Jump to content

Atalgojuma apmērs vidējā līmeņa vadītājiem


Amazons
 Share

Recommended Posts

Nepieciešams neliels apkopojums par darba samaksu (netto). Var padalīties ar domām un/vai reāliem faktiem, pieredzi, ieteikumiem.

 

Kritēriji šādi:

 

Ražošanas vadītājs 8-10cilv. (bet cilvēku vadīšana nav prioritāra)

Tehnoloģisko procesu izstrāde produktiem - aprīkojums, palīgaprīkojums utt.

Produktu izstrāde individuāliem pasūtījumiem - 2d, 3d, rasēšana (CAD, SolidWorks, Inventor), shēmu projektēšana (programmas nenorādīšu), tāmēšana utt.

Pārziņā visu iekārtu, aprīkojuma uzturēšana

IT struktūras uzturēšana (papildināts)

Darbs ar klientiem (kur nepieciešams speciālas tehniskas zināšanas)

Darbs ar piegādātājiem - aprīkojums, tehnoloģiskie procesi, ražošanas izejmateriāli kuri prasa ļoti specifiskas zināšanas

Ražošanas, izstrādes procesu saskaņošana starp vairākiem mātes/meitas un apakšuzņēmumiem.

Mātes uzņēmums skandināvijā ar visām no tā izrietošajām "kasjaku" sekām

P.S. pie nosacījuma ka uzņēmuma vadītājs ir 0 - ne zināšanu ne saprašanas

 

Izklausās varbūt pārāk overflow tomēr tā ir skarbā realitāte.

Visu nemaz neesmu uzskaitījis jo diezvai tas būs ticami :D

Droši var uzdot papildjautājumus utt.

Labots - Amazons
Link to comment
Share on other sites

Nebūs no personīgās pieredzes, bet ir gadījies apgrābstīt Fontes nozares pētījumus par algām- konkrētie bija par programmētājiem. Publiski pieejami laikam tie pētījumi nav, bet varbūt vari ar viņiem sazināties.

 

Liekas, ka par maz saņem, vai meklē aizvietotāju? :>

Link to comment
Share on other sites

Nav saprotams, ko tie 8-10 cilvēki tur dara, ja šitais augstākā līmeņa vadītājs - universālais zaldāts paveic visu, tai skaitā arī rasē, tāmē un uztur IT.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

8-10 cilvēki urbj, vīlē, skrūvē, sit ar āmuru, krāmē preci, urbina degunu, liek vadiņu no punkta A uz punktu B

Link to comment
Share on other sites

cilvēku ar uzskaitītajām prasībām dabūt nav iespējams. tāds var tikai izveidoties konkrētās situācijas ietvaros gadu gaitā. līdz brīdim kamēr tas piegriežas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Virsraksts neiet kopā ar aprakstu, jo tas kas ir aprakstā galīgi neatbilst "augstākā līmeņa vadītājam", bet gan darba sludinājumos bieši redzētai tendencei, ka meklē cilvēku kas darīs visu.

"Augstākā līmeņa vadītājs" - manā izpratnē, vada cilvēkus kuri dara tevis minētos darbus, nevis dara pats. Piemēram, Lattelecom šefs, kas ir augsta līmeņa vadītājs, pagājušajā gadā saņēma ~250000 LVL.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Līmē uzlīmītes, pako preci, vāc atkritumus



 

Virsraksts neiet kopā ar aprakstu

 

Nu lūk, par to arī stāsts - jo nevar īsti novilkt robežu. It kā vadi uzņēmumu jo neviens cits no tā neko ņesečot tomēr esi spiests smērēt rokas



 

 

Lattelecom šefs

 

nejauc krānu ar zīmuli 

Labots - Amazons
Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

Atskaitot to IT atbalsta daļu es pēdējos desmit gadus nodarbojos tieši ar visiem tiem procesiem, kurus autors aprakstīja uzskaitījumā - vadu iekārtu projektēšanas un izstrādes nodaļu, 12 cilvēki apakšā - piedalos pilnīgi visos procesos sākot no pirmās tikšanās ar klientiem, beidzot ar atbalsta procedūru organizāciju uzstādītajām iekārtām pa visu Eiropu. Alga 2000 Ls pēc nodokļiem + apmaksāta degviela, tālrunis, dzīvības un ceļojumu apdrošināšana. Ā, un katrus ziemassvētkus vēl kautkādi bonusi apmēram mēnešalgas apmērā.

