Jump to content

Datora korpuss


Ralpyy
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Vēlos iegādāties jaunu datora korpusu,par cik pašreizējo nodošu citam datoram.

 

Pašreizējais: http://www.1a.lv/datoru_komponentes/datoru_korpusi/thermaltake_v4_black_edition_mid_tower_vm30001w2z

 

It kā viss ok,pieliku vēl vienu 120mm ventīli klāt augšā,taču sanāk negatīvs "spiediens" iekša korpusa... Lai nu kā,vēlētos labāku dzesēšanas sitēmu. (Nespiediet likt ūdens dzesi)

 

Video karte man ir Asus HD 7870 (Vajadzētu appūst ar gaisu) ūn arī būtu labi,ja iekšā būtu arī 2.5'' bays priekš SSD diska. (nezinu kāpēc neiedeva pārveidotāju uz 3.5'')

 

Pagaidām acis metu uz http://www.1a.lv/zalman_midi_tower_z11_plus

 

Līdz 50 Ls!

Link to comment
Share on other sites

Izmantoju z11 plus, diezgan labs keiss par tiem 37Ls. Diezgan daudz propelleri nāk līdzi arī. Cable managements arī ok.

Es tikai gan intake, gan top ventilatorus esmu nomainījis ar šādiem 140mm.

Aizmugurējais 120mm vents(balts) ir samērā skaļš. Tas vienojas ar molex, tāpēc tur nekādas apgriezienu kontroles nesanāk. Vismaz ne bez attiecīgiem adapteriem.

Sānu 'hdd' ventilatori uz disku temperatūrām nekādas manāmas izmaiņas neatstāj.

Nezinu tik gan, vai kāda manāma atšķirība 7870 temperatūrās būs. Es jau teiktu, ka drīzāk vajadzētu padomāt par dzeses maiņu kartei, nevis keisa maiņu.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nu keiss noteikti būs jāmaina uz citu,tāpēc kaut ko nopietnāku par Thermaltake vēlos.

 

Vēl varētu būt šāds variants ar fan controlieri iekļautu. http://www.1a.lv/datoru_komponentes/datoru_korpusi/zalman_midi_tower_ms800_plus

 

Mātesplate man ir: P8Z68-V LE

 

Gribēju vēl pajautāt par klusāku dzesēšanu procesoram. Pagaidām stāv stock dzese. Procesors i5 2500... http://www.1a.lv/datoru_komponentes/coolers/zalman_fan_ultra_quiet_cpu_cooler_140mm_cnps14x ??? :)

Labots - Ralpyy
Link to comment
Share on other sites

ms800 plus arī izskatās pēc laba varianta. Ja nav žēl tos 10ls piemest, ņem to pašu.

Paskaties, vai CM nepiedāvā kaut ko līdzīgu šim ms800 plus, ja CM vispār ir kaut kas ar fan kontrolieriem šajā cenā.

Link to comment
Share on other sites

Nepiedāvā gan...

 

Tomēr palikšu pie tā paša Zalman Z11.

 

Aizmugurējais skaļš? Un Enermax griezēji nav?

Link to comment
Share on other sites

Aizmugurējais, protams, ir skaļāks. Tas ir 120mm fans, kas visu laiku griežas pilnā jaudā. Manā keisā kopā ir vismaz 7 propelleri, kas visu laiku tiek darbināti. Apturot aizmugurējo ventilatoru, troksnis samazinās par 1/3. Ja apturu sava CM Hyper 412S stock 120mm fanu, troksnis samazinās apmēram uz pusi. Laikam varētu teikt, ka tie enermax'a propelleri nav skaļi.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Kāds ir CPU?

Jēga ir minimāla, ja nekloko. Klusums/zemākas temperatūras vienīgi. Ja klusums neko nemaina, tad zemākas temperatūras pagarinās dzelža mūžu

Link to comment
Share on other sites

Ja procis ir 2500 bez k, cpu dzesi ņemt nav vērts. Domājams, ka nomainot keisu ar labāku ventilāciju, arī stock cpu dzesētājs varēs griezties uz mazākiem apgriezieniem un būs klusāks.

Link to comment
Share on other sites

Ar ko tas Zalman Midi Tower Z11 Plus ir labaks, ja neskaita bling bling, tur par VGA kartei nav kur normāli no sāna nostrēbties vēso gaisu

 

Tas korpus atgādina šito čuvaku, bet tas arī viss....

240px-Darth_Vader.jpg

Labots - IronMan
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tas korpus atgādina šito čuvaku, bet tas arī viss....
 

Es nemaz neteikšu, ko tu pats atgādini, jo šeit tik rupji nedrīkst izteikties.

