jau ar esošu OS , tas pats vien. HDD te nebūs pričom, man ir 3 instalācijas diski, xp,vista,7 nevar tā būt ka uz visiem viena un tā pati problēma.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Ar esošu OS , ieliekot citā PC , var trāpīties visādi draiveru konflikti - vajag ielikt citu HDD , un uz viņa taisīt tīru instalāciju . Nu bet uz kāda cita PC ir no taviem 3 install diskiem uzlikts Windows un tas tur darbojas bez problēmām ?

Link to comment
Share on other sites

Zinu ka var trāpīties driveru konflikti, esmu arī licis tīru hdd un taisijis tīru instalāciju, par HDD vairs nerunājam, jo tas notiekt nav vaininieks..

Šodien provēšu uz cita pc palaist manus install diskus, redzēs kā būs.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Paprovē gan - ja šaubīgas izcelsmes instalācijas , visādi joki var sanākt . Vēl variants - instalēt tikai ar vienu RAM moduli , jo varbūt pēc instalācijas beigām tie 4 RAM moduļi , Windows un MB ( G33 jau nav nekāds dižčipsets ) kaut ko negrib lāgā sadalīt .

Link to comment
Share on other sites

Tikko uzinstalēju vistu uz cita PC, viss kartībā, vaina nav ne HDD ne cd diskā, ar tiem ramiem domāju ar nebus problēma, jo agrak no ta paša diska instalējās pa smuko,stāvēja iekšā visas 4 ram plāksnītes.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...