Jump to content

Tower Speakers un Receiver


Lazdafans
 Share

Recommended Posts

Sveiki spečuki :p

Veelos iegaaties tumbas un resīveri, bet zināšnas, kas ir pieņemams un kas nav pieņemams man nav :))

Takaa vēršos pie jums un ceru uz izpalīdzību.

 

ebay noskatijos šada veida tumbas - http://www.ebay.co.uk/itm/380684061628

Un šada veida resīveri - http://www.ebay.co.uk/itm/231033125825

Lietotu preci neatzīstu, vaig jaunas un viss. 

Ar naudam itka nav problēma, vairak ir zināšanu trūkums. :(

 

Principa skaņas sitēma ir paredzēta majas apstakķiem, tikai mūzikai un nekam citam. Patīk skaļa mūzika un ciešams bass, par traku arī neder. 

 

Zinu, ka esmu atradi iespējams kkadas ļevas tumbas un visu pareejo, bet tapēc jau vēršos forumā pec palīdzības. Cerams, ka varēsiet palīdzēt un ceru, ka varēs izstik bez pargudribam un visa parejaa, jo palasot citus rakstus taa vien liekas, ka pec 3,4 atbildēma jau aiziet nepateemu.

Labots - Lazdafans
Link to comment
Share on other sites

audio_spoks

Japp, tik pat labi akustiku tad var iepirkt arī šeit - http://www.foer-malka.lv/piedavajums.html#malka Bet ja nopietni, tad budžetu, un vismaz telpas izmērus dod zināmus. Nu vēams arī ko slēgsi klāt. Un aizmirsti par šiem ķīniešu brīnumiem. Nevar, kaut vai pēc fizikas likumiem četrjoslu akustika svērt 12 kg, un maksāt kā palete brikešu. Nē var jau, bet tikais kanēt gan nevar.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

 

 

Lietotu preci neatzīstu, vaig jaunas un viss.

 

Bet es skatos, ka tu neatzīsti arī normālu brendus kā tādus! Paņem tak kaut kādu magnātus tās ķīnas malkas vietā.  

Link to comment
Share on other sites

Skandas galīgi garām, resis ar gan jau.

Stereo reši tagad diezgan reti ir kādam piedāvājumā. Varbūt tomēr paņemt to kādu lietotu te no Ivo vai Tornis (varbūt kas ir). Ja tik tev ar adrese tāda pati kā ebajam.

Skandas kādas nedārgas var skatīties no Yamaha, Canton, Magnat. Tur būs salīdzinoši laba kvalitāte.

Ja saproti krievu valodu vari parakņāties pa salonav.com testiem, angliski kādas norādes var būt whathifi.com .

Labākais jau ņemt kādu savu mīļāko CD, un ekskursijā pa saloniem. Tur arī pie viena varēsi gan jau komplektā atlaidi sarunāt. Pats gan arī pērkot vienu komponenti esmu parasti sarunājis atlaidi.

Link to comment
Share on other sites

Verneris

:D "Ar naudam itka nav problēma, vairak ir zināšanu trūkums."  :D Ja jau shaadus suudus izveelaas pashaa sakumaa,  tas noziimee, ka ir briivi pieejami kaadi 2-3 sotaki :D

Link to comment
Share on other sites

Arī ja nav baigās ambīcijas uz skaņu (tā vismaz izskatās), var skatīties uz kādu aparātu, kam tipa viss vienā, gan resis, + CD (varbūt pat DVD atskaņotājs), USB priekš MP3 un tml., moš pat kāds interneta radio un DNLA atbalsts. Protams, tas būs kompromiss, bet ... cik cilvēki tiešām spēs novērtēt past. tāda kombaina cenā. Iespējams, ka autors par šo komplektu būtu stāvā sajūsmā.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

audio_spoks tas tavs malkas links iedeva labu rīta smieklu devu :)

 

Bet ja nopietni, tad autor es un noteikti citi biedri gribētu dzirdēt konkrētas atbildes uz sekojošiem jautājumiem:

 

1)Budžets, konkrēts skaitlis, cik esi atlicis šim pasākumam ?

