Jump to content

Pec Updeitiem nevar palaist nevienu EXE failu Win7 / KB2859537


GonZOo
 Share

Recommended Posts

Ir pārādijies jauns gļuks!

Pēc Win7 Updatiem vairs nevar palaist nevienu programmu /exe failu !

Met arā Erroru!

 

Cik esmu atradis pie vainas ir  KB2859537 updeits kurš kauj nost rundll32.exe.

 

Zalites:

 

Taisīt System Restore

 

vai iet uz Programmas and Features un ņemt nost KB2859537 updeitu!

Labots - GonZOo
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • GonZOo

    8

  • CAP

    14

  • mafijs

    7

  • Rubenis

    10

Top Posters In This Topic

Šodien ļoti daudzi zvana uz Lattelecom un citiem uzziņu dienestiem par to pašu problēmu...

 

Windows legālais??

Labots - Rubenis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Esmu informēts jau par 5ciem šadiem gadijumiem Win dažadi HomePemium, Pro, Ultimate, savējo arī aplaidu testa nolukā

 

Kapēc prasi vai legāls ?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Esmu informēts jau par 5ciem šadiem gadijumiem Win dažadi HomePemium, Pro, Ultimate, savējo arī aplaidu testa nolukā Kapēc prasi vai legāls ?

 

Man vienkārši draudzene padeva ziņu, ka update ir daudziem nobloķējis datoru šādā veidā un daudzi zvanās.

 

Es tik jautāju, jo nav jau noslēpums, ka daudzi datori ar nelegāliem stāv. Tāpēc jautāju - legālajiem problēmas vai nelegālajiem vai visiem???

Link to comment
Share on other sites

Updeits uzlikts vakar.. šodien it kā problēmas nav novērotas.. dāma mājās un vismaz nekādu brēku cēlusi nav, ka datoram būtu problēmas. Win legāls (Win7 HP)

 

p.s. tikko gan zvanīja bračka un šamējam kompim laikam izskatās būs tā problēma piemetusies :D Izskatās pēc laimes spēles.. citiem ir problēmas, citiem nav.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

System restore tiek minēts tepat iekš boot.lv kā risinājums, bet vai update atinstalēšana arī līdzēs??

 

Manā pārziņā ap 10 Win 7 instalāciju un domāju kā pareizi rīkoties, ja kaut kas parādās. Restore point uztaisīts pēc pilnas instalācijas ar visām progām utt.

 

EDIT:

 

Restore point ir katru nedēļu veidoti tomēr un visiem ir automātiskais update, taka viss ok būs.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

Man kā reiz vakar atnāca apdeitu ''krava'' (kurā arī ir tas vaininieks), bet man nepatīk uzreiz tos instalēt, jo tomēr tas prasa laiku un restartu. Atlieku uz mazliet vēlāku laiku. :) Un tagad skatos, ka labi vien, ka nepasteidzos - nebūs lieki pārsteigumi un klapatas. Laikam būs vienmēr mazliet jāpagaida. :D :D

Link to comment
Share on other sites

Nekādas problēmas pašlaik neredzu, slēdzot ārā uzliku update un šodien smuki ieslēdzās. Legālais w7 HP.

Link to comment
Share on other sites

 

 

System restore tiek minēts tepat iekš boot.lv kā risinājums, bet vai update atinstalēšana arī līdzēs?

Netā daudzi cilvēki saka, ka Windows pat ielādēties līdz lietojamam stāvoklim nespējot - turpat aiz loadingscreen arī paliek. Tiem apdeitu atinstalēšana vienkārši nav pieejama 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Netā daudzi cilvēki saka, ka Windows pat ielādēties līdz lietojamam stāvoklim nespējot - turpat aiz loadingscreen arī paliek. Tiem apdeitu atinstalēšana vienkārši nav pieejama

 

Pēc mana info - zvani uz palīdzības dienestiem un cik daži paziņas padeva ziņu, tad Desktop ielādējas, bet palaist nevar internetu vai programmas. Strart tiek klāt normāli un arī pie Update history tiek.