Link to comment
Share on other sites

Es nemaz neteikšu

Nesaki gan, jo es uz tevi no 10mitā stāva lieku virsū :)

Labots - IronMan
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nesaki gan, jo es uz tevi no 10mitā stāva lieku virsū

 

 

Es nemaz neteikšu, ko tu pats atgādini, jo šeit tik rupji nedrīkst izteikties.

 

Haters gonna hate, alligators gonna alligate, Čakiji gonna d****!!! :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

Haters gonna hate, alligators gonna alligate, Čakiji gonna d****!!!

Rubenis bubina dibe.. :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Rubenis bubina dibe..

 

Tu vari labāk... :D

Link to comment
Share on other sites

Tikai tagad apskatīju, kāds ir iepriekšējais keiss, un Ironman ir taisnība - zālmanim ir pat sūdīgāks dzesēšanas potenciāls, nekā thermaltake. Neredzu problēmu piemaksāšanā par izskatu, bet ja vēlme uzlabot dzesēšanu, vienkārši izmanto brīvās ventilatoru vietas.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Piedod ka tevi sarūgtinu, bet man patīk meitenes

 

Es runāju par tekstiem, nevis orientāciju. :D

Link to comment
Share on other sites

Es runāju par tekstiem, nevis orientāciju.

Da labi, neattaisnojies, visi piefiksējām tavu mēginājumu koļīt čali, šo gaišizilo zīmogu tu no pieres vairs nenomazgāsi, vismaz ne šajā forumā :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

Labots - IronMan
Link to comment
Share on other sites

 

 

Da labi, neattaisnojies, visi piefiksējām, šo gaišizilo zīmogu no pieres vairs nenomazgāsi, vismaz ne šajā forumā

 

Tev atkal zāles nav iedotas, ka murgo??

 

Atgriežoties pie tēmas>

 

Kas šim vainas???

 

http://www.1a.lv/datoru_komponentes/datoru_korpusi/cooler_master_elite_430_rc430kwn1

Link to comment
Share on other sites

Tev atkal zāles nav iedotas, ka murgo??

Tak liecies mierā, man čaļi nepatīk

 

http://www.1a.lv/datoru_komponentes/datoru_korpusi/cooler_master_elite_430_rc430kwn1

Ne ar ko neatšķiras dzesēšanas ziņā no

http://www.1a.lv/datoru_komponentes/datoru_korpusi/thermaltake_v4_black_edition_mid_tower_vm30001w2z

 

Ja neskaita plastmasu

Labots - IronMan
Link to comment
Share on other sites

Uz pagājušajiem Ziemassvētkiem uzdāvināju sev jaunu darba zirgu, ko saliku šajā keisā (pirku 1a, bet tur vairs nav) - kluss, labi ventilējas un galvenais - nav pokemoniski/kretīniskie bling, bling un kroplīgs dizains. Jā arī aizmugurējais karlsons paskaļš, bet risinājums elementārs - barošana no 5 nevis no 12 V un kluss, bet pat karstajās dienās HDD temperatūra nepārsniedza 36 grādus, parasti turas 28 - 32.

Autora izvēlēto Z11 neņemtu pat ja piemaksātu - izskatās pēc spoka.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

es lietoju Antec One, nav nekads dizaina sedevrs, gribetos jau kko skaistaku, bet nu ir samera mierigs paskats, pagaidam nekadas problemas ar dzesesanu neesu manijis un kluss kaa kaps arii. Tie visi ieprieksminetie, tiesam tadi pokemoniski, vairak 13 gadigo istaba iederetos.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

kad meklēju keisu ap šo pašu cenu 35-40 ls, tad galu galā izvēlējos šito. Tas autora izvēlētais jocīgais skapis galīgi neiet pie sirds... katrā ziņā esmu ļoti apmierināts ar Z9 u3. nav pārāk uzbāzīgs pēc skata, bet ļoti tīkams. un dzesēšana diezgan sakarīga vispārēji.

Link to comment
Share on other sites

Mans dators dzīvo šitajā keisā http://www.thermaltake.com/products-model.aspx?id=C_00001772

 

Ventilācija ļoti laba, var ielikt vienu ventilatoru priekšā, vienu apakšā, divus augšā, vienu aizmugurē un vienu arī sānā. Man patīk, ka barošanas bloks ir lejā un tam ir gaisa filti, tāpat kā priekšējam ventilatoram.

 

Skaņa praktiski nekāda, bet pēc izskata robusts, pēc kvalitātes arī ļoti labs. |Tikai nopirkt iekš 1a.lv laikam pašlaik nevar.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
shadow118

Es ņemtu Arc. Define ir domāts maksimālam klusumam. Gan jau arī tam Corsair nav ne vainas. No šiem 3 vienkārši ņem to, kas tev pēc izskata labāk patīk, kvalitāte visiem būs ok

Link to comment
Share on other sites

Pašam ir minētais define r4.