2)Dzīvo Latvijā vai nē ? No tā Izriet uz kurieni tevi sūtīt skatīties audio.

3)Ko pašlaik lieto no audio, kas patīk, kas nepatīk, ko vēlētos no jaunā komplekta ?

4)Kas ir tavs etalons (ne Rīgas), bet skaņas, ko esi dzirdējis un likās WOW, es tādu gribu un būšu laimīgs ?

5)Telpa, kurā lietosi, cik liela, kā ar griestu augstumu ?

6)Kādu mūzikas zanru klausies ?

 

Pēc atbilžu sniegšanas uz šiem jautājumiem, tu arī saņemsi konkrētākas atbildes.

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Lazdafans

1) Šim pasākumam esmu atlicis apmēram 400-500ls iespejams ari vairaak

2) Dziivoju Anglija un gribu nosuutit uz Latviju, lai buutu ko klausiities, kad atgrieziišos majas. Varu, protams, nopirkt arii Latvija, bet biju iedomajies, ka varbuut šeit iespejams sanaks tomer letak.

3) Pašlaik lietoju urBeats austiņas, jo nav nemaz laika neko citu pirkt un klausiities. No komplekta vēlos sagaidīt labu skaņu un patīkama basu.

4) Nevarēšu atbildēt.

5) Telpa - kkadi 15-20m2, par griestu augstumu isti neatceros. :D

6) Mūzikas zanri viss dažādākie.

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

Par 400 naudām labākajā gadījumā TIKAI lietotas normāli skanošas skandas atradīsi. Ja vēl resiveram jāierakstās tajās naudās, tad...

 

Ja jau, kā pats saki,

Ar naudam itka nav problēma,

tad neāksties un pareizini budžetu ar divi - pavērsies jau arī šis tas jauns no veikala.

Labots - Arnolds Piepe
Link to comment
Share on other sites

Lazdafans

Varu arii pa 800ls nopirkt man vaig konkreetus piedavajumus un tad arii skatiisos! Cik var kko nievājošu un pilniigi lieku rakstiit, ja nav ko ieteikt tad neko neiesaki. Es šeit veršos pec paliidziibas nesvis pec pargudrībam.

Link to comment
Share on other sites

Partyman
Dziivoju Anglija un gribu nosuutit uz Latviju, lai buutu ko klausiities,

Tu mazliet nokaveji,uz atladi  richardsound bija JBL studio 580 par 499 poundiem!!!!!!!!!!!!

http://www.richersounds.com/

 

 

...un kapec resiveris?

...un kapec neesi palasijis foruma par sho jautajumu,te ir kadas simts temas.

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

Ja dzívo Anglija, tad aizej/aizbrauc uz tuveejo Richer Sounds veikalu.. tur Clearence precem ir ljoti saldas cenas un ariii ir testa telpu, kur jebkurut tavu izveleto komponenti piesleegs un nodemonstrees

 

Veel labs i neta veikals, ar labam cenaam ir superfi.co.uk

 

Tannoy Mercury V4 tur bija par labu cenu, ja nemaldos

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

es pats tagad sēžu uz Marantz PM-50 + Monitor audio Bronze B2, ir ļoti labs kompromisa komplekts. Uz tavu budzetu varētu salasīt iespējams jaunu, statīvi + vadi un gatavs. Vēlāk cd var piepirkt. Bet man aizdomas, ka tu vēlēsies more bass :)

 

bxvk02pnovbll3gg3pk6.jpg

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Zinu, ka mani noraks par sho te tekstu, bet man ir aizdoma, ka autors klausos muuslaiku pop/urban muuziku un neiedziljinasies vinsh zvaninju skjindonjaa vai skatuves dziljuma kaadaa kalsiskas muuzikas skanjdarbaa... ja gribas basu, tad varbuut subi/ 2plauktinieces/pastuuzi

Link to comment
Share on other sites

Es arii par Tannoy Mercury V4. Man istaba neliela, un kopaa ar mazjaudiigo Am10 no Cambridge Audio skan tieshi taa, kaa man gribas. Un, jaa, kaa jau te mineeja- tavs celjsh ved uz tuvako richersounds paklausities, ja uk dzivojies.