Link to comment
Share on other sites

Zini, pēc MS (un forumiem) daļai tikai spēle RIFT neļauj ielogoties :D

Tas, cik smagi atraujas, variē.

Link to comment
Share on other sites

aldis666

Šis jau vakar bija.Es EOZ nopirku TV un pirms pieslēgšanas taisīju restart updeitiem.Pēc nevarēja palaist nevienu filmu.Noinstalēju ''safe mode'' nost pēdējos 4 -viss ok.

Link to comment
Share on other sites

Hermione

Paskatījos, jā, naktī tāds ir atrāpojis un uzinstalējies. Viss it kā darbojas pa vecam- ņemt tomēr nost?

Link to comment
Share on other sites

lol, lapsis ar aizrijās ar apdeitu, restarts pēc apdeita noņemšanas ilga stundu un divas minūtes :D

 

ātrāk būtu vinduli pārinstalēt :XD

Labots - Gestapo
Link to comment
Share on other sites

Tā, labi ka man neviens par šo problēmu nav devis ziņu. Vienā kantorī kādi 10 ar W7Pro stāv. Mājās uz XP Pro ar šodien uzmetu. Pēc restarta problēmu nav, sīkajiem spēlītes iet, pārējais ar strādā pa vecam. Nu bet remūvojo jebkurā gadījumā to apdeitu.



Varbūt vēl nav uzlikušies.

Link to comment
Share on other sites

Pēdējo "gļukaino" apdeitu "noķēru" kaut kad xp laikos un tas bija saistīts ar Realtek skaņas kartēm. Patlaban manā rīcībā ir 4 kompji ar M$ sistēmām, nevienam no tiem nekādas pamanāmas problēmas nav novērotas, uz viena joprojām griežas w2K :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

uz viena joprojām griežas w2K

Visticamāk, ka ar to toč nekādu apdeitu kļūmju nebūs :lol:

Link to comment
Share on other sites

Endijss1

Šorīt tieši šī problēma parādījās arī manam datoram, uztaisīju restore un viss kārtībā.

Link to comment
Share on other sites

Verneris

 

 

Visticamāk, ka ar to toč nekādu apdeitu kļūmju nebūs

 

Vai cik tu esi reeciigs!!! 

Link to comment
Share on other sites

Paveicās, no 10 datoriem kas ir pārziņā + diviem maniem nevienam nekādi gļuki nav novēroti. Visiem Windows 7 Home premium, 8 ar 64bitīgo, 4 ar 32 bitīgo.

Link to comment
Share on other sites

 

 

bet tā arī neizkristalizējas problēmu korelācija ar legalitāti?

 

Jādomā, pēc postu satura arī izkristalizējās, kam ir legāls win, kam nav. Starp citu, mans w2K arī ir legāls, skumji, ka nenāk validācijas apdeiti :(

Link to comment
Share on other sites

Man apdeitiem uzlikts, ka pats izvēlos, kurus apdeitus likt virsū. Pēdējie atskrēja aizvakar, bet minētais "zvērs" man tā arī nav pieteicies.

Link to comment
Share on other sites

wusa.exe /uninstall /kb:2859537 /quiet

 

pēc tam check updates/hide kb2859537

Link to comment
Share on other sites

MS tādu ar nolūku izlaida, lai lietotāji ātrāk upgrade'ojas uz Win 8!!!!!!!!!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Problēma novērota pagaidām tikai uz x64 mašīnām ar legāliem OS. Update attisntalēšana līdz šim līdzējusi!

Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Kad kustēšos  uz darba pusi, man tāds pusbrīvs režīms ar darba apmeklēšanu.

Paprasīšu tad sisadminim pie reizes, kā mums ar tiem updeitiem. :)

Darba kārbām ir 32bit un 64bit  W7,  gandrīz visām.  Dažām XP vai Linuksis.