 

Sūdzību nav, kvalitāti reālistiski nevarētu vēlēties vēl augstāku.

 

Bet godīgi, ja kompis nav kulta priekšmets, labāk ņemt ko lētāku.

Link to comment
Share on other sites

Man arī ir Fractal Design Define R4 , bet bez loga un ir tiešām kluss, kaut gan ja saliek propellerus sānos un augšā tas klusums var arī nesanākt ... ir vieta 8 hdd un 2 ssd ...

Link to comment
Share on other sites

Tās durvis R4 korpusam ir izturīgas ? 

 

Nevaru izlemt starp Define R4 un ARC midi R2...


Kā ir ar metāla konstrukciju ?  Nav novērojamas nekādas deformācijas utt... ?

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, neesmu mēģinājis lauzt. Durvis ir no plastmasas. Metāla konstrukcijai augšējais panelis ir neeeeedaudz izlocīts/ielocīts, var uzspiest no apakšas vai no augšas un būs 1mm kustība vidusdaļā. Tas viss - vairāk kā vienkārši labi datora korpusam. Ja viss ko viņš dara ir sēž uz galda, tad es domāju ka Define ir overkill, jo nu vienkārši nevajag tik labu.

Link to comment
Share on other sites

Pirku Define jo durvis nodrošina papildus klusumu, gan jau arī sānu logs nenāks klusumam par labu ... a ja klusums nav prioritāte pietiks arī ar ARC ... katrā ziņā cietie korpusu "neskandina" kā iepriekšējais Compucase ...

Link to comment
Share on other sites

KillerBiz

Turpinot tematu, bet bez siekalošanās - apdomāju jaunu keisu, esošā 2007.gada noname vietā. Liekas, ka mid-tower, bet neesmu nekad bijis par keisu izmēriem pārliecināts. :) Galvenie nosacījumi: laba ventilācija, taču pēc iespējas klusāks (bet ar gaisa dzesi) un, kas ļoti svarīgi, pēc iespējas mazāk spīdošu lampiņu un izskaistinājumu, jo visādām mazām rociņām patīk pogas spaidīt blakus lampiņām.

 

Ar ko atšķiras vispār tie keisu izmēri? Vai var ņemt lielāku, bet likt iekšā plati, kas domāta mazākam? Ar domu - iekšā nedaudz vairāk vietas, vairāk gaisa, ko sildīt. Vai nav jēgas? Naudā negribētos braukt pāri 70 eur, ja iespējams. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ar ko atšķiras vispār tie keisu izmēri? Vai var ņemt lielāku, bet likt iekšā plati, kas domāta mazākam?

Mierīgi tā var. ATX ir lielākais izmērs. mATX ir mazāks, mITX ir mazākais. Tas ir vienkāršā valodā.

Ja tev ir plate mATX izmērā, tad vari likt mATX un ATX izmēra korpusos. mITX ies visos iekšā, attiecīgi ATX ies ATX izmēra korpusos iekšā.

Vai ir jēga ņemt lielāku kā vajag?? Šaubos, bet galvenais, lai ir brīva gaisa plūsma un laba vieta kabeļiem, lai tie netraucē.

Link to comment
Share on other sites

Laba un pēc iespējas klusāka ventilācija- labi ventilātori. Ja procis ir bez K un NE ar rūpnīcas ventilātoru,tad ir iespējaams panākt klusu PC. Ņem kasti,kura ir domāta ATX kartēm,problēmu ar ventilācijau nebūs. ATX platēm arī kastes  ir ar dažādiem izmēriem-liels, lielāks un pavisam liels :yes4:

Labots - pw1a
Link to comment
Share on other sites

http://www.fractal-design.com/home/product/cases/arc-series/arc-midi-r2-solid-side-panel

Viennozīmīgi Fractal Design Arc Midi R2, Black, ATX korpuss, liels tilpums, nav tas logs kurš nav vajadzīgs, durtiņas un vāki taisās ciet ļoti blīvi, iekšā nāk trīs Fratal 140.mm. klusi ventilatori, http://www.fractal-design.com/home/product/case-fans/silent-series-r2-140mm apakša var ievietot vienu, priekšā divus, augšā divus un protams aizmugurē vienu. Ja izņemt priekšā vienu HDD redeli, http://www.fractal-design.com/media.ashx/fd-ca-arc-r2-bl12.jpg ventilators pūš augsto gaisu tieši uz videokari. Ko labāku vēl var vēlēties?! Ja nemaldos pagājušā gada top modelis. Tādu var nopirkt pa nieka 65.EUR.

Labots - pcruksis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...