Link to comment
Share on other sites

Lazdafans

Varbuut kads no richersounds majaslapas varetu iedot kadu linku ar labu komplektu, kas sniegtu labu skaņas kavlitati un patikamu basu.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

patīkams bass katram ir savādāks, tāpēc vien dodies uz audio salonu un saki uz vietas, cik daudz tev ir $ un ko vēlies dzirdēt, paklausoties jau 3 komplektus tev būs skaidrība, ko gribi un ko ne. Tikai nepiekrīti super, duper dārgiem vadiem vai cd aprātiem, koncentrējies uz labām skandām un stereo pastiprinātāju, līdz vadiem un labiem cd aparātiem izaugsi. Jo tā ir tava pirmā sistēma.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Ja piemin vadus, tad skatoties uz Kaspars12 sistēmu saceļās jautājums kas tie par pītiem vadiem uz tumbām? Tie tā kā kaut kādi sildītie (sveiciens JJP) vai kādi parastāki? Ar šādu sistēmu var arī kādu atšķirību saklausīt teiksim no K-rautas celtniecības vada par 30 kapeikām metrā?

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Konstatator kā reiz šiem vadiem ir tikai viena funkcija savienot, vadi paša gatavoti, lai ērtāk turas kopā un priecē acis, tā ir to lielākā vērtība :)

 

Gaidu autora iespaidus par salonā dzirdēto :) Kas kuram modelim patika, kas ne...

Link to comment
Share on other sites

Kaspars, neesi mēģinājis tumbas atbīdīt vairāk uz sāniem? 1,5m šķiet bišķi par īsu normālai skatuvei

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

DAFUQ trāpīts, no kaimiņa praktiski :) Cilvēkam naudas grūtības, vēl ir pieejams jauks Rotel stereo pastiprinātājs, sīkāk gan nezinu kāds un pa cik, jo pašam jau ir.

 

nnoname ir, ir plašāka skatuve, sabīdīts, lai dabūtu bildē :)

Link to comment
Share on other sites

martinno

Es ar skatījos uz šito piedāvājumu - tik nebija vajadzības pēc otra pāra :)

 

Runājot par basiem - pietrūkst tikai nedaudz, lai nebūtu vajadzīgs subis, imho.

Link to comment
Share on other sites

Ja man vajadzetu izteret £500 audiosistemai un tur butu vajadzigs resiiveris, es ietu uz richeru klausities Tannoy Mercury V4 komplektaa ar Cambridge Audio Topaz SR10 resiveri. Tur gan iepriesh japiesaka vizite un ne visos salonos ir klausamtelpas. Un njem veeraa, ka skandas neskanees vienadi uz visiem resiveriem un pastiprinataajiem.

Link to comment
Share on other sites

 

 

kas tie par pītiem vadiem uz tumbām? Tie tā kā kaut kādi sildītie (sveiciens JJP) vai kādi parastāki?

 

šādus pītos vari uzmargot pats ja ir pacietība, un pēc vēlēšanās arī sildīt kā vien vēlies, kaut mikrovilnenē

Link to comment
Share on other sites

Partyman

 

 

partyman piedāvājumā vienīgais foršais ir tumbas

kas Tev ir pret pasaules bestselleru/trilleri 6004 serijas Marantz'iem?

 

 

Es arii par Tannoy Mercury V4

...bet jaunais cilveks tak mineja,ka grib basus,ar Tannoy V4 tos neredzet,ka savas ausis...shie Tannoy ir domati jazz/classic...