Labots - Arnolds Piepe
Link to comment
Share on other sites

nu šādam cilvēkam uz rokas jāsaņem vismaz 1200 Ls mēnesī. Ja saņem mazāk, tad tevi izmanto.

Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

e=d ir taisnība. Nu kurš ražošanas šefs ir arī IT adminis&spečuks?  Divas augstākās - inženieros vai līdzīgā un vismaz koledža IT?

 

Adminēšana - ap 8-17 LVL par kārbu, par katru serveri 10-50LVL mēnesī.

Kvalitātes kontrole arī ir?

Rasētāji, izstrāde - pilnai slodzei algas var atrast.

Lietvedība, dajebkāda mazam uzņ - ~~ 50 mēnesī, ne mazāk.



Desmit kārbas un viens serveris - 90–230 par adminēšanu.

Lietvedība vismaz 50 mēnesī.

Rasēšana utt - no 300 līdz 1000 mēnesī.

Sagādnieka un noietnieka - 100–300 mēnesī.

Skaitām kopā. 540- 1530? Apmēram, nepretendēju uz precizitāti.

Kvalitātes kontrole un darba drošības speca pienākumi arī tev uzlikti?

Labots - wersa
Link to comment
Share on other sites

IT struktūra mums nav liela, bet iekļauj sevī visādu iekārtu vadīšanu. Kā zināms mūsdienās pat vadu apstrādes mašīna neiet bez GPS :D



Mana pieredze kā reiz ir >15 gadi. ieskaitot to ka bija savs līdzīgs uzņēmums bet iestājoties krīzei biju spiests pārdoties

Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Amazons

Kvalitātes kontroli un darba drošības atbildīgā speciālista pienākumus tu pats tur veic?

Pa nopietnam, smagi gan. Cik ta grib maksāt, negribi te, tad PM uzraksti.

 

Piepe, kāda tev izglītība, tik daudz to pienākumu tev uzlikti. Parasti jau lielos uzņēmumos vecākie konstruktori vai inženieri to visu nedara. Vismaz ne pirmās tikšanās ar klientu utt. Tu tā kā velc uz vecāko/ galveno konstruktoru- inženieri ar augstu kvalifikāciju. Norādītie 2k uz rokām tiešām katrs santīms godīgi nopelnīti.

Labots - wersa
Link to comment
Share on other sites

Izklausās pēc kaut kāda universālā zombija 24/7, poh cik maksā, tāpat murgs.

Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Par kvalitātes kontroli un darba drošību, Amazon, kā tur ir? Kurš to veic? Tu????

 

Visp, Gestapo un e=d taisnība.  Piepe jau veic milzīgu pienākumu daudzumu, reāli vairākas profesijas.

Amazonam vispār cilvēks=orķestris, vink interesanti, cik viņi maksā par tām mokām. Kāda Jums ar Piepi ir izglītība, ka šo  visu spējas paveikt?

Link to comment
Share on other sites

Kvalitātes kontrole iedalāma divās daļās:

  • Tā ko tupi veic produkcijas kvalitātes testētājs - vai kaut kur nav īsais (vienkāršoti izsakoties), vai visas skrūves pievilktas, vai krāsa nav noskrāpēta utml.. - ja ir kāda šaize tad atdod tam kas skrūvējis lai pārtaisa/izlabo
  • Savukārt man ir jātiek skaidrībā kāpēc rodas kasjaki - vai stanoks šķibi iestādīts, vai trollis kaut ko šķībi izīmējis, vai arī mēs mēģinam pārvilkt bikses pār galvu

Izglītības jautājums - papīrs nav rādītājs. Man te ir keksi ar 2 augstākajām bez sajēgas pārrēķināt vītnes. Kādreiz žurnālists Domburs par šo tēmu labi izteicās kādā no saviem vadītajiem raidījumiem. Viņš arī ir bez žurnālista izglītības ;)



un atkārtoti ielikšu linku uz šo rakstu:

http://www.freecity.lv/bestsellers/61/

Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Tātad analīze jāveic tev. Tos iekšējās kvalitātes kontroles papīrus kurš tur raksta, vairāk tā bija domāts.

Par izglītību prasīju, jo interesē, kas ar to visu var tikt galā. Nebija domāts pavilkt tevi kaut kā.

Kādas augstākās ir tiem, kas nespēj pārrēķināt vītnes? Varbūt atlaist, pieņemt kādus studentus lai rēķina brīvajā laikā?

No pēcdiplomniekiem, maģistrantiem materiālos, arhitektūrā, metālniekiem, būvzinātnēs? Matemātikas studentu no maģistriem?

Ka ne tāda arī, daudzi ģeogrāfi, mākslas uni absolventi, tūrisma speci, vēsturnieki ir labi žurnālisti. Ķīmiķis Pastērs ko paveica? Vairāku CB šefi bijuši matemātiķi utt.

Labots - wersa
Link to comment
Share on other sites

Zombijs ne zombijs, he man jau sen nav tie gadi lai sēdētu darbā naktīm un risinātu mīklas. Tā kā vērtību skala man jau sen kā mainījusies tad lieku mīksto. Manas čakras atverās tikai pēc plkst. 10 un divām kafijām. Tāpēc nāku tikai 9os. To visi darbā zina un līdz pusdienlaikam pat baidās atvērt pāksti :D

Tomēr sāpe rodās no tā ka nevaru vienlaicīgi izdarīt 10 darbus. Kā piemēram ir kāds speciāls pasūtījums - man ir vai nu jāsarēķina izmaksas, vai ja tas ir jātaisa tad kādam tas ir jaiedod saskrūvēt, paralēli man šim pasūtījuma jāuzrasē kāda detaļa un varbūt piecreiz jāpārrasē (kamēr saskaņo ar klientu), jāsagādā kādi specifiski komponenti kurus nevar pasūtīt neviens cits jo nekā nejēdz. Tad ieslēdzas paralēlie pienākumi -  jo redz kādam neiet kāds stanoks (NEDOD DIEVS ARĪ TAM KAS NOPLĪSIS). Tad ir kāds rausta aiz piedurknes jo nezin kur nolikt kādu kasti. Tikmēr cits klients zvana jo šim šaize ar iepriekšējo un rīt steidzmi jābrauc uz Ventspili, jo kaut kas nestrādā un objektu jānodod pēc nedēļas. Tātad to0mēr man ir jāskrien jo cits neviens fišku nerubī lai piekonstatētu kas par vainu. Es braucu, bet tai pat laikā manā darba vietā nenotiek NEKAS. Kamēr es atbraucu - otrā dienā man jau ir atnākuši 5 citui pasūtūijumi.

 

Veči manā uzņēmumā krīzes nav ;)

 

P.S. uzņēmuma oborots ir ar sešām nullēm rakstāms



Varbūt kāds tagad sapratīs kāpēc reizēm esmu neiecietīgs pret pokemonu rakstiem forumā :D

Link to comment
Share on other sites

Man nav skaidrs kurš veic sētnieka pienākumus? 

Labi vadīts uzņēmums ir tāds, kur darbinieki strādā arī bez vadītāja klātbūtnes, bet ja jums visi sēž, tad varbūt viņiem kāds nemitīgi "sit pa pirkstiem"? 

Pažēlo veselību - deliģē daļu no pienākumiem citiem. Ja jau uzņēmums ar tādu abarotu - varat atļauties.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Interesanti, kā cilvēks, kas dauzās ar piegādātājiem, klientiem, taisa rasējumus, spēj vēl kvalitatīvi organizēt citu cilvēku darbu :) Cik esmu šādus universālos kareivjus redzējis, kaut kur kvalitāte pieklibo - vai nu pasūtījumu kvalitāte, vai darba procesa dezorganizācija. 

Labots - Skrandainais
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Skrandainais - klibo un kā vēl. Es neesmu narciss bet tādā veidā tiek grauta mana personīgā reputācija



Deleģēt - kam tu mūsdienās deleģēsi ja izglītības sistēma klibo, Aifons ir lielākais dzīves sapnis un iesnas tiek pieskaitītas nopietnai saslimšanai

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Man zināmajās kompānijās ar pasūtījumiem, to izstrādi nodarbojas viena cilvēku grupa, bet ar vadīšanu, komunikāciju ar piegādātājiem/klientiem cits.

 

Būs gandrīz ļoti grūti atrast projvadītāju, kas prot rasēt un turklāt labā līmenī, bet tajā pašā laikā spēs uzturēt nodaļā kārtību. Tad kad tāds cilvēks tiks atrasts, tad jau var diskutēt, par cik viņš gatavs vispār strādāt, jo nekādi standarta cipari te nerullēs. 

Labots - Skrandainais
Link to comment
Share on other sites

man domāt ka problēma ir:

 

 (bet cilvēku vadīšana nav prioritāra)

 

es neesmu vadītājs, bet manā uzņēmumā priekšnieks var droši doties atvaļinājumā uz divām nedēļām un darbs notiek.. ja saki ka kadri bēdīgi iesaku padomāt nevis par savu, bet par viņu atalgojumu.

Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Slikto padoto atalgojums noteikti ir maziņš, attiecīgi arī rezultāts.

Ko teikt, ja vēl projvadība klāt, tad  740-3000?  

Cik pelna padotie? Konkrētas algas, varbūt tās ir zemas? Ja nav augstākās, tad.... bosi to izmantos kā argumetāciju.

Parēķini, cik ātri esi aizvietojams. Cik uz jums pelna.

Link to comment
Share on other sites

Darbinieki ņaudēt nevar, jo te jāskatās uzņēmuma vēsturē dziļāk:

 

Uzņēmums ir skandināvu un attiecīgi uzņēmumā valda viņu sociālisms (par demokrātiju to nevar nosaukt)

Vada LV filiāli prokūrists (par bosu to nosaukt nevar) - tāds kā ieliktenis, uzraugs (par viņa līmeni un iepriekšējo darba pieredzi  :t_p_o_n_e: ) bez mugurkaula

Visu laiku valdīja uzskats ka MĒS te (gala produktos, aprīkojumā) neko mainīt nevaram - visu nosaka troļļi un svensoni. Pamazām sāku ar viņiem komunicēt, izrādās lāga puikas tikai nedaudz bremzēti un ar jocīgiem uzskatiem. To visu paveicis viņu kroplais tirgus t.sk. darba tirgus. Īsāk sakot viss ir maināms un tiek atbalstīts pareizi formulējot jautājumus, nevis tā kā to dara boss, kad es jau zinu ka saņemšu noliedzošu atbildi :D

Aprīkojums, instrumenti tika iegādāti pēc skandināvu pieredzes (ļoti bēdīgas un to arī daru ka mainu). Viss pa dārgo (nepriecājaties) bet tomēr ne vienmēr piemērots.

darbiniekiem no šī aprīkojuma klāsta nekas netika liegts un katram bija iespēja izveidot gandrīz kā savu individuālu darbnīcu. Pret to arī cīnos, jo katram šķiet ka viņa darba vietā nepieciešams viss ieskaitot roreni pa 200Ls.

Tad nu izveidojas situācija ka viņi kā bērni - izmanto kad vajag anarhiju tad boss labs, kad lai būtu vieglāk produkciju ražot nāk sūdzās ka mums lūk tur vajadzētu kaut ko produktā izlabot lai vieglāk strādāt. attiecīgi man ir sarežģīti iedibināt līnijveida ražošanas struktūru. 

Atalgojums ir labs (tagad iet runas ar troļļiem lai pievilktu nedaudz līdzi inflācijas kāpumam) 300-500Ls uz rokas atkarībā no kvalifikācijas. Viņi ļoti labi zin kā viņus salikt, bet reti kurš no darbiniekiem tehniski tos produktus saprot. Tas ja par elektrisko pusi. Studenti saņem mazāko (bet viņiem nav pat nojēgas par to uz kuru pusi skrūve jāgriež lai pieskrūvētu)

Strādā par stundām (baisā kļūda) ne par padarīto. Līdz ar to notiek kaut kāda mistiska minūšu skaitīšana. Citi nāk it kā 7 un 3os iet prom jo redz neesot pusdienlaiku izmantojuši utt. Līdz ar to man ir sarewžģīti plānot kaut kādu darbību, jo es nezinu kas kad nāk uz darbu. Citi tur savākuši kaut kādas liekās stundas un tad nenāk kaut kādas dienas. Psc

Atvalīnājumi mums ir kā skandināviem - jūlijā aizklapē visu kantori ciet uz 2-3 ned un visi atpūšas. Pārējo izņem kad sanāk. Tas ir obligāti.

Viss ir oficiāls un tādu lietu kā kaut kas neoficiāls pie mums un tur nesaprot.

Jā un tas pie fakta ka neesam rīga

Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Redzi, skrūves varbūt arodskolnieki labāk pieskrūvētu. Troļļi noteikti prasa ar augstāko.

Redzams, par ko LV šie uzskata. Par 300 nevar prasīt nekādu tehnisku izpratni, jo to var pelnīt apsargs, krāvējs, šoferis. Labi, lai apsargs to sakasītu, vajag papīru, ieroci, citādi zema stundas likme firmās. Vispār nekas nav jāskrūvē.

500 jau var prasīt gan, lai kustina smadzenītes.

 

Viens skandināvu uzņēmums spiedza, ka neesot svarščiku. Piedāvāja 240-300 uz rokas ( mēnesī). Kas par brīnumu, ja lūžņu plača onka svarščiks pelna 300-450 par pliku graizīšanu. Nekāda cepiena par kvalitāti, tikai daudzums.

Skaidrs, ka nevar dabūt tos strādājošos.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Atalgojums ir labs 300-500Ls
 

 

Un tas ir labs atalgojums???

Cilvēkam, kas dzīvo viens (liela daļa studentu / tiko studijas beigušo), lai izdzīvotu vajag dzīvokli (>=100 LVL īre + ~40÷50 LVL komunālie vasarā / 70÷90 LVL ziemā), paēst vismas 150 LVL / mēnesī, transporta izdevumi nokļūšanai uz / no darba vismaz 20 LVL mēnesī, utt.

par šīm dažām pozīcijām kopā jau vien salecās virs 300 LVL un tas ir nemaz nerunājot par citiem tēriņiem.

 

Tā, ka 300÷500 LVL uz rokas nekādi nevar nosaukt par "labu" algu!!!

Link to comment
Share on other sites

Pasaki vietu kur studentam kurš nemāk cm pārrēķināt mm, kurš nevar ātri paiet jo viņam sāp pirksts, kur katrs sīkais darbiņš jālūdz lai izdara, maksā vairāk. Es viņus nosūtīšu uz turieni :D

ak jā tiek atlasīti labākie kadri no 20 kurus atved iepazīstināt, no kuriem kādi 5-6 izsaka vēlmi strādāt, no kuriem tikai 3 tomēr ierodās un rezultātā no tiem paliek tikai 1 kurš ir so so 



Nolaidies uz zemes - lai kaut ko maksātu ir jābūt kaut kādam pienesumam kas sedz šīs izmaksas. Diez vai varētu dzīvību izvilkt ja tam studentam būtu jānopelna tieši tik cik viņš ieskrūvē skrūves ;)

nemaz nerunāsim par ūmāheriem kuri sajāj iekārtas >100kLs vērtībā



Vispār tēma ir ne par to, ja kas. ja vēlaties varam atvērt jaunu kur mēs nonāksim pie tā paša rezultāta - nav kas strādā

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka te ir problēma kadru atlases daļā. Nav ko vaimanāt ar dauņiem kolektīvā, jo ne jau kāds no viņiem no mēness pa tiešo iekrita tai rūpnīcā! Kāds viņus pieņēma darbā, kāds ar viņiem veica pārrunas pirms pieņemšanas darbā. slimu cilvēku, kuram cm un mm viss viens var atškirt no cilvēka ar saprātu pirms viņš parakstījis darba līgumu.

 

Par repliku, "ka nav kas strādā" varētu atbildēt ar "kurš saprātīgs, zinošs cilvēks ar rokām, kas aug no īstās vietas par 300 LVL ies strādāt uz šo kantori X"? Par 300 LVL / mēnesī muģilas atrast nav problēma.

 

Par tēmu runājot. Pats strādāju nelielā inženierbūvju projektēšanas / transporta problēmu izpētes birojā, kura mātesuzņēmums atrodas ārzemēs. Latvijas birojs ir patiešām maziņš - 4 inženieri, sekretāre, grāmatvede un pāris darbinieki uz laiku dažos projektos, kur nepieciešamas specifiskas zināšanas. Mātes uzņēmumā ap 950 darbinieki. Turpinam attītīties un censties kļūt pēc iespējas patstāvīgāki, jo līdz šim lielāko daļu reālā darba (projektēšanas) paveica mātes uzņēmuma inženieri.

Viens no tiem 4 inženieriem ir kā biroja vadītājs, reizē projektu vadītājs, cilvēks, kas tiekas ar pasūtītājiem, apakšniekiem un dara visādus citus komunicēšanas, līgumslēgšanas, birokrātiskos darbiņus. Pats gan vairs neko neprojektē, vairāk ar projektu vadību tagad nodarbojas. Neteiktu, ka ir augsta līmeņa vadītājs, bet tomēr ir atbildīgs par darbu nelielā birojā. Viņam alga ap 1300 uz rokas mēnesī + reizi gadā prēmija aptuveni algas apmērā.

Nav īsti ražošanas uzņēmums, bet tomēr ieskatam.

Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Centimetrus pārrēķināt milimetros māca LV pamata skolās. Pieņem pēc pamatskolas un problēmu nebūs.

Nevajag cerēt sēdēt uz lielas algas, maksājot personālam grašus. Vecos noteikti nepieņemat par vecu.

 

To cilvēku, kurš pieņēmis darbā mācekli vai mehāniķi, kas nespēj mm/cm nokonvertēt, pašu nekavējoties jāatlaiž no darba par pilnīgu nekompetenci. Tas ir kas maizi par velti ēd.

 

Nevienā ražotnē nezinu, kur iesprucis tāds kadrs pie mērīšanas, skrūvēm. Pat nezinu nevienu mākleri, kas nespej ha pārrēķināt kvadrātmetros un otrādi. Nu nezinu.

Svarīgākais bija jāpārbauda pirmajā intervijā, un visus, kas nezina, atsijā 1min laikā. Citādi laika tērēšana.

 

Darba tirgus nosaka, ka griezējs pelna 300-450 mēnesī, tāpēc nevar cerēt, ka metinātāju!, kas ir augstāka klase, kā griezējs, dabūsi par 240-300. Vienkārša matemātika.

Tas pats ar mehāniķiem, elektriķiem utt. Nevar maksāt algu, ko var saņemt vieglākā, mazāk atbildīgā darbā.

Neticu, ka Amazons pats tos pieņēma, drīzāk HR spečuki.

 

 

Labots - wersa
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Variantu nav daudz, jo es jau minēju, ka šāda darbinieka meklēšana ir ilgstošs pasākums (>1 gads). Vēl jārēķinās, ko no gaisa nenokritīs tāds, kurš uzreiz ierubīsies visos uzņēmuma procesos, kādam būs jānodarbojas ar apmācību un vēl mimimums pēc pusgada viņš sāks sevi atpelnīt.  

 

Tāpēc salistē visus pienākumus un panalizē, vai jēga meklēt vienu universālo kareivi, vai kaut kā sadalīt pienākumus un atrast cilvēku ar šaurāku specializāciju.  Neaizvietojams darbinieks pēc tam pašam uzņēmumam būs problēma. 

Link to comment
Share on other sites

Jautājums nav par jaunu darbinieku un viņa kompetenci. Vēlos saprast kāda situācija ir citur - līdzīgi strādājošajiem

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tad es neizprotu, kāds ir topika mērķis - noskaidrot kāds būtu objektīvais atalgojums ar augstākminētiem pienākumiem vai saprast, cik tādi speci atrodami Latvijā?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tad te nedaudz informācija pietrūkst:

- cik daudz naudas tiek ieņemts darbā no pārdošanas, vai arī tikai komunicēts par tehniskām detaļām, izrakstīt rēķinu/pavadzīmi utml.

- cik liels ieguldījums projektu izstrādē. Tomēr ir starpība starp gala korekcijām vai projekta izstrādi no 0. 

 

Derētu kaut kā procentuāli sadalīt, kādi pienākumi realitātei aizņem būtisko laika daļu. Formālie pienākumi un reālais darbs mēdz atšķirties, piemēram, 90% laika ņemties ar pasūtījumiem un pārējo visam citam.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Saimnieks ņem kādu darbu, ko pats prot un mēģina iemācīt keksam, kas to turpmāk darīs viņa vietā un viss.

Pie tam - prašana darīt nav prašana arī efektīvi mācīt. Ātra darāmā saprašana nav ekvivalenta ar tā darānma izprašanu kā un kāpēc kas jādara un nestandarta situāciju risināšanu. Perfekta sava darba prašana arī nenozīmē labu saprašanos ar citiem un organizētību. Un tā tālāk un tā joprojām. 

Link to comment
Share on other sites

perfekta muldēšana arī nenozīmē reālu izpratni par apspriežamo tēmu.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Es sapratu, ka saimnieks ir pārslogots un mēģina daļu pienākumu uzdot citiem. Un interesējas, cik par to maksāt.

 

Par tām dažādām prasmēm un padarītā vērtējumiem - vienā forumā džeki apsprieda kaut kādu auto vai kartinga rāmi. Tur sametināts ne tā, zāģēts, pārtaisīts entās reizes - vārdu sakot, nekam neder un esot slikta reklāma konkrētajam kantorim. Izrādās, ka tas bija prototipa rāmis, ko konstruktors bija pats taisījis un pielāgojis, izmeginajis un atkal pārtaisijis, kamēr uztaisījis modeli, pēc kā būvēt reālo mantu.

Tās taču ir divas dažadas prasmes un prasības, kas jāskatās konstruēšanas procesā vai gatavas iekārtas izskatā un kvalitātē.

Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Tātad, ja ir tikai projekts šādam darbu sadalījumam.

Kas iestādē atbild par darba drošību? Kas par IKK - kvalitātes kontroli, tās dok noformēšanu un vešanu.

Kurš veic pasūtījumus, uzskaiti, grāmatojumus?

Kā ar grāmatvedi? Utt, Utml.

 

Tad lūdzu - uzņēmuma struktūra, darbinieku kvalifikācija, pienākumi. Tādu palagu. Tad pavērtēsim, cik un kādi vajadzīgi.

Labots - wersa
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...