Jump to content

Android maksas softs uz vairākām ierīcēm


ivo
 Share

Recommended Posts

Pavisam vienkāršs jautājums - ja man ir vairākas ierīces, kas piesaistītas vienam google kontam - vai nopirktās maksas programmas iespējams instalēt visās ierīcēs vai katrai ierīcei jāpērk pa jaunam?

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Pērc vienreiz, lieto vienmēr un uz visām ierīcēm.

Link to comment
Share on other sites

Var instalēt visās, vismaz tās programmas, kuras es esmu pircis.

Link to comment
Share on other sites

instalējas visās. Google Play aplikācijā androīdā aizej uz "manas lietotnes", tur būs augšā tavs konta nosaukums ( XXXXXX@gmail.com) un kādreiz likto appu saraksts. Stāvēs pirktajām statuss "iegādāta". ieej ar citu iekārtu un redzēsi, ka vairs neprasa pirkt.

Link to comment
Share on other sites

Paldies visiem. Neliela atšķirība iespējams varētu būt Sygic, programma ielādējama bez maksas un pērkot tiek atsūtīts reģistrācijas Nr. kaut gan arī nespēju iedomāties, kā ražotājs var nočekot, ka programma stāv vienlaikus 2 ierīcēs.

Link to comment
Share on other sites

martinno

 

 

kaut gan arī nespēju iedomāties, kā ražotājs var nočekot, ka programma stāv vienlaikus 2 ierīcēs.

Nu Tu dod... Tak noteikt to nav nekādu problēmu ja trubai ir nets - jautājums - vai viņi to dara...

Link to comment
Share on other sites

Ivo, kurās valstīt Tu to navigāciju gribi lietot? Rietumeiropa un ASV ir pilnīgi bez problēmām izbraucam ar off-line vekotru kartēm no Open Street Map. Attiecīgi Osmand un Osmand+ programmas. Ir vēl daudzas citas. Arī google maps ļauj "iekešot" karšu apgabalus.

Link to comment
Share on other sites

Var jau būt, ka var iztikt bez, bet man tas Sygic jau ir iegādāts. Par akcijas cenu ne to vien reizēm gadās iepirkt :D



Paldies visiem, interesējošās lietas esmu noskaidrojis un, lai nevairotu spamu, tēmu slēdzu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...