Jump to content

galvenais ceļš un pagriezienu rādīšana


Recommended Posts

 

 

Es atkal zinu ko es noteikti nedarītu ja brauktu ārā no tā pretējā ,,taisnā,, un pa galveno brauktu biedrs jema un nerādītu pagriezienu,es noteikti gaidītu kamēr viņš aizbrauc jo varbūt tas nemaz nav jema bet gan kāds cits kuram nedarbojas kreisais pagrieziena rādītājs vai ir aizmirsis to ieslēgt.Bet varbūt tas ir biedrs ivo kurš šobrīd uzskata ka nav jārāda kreisais.

Par šo piekrītu.

Cik reizes pašam bijis, kad gribu izbraukt uz galvenā ceļā no mazāk svarīga ceļa, taisot labo pagriezienu, tuvojas pa galveno ceļu kāds ar ieslēgtu labo pagriezienu, tātad griezīs manā ceļā, tātad mēs viens otram nepatraucēsim, tātad varu sperties ārā... a viņš aizbrauc pa galveno, aizmirsis izslēgt pagrieziena rādītāju... Un kā tur viss kārtotos ar CP, ja notiktu sadursme?

Labāk lieku sekundi pagaidīt, tie kas uz galvenā ceļa, viņiem priekšroka pret tiem, kas nav uz galvenā ceļā, un savu priekšroku viņi nezaudē no tā, ka viņi ieslēdz vai neieslēdz pagrieziena rādītāju.

Link to comment
Share on other sites

Tādēļ tajā krustojumā ir jārāda kreisais pagrieziens, jo ja nerādīsi, kāds nepacietīgais var ielikt tev labajā sānā un pats būsi viņu izprovocējis uz šādu izgājienu! :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Mopēdu vadītāji tagad vairs neskaitas parasti vadītāji un var braukt pa ietvi?

Ģēnijs tu esi. Jāpalaiž tie, kas pa brauktuvi pārvietojas, bet gājēji uz ietves.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Tups likums,tikpat tups kā tas ka tagad ir atļauts velosipēdiem braukt pāri pa pāreju.

Pilnīgi piekrītu.
Link to comment
Share on other sites

 

 

es runāju par to ka tu apgalvo ka tad ja tu nerādi nevienu pagriezienu tad es varu neskatoties vilkt ārā uz galvenā ceļa jo trajektorijas tak nekrustojas.
Kur es tādu rakstīju ka neskatoties var maukt, Šņukur nepārspīlē !
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Tas viss ir nācis no UK.Tur braucot pa galveno celu nav jarada signalini,ir jarada signals tikai tad ja tu nobrauc no galvena cela.Tatad braucot raundebaunta anglija signals nav jarada ,ja brauci taicni,taçu ja brauci apkart pagrieziena signals ir ieslegts vissu laiku lidz tam bridim kad izeji no raundebaunta ar pretejas puses signalu

Link to comment
Share on other sites

UK arī autoskolā nav obligāti jātiet, piesakies eksāmenam un noliec, tāpēc arī reti kurais rāda pagriezienus.

Link to comment
Share on other sites

pirms 21 stundām , intervall teica:

Tavs stulbums arī nāk no UK?

Ja nezini tad nevaijag izrunāties tik gudri.Pamacieties labak mazliet citu valstu satiksmes noteikumus.Es uzskatu ka Anglu variants satiksmes noteikumos ir visspareizakais.Vispar vissa pasaule vajadzetu būt vienādiem satiksmes noteikumiem

Labots - Romass
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Romass teica:

Es uzskatu ka Anglu variants satiksmes noteikumos ir visspareizakais. Vispar vissa pasaule vajadzetu būt vienādiem satiksmes noteikumiem

Tik tā stūre un šaubos vai angļu variants par dienasgaismām labumu nestu ziemeļvalstīs ^_^ 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Romass teica:

.Es uzskatu ka Anglu variants satiksmes noteikumos ir visspareiz

Tu tā vari uzskatīt. Tikai , nokāpjot uz kontinenta, tos uzskatus sarullē un iebāz dziļāk. Te ir savi noteikumi, kurus tev būs ievērot.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Romass teica:

Anglu variants satiksmes noteikumos ir visspareizakais

Varbūt vispār pagriezienus nerādīsim un atgriezīsimies akmens laikmetā?

ciest nevaru tos kas griežās no 2.joslas pa kreisi... bremzē un pašās beigās tikai parāda pagriezienu... vispār brīžiem šķiet ka daļai autobraucēju un blodīņu vajadzētu pa jaunam satikmes noteikumus mācīties...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...