Labots - wersa
Link to comment
Share on other sites

 

 

interesanti būt dzirdēt kādu pamatotāku viedokli par ir/nav korelācija ar W7 legalitāti man klienti legāli pārgājuši/gandrīz pārgājuši/pāriet uz W7 negribētos vienu dienu sagaidīt zvanus no visiem reizē

 

Atslābsti. Nav tur nekāda sakara ar legalitāti - ja esi izmantojis kādu aktivatoru un win parādās ka tas ir genuine, tad viss būs kārtībā.

 

Ja esi izslēdzis tikai to pārbaudi, tad gan nemācēšu teikt.

Link to comment
Share on other sites

Sky_High

Vai kāds zin vai šis update vēl ir pilnās burās? Es sagaidu, ka MS to noņems un salabos pirms atkal ļaut kādam instalēt, bet vai tā ir..?

Link to comment
Share on other sites

Man ar ne mājās, ne darbā nav probzu. Bet viens advancēts koriš tikko piezvanīja, teica, ka viņa kaste tomēr nogāzusies. Sīkie patlaban "laukos', kad atbrauks, skatīses, kas ar viņu kastēm...

Link to comment
Share on other sites

Lasu un brīnos....

 

W7 x64 Home premium, "pirkts" kaut kur Krievijā. Nekad nav bijušas problēmas ar updeitiem. Ar pēdējiem arī ne. Vienīgais, ko daru - atslēdzu visu, kas attiecas uz IE, jo neizmantoju to. Varbūt iekš tā zilā e updeitiem problēma?

 

Ceru, ka biju politkorekts.....

Link to comment
Share on other sites

 

 

Lasu un brīnos.... W7 x64 Home premium, "pirkts" kaut kur Krievijā. Nekad nav bijušas problēmas ar updeitiem. Ar pēdējiem arī ne. Vienīgais, ko daru - atslēdzu visu, kas attiecas uz IE, jo neizmantoju to. Varbūt iekš tā zilā e updeitiem problēma? Ceru, ka biju politkorekts.....

 

Nē, Windows securtity upadate tas ir. Bet daudzus neskar, jo Microsoft ātri pamanīja kļūdu un no sākuma apturēja šito update, pēc tam izlaboja un pēdējie, kas saņēma dabūja jau tādā formā, kādā tam bija jābūs no sākuma.

Link to comment
Share on other sites

korniits

Sveiki. Sastapos ar šo problēmu vakar. 

 

Risinājums sekojošs. Ejam uz CMD un rakstam   wusa /uninstall /kb:2859537

 

Šādā veidā jau salaboju 5 datorus. :) Ceru ka Jums palīdzēs. :)

Link to comment
Share on other sites

Cik labi ka esmu atslēdzis updeitus ;) Win7 kalpoja no 2008 gada bez problēmām, tikai pārliku sakarā ar jaunu pc iepirkumu ;)

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

atslēdzu visu, kas attiecas uz IE, jo neizmantoju to

Kā īsts nejēga. :) Tas jau nekas, ka IE ir sistēmas komponente un tā DDLus izmanto 101 cits softs. Pie tam ne tikai Windows iekļautie, bet arī tādi kā Skype. Labāk uzticies IE8 caurumiem kā IE10? :D

 

Par tēmu... Es laikam nepareizi instalēju datorus, jo maniem vismaz desmitiem gan legālo, gan nelegālo, dažādu Ultimate, Professional un Home, kā arī x86 un x64 versiju datoriem nevienam nav nekādu problēmu. Tā tīri subjektīvi un daļēji uz minēšanu lieku likmes uz DAEMON Tools, Adobe Reader, kādu antivīrusu vai kādu citu līksoftu, kas izrādīsies pie vainas. Biedri, geimerīši, varētu padalīties kāda ir korelācija ar līko DAEMON Tools. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...