Link to comment
Share on other sites

starp citu rīgā arī var ne sevišķi sliktāku sistēmu salasīt, atkritīs vešanas čakars

cd, pastūzis, tumbas pēdējo vietā var elkorā apskatīties tos pašus q-acoustics ja viņi vēl tirgo, neesmu ļoti sen tur bijis



tā saucamais pasaules bestselleris marantz pārāk daudz piemelo

Link to comment
Share on other sites

Partyman

 

 

ā saucamais pasaules bestselleris marantz pārāk daudz piemelo

kas piemelo,experti kas dazadas aptaujas atzist sho seriju par labako?pats esi dzirdejis?

...un par jaunajiem pastiprinatajiem;liekas lidz 1000 Ls,praktiski nevienam(gandriz)nav jauda 100w,lielakoties visi kautkadi knapie 50-70w...



 

 

elkorā apskatīties tos pašus q-acoustics ja viņi vēl tirgo

apskatities un paklausities var,BET cena gandriz 2 reizes dargaka neka uk.Ja ir iespeja akustika japerk tikai uk.Ka jau mineju fantastiski labi skanoshas JBL Studio 580 bija noperkamas par 499 poundiem(parasta cena 1500 poundi).................

Link to comment
Share on other sites

Partyman, laikam tapec, ka man jazz tiesham tiek daudz klausiits, man tie merkuuriji patiik. bet nu katram savs.

Link to comment
Share on other sites

 

 

kas piemelo,experti kas dazadas aptaujas atzist sho seriju par labako?pats esi dzirdejis?

 

marantz piemelo skaņā, bet expertus vajag filtrēt, taču ļoti daudziem tevi ieskaitot jau patīk izskaistināta un nepatiesa skaņa, tā arī rodās tās "trilleru" un "bestselleru" birkas

konkrēto eksemplāru neesmu dzirdējis, bet pietiek ar citiem modeļiem, lai rastos priekšstats par ražotāju, pēdējos 25 gados marantz nav uzražojis neko ievērības cienīgu

Link to comment
Share on other sites

Partyman

 

 

pēdējos 25 gados marantz nav uzražojis neko ievērības cienīgu

:shok:  :)  :pooh_go: ...nu apmeram tā.

Link to comment
Share on other sites

Ja ir iespeja akustika japerk tikai uk

tas varbūt attiecās uz richersounds piedāvājumu, bet savas tumbas rīgā jaunas veikalā nopirku lētāk nekā to dzimtenē

starp citu tas Kaspara pastūzis ir viens no pēdējiem lietojamajiem marantz modeļiem, bet tas nu tā...

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

 

 

pēdējos 25 gados marantz nav uzražojis neko ievērības cienīgu

Ē, varētu nosaukt kādu, kurš pēc cienījamā eskperta domām pēdējos 25 gados ir uzražojis ko ievērības cienīgu?

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

jāpiekrīt, ka pirms 25 gadiem materiāli netika tā žēļoti un plastmasu pastiprinātāja konstrukcijā bija grūti atrast, tagad ir otrādi. Atceros, ka kādu laiku atpakaļ biju kritis uz vecajiem pioneer, ļoti lielu daļu A sērijas pamēģināju, tai skaitā lietoju arī Pioneer A-717, kam apakšas vāks bija no "vērtīgā" materiāla, iespējams varš, mūsdienās tā būtu tāda izšķērdība :D Arī vecajiem pastiprinātājiem, lielākajai daļai regulācijas kloķi bija no metāla, kam pieskaroties sajūta ir pavisam laba.

 

Nav jau arī tik traki, piemēram marantz pm 7000 nav nemaz tik vecs, bet labi atzīts.

 

 

Ja autor nepatīk Nad dizains, vari uzmest aci Denon PMA 710, esmu labu laiku lietojis iepriekšējo versiju PMA-655R kopā ar X-Line FS 10.1 un varu teikt pa to naudiņu labs verķis.

 

Pioneer A-717 apakša. 

http://fotohost.lv/images/o3cnj1224gvu4q3ej88b.jpg

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Lazdafans

JBL Studio 580 nemaz nav richersounds majaslapaa vai es arii vienkārši nevaru atrast :D jo pec 6 dienam nostradaatam pa 11st smadzenes iet viena putra!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...