Jump to content

GTA4 lagi


Smii
 Share

Recommended Posts

Tātad beidzot esmu ticis pie videokartes un palaidis GTA4. 

 

Settingus spēle uzliet automātiski uz high un full hd. Darbojas arī viss normāli, tomēr spēle ik pa 5-10 sekundēm mazliet ielago. Iespējams, brīdī kad mašīnas spawnojas, vai kaut kas tāds notiek. Es saprotu, ka tā spēle jau pašā saknē līka, tomēr iespējams arī , ka sistēmai joprojām kaut kas pietrūkst.

 

Grafikas settingu mazināšana lagu nenovāc.

 

 

Sistēma ir šāda

 

 

CPU i3-2120 processor (2 Cores / 4 Threads, 3.30 GHz, 3 MB, Intel® 

RAM 4 Gb ddr3

VGA Radeon HD7750 1Gb DDr5

un pavecs 160 Gb Sata hdd

 

 

Kas varētu būt pie vainas un kā to noteikt? It kā lagu brīdī HDD aktivitātes nav. Rams? Procis? 

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

Pats biju nokačājis GTA4 , filebase, spēlē arī lagoja ik pēc 5-10sek, bija vajadzīgs patch, raksti man PM, iedošu.

Labots - cFix
Link to comment
Share on other sites

@armands es tieši to pašu GTA4 novilku, autor negribi rakņāties pa netu meklēt, PM

Labots - cFix
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Cietais ir visai pilns, patīrīšu.. Par paču aizsūtīju pm



Cieto es domāju kaut kad uzlikt ssd, tādēļ pagaidām ir tād pagaidu variants. Arī ramam ir vēl 2 brīvi sloti, kas kaut kad tiks piepildīti.

 

Par proci lasīju, ka GTA labāk garšo 4 kodoli. Jautājums i5 vai i7 izpildījumā.

 

Videokarti jaudīgāku low profile korpusā es nevaru atļauties, nav arī īpaši lielas izvēles no low profile kartēm, bet lielo korpusu negribu, tur jāķīmiķo jo ir specifisks 12v baroklis un mātene.

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

Nav kaut kāds Eco/Power/Energy softs uzlikts? Vienreiz C2D laikos no ASUS bija MB softs ar kuru varēja regulēt vCore un FSB. Man bija uzstādīts uz Auto un softam mainot iestatījumus bija novērojami freezi.

Link to comment
Share on other sites

Nē, nē, ar šito paču viss darbojas nevainojami. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

sveiki ta ko var darit ar to raustishanos taa arii isti nesaprotu mans pc

procesor intel ®CORE2QUAD 2.40 GHZ

RAMS 4GB

VIDEO KARTE -RADEON 4850X2

tad taa ir speles vaina vai kaa vai arii vajag kadu jaunaku creku spelei?

Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Tā raustīšanās problēma ir pašā spēlē.

 

http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1269228

 

Mūsdienās tiešām tik slikti skolās pasniedz angļu valodu, lai uz to varētu novelt nespēju pameklēties googlē, vai vienkārši palielinājusies dzimstība cilvēkiem, kam rokas no tumšas vietas aug?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Man šāds te precīzi lags bija cilvēkam ar lapsi kam cpu cepās. Tas sakarst līdz 100, throtlo, sākas lags, atdziest līdz, teiksim 97, izslēdz throtlu, atkal sakarst līdz 100 10s laikā aptuveni - atkal lags. un uz riķi...

Uzlabojot dzesi atrisinājās.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Man uz i3 3220 un GTX650, GTA4 lido
Uz cik 25 fps ? 

 

 

Uz veca pc ar Core 2 duo proci ari labi gāja.
Nemāni pats sevi  :D  
Link to comment
Share on other sites

un stabili uz augstiem iestatijumiem velk 60 + fps

Njāā stabili uz 60 + fps   :mrgreen:

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Homer J. Simpson

iespejams vecaki driveri, nav uzlikti jaunakie speles patchi nezinu kapec tur uz pusi mazak fps, vienigi rams vinam ir ar mazaku frekvenci

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Novēroju tādu lietu ka ieliekot custom mūziku iekš GTA 5 parādās strauji fps dropi kuri ir ļoti īslaicīgi praktiski parādās uz 1 sekundi un pazūd un tā ik pēc desmit sekundēm ? Kāds ar šo lietu nav saskāries ?

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Man dropus spēlēs gigabyte softs taisija ar uz 1 sek ik pa paris sek,,, ar citam program bij ok, bet vai custom stacija ko tādu var ietekmēt...nav ne jausmas mož kko citu saki lietot backgroundaa?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Novēroju tādu lietu ka ieliekot custom mūziku iekš GTA 5 parādās strauji fps dropi kuri ir ļoti īslaicīgi praktiski parādās uz 1 sekundi un pazūd un tā ik pēc desmit sekundēm
 

Update spēli. Ja nekas nemainās, izmanto kaut kādu media playeri un spēlē mūziku fonā. Problēma ir saistīta ar paaugstinātu CPU noslodzi, manuprāt, automātiskās skenēšanas dēļ. Starp citu, nevarēji atrast vēl vecāku tēmu, kuru pacelt? Var taču uztaisīt kādu GTA V pavedienu, tik jāskatās, lai visādi tizleņi nepiespamo ar savām privātajām pirātisma diskusijām.

Link to comment
Share on other sites

Homer J. Simpson

man tieshi tas pats paradas raustisanas kad ieliek savu muziku, murgs kaut kads spelei kas ir tikusi tik ilgi atlikta un maksa tik daudz. cpu ir jaudigs un seit nu vainigi ir speles izdeveji kas nejedz sataisit visu ka nakas

https://support.rockstargames.com/hc/communities/public/questions/203330238-GTA-V-PC-Self-Radio-Frame-Rate-problems

Labots - Homer J. Simpson
Link to comment
Share on other sites

 

 

man tieshi tas pats paradas raustisanas kad ieliek savu muziku, murgs kaut kads spelei kas ir tikusi tik ilgi atlikta un maksa tik daudz. cpu ir jaudigs un seit nu vainigi ir speles izdeveji kas nejedz sataisit visu ka nakas
Kāds tev procesors ? Man ir uzlikts vsync un nedomāju ka procesors ir noslogots uz 100% cik ta tur vajag tai dziesmai to resursu tik pat kā neko. 
Link to comment
Share on other sites

intel i7 4770k, stav oc @ 4.2 ghz

Nu nav procis tur pie vainas man ir stock i5 un ir tie paši rezultāti. 

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

Procis ir gan vainīgs, paskaties taču uz CPU noslogojumu, kamēr tev tur lago. 

 

 

vsync
 

Procim ar vsync vispārīgi ir ļoti minimāls sakars. Un šajā gadījumā pilnīgi nekāds.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Procis ir gan vainīgs, paskaties taču uz CPU noslogojumu, kamēr tev tur lago. 
Un i7 ar OC arī ir par īsu ?

 

 

intel i7 4770k, stav oc @ 4.2 ghz
 

 

 

Procim ar vsync vispārīgi ir ļoti minimāls sakars. Un šajā gadījumā pilnīgi nekāds.
Vsync off dod maksimālo fps cik vien  var izspiest ieslēdzot vsync fps tiek nobloķēts un taupa resursus.
Link to comment
Share on other sites

 

 

Un i7 ar OC arī ir par īsu ?
 

Atvaino, es ne portēju to spēli, ne arī esmu no R* supporta komandas, ko tu gribi, lai es tev pasaku? R* ir kaut ko nolaidis greizi ar to staciju, viss. Problēma ir paaugstinātā CPU noslogojumā, kas rodas tās radio stacijas dēļ. Ej lamājies ar R* supportu, ja tā stacija ir tik ļoti svarīga